Günaydın Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Günaydın Sözleri

Günaydın Sözleri

Bu Yazımızda En Güzel Günaydın Sözleri, Kısa Günaydın Sözleri, Anlamlı Günaydın Sözleri, Etkileyici Günaydın Sözleri, Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydin Sözleri, Romantik Günaydın Sözleri, Arkadaşa Günaydın Sözleri, Komik Günaydın Sözleri, Günaydın Sözleri Uzun Bulabilirsiniz.

Günaydın Sözleri

Yeni bir güne uyanmak, önemli olduğu gibi o uyandığımız sabahın güzel geçmesi de çok güzel değerleri barındırır. Kalbimize hitap eden tüm o duyguları içten bir şekilde yaşamak ve bu duygularımızı uzun vadede sürdürebilmek için günaydın sözlerinin büyük bir etkisi bulunur. Her bir söz, kalbimizde yer edinen o içten noktalara ulaşarak, bizim ve sevdiklerimizi mutlu edebilir.

Sözlerin her birinin mahiyeti, içerisinde barındırdığı duygularla güzeldir. Bazen kısa günaydın sözleri, pek çok duygu birikimini aynı anda karşı tarafın kalbine yansıtabilir. Önemli olan karşı tarafı düşündüğümüzü belirtmektedir. Belki bir dostumuza, eşimize ya da kız arkadaşımıza içten günaydın mesajlarını iletebiliriz.

Anlamlı Olan İçten ve Değerli Günaydın Sözleri

Her bir günaydın sözleri kalplerimizi hedefleyen çeşitli duyguları taşıyabilir. Bu duygular, bizi biz yapan temel değerlerle birlikte ihtiyacımız olan pek çok ilginin de bir temsili olabilmektedir. Bazı anlamlı günaydın sözlerina bakılacak olunursa;

 • Gözlerini bugüne açman, benim için bir mucize, bu mucizeyi bugünde bana sağladığın için sana minnettarım,
 • Güzel bir huzur için gülümse ki, sana gülümseyen kalpler daim olsun.
 • Sabaha açan gözlerimiz, umuda sevk olsun. Geleceğimizin bugünden temeli açtığımız gözlerimiz ile vuku bulsun.
 • Karamsarlıktan ve asık bir surat ifadesinden uzak bir sabaha uyanmamız, sevdiklerimize varlığımızı hatırlatmamız için en güzel nedenlerden bir tanesi,
 • Güneşin doğma amacı yeni bir güne başlangıcın simgesidir. O yüzden sende uyan ki, bu güzel simgenin bir parçası olduğun için gülümse.

Her Bir Söz Günaydın İle Başlamalı

İnsanların birbirini düşündüğünü hissettirmesi aslında çok özel ve tarifsiz bir duygudur. Bu duygunun azalmadan sürdürülebilmesi ve yaşanabilmesi adına pek çok hissin kalplerimizde yer edinmekte olduğunu söyleyebiliriz. Günaydın sözleri bize çok önemli değerler taşır ve barındırır. Mutlu etmek ve mutlu olabilmeyi istiyorsanız, sabahı temsil eden her bir günde güzel bir sözü sevdiklerimizden esirgememeliyiz.

 • “Sabahın sen olduğunu varsayarsam, mutsuzluk sebebim karanlıkta kalır.“

Böylesine hoş bir mesajı sevdiğiniz bir kişiye attığınızda eminim o kişinin tüm düşüncesi bu söz üzerinde yoğunlaşacaktır. Size gelen ve sizden iletilen bu tür etkileyici günaydın sözleri, aslında güzel hislerin ne demek olduğunu, nasıl yaşanması gerektiğini pek çok açıdan yansıtmakta ve güzel bir şekilde aktarmaktadır.

