iyi Geceler Sözleri | Sevgiliye Anlamlı iyi geceler Sözleri

Bu Yazımızda iyi Geceler Sözleri, Romantik iyi Geceler Sözleri, Anlamlı iyi Geceler Sözleri, Erkek Sevgiliye iyi Geceler Sözleri, Arkadaşa iyi Geceler Sözleri, Sevgiliye iyi Geceler Sözleri, Dosta iyi Geceler Sözleri Bulabilirsiniz.

iyi Geceler Sözleri | Sevgiliye Anlamlı iyi geceler Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 30.05.2024 22:08
494

iyi Geceler Sözleri

Uyku haline geçmek, bir insanın duygularının da yoğun olabildiği ve kendini çoğu zaman yalnız hissettiği bir zamanı kapsar. Ama biri delikanlılık yapıp değer verdiği kişiye iyi geceler sözleri iletirse, o zaman gerçek anlamda hoş duyguların tanımları farklı farklı tomurcuklanabilir. Bir insana değer vermek önemliyken, kimsenin bu değeri bir başkasından almaya hakkı yoktur öyle değil mi?

Bir arkadaşımız, eşimiz, kardeşimiz, anne ya da babamız dahil, hayatımızı paylaştığımız bir sevgilimiz için iyi geceler mesajı yollamak kötü bir şey değildir. Özellikle uykuya dalmadan önce o kişinin huzurlu ve mutlu bir şekilde uyumasına olanak verebiliriz. Bu yüzden etkileyici iyi geceler sözlerinin, kime iletiliyor olursa olsun, o kişiye mutluluk vereceği gerçeğini asla kendimizden uzaklaştırmamız gerekiyor.

Sizler de Yorum bölümüne iyi Geceler Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Anlamlı iyi Geceler Sözleri

Renkli rüyalarına şaşırma sevgilim. Onları renk renk, emek emek boyayan benim. Şimdi tutun gecenin kanatlarına, bırak seni uçursun benim hayal dünyama.

Güneşle düşeyim ilk ben aklına. Gecelerle ısıtayım seni sana olan derin aşkımla. Gökyüzünü üstüne örteyim. Yıldızları saçlarına takayım. İyi geceler sevgilim.

Gecenin sessizliğinde yıldızlar sana ışık tutacak, rüyalarında sevdiklerinle buluşacaksın. Uyumadan önce bu güzelliklere hazır ol. İyi geceler.

Uyumadan önce geçmişe bir teşekkür et. Yarın, bugünün hayallerini gerçekleştirecektir. Huzurlu bir gece dilerim.

Beni hayallerine tutsak eden kara gecelerin sonu elbet çıkacak seninle parlayan gün yüzüne. Tek umudum budur sürdüğüm bir merhem gibi dertlerime.

Geceleri rüyanda olsa bile şöyle bir köşeye iliştir beni. Söz ne bir şey söyler ne rahatsız ederim seni. Hayallerinin dünyasında bile olmak yeter bana. Rüyalarda buluşalım. Geceleri sevgimizle aydınlatalım.

iyi Geceler Sözleri

Geceleri ettiğim dualar sabaha kadar seni korurlar. Gündüzleri hep yanındayım. Tanrım seni bütün kötülüklerden kollasın. İyi geceler sevgilim.

Uyku, yorgun bedenleri dinlendirir ve yıpranmış ruhlara ilham verir. Geceyle buluşarak yeni bir güne hazırlan. İyi geceler.

Gece, günün yorgunluğunu siler götürür. Şimdi sadece dinlenme zamanı. Uykunun güzelliklerle dolu olmasını dilerim. İyi geceler.

Seni düşünmekten uykusuz kalıyorum. Ona değil de sevgilim, rüyamda seni göremiyorum ya ben ona yanıyorum.

Hadi ben yatıyorum, şu sakallı dedeyle az tavla yapacağız, sende ona göre gece 4 gibi gelirsin. Çaylarımızı tazele.

Huzur için, bu ülke için, bu vatan için, kendiniz için hadi yatın uyuyun sabaha, yarın iş var,

Mesajımı sana iletir, müziği sana dinletir, geceyi sensiz geçiren ben, hadi sana iyi geceler,Gece, yıldızların dans ettiği bir sahnedir. Uyandığında hayallerin gerçekleşmiş olsun. İyi geceler.

