Günaydın Sözleri | Etkileyici, Romantik Günaydın Sözleri

Bu Yazımızda Günaydın Sözleri, Kısa Günaydın Sözleri, Anlamlı Günaydın Sözleri, Etkileyici Günaydın Sözleri, Sevgiliye Yazılacak Günaydın Sözleri, Romantik Günaydın Sözleri, Arkadaşa Günaydın Sözleri, Komik Günaydın Sözleri, Günaydın Sözleri Uzun Bulabilirsiniz.

Günaydın Sözleri | Etkileyici, Romantik Günaydın Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 30.05.2024 22:13
1.172

Günaydın Sözleri

Yeni bir güne uyanmak, önemli olduğu gibi o uyandığımız sabahın güzel geçmesi de çok güzel değerleri barındırır. Kalbimize hitap eden tüm o duyguları içten bir şekilde yaşamak ve bu duygularımızı uzun vadede sürdürebilmek için günaydın sözleri nin büyük bir etkisi bulunur. Her bir söz, kalbimizde yer edinen o içten noktalara ulaşarak, bizim ve sevdiklerimizi mutlu edebilir.

Her bir günaydın sözleri kalplerimizi hedefleyen çeşitli duyguları taşıyabilir. Bu duygular, bizi biz yapan temel değerlerle birlikte ihtiyacımız olan pek çok ilginin de bir temsili olabilmektedir. Bazı anlamlı günaydın sözleri ne bakılacak olunursa;

Sizler de Yorum bölümüne Günaydın Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Anlamlı Günaydın Sözleri

Kalbimin arzuladığı en güzel arzulardan biri, seni o dağınık, makyajsız ve en doğal halinde görebileceğim bir sabaha uyanmamdır,

Uykulu gözlerinin o saf kıpırtılarını öpebildiğim gün, benim en önemli ve ölümsüz bir sabahım olacaktır.

Ben seni rüyamda görüyor ve uyanıyorum, gerçekleşen bir rüyanın tanımı olduğunu unutma,

Senin şu an yanında olamayabilirim ama biliyorum ki güneş ışınları odana zarifçe girdiğinde, aslında o ışıltıların her biri, benim kalbimdeki özlem ışıkları kadar tazeliği simgeliyorlar,

Günaydın Sözleri

Hem aklım, hem kalbim her gözümü açtığımda seni arıyorum. Kolumun altında yatan seni göremesem de, yanağıma kondurduğun ufak bir öpücüğü hatırlıyor ve yeni bir sabaha gülümsüyorum.

Her bir mevsim sana beni hatırlatır. İster karlı, ister yağmurlu, ister güneşli olsun, bir sabah varsa o benim için mevsimin sen olmasıdır.

Uykumuzu bölen çöp kamyonu sesi, sana da günaydın!

Herkese günaydınlar, bugünde yeni bir güne çıktığımız yolculuğumuzda, sizlere esenlikler diler ve iyi bir akşam yolcuğunda sizi ağırladığımız için memnuniyetlerimizi iletiriz.

Uyan ve sabahın güzelliğini kaçırma! Bu mesajın bugün için alarmın olmasını dilerim. Günaydın!

Bu güzel sabahı yüzünde bir gülümsemeyle karşıla. Umarım bugün harika bir gün geçirirsin. Günaydınlar!

Günaydın, yeni bir günün güzellikleriyle dolu olsun.

Her yeni gün, yeni bir başlangıçtır. Günaydın!Günaydın! Hayatın sana en güzel sürprizleri getirmesi dileğiyle.

Bugünün güneşiyle birlikte tüm sıkıntılarını geride bırak. Günaydın!

Günaydın! Yeni bir güne uyanmak, yeni umutlarla dolmak demektir.

Uzaklara doğru giden bir güneş ışığı gibi, umutlarını ileriye doğru yönelt. Günaydın!

Günaydın! Bugün başarılı olmak için harika bir gün olacak, sadece inan.

Günaydın! Kendine bir tebessüm hediye et ve güneş gibi parla.

Yeni bir gün, yeni bir fırsat demektir. Günaydın, fırsatları değerlendirmen dileğiyle.

Günaydın! İyi düşüncelerin, pozitif enerjinin seninle olması dileğiyle.