Etkileyici bir mesaj, karşı tarafı etkiler. Hislerini günün belki de yorucu ve sıkıcı etkisinden kurtularak, daha iyi hisleri taşımasına olanak sağlar. Sizi düşünür ve sizin de onu düşündüğünüzün farkında olur. Belki bir dost için belki bir sevgiliniz için belki de bir anneniz ya da diğer sevdikleriniz için, güzel bir günaydın sözlerini asla birbirinizden esirgememelisiniz. “Günaydını sana tahsis ediyorum, çünkü biliyorum sen benim için özel bir günde, beni yalnız bırakmadın.”

Sevgililer İçin Günaydın Sözleri

Elbette aşk dolu, sevgi kıpırcıklarının olduğu ve güzel bir romantik hislerin yaşadığı günaydın sözleri de çok ayrı bir boyutta yer alır. Her bir mesaj, aslında karşı tarafa sizin kalbinizi hissettirdiğinizi ve bunu akıcı bir şekilde sürdürdüğünüzün en temel göstergelerinden bir tanesi olmaktadır.

En içten bir samimiyetle sevgiliye yazılacak en güzel günaydin sözleri detaylarına bakılacak olduğunda, ne kadar güzel hislerin aslında gün ağarınca başladığını ve gün batana ve yeni bir sabaha kadar etki ettiğini görebilmek mümkündür.

Benim için ise sevgi, senin masum yüzünün bugüne açılması ve bana umut kaynağı olmasıdır. yerleştirebileyim.

Her bir sözün mahiyeti, günaydın sözleri için önemlidir. Çünkü sevginin en güzel ifadesi, kalbimizde beslendiğimiz güzel duygularla şekillenmektedir. Bundan dolayı da her zaman var olduğumuz bu dünyada, sevdiğimizi bir gün bile unutmadığımızı ve her sabaha birlikte olduğumuzu yansıtabilmeyi sağlayalım. “İyi ve güzel amaçları bir arada yaşamanın, bizi monotonluktan kurtardığı gibi her zaman sevgiyle ve ümitle yaklaşmak lazım”

Sevginin gücü, günaydınlarla başlar ve akşam olduğunda güzel bir gece dileğiyle devam eder. Bunu unutmadan romantik günaydın sözlerini sevdiklerimize iletebiliriz. Onları her zaman hatırladığımızı ve önemsediğimizi hissettirebiliriz. Çünkü insan olan bizler, güzel duygu birikintilerinizi yüreklerimizde yaşadığı en güzel hislere sahibizdir.

Günaydın Sözlerinde Kişi Sınırlaması Yoktur

İyi bir mesaj iletmenin bir sınırı yoktur. Bu hayatta kime değer veriyorsak ve önemsiyorsak duygularımızı onlara iletmekten asla çekinmememiz gerekiyor. Eğer beklentilerimizi almak ve iyi hisleri taşımak istiyorsa, bu tür bir arayışı hiç durmadan sağlamamızda gerekir.

Bugün arkadaşa günaydın sözleri atabiliriz. Eğer ilk kez böyle bir şey yapıyorsanız, arkadaşınız sizinle biraz eğlenebilir. Aslında bu onun bir süre sonra hoşuna gidecek ve zihninde bunu ister istemez düşünerek, tüm gününe yansıtmasına olanak verecektir. Bu yüzden güzel bir mesajı karşı tarafa günaydın sözleri ile iletirseniz, bu sizin için güzel bir şekilde geri dönecek duyguların aslında ilk sinyalini de veriyor olmasındandır.

Günaydın Sözlerinde Komik Anlamlar

En yakın arkadaşınıza, bir akrabanıza ya da sırf makara olsun diye dostlarınıza günaydın mesajlarını atabilirsiniz. Elbette bunlar içerisinde çeşitli mizah içerikleri de olabilir ya da farklı anlamları da taşıyabilir. Bunun içinde eğer komik günaydın sözleri arıyorsanız, seçim tercihinizde pek çok yolun olduğu da söylenebilir.

Her bir mesaj elbette kişinin ruh haline göre de kullanılabilir. Burada en etkin olan değerler aslında kalbimizde yer edinen kimi boşluk ve kimi isyanlardır. Tabi eğlenmekte günaydın sözlerinin de işin bir parçası da oluyor.