Gökyüzündeki tüm yıldızlar, dileklerini yerine getirsin ve hayatına mutluluk, huzur ve başarı getirsin. İyi geceler.

Yorgun bir günün ardından rüyalarını süsleyen sevdiklerinle buluşmak için uyumaya hazırlan. İyi geceler.

Gecenin sessizliği içinde huzur bul. Yarın güneş doğduğunda tüm hayallerin gerçek olsun. İyi geceler.

Hayat bir sahnedir ve her gece perdeler kapanır. Yeni bir perde açıldığında hayatının en güzel anları seni beklesin. İyi geceler.

Gecenin siyah perdesi tüm endişeleri alıp götürsün. Uykuya dalarken kalbin huzur içinde olsun. İyi geceler.

Romantik iyi Geceler Sözleri

En sık olarak kullanılan romantik duyguları içeren sözler, romantik iyi geceler sözleri süslenir. Özellikle sevgililik hali, iki tarafın birbirine en içten samimiyetini ve hislerini barındırır. Her zaman kalbinizde yer edinen birini önemsemek, o kişinin de sizi önemsemesini sağlayan güzel bir duygu kalıntısının habercidir. Eğer mutluluğu her daim paylaşmak istiyorsak, her gece farklı ve etkileyici olan iyi geceler sözleri iletmeyi görev edinebiliriz.

Güzel bir dua ile geceye dalmanı temenni ediyorum. Seninle beraber uyuyan birisi olduğunu asla unutma,

Sanada, seninde, iyi gecelerle bana gelmeyin, sana uzun iyi geceler tatlı rüyalar diyorsam, aynı oranda banka karşılık ver please…

Umarım ki gecen Allah’ın seni korumasıyla sürer ve sabaha yüzün parlak bir şekilde uyanabilirsin,

Benim gecede gördüğüm dolunay karanlığı aydınlanan bir ışığı yansıtır. Senin de uyku halin karanlıktan sıyrılmış bir dolunay kadar parlak olsun,

İyi bir geceyi yaşamanı ve bunun sabaha kadar aralıksız sürmesini istiyorum. Huzurlu rüyalar görmen dileğiyle.

Neşelendiren İyi Geceler Sözleri

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim.!

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma…

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım…

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Sen kendini yalnız hissetme ve mutsuz bir düşünceye sahip olma diye sana bu iyi geceler dileklerim,

Kalbimin en derin köşesinden, sevgiyle dolu bir gece diliyorum sana. İyi geceler, meleğim.Gece yıldızların ışığını bile kıskandırırken, benim aşkım seninle büyüyor. Sana harika bir gece diliyorum, sevgilim.

Rüyalarında benimle dans et, sevgilim. Her zaman senin yanındayım. İyi geceler ve tatlı rüyalar.

Uykusunda bile seni düşünmekten alamıyorum kendimi. Ruhumun derinliklerinden sana en güzel geceler diliyorum.

Birlikte olduğumuz her an, hayatımın en güzel anılarından biri oluyor. Şimdi de sana en güzel rüyaların eşlik etmesini diliyorum. İyi geceler, aşkım.

Gökyüzündeki yıldızlar bile bize şahit olsun istiyorum. Sana olan sevgim sonsuz, iyi geceler, meleğim.

Ruhumuzun birbirine dokunduğu anlar, hayatın en büyük hediyesi. Bu gece de bana ait ol, sevgilim. İyi geceler.

Rüyalarımızın birbirine karıştığı bir geceye hoş geldin. Seninle her anımı özlemle bekliyorum. İyi geceler, sevdiğim.

Yastığıma başımı koyduğumda, seni düşünmekle başlar her gece. Sana en tatlı rüyaların eşlik etmesini diliyorum. İyi geceler, aşkım.

Seninle olan her anım bir masal gibi, her geceyse bir peri masalı gibi. İyi geceler, prensesim. Seni seviyorum.