Romantik Günaydın Sözleri

Sevginin gücü, günaydınlarla başlar ve akşam olduğunda güzel bir gece dileğiyle devam eder. Bunu unutmadan romantik günaydın sözlerini sevdiklerimize iletebiliriz. Onları her zaman hatırladığımızı ve önemsediğimizi hissettirebiliriz. Çünkü insan olan bizler, güzel duygu birikintilerinizi yüreklerimizde yaşadığı en güzel hislere sahibizdir.

Her bir sözün mahiyeti, günaydın sözleri için önemlidir. Çünkü sevginin en güzel ifadesi, kalbimizde beslendiğimiz güzel duygularla şekillenmektedir. Bundan dolayı da her zaman var olduğumuz bu dünyada, sevdiğimizi bir gün bile unutmadığımızı ve her sabaha birlikte olduğumuzu yansıtabilmeyi sağlayalım. “İyi ve güzel amaçları bir arada yaşamanın, bizi monotonluktan kurtardığı gibi her zaman sevgiyle ve ümitle yaklaşmak lazım”

Böyle güzel bir sabaha uyanmak, inanılmaz bir gün için bir garantidir. Umarım en güzel günün olur! Günaydın!

Hiçbir şey, zihnini sakinleştiren ve sana gülümsemen için nedenler veren güzel bir sabahtan daha ferahlatıcı olamaz. Günaydın! Sana muhteşem bir gün dilerim.

Hayat sana asla ikinci bir şans vermez. Yani, her şeyin tadını çıkar! Neden bu güzel sabahla başlamıyorsun? Günaydın!

Hayat belirsizliklerle doludur. Ama her gün batımından sonra her zaman bir gündoğumu olacak. Günaydın!

Uyanın ve kendinizi bu güzel sabahın bir parçası haline getirin. Kapının dışında güzel bir dünya bekliyor. Gününüz güzel olsun.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

Günaydın! Güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Her sabah uyandığım da yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Güneşin doğuşuyla birlikte doğan umutlarınız hiç solmasın. Günaydın ve güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Her sabah yeni bir başlangıçtır. Günaydın ve bugünün sizi mutlu etmesi dileğiyle.

Günaydın! İyi düşüncelerle başladığınız bir gün, iyi sonuçlar getirecektir.

Yeni bir gün, yeni bir şans demektir. Günaydın ve bugünün size pek çok fırsat getirmesini dilerim.

Günaydın! İyi bir kahve eşliğinde başladığınız her gün, keyifli bir gün olacaktır.

Arkadaşa Günaydın Sözleri

Bugün arkadaşa günaydın sözleri atabiliriz. Eğer ilk kez böyle bir şey yapıyorsanız, arkadaşınız sizinle biraz eğlenebilir. Aslında bu onun bir süre sonra hoşuna gidecek ve zihninde bunu ister istemez düşünerek, tüm gününe yansıtmasına olanak verecektir. Bu yüzden güzel bir mesajı karşı tarafa günaydın sözleri ile iletirseniz, bu sizin için güzel bir şekilde geri dönecek duyguların aslında ilk sinyalini de veriyor olmasındandır.

Sevgi ne güzel sözdür dilinde değil gönlünde olanlara… Hayırlı sabahlar

Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana…

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

Günaydın Sözleri Uzun

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Dünyanız mutIu, hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun. MutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.

O aklına gelir, ‘günaydın’ yazmak istersin; ama “neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin… Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın…

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.Sevmek çay, sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum…

Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Neyse şimdilik herkese günaydın…

Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya diyen dostum, günaydın…

İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz… Hepinize Günaydın…

Günaydın Sözleri Uzun

İletmek istediğiniz duygu ne ise, bir mesajın içeriği sizin hislerinizi yansıtıyorsa sıkıntı yoktur. Günaydın sözleri uzun ya da kısa olmasını siz kendiniz için belirleyebilirsiniz. Önemli olan karşı tarafa en net bir şekilde sabahları onu hatırladığınızı hissettirebilmenizdir.

Sana olan aşkım, sabahlayıp da, 2 saat sonra uyanmam kadar acı verici,

Bana sabah kahvaltısı hazırlamayanlara benden büyük bir kınama. X kişisine bildirilir.