Kısa ve Uzun Günaydın Sözleri

İletmek istediğiniz duygu ne ise, bir mesajın içeriği sizin hislerinizi yansıtıyorsa sıkıntı yoktur. Günaydın sözleri uzun ya da kısa olmasını siz kendiniz için belirleyebilirsiniz. Önemli olan karşı tarafa en net bir şekilde sabahları onu hatırladığınızı hissettirebilmenizdir.

Günaydın Sözleri

En Güzel Günaydın Sözleri


 • Kalbimin arzuladığı en güzel arzulardan biri, seni o dağınık, makyajsız ve en doğal halinde görebileceğim bir sabaha uyanmamdır,

 • Uykulu gözlerinin o saf kıpırtılarını öpebildiğim gün, benim en önemli ve ölümsüz bir sabahım olacaktır,

 • Ben seni rüyamda görüyor ve uyanıyorum, gerçekleşen bir rüyanın tanımı olduğunu unutma,

 • Senin şu an yanında olamayabilirim ama biliyorum ki güneş ışınları odana zarifçe girdiğinde, aslında o ışıltıların her biri, benim kalbimdeki özlem ışıkları kadar tazeliği simgeliyorlar,

 • Hem aklım, hem kalbim her gözümü açtığımda seni arıyorum. Kolumun altında yatan seni göremesem de, yanağıma kondurduğun ufak bir öpücüğü hatırlıyor ve yeni bir sabaha gülümsüyorum.

 • Her bir mevsim sana beni hatırlatır. İster karlı, ister yağmurlu, ister güneşli olsun, bir sabah varsa o benim için mevsimin sen olmasıdır.

 • Uykumuzu bölen çöp kamyonu sesi, sana da günaydın!

 • Herkese günaydınlar, bugünde yeni bir güne çıktığımız yolculuğumuzda, sizlere esenlikler diler ve iyi bir akşam yolcuğunda sizi ağırladığımız için memnuiyetlerimizi iletiriz.

Resimli Günaydın Sözleri-21


 • Sana olan aşkım, sabahlayıp da, 2 saat sonra uyanmam kadar acı verici,

 • Bana sabah kahvaltısı hazırlamayanlara benden büyük bir kınama. X kişisine bildirilir.

 • Gece uyuyordum iyi geceler diyenim yoksa, neden sabah uyandığımda bir ümitle mesajım var mı diye bakıyorum. Ama gördüğüm sadece kullandığım uygulamaların bildirimleri ya da banka oluyor.

 • Günaydın sabahın habercisi güneş, günaydın kuşlar, günaydın gökyüzü ve günaydın güzel insanlar. Güzel bir gün olması dileğiyle. Hayattan zevk almaya bakın.

 • Uyanır uyanmaz aklıma gelen sevdiğim. Bir güneş ısıtır içimi bir de senin gülüşün. En güzel anlar seninle uyandığım zamanlardır. Günaydın.

 • Umarım kabus dolu geceler geçirmemiş ve güzel rüyalar görerek uyanmışsınızdır. Herkese günaydın.

 • Bu sahabın gecesinde de seni rüyamda gördüysem eğer güzel bir güne merhaba diyebilirim. Günaydın sol yanım.

 • Fırından yeni çıkmış mis gibi ekmek kokuları ile güzel hazırlanılmış sofralara uyanmanız dileğiyle. Günaydın.

Resimli Günaydın Sözleri-22


 • Şuan birbirimizden uzakta olsak da sen her zaman benim rüyalarımda, aklımda, kalbimde ve yanımdasın. Bunu unutma. Günaydın.

 • Burnuma baharın habercisi olan çiçeklerin kokuları geliyor. İçimi kaplayan sevinç ile uyanıyor ve hepinize mutlu sabahlar diliyorum.

 • Okula ve işe gidecekler için uyanma vakti çoktan geldiyse hepimize günaydın ve kolay gelsin diyorum.

 • Kıymetli insanlara günaydın demeyi bir borç bilirim

 • İyi bir uyku çekmiş olmanızı düşünerek sizlere günaydın diyor ve işime kaçıyorum.

 • Dün ne yaşandıysa yaşandı. Unutun gitsin. Güzel şeyler yaşamak için işte size yeni bir gün. Günaydın.

 • Nefes aldığımız sürece hala umut var demektir. Umutlarınızı kaybetmeden çalışacağınız bir gün olsun. Günaydın.

 • Savaş, şehit, kadına şiddet, tecavüz, intihar, kaçırılan ve kaybolan çocuk haberleri duymayacağımız bir gün olmasını umuyorum. Günaydın iyi insanlar.

Resimli Günaydın Sözleri-24


 • Kötü insanların dünyadan yok olmuş olmasını dileyerek. Penceremin perdesini aralıyor ve güneşli bir günden hepinize günaydın diliyorum.

 • Elimde mis gibi kokan kahvemle hepinize günaydın diyorum. Kahve kokusu size kadar geldiyse kahve içmeye beklerim.

 • Şükretmeyi unutmadığımız ve bol dualı bir gün olsun. Günaydın.

 • İnsanların sizi delirtmediği ve güler yüzünüzün solmadığı bir gün olmasını temenni ederek günaydın diyorum.

 • Sağlığınız yerindeyse spor yapmak için gün çoktan doğdu bile. Haydi günü kaçırmayın ve harekete geçin. Günaydın ve şimdiden hepinize iyi günler.

 • Seninle olduktan sonra her gecem tatlı bir uykuyla her sabahım ise gülümseyerek uyanmakla geçiyor. Sen bana adeta verilmiş bir hediye, bahşedilmiş bir nimet gibisin. Seninle olduğum için çok mutluyum ve seni çok seviyorum. Günaydın bana mevsimlerden hep baharı yaşatanım.

 • Sadece hayaller kuruyoruz ancak gerçekleştirmek için hiç bir şey yapmıyoruz. Ne duruyoruz o halde. Bize hayallerimizi gerçekleştirmemiz ve yaşamamız için yeni bir gün fırsatı verilmiş. Daha fazla ertelemeden harekete geçip istediğimiz hayata ulaşmak için çabalamalıyız. Oturduğumuz yerde hiçbir şey bizim ayağımıza gelmeyecek ve altın tepsilerle sunulmayacaktır. Günaydın.

 • Sevdiklerinizi kaybetmediğiniz hala onların yanı başınızda ve nefes aldığını gördüğünüz bir gün olsun herkes için. Günaydın.

Resimli Günaydın Sözleri-27


 • Evrendeki tüm güzellikler size gülümsesin. Günaydın!

 • Kelebeklerin rengârenk olduğu bahçelerden bir sabah topladım size. Haydi, bakalım hepinizin ruhuna afiyetle. Günaydın!

 • Seni seviyorum Aşkım! Sırf bu yüzden ” Gün ” Aydın “!

 • Sevgi evreni iyileştiriyor. Hadi sen de katıl bu harika bağa. Hatalarını ve ziyanlarını eksilt sadece severek. Bu günaydın vaktinde dene, sadece sevmeyi… Günaydın.

 • Aşk olsun, para olsun, sağlık olsun, can sağ olsun, iyi olsun, güzel olsun! Bugün her şey istediğimiz gibi olsun. Günaydın!

 • Senden sonradayım ve bu sabah senin bir günadın’ına öyle çok ihtiyacım var ki sevgilim… Çok özledim…

 • Seni seviyorum diyerek bu sana ilk günaydınım! Şans getirsin bize bu harika sabah!

 • Aşkım seni bu sabah daha fazla sevdiğime eminim çünkü seni bu sabah daha çok özledim. Günler hep geçiyor ve ben hep daha fazla özleyerek seviyorum seni. Birlikte uyanacağımız güzel sabahlar yaklaşıyor elbet. Gelse bir an önce… Günaydın…

Resimli Günaydın Sözleri-28


 • Sensizliğin günü ne kadar aydınsa işte… Adettendir… Günaydın…

 • Ben birini çok seviyorum. O bunu biliyor mu bilmiyor mu emin değilim. Yani bir şey demedik de ama. Neyse. Günaydın Aşkım… Hissedersen bana günaydın de bakiiim:)

 • Canımın içindesin ve sırf bu yüzden Günaydın!