Neşelendiren iyi Geceler Sözleri

Her zaman derin manalara sahip olan iyi geceler sözleri yoktur. Ponçik ponçik aşk kokan sözlerde. Bazen komik ve espirili olan iyi geceler mesajları da, sevdiklerimizin o güne güzel bir uyku halinde girmeleri için önemli olabilir. Çünkü her birimizin hisleri, bazen bizi neşelendirile duygularımızla kuvvetlenir. İyi geceler sözleri komik olan pek çok mesaj vardır. Arkadaşlarınıza, sevdiğiniz eşinize, sevgilinize ya da dostlarınıza bunları iletebilirsiniz. Bunun gibi birçok iyi geceler sözlerini sevdiklerinize atarak, güzel hislerin karşı tarafa ulaşmasını ve iyi bir gülümsemeyi yakalayabilmelerine olanak verebilirsiniz. Örnek olarak Sözler yazıcak olursak.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Bir gece var ki sensiz geçebilir, bir gece vardır ki sabah için sadece geceliğini sürdürür. Bende o gece olarak sabahımda seni arayana kadar seninle birlikte uyumayı hayal edeceğim.

Sadece bir uyku hali değil rüyalarımızda da beraber olalım. Çünkü bir bütünüz ve hislerimiz gerçek değerlerle inşa edilmiş.

Uykuya dalmadan önce beni rüyanda görmek için Allah’a dua edeceğim. Çünkü sensiz geçen bir günümde uykumda bile seni özlemeyi arzuluyorum,

Gökyüzünde güneş yokken çıkan yıldızlar, senin bana gözlerinin ışıltılarını anımsatır. Güneş ise o gecede parladığında, senin bana bahşettiğin kalbi hatırlıyorum.

Huzurlu Bir Uyku İçin İyi Geceler Sözleri

Geceyi sessiz olarak düşünme. Çünkü sana iyi geceler dileklerimi iletmek için sessizce bekliyorlar.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Hayatta her gece, sabahın umudunu taşır. İyi geceler, yarın güzel bir gün olsun.

Uyandığınızda yeni bir güne başlamak için taze bir enerjiye sahip olacaksınız. İyi geceler ve rüyalarınızda büyülü bir dünya sizi beklesin.

Gökyüzündeki yıldızlara bakın ve hayallerinizi oraya yerleştirin. İyi geceler, tüm dilekleriniz gerçekleşsin.Uykuya dalarken içten bir gülümsemeyle rüyalarınıza dalın. İyi geceler, güzellikler sizi sarıp sarmalasın.

Gece her şeyi iyileştirir, sorunları hafifletir ve yorgunluğu uzaklaştırır. İyi geceler, huzur dolu bir uyku geçirin.

Kapattığınız her göz, yeni bir başlangıcın habercisidir. İyi geceler, sabah sizi bekleyen mucizelere açılsın.

Uykunun kollarına bırakın kendinizi, yarının getireceği güzelliklerle rüya dolu bir gece geçirin. İyi geceler.

Gecenin sessizliği, iç huzurunuza dokunsun. İyi geceler, uykuda bile güzellikleri yakalayın.

Gece, tüm stresleri siler, yorgunluğu hafifletir ve sizi yenilenmiş bir şekilde uyanmaya hazırlar. İyi geceler, huzurlu bir uyku geçirin.

Huzurlu Bir Uyku İçin İyi Geceler Sözleri

Her bir mesaj, kalpten çıkan ve diğer kalbe ulaşan bir iletidir. Bu iletinin insanların yaşamları boyunca önemli bir etkeni ve değeri olduğu da asla unutulmamalıdır. Mutlu olmak ve hissetmek için, önemli değerleri yaşayabilme adına her birini uygun süreçlerde takip etmek, bizi de mutlu edecektir. Çoğu zaman arkadaşa iyi geceler sözleri atılabilir. Yine çoğu zaman sevdiğimiz bir insana mesajları da atarak, geceleri onu unutmadığımızı ve gözlerimizi ona güzel bir gece dilemeden uyumadığımızı hatırlatmış oluruz. Bazı iyi geceler sözlerinde;

Alma umudumu elimden. Geceleri yalnızlıklara, beni karanlıklara teslim etme. Bir ümit beslerim belki bir teselli. Bu karanlık gecenin sonu sana çıksın güneş yüzlü sevgilim.

Kar taneleri kadar bembeyaz, tertemiz ruhun, öyle aydınlık ki; geceleri bile aydınlatır hayali masum yüzünün.

iyi Geceler ile ilgili Sözleri

Aynı şehirde buluşmayan yollarımız dilerim rüyaların dünyasında buluşur. Aramızdaki bu insafsız mesafeler bilirim ki; ancak orada yorulur. İyi geceler uzaklarda bıraktığım sevgilim.

İyi geceler, iyi geceler ve iyi geceler benim narin olan gözbebeğim, seni unutacağımı düşünmedin öyle değil mi,

Hani yatağına uzandın ve düşüncelere daldın ya hani, sana düşüncelerine ekleyebileceğin birşeyi göndereceğim. Seni seviyorum,

Aşkın biliyor musun, şu an tavana bakarak senin gülen yüzünü düşünüyorum. Kalbim ise seni görmek için çırpınıyor. Bende seni rüyamda görmeye karar verdim. Benimle orada buluşur musun. İyi geceler bitanem.

Madem ki seni göremiyorum o halde rüyalarımda görmek için uyumam gerek. iyi geceler dünya. Onu seviyorum herkes bunu duysun ve bilsin.

Geceleri benim yerime oyuncağına sarılan güzel kız. Üzülme. Kavuşacağımız günler gelecek ve ben hep senin yanında olacağım. Bunu bil ve öyle uyu. Seni seviyorum. Tatlı rüyalar.

Sensiz geçirdiğim son gece olması dileğiyle kapatıyorum gözlerimi. İyi geceler.

Seviyorsanız henüz hayattayken ve geç olmadan sevdiğinizi söyleyin. Bi bakarsınız uyumak için kapattığınız gözlerinizi sonsuzluk için kapatmışsınızdır. Kim bilir. İyi geceler.

iyi Geceler ile ilgili Sözler

Adım atacak gücüm olmazdı sen olmasan. Sana kavuşmak umuduyla atarım adımlarımı bu sonusz ve sensiz gecede. iyi geceler sevgilim.

Karanlık gecenin yalnızlık kuyusuna düşersen, sana yolladığım aşk kanatlarına sarıl ve benim geceme gel sevgilim.

Şehre yağan kar tanelerinde senin saflığını temizliğini bulurum. Geceleri seni hayalinle konuşurum. İyi geceler meleğim.

Rengi bir türlü tutmayan sevgilimsin hayallerimi boyadığım. Sen teksin benimsin olsa da sensiz gecelerim.

Sildim sensiz geçen günleri seneleri, şimdi her geceyi senin gözlerine boyadım. Mutluyum, huzurluyum. Ben bu dünyaya her gece seninle doğdum.

Senin yarın bile olamazlar üstünü sildiklerim . Geceleri daha da acıtır yokluğun. Yepyeni başlangıçlara seninle başladım. İyi geceler sevgilim.

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Bir gün daha bitti seninle yaşadığım. Şimdi uykulara sığınıyorum. Tek dileğim yarına da seninle başlayayım. İyi geceler.

İşte benim gecemi aydınlatan, düşlerimi renk renk boyayan sen. Tatlı dilin, güler yüzün en karanlık kış gecelerini bile ısıtır.

Ay ve yıldızlar sırdaşım benim. Biliyorum sana olan aşkımı bir kayan yıldız anlatır. İyi geceler sevgilim.

Uykusuz gecelerime insaf et, bir gülüşünü ihsan et ben de dalayım rüyalar alemine. En azından seni rüyalarda bulayım. Bir tatlı sözünle artık huzur bulayım.

Her gece sevdiklerimin varlığı ile başımı yastığa mutluluk ve huzurla koyuyorum. Sevdiklerimi benden alma alma allahım diye dua ediyorum. Sevdiğim herkese iyi geceler.

Geceleri kendini yalnız hissetme güzel insan. Seni kimselerin sevmediğini, özlemediğini ve sana değer verilmediğini asla düşünme. Bu mesajım sana ve senin gibi kendini yalnız hissedenlere. İyi geceler. Her şey gönlünüzce olsun.

Madem ki Allah güneşi çekmiş semamızdan, tüm dünya susmuş, vakit geç olmuş. Bize de uyumak düşer öyleyse. Hayırlı geceler.

Sevgiliye iyi Geceler Sözleri

İyi geceler sözleri, insanların birbirlerini hatırlamasındaki en güzel değerlerden bir tanesidir. Bazen iyi geceler sözleri uzun yazarak, kalbimizdeki pek çok duyguyu sözlere sığdırabiliriz. Bazen kısa ve öz olarak kendimizi ifade eder ve hislerimizi karşı tarafa ulaştırırız. Amacımız ne olursa olsun, doğru planlamayı yapabilmeyi ve bunun ardından her zaman gidebilmeyi başarmak gerekiyor. O gün buluştuğunuzda, güzel bir kağıda, iyi geceler dileklerinizi aşk dolu ya da sevgi içerikleriyle yazabilir ve cebine bu notu sıkıştırabilirsiniz. Sonra tam uyku vakti geldiğinde bir kısa mesaj atar ve mesajı koyduğunuz yere bakarak notu okumasını isteyebilirsiniz.