Gece uyuyordum iyi geceler diyenim yoksa, neden sabah uyandığımda bir ümitle mesajım var mı diye bakıyorum. Ama gördüğüm sadece kullandığım uygulamaların bildirimleri ya da banka oluyor.

Günaydın sabahın habercisi güneş, günaydın kuşlar, günaydın gökyüzü ve günaydın güzel insanlar. Güzel bir gün olması dileğiyle. Hayattan zevk almaya bakın.

Uyanır uyanmaz aklıma gelen sevdiğim. Bir güneş ısıtır içimi bir de senin gülüşün. En güzel anlar seninle uyandığım zamanlardır. Günaydın.

Umarım kabus dolu geceler geçirmemiş ve güzel rüyalar görerek uyanmışsınızdır. Herkese günaydın.

Kısa Günaydın Sözleri

Bu sahabın gecesinde de seni rüyamda gördüysem eğer güzel bir güne merhaba diyebilirim. Günaydın sol yanım.

Fırından yeni çıkmış mis gibi ekmek kokuları ile güzel hazırlanılmış sofralara uyanmanız dileğiyle. Günaydın.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Kısa Günaydın Sözleri

Sözlerin her birinin mahiyeti, içerisinde barındırdığı duygularla güzeldir. Bazen kısa günaydın sözleri, pek çok duygu birikimini aynı anda karşı tarafın kalbine yansıtabilir. Önemli olan karşı tarafı düşündüğümüzü belirtmektedir. Belki bir dostumuza, eşimize ya da kız arkadaşımıza içten günaydın mesajlarını iletebiliriz.

Şuan birbirimizden uzakta olsak da sen her zaman benim rüyalarımda, aklımda, kalbimde ve yanımdasın. Bunu unutma. Günaydın.

Burnuma baharın habercisi olan çiçeklerin kokuları geliyor. İçimi kaplayan sevinç ile uyanıyor ve hepinize mutlu sabahlar diliyorum.

Okula ve işe gidecekler için uyanma vakti çoktan geldiyse hepimize günaydın ve kolay gelsin diyorum.

Kıymetli insanlara günaydın demeyi bir borç bilirim

İyi bir uyku çekmiş olmanızı düşünerek sizlere günaydın diyor ve işime kaçıyorum.

Komik Günaydın Sözleri

Dün ne yaşandıysa yaşandı. Unutun gitsin. Güzel şeyler yaşamak için işte size yeni bir gün. Günaydın.

Nefes aldığımız sürece hala umut var demektir. Umutlarınızı kaybetmeden çalışacağınız bir gün olsun. Günaydın.

Savaş, şehit, kadına şiddet, tecavüz, intihar, kaçırılan ve kaybolan çocuk haberleri duymayacağımız bir gün olmasını umuyorum. Günaydın iyi insanlar.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Her yeni gün, yeni bir umuttur. Günaydın ve umut dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Güneşin doğuşuyla beraber yeni bir gün doğar. Günaydın! Bugünün güzelliklerle dolu olması dileğiyle.

Günaydın! Güne pozitif enerjiyle başlayın, hayallerinizin peşinden gidin ve başarılı bir gün geçirin.

Bugün içinize mutluluk, kalbinize sevgi dolsun. Günaydın!

Günaydın! Yeni bir güne başlarken geçmişi geride bırakın ve geleceğe odaklanın. Bugün sizin için harika bir gün olacak.

Komik Günaydın Sözleri

En yakın arkadaşınıza, bir akrabanıza ya da sırf makara olsun diye dostlarınıza günaydın mesajlarını atabilirsiniz. Elbette bunlar içerisinde çeşitli mizah içerikleri de olabilir ya da farklı anlamları da taşıyabilir. Bunun içinde eğer komik günaydın sözleri arıyorsanız, seçim tercihinizde pek çok yolun olduğu da söylenebilir.

Her bir mesaj elbette kişinin ruh haline göre de kullanılabilir. Burada en etkin olan değerler aslında kalbimizde yer edinen kimi boşluk ve kimi isyanlardır. Tabi eğlenmekte günaydın sözlerinin de işin bir parçası da oluyor.