 • Sensizliğin olduğu yerlerden kaçara buraya kadar geldim. Evet, aşkım kapındayım:) Bir günaydın deyip gideceğim:)

 • Herkese harika bir hafta diliyorum. Günaydın insanların hepsi!

 • Herkese çok mutlu bir cumartesi gelsin mi? E çağırın o zaman! Bir selam bir sabah lütfen, bir zahmet! Haydi, hep birlikte diyoruz şimdi! ” Günaydın Cumartesi! “

 • Günaydın güneşin sıcağına dokunmuş domatesi çatalıyla ağzına götürmekte olan, bakışları ömrüme aydınlık katan sevgilim… Seni çok seviyorum… ( Not: Sen de bana cevabı mesajla yaz tamam mı:) )

 • Seni seviyor olduğumun en birinci kanıtı ne biliyor musun? Şu sabahın köründeki suratımda oluşmuş sırıtış:) Günaydın Aşkım:) Seni aşırı, fena, çok ve sonsuz seviyorum…

Resimli Günaydın Sözleri-30


 • GÜNAYDIN AŞKIM Sevgim seni bugünde yalnız bırakmayacak.

 • Sabıra, Şükre, dualara, alınan nefese, yaşama, yaşamın tadı olan dostlara Günaydın

 • Günaydın Kahvaltı hazırladım sana; umut dolu omlet haşlanmış sevgi, bir dilim. tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim. kaç şekerli olsun?

 • İnsanlar güneş gibidir, hepsi parıldar, hepsi gönüllerdedir. Ama Sevdiğin, senin gönlünün güneşidir. Gönlümün solmayan güneşi, GÜNAYDIN AŞKIM.

 • Can dostum zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydın hayırlı günler.

 • Günaydın Günüme değer katan, günümü aydınlatan en büyük güneşim

 • Sabahları bir fincan kahve yararlıdır kafein;sinir sisteminizi uyarır, zihin açıklığı verir, uyanmanıza yardımcı olur ve rahatlamanızı sağlar. Herkeze günaydın…

 • Doğan her yeni günün sabahına içinde gözlerini görebilme aşkı olmasa bu hayatın hiç bir anlamı kalmazdı. GÜNAYDIN AŞKIM


Bu yazı 1507 kez okundu.
Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?


YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Engin
Engin
4 Şubat 2020 10:08

Her gün yeni bir başlangıçtır GÜNAYDIN

Betül
Betül
3 Şubat 2020 08:33

Herkese harika bir hafta diliyorum Günaydın insanların hepsi!

Meryem
Meryem
2 Şubat 2020 09:25

Yüzünüzden gülümseme Kalbinizden mutluluk eksik olmasın GÜNAYDIN

Aziz
Aziz
1 Şubat 2020 08:01

Keyifli ve neşe dolu bir gün dilerim Günaydın

Tuğba
Tuğba
31 Ocak 2020 08:45

Gününüz aydın, neşeniz bol olsun. Günaydın

Sezen
Sezen
30 Ocak 2020 09:02

GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR Her Şey Gönlünüzce Olsun.

Yasin
Yasin
29 Ocak 2020 08:38

Mutlu Huzur Dolu Kazasız Belasız Bir GÜN Dileğimle GÜNAYDIN Hayırlı Sabahlar.

Meltem
Meltem
28 Ocak 2020 09:12

Hayırlı Huzurlu Güzel Bir Gün Diliyorum GÜNAYDIN

Sanem
Sanem
1 Ocak 2020 21:32

Günaydın arkadaşlar… Dilerim sevgi yakanızı bırakmasın, yüreğinizden umutlarınız eksilmesin, daima mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.Günaydın, mutlu sabahlar…

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
9
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x