Sözlerin anlamı olduğu kadar, ulaştırıldığı yollarda önemlidir. Bir gün sadece telefonla sözleri söyleyerek, sadece mesaj atarak ya da güzel bir hediyenin içinde dahi uyku temalı bir yolla hislerinizi dökmeniz her zaman mümkündür. “Bir gece kimine göre uzun, kimine göre acılı, kimine göre huzurlu olabilir. Bazıları yalnız uyur, bazıları da yanında sevdiği ya da sevmediği kişilerle. Ama sabaha olan umutlarımız gece devam eder. Bu umutlar, her kalbin yaşamına göre değişen bir hisleri taşır.“

Duygu Yoğunluklu İyi Geceler Sözleri

Beni sevdiğini duymadan ve seni sevdiğimi söylemeden uyuyamam bilirsin.  Seni seviyorum sevgilim. İyi geceler. Güzel yarınlar bizi bekler.

Şimdilik sadece telefondan sana iyi geceler dileyebiliyorum. Birlikte olacağımız, uyuyacağımız ve bunu her gece yüzüne söyleyeceğim günlerde gelecek. Bunların hayali ile uyuyacağım şimdi. İyi geceler kıymetlim.

İyi geceler ay dede, iyi geceler yıldızlar, iyi geceler dostlar, iyi geceler savunmasız ve masum hayvanlar, kısacası iyi geceler dünya.

Yorucu bir günü daha geride bıraktık. Hepimizin hayatının yolunda gitmesi dileğiyle. Tüm dostlarıma iyi geceler.

Gerçek dünyada yetmiyor senin varlığın. Rüyalarıma gel ısınsın üşüyen bu zavallı aşığın.

Yıldızlara bakıyorum. Senin gözlerini görüyorum. Bulutlar kapatıyor gökyüzünü bazen o zaman çok sıkılıyorum. Yıldız gözlü sevgilim. İyi geceler dilerim.

Gecenin sessizliği içinde, yıldızlar seni öperek uyandırsın sevgilim. İyi geceler, rüyaların en güzeli seninle olsun.

Geceye aşkımızın ışığı düşsün, yıldızlar seni sarsın. Uyumadan önce sana olan sevgimi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. İyi geceler, hayalimde hep sen varsın.

Gökyüzünde parlayan her yıldız, sana olan sevgimin bir kanıtıdır. Uyandığında, sana kocaman bir gülümseme göndereceğim. İyi geceler, sevgilim.Yastığına başını koyduğunda, hayallerin en güzelini görmek dileğiyle… Rüyalarında benimle dans et, mutluluğumuz hiç bitmesin. İyi geceler, sevgilim.

Uyandığımda seninle birlikte olmak için sabırsızlanıyorum. Gece boyunca seninle birlikte rüyalara dalacağım. İyi geceler, aşkım.

Dünyada bir yıldız kayarsa dilediğin gerçekleşir derler. İşte benim dileğim: Seninle sonsuz bir aşk yaşamak. Uyumadan önce sana olan sevgimi bir kez daha hatırlatmak istedim. İyi geceler, sevgilim.

Bu mesajı okuduğunda, ben senin yanında olmayacağım ama düşlerinde her zaman seninle olacağım. Uyandığında birlikte yeni bir güne başlayacağız. İyi geceler, canım sevgilim.

Uyandığımda seni göreceğim hayalini kurarak uyuyorum her gece. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. İyi geceler, sevgilim.

Gökyüzündeki yıldızlar kadar parlak bir gelecek diliyorum sana. Rüyalarında seni bekleyeceğim ve sabah uyandığında seni kollarımda bulmak için sabırsızlanacağım. İyi geceler, aşkım.

Gecenin karanlığında aşkımızın ışığı parlasın, yıldızlar seninle dans etsin. Uyumadan önce sana olan sevgimi bir kez daha hatırlatmak istedim. İyi geceler, sevgilim.