Sevgiliye Günaydin Sözleri

Kötü insanların dünyadan yok olmuş olmasını dileyerek. Penceremin perdesini aralıyor ve güneşli bir günden hepinize günaydın diliyorum.

Elimde mis gibi kokan kahvemle hepinize günaydın diyorum. Kahve kokusu size kadar geldiyse kahve içmeye beklerim.

Şükretmeyi unutmadığımız ve bol dualı bir gün olsun. Günaydın.

İnsanların sizi delirtmediği ve güler yüzünüzün solmadığı bir gün olmasını temenni ederek günaydın diyorum.

Sağlığınız yerindeyse spor yapmak için gün çoktan doğdu bile. Haydi günü kaçırmayın ve harekete geçin. Günaydın ve şimdiden hepinize iyi günler.

Seninle olduktan sonra her gecem tatlı bir uykuyla her sabahım ise gülümseyerek uyanmakla geçiyor. Sen bana adeta verilmiş bir hediye, bahşedilmiş bir nimet gibisin. Seninle olduğum için çok mutluyum ve seni çok seviyorum. Günaydın bana mevsimlerden hep baharı yaşatanım.Sadece hayaller kuruyoruz ancak gerçekleştirmek için hiç bir şey yapmıyoruz. Ne duruyoruz o halde. Bize hayallerimizi gerçekleştirmemiz ve yaşamamız için yeni bir gün fırsatı verilmiş. Daha fazla ertelemeden harekete geçip istediğimiz hayata ulaşmak için çabalamalıyız. Oturduğumuz yerde hiçbir şey bizim ayağımıza gelmeyecek ve altın tepsilerle sunulmayacaktır. Günaydın.

Sevdiklerinizi kaybetmediğiniz hala onların yanı başınızda ve nefes aldığını gördüğünüz bir gün olsun herkes için. Günaydın.

Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için ama alarm çalınca bütün konsantrem bozuldu ya, günaydın…

Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ne ara sabah oldu ah böyle işin, yastık nerde dünün aynısı ısrarcı alarm neyse kalkayım… Günaydın…

Sevgiliye Günaydin Sözleri

Elbette aşk dolu, sevgi kıpırcıklarının olduğu ve güzel bir romantik hislerin yaşadığı günaydın sözleri de çok ayrı bir boyutta yer alır. Her bir mesaj, aslında karşı tarafa sizin kalbinizi hissettirdiğinizi ve bunu akıcı bir şekilde sürdürdüğünüzün en temel göstergelerinden bir tanesi olmaktadır.

En içten bir samimiyetle sevgiliye yazılacak en güzel günaydin sözleri detaylarına bakılacak olduğunda, ne kadar güzel hislerin aslında gün ağarınca başladığını ve gün batana ve yeni bir sabaha kadar etki ettiğini görebilmek mümkündür. Benim için ise sevgi, senin masum yüzünün bugüne açılması ve bana umut kaynağı olmasıdır. yerleştirebileyim.

Evrendeki tüm güzellikler size gülümsesin. Günaydın!

Kelebeklerin rengârenk olduğu bahçelerden bir sabah topladım size. Haydi, bakalım hepinizin ruhuna afiyetle. Günaydın!

Seni seviyorum Aşkım! Sırf bu yüzden ” Gün ” Aydın “!

Sevgi evreni iyileştiriyor. Hadi sen de katıl bu harika bağa. Hatalarını ve ziyanlarını eksilt sadece severek. Bu günaydın vaktinde dene, sadece sevmeyi… Günaydın.

Aşk olsun, para olsun, sağlık olsun, can sağ olsun, iyi olsun, güzel olsun! Bugün her şey istediğimiz gibi olsun. Günaydın!

Senden sonradayım ve bu sabah senin bir günadın’ına öyle çok ihtiyacım var ki sevgilim… Çok özledim.

Seni seviyorum diyerek bu sana ilk günaydınım! Şans getirsin bize bu harika sabah!

Aşkım seni bu sabah daha fazla sevdiğime eminim çünkü seni bu sabah daha çok özledim. Günler hep geçiyor ve ben hep daha fazla özleyerek seviyorum seni. Birlikte uyanacağımız güzel sabahlar yaklaşıyor elbet. Gelse bir an önce… Günaydın…

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714410/


9
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x