yandex
Günaydın Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Günaydın Sözleri

Günaydın Sözleri

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda En Güzel Günaydın Sözleri, Kısa Günaydın Sözleri, Anlamlı Günaydın Sözleri, Etkileyici Günaydın Sözleri, Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydin Sözleri, Romantik Günaydın Sözleri, Arkadaşa Günaydın Sözleri, Komik Günaydın Sözleri, Günaydın Sözleri Uzun Bulabilirsiniz.

Günaydın Sözleri

Yeni bir güne uyanmak, önemli olduğu gibi o uyandığımız sabahın güzel geçmesi de çok güzel değerleri barındırır. Kalbimize hitap eden tüm o duyguları içten bir şekilde yaşamak ve bu duygularımızı uzun vadede sürdürebilmek için günaydın sözlerinin büyük bir etkisi bulunur. Her bir söz, kalbimizde yer edinen o içten noktalara ulaşarak, bizim ve sevdiklerimizi mutlu edebilir.

Sözlerin her birinin mahiyeti, içerisinde barındırdığı duygularla güzeldir. Bazen kısa günaydın sözleri, pek çok duygu birikimini aynı anda karşı tarafın kalbine yansıtabilir. Önemli olan karşı tarafı düşündüğümüzü belirtmektedir. Belki bir dostumuza, eşimize ya da kız arkadaşımıza içten günaydın mesajlarını iletebiliriz.

Günaydın Sözlerinde Kişi Sınırlaması Yoktur

İyi bir mesaj iletmenin bir sınırı yoktur. Bu hayatta kime değer veriyorsak ve önemsiyorsak duygularımızı onlara iletmekten asla çekinmememiz gerekiyor. Eğer beklentilerimizi almak ve iyi hisleri taşımak istiyorsa, bu tür bir arayışı hiç durmadan sağlamamızda gerekir.

Bugün arkadaşa günaydın sözleri atabiliriz. Eğer ilk kez böyle bir şey yapıyorsanız, arkadaşınız sizinle biraz eğlenebilir. Aslında bu onun bir süre sonra hoşuna gidecek ve zihninde bunu ister istemez düşünerek, tüm gününe yansıtmasına olanak verecektir. Bu yüzden güzel bir mesajı karşı tarafa günaydın sözleri ile iletirseniz, bu sizin için güzel bir şekilde geri dönecek duyguların aslında ilk sinyalini de veriyor olmasındandır.

Günaydın Sözleri

En Güzel Günaydın Sözleri


Kalbimin arzuladığı en güzel arzulardan biri, seni o dağınık, makyajsız ve en doğal halinde görebileceğim bir sabaha uyanmamdır,


Uykulu gözlerinin o saf kıpırtılarını öpebildiğim gün, benim en önemli ve ölümsüz bir sabahım olacaktır.


Ben seni rüyamda görüyor ve uyanıyorum, gerçekleşen bir rüyanın tanımı olduğunu unutma,


Senin şu an yanında olamayabilirim ama biliyorum ki güneş ışınları odana zarifçe girdiğinde, aslında o ışıltıların her biri, benim kalbimdeki özlem ışıkları kadar tazeliği simgeliyorlar,


Hem aklım, hem kalbim her gözümü açtığımda seni arıyorum. Kolumun altında yatan seni göremesem de, yanağıma kondurduğun ufak bir öpücüğü hatırlıyor ve yeni bir sabaha gülümsüyorum.


Her bir mevsim sana beni hatırlatır. İster karlı, ister yağmurlu, ister güneşli olsun, bir sabah varsa o benim için mevsimin sen olmasıdır.


Romantik Günaydın Sözleri

Uykumuzu bölen çöp kamyonu sesi, sana da günaydın!


Herkese günaydınlar, bugünde yeni bir güne çıktığımız yolculuğumuzda, sizlere esenlikler diler ve iyi bir akşam yolcuğunda sizi ağırladığımız için memnuiyetlerimizi iletiriz.