Duygu Yoğunluklu iyi Geceler Sözleri

Sevgililerin arasında geçen her bir söz, önemlidir ve gelecek içinde önemli bir yatırımdır. İyi geceler sözleri sevgiliye uzun olarak atılabilir. Ya da dilerseniz çok kısa bir sözcüğün içerisine büyük ve derin bir mesajı sığdırabilirsiniz. Burada önemli olan duyguların iyi geceler sözleriyle iletilmesidir. Eğer kendimizi iyi hissetmek istiyorsak, karşı tarafı öncelikle anlamalı ve ilk olarak ekmeli ve sonra ektiğimiz o ürünü en güzel şekilde korumalıyız. Çünkü herşey karşılıklılık ilkesine göre düzenlenirse, paylaşımlarda böylesine güzel olur.

Dosta İyi Geceler Sözleri

İyi gecelerim, güzel sabahlarımsın. Varlığın her erde anlam oluyor. Seninle olduğum yerin önemi bu yüzden hiç yok. Sadece biz varken her an bayram, her yer saray oluyor. İyi geceler sevgilim. Yeni bir harika gece yeni bir harika sabaha kavuşsun aşkımızla. Seni Çok Seviyorum.

Seni rüyalarımda olsun göreyim diye dua ettiğim. Sana iyi geceler dilerim.

Anlamı yok ne gecenin ne gündüzün. Geceleri sensiz soğuk gündüzleri bir çöl. Beni sensiz gecelerde karanlıklara boğdurma sevgilim. Her karanlık gecenin sonunda bir sen doğarsın bilirim.

Gökyüzünden aldığım yıldızları kolye yapıp takayım beyaz gerdanına. Yıldızlar utansın senin beyaz, güzel boynunda. İyi geceler bebeğim. İyi geceler sana

Zamanın çabuk geçmesi ve sana kavuşabilmek için uyumam gerek. İyi geceler seni seviyorum.

Hayaller kurarak uykuya dalan insanın hala umutları var demektir. Umudunuzun hiç tükenmediği yarınlara uyanmak dileğiyle iyi geceler.

Her şeyin bir zamanı var. Uyumanın bile. O halde ne duruyorsunuz haydi yataklarınıza. İyi geceler.

Rüyalarında gördüğün ve hayalini kurduğun şeylerin gerçekleştiğini görmen için önce uyuman gerek. Kapat güzel gözlerini ve tatlı rüyalar için güzel bir uyku çek. Kim bilir yarın güzel haberler seni bekliyordur. İyi geceler.Sanada, seninde, iyi gecelerle bana gelmeyin, sana uzun iyi geceler tatlı rüyalar diyorsam, aynı oranda banka karşılık ver please…

Gözlerimizi güzel yarınlara açalım. İyi geceler.

Madem sen yoksun bu şehirde. Dolunaya bakar seni anarım. O yüzden her gece gökyüzüne bak sevgilim. Uzaklarda bir aşık senin adını söyler gökyüzüne bakarak her gece.

Gecelerin karanlığı ve sessizliği sevenlerin buluştuğu ve sadece onların seslerin duyulduğu bir dünyadır. Geceme uğrar bana iyi geceler öpücüğü verir misin sevgilim?

Kalbimin yalnızlığı ancak geceleri sona eriyor. Sen giriyorsun rüyalarıma, taht kuruyorsun oraya. İyi geceler diliyorum sevdiğim, iyi geceler sana.

Karanlık ve yalnız geçen gecelere inat bir yıldız gibi sürerim seni semaya. Aydınlatır hayalin karanlık gecelerimi. Ne yapalım ben de böyle avunurum. Sensiz geçen gecelere inat hayalinle uyurum.

Dosta iyi Geceler Sözleri

Gecenin sessizliği içinde huzur bulmanız dileğiyle, iyi geceler.

Yıldızlarla dolu bir geceye, huzurlu bir uykuya dalmanız dileğiyle, iyi geceler.

Uykunun sihirli dünyasında tatlı rüyalar görmek ve enerji dolu bir sabaha uyanmak için iyi geceler.

Gecenin karanlığından korkmayın, çünkü yıldızlar sizi aydınlatacaktır. Mutlu bir gece geçirmeniz dileğiyle, iyi geceler.

Uykunun büyülü kollarına kendinizi bırakın ve güzelliklerle dolu bir rüya alemine dalın. İyi geceler.

Yorucu bir günün ardından huzurlu bir uykuyla yenilenmek için gözlerinizi kapatın. Tatlı rüyalar ve iyi geceler.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Gecenin sessizliği, zihninizi dinlendirmenin ve ruhunuzu beslemenin en güzel yolu. Huzurlu bir gece geçirmeniz dileğiyle, iyi geceler.

Yıldızlar, size en güzel dileklerimi taşıyor. Rüyalarınızda mutluluk ve umut bulmanız dileğiyle, iyi geceler.

Uykuya dalarken tüm sıkıntılarınızı ve stresinizi geride bırakın. Rahat bir uyku ve güzel bir sabah için iyi geceler.

Gecenin sihrine kapılın ve rüyalarınızın sınırlarını zorlayın. Unutulmaz bir gece ve tatlı rüyalar dilerim.

Telefonuma gelen bir tek mesaj beni mutlu ediyor o da senin iyi geceler dileyen mesajın oluyor.

Ben senin yokluğunun kararttığı gündüzleri değil, seninle aydınlattığım geceleri seviyorum. Hayalin hep baş ucumda. Sana her gece iyi geceler diliyorum.

Erkek Sevgiliye iyi Geceler Sözleri

Sensizliğin hiçbir yeri güzel değil. Az önce şöyle bir düşündüm de asla olmazım sensiz. Uyuyalım ve uyanalım. Günler günlerin peşine düşsün ve sonra tek evde yaşayalım bitanem. Sen içerdeyken kapının arkası gurbet bana. Düğün dernek kurula, hayat cennet ola. Hadi bakalım uykuya şimdi. Rüyanda bizi gör. Tüm bunların olduğunu. Seni Seviyorum. İyi Geceler…

Hayal et aşkım. Kalbimin atışları üzerine koymuşsun başını. Seni seviyorum diye atıyor kalbim ve sen bu aşk dolu müzikle uykuya dalıyorsun. Ben de o canım saçlarının kokusuyla huzura varıyorum. Aklım hiçbir yerde değil. Dünya kollarımın arasında. Hayal et aşkım bu gecelerimizi… Şimdilik hayal et ve göğsümde dal uykuna. Gerçeklerimiz her zaman hayallerimizden öte güzel olacak sana söz. Hem de en büyük aşk sözü. İyi geceler…

Ömrümün en güzel notasında, sesin ruhumun her köşesinde sadece iki kelimelik muhteşem bir şarkıyı söylüyor. Bu bana güç ve huzur veriyor. Damarlarımda dolaşıyorsun ve ruhum sana ait artık. Seni çok seviyorum sevgilim. Sarıl bana ve kapa gözlerini. İyi geceler…

İyi geceler gözümün nuru Sevgilim. Tatlı rüyalar güzellikler süslesin rüyanı İyi Geceler.

İyi geceler hayat! Bugün de seni yaşadım, payıma düşen kadar.. Belki yarın, güneş daha parlak ve sıcak doğacak, İnsanlar tebessümle bakacak birbirinde, Sevgiyele… Yarın… Belki…yarın…

Aşkım İyi Geceler. Bu gece titreyerek uyanırsan bi ki resimini öptüğüm andır.Gecen Mutlu, Kalbin Sevgimle Dolsun Tatlı Rüyaların Benimle Olsun İyi Geceler, Mutlu Yarınlar.

Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Yatağıma, yastığıma ayıp olmasın.;)) Size iyi geceler.

Bu son sigarayı da yokluğuna içer, İyi Geceler dilerim…

Yaşanmış ve yaşancak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyorki bana… “Yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın” Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi rüyalar.!

Ne zaman yalnız hissetsen ve beni özlesen. Geceleri seni düşünen bir aşığın dünyanın bir ucunda yaşadığını bil sevgilim. İyi geceler.

Güzel kalbin üzülmesin. Her gece seni dualarında zikreden bir aşığın olduğunu bil güzel sevgilim.

Senden ayrı bir iyi gecem olmaz bu cihanda. Sevgilim, iyi ki varsın ve iyi ki sapasağlam duruyorsun sol yanımda. Seni seviyorum, iyi geceler.

Seni seviyorumlu düşler dilerim aşkım. Sabaha dek çok özle beni ve benim özlemim senin özlemini yine geçsin 🙂

Sensiz bir sabaha uyanmak, ömrümün kâbusudur. Seni seviyorum ve dilerim tüm rüyalarımız hep hayra varsın, hayatımız her zaman düşlerden güzel yaşansın. Tatlı uykular bir tanem…

Seni severek uyuyacağım bu kaçıncı gece bilmiyorum. Uyanacağım sabahlara ilk senin tebessümünle merhaba diyeceğim günlerimizi görebilmek için şimdi rüyalara dalıyorum. Uykuma gel aşkım, rüyalarımız da beraber olsun. İyi geceler… Seni çok seviyorum.

Güzel iyi Geceler Sözleri

HAYIRLI GECELER Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Rabbim Haddini aşan duygulardan ve gece olunca çöken hüzünlerden sana sığınıyorum… İyi Geceler.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler sevgilim.

Uzaklarda olsak da sevgilim, gecelerin hayaline sarıl. Kanatlarına tutun hayallerinin ve bırak onlar seni bana getirsin.

İçtiğim meyin ya da sigaranın kalmadı tesellisi ne şarkının ne sazın gecelerde savrulan yalnız bir aşığım kapını çalan.

Huzurlu bir gece, sen ve mehtap. Daha ne isterim bu dünyadan yanımda sen kadehimde şarap.

İyi geceler güzel sevgilim. Bil ki her gün ve her gece, ben senin hayalinle avunur, seni görebilmek umudunu tutunurum.

Güzel iyi Geceler Sözleri

O güzel yüzün küstürmüş ayı, yıldızları. Bu gecede karanlık gökyüzü. Olsun senin ay yüzün doğar gecelerime, iyi geceler dilerim güzel yüzlü sevgilime.

Herkes bulutları bir şeylere benzetir. Ben doğanın her güzelliğini sana benzetir orada kendimi bulurum. Gece olunca bu şehirde seni ararım doğanın her bir zerresinde. İyi geceler sevgilim.

Gamzelerin aşıkların düştüğü aşk kuyusudur. Gecenin karanlığında düştüm o kuyuya ve hiç çıkmak istemiyorum. Razıyım aşkının kuyusunda yaşamaya.

Düşüncelerime, hayallerime ve gecelerime ilham veren sevgilim. Sensiz gecelere rastlar şair olmaya giden yolum. Seninle doğdum ben, sadece seninle var oldum. İyi geceler ilham perim.

Yatağıma uzanırım. Gözlerimi beyaz tavanda gezdiririm. Orada sadece seni hayal eder, rüyalarınla avunurum. Kimse bilmez aşığın halini, onun hayalinin sevgiliyle dolu olduğunu.

Başını her gece koyduğun yastığı seninle paylaşmaktan başka bir gayesi yoktur bu umutsuz aşığın. İyi geceler sevgili meleğim.

Güzel rüyalarında güle oynaya gez benim için, sen uyurken tatlı rüyaların koynunda, bu garip uykusuzluk çeker gecenin ıssız soğuğunda.

Aklımda, fikrimde sensin. Ne olur sevgilim güzel bir söz söyle de şu karanlık geceyi senin gibi bir güzelle bitireyim.

Hislerimizi İyi Geceler Dilekleriyle İletmek

Her bir sözün kendi mahiyetinde bir değeri ve hissi vardır. Bunları en güzel bir şekilde iletilmesi, aslında bizim istememizle mümkündür. Bir sevdiğimiz insana iyi geceler herşeyim demek, o kişinin yüzünün gülmesine ve direkt olarak kabinin huzurla dolmasını sağlar. Güzel bir yaşamın kılınması da bununla eşdeğer bir yapıyı taşıyan en değerli bir unsur olmaktadır.

Bazen gece yatmadan önce korkabiliriz. Bu korku sabaha uyanmama korkusu değildir. Bizi yarın neyin beklediğini bilememe korkusu olabilir. Bazen bir ümitsizlik kalbi sarar ve mutsuzluk algısını çok daha üst boyutlara taşıyabilir. Ama aslında öneli olan bizi, bir başkasının hatırladığı düşüncesidir. Bu tür düşüncelere sarılmak, dosta iyi geceler mesajı ile iyi bir hissi taşıyabilir. Elbette iyi geceler sözlerinin sahibi, sevdiğimiz bir kadın ya da erkekte olabilir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714118/


6
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x