Uyan ve sabahın güzelliğini kaçırma! Bu mesajın bugün için alarmın olmasını dilerim. Günaydın!


Bu güzel sabahı yüzünde bir gülümsemeyle karşıla. Umarım bugün harika bir gün geçirirsin. Günaydınlar!


Romantik Günaydın Sözleri


Böyle güzel bir sabaha uyanmak, inanılmaz bir gün için bir garantidir. Umarım en güzel günün olur! Günaydın!


Hiçbir şey, zihnini sakinleştiren ve sana gülümsemen için nedenler veren güzel bir sabahtan daha ferahlatıcı olamaz. Günaydın! Sana muhteşem bir gün dilerim.


Hayat sana asla ikinci bir şans vermez. Yani, her şeyin tadını çıkar! Neden bu güzel sabahla başlamıyorsun? Günaydın!


Hayat belirsizliklerle doludur. Ama her gün batımından sonra her zaman bir gündoğumu olacak. Günaydın!


Uyanın ve kendinizi bu güzel sabahın bir parçası haline getirin. Kapının dışında güzel bir dünya bekliyor. Gününüz güzel olsun.


Romantik Günaydın Sözleri

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.


Günaydın! Güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.


Her sabah uyandığım da yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.


Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.


Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.


Arkadaşa Günaydın Sözleri

Arkadaşa Günaydın Sözleri


Sevgi ne güze sözdür dilinde değil gönlünde olanlara… Hayırlı sabahlar


Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana…


Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.


Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.


Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.


Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…


Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…


Dünyanız mutIu, hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun. MutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.


O aklına gelir, ‘günaydın’ yazmak istersin; ama “neden ben yazıyorum? Önce o yazsın” diye ertelersin… Eee sonra da böyle yalnızlık çekersin… Günaydın…


Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.


Günaydın Sözleri

Günaydın Sözleri Uzun


Sana olan aşkım, sabahlayıp da, 2 saat sonra uyanmam kadar acı verici,


Bana sabah kahvaltısı hazırlamayanlara benden büyük bir kınama. X kişisine bildirilir.


Gece uyuyordum iyi geceler diyenim yoksa, neden sabah uyandığımda bir ümitle mesajım var mı diye bakıyorum. Ama gördüğüm sadece kullandığım uygulamaların bildirimleri ya da banka oluyor.


Günaydın sabahın habercisi güneş, günaydın kuşlar, günaydın gökyüzü ve günaydın güzel insanlar. Güzel bir gün olması dileğiyle. Hayattan zevk almaya bakın.


Uyanır uyanmaz aklıma gelen sevdiğim. Bir güneş ısıtır içimi bir de senin gülüşün. En güzel anlar seninle uyandığım zamanlardır. Günaydın.


Umarım kabus dolu geceler geçirmemiş ve güzel rüyalar görerek uyanmışsınızdır. Herkese günaydın.


Bu sahabın gecesinde de seni rüyamda gördüysem eğer güzel bir güne merhaba diyebilirim. Günaydın sol yanım.


Fırından yeni çıkmış mis gibi ekmek kokuları ile güzel hazırlanılmış sofralara uyanmanız dileğiyle. Günaydın.


Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.


Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.


Günaydın Sözleri

Kısa ve Uzun Günaydın Sözleri

İletmek istediğiniz duygu ne ise, bir mesajın içeriği sizin hislerinizi yansıtıyorsa sıkıntı yoktur. Günaydın sözleri uzun ya da kısa olmasını siz kendiniz için belirleyebilirsiniz. Önemli olan karşı tarafa en net bir şekilde sabahları onu hatırladığınızı hissettirebilmenizdir.

Kısa Günaydın Sözleri


Şuan birbirimizden uzakta olsak da sen her zaman benim rüyalarımda, aklımda, kalbimde ve yanımdasın. Bunu unutma. Günaydın.


Burnuma baharın habercisi olan çiçeklerin kokuları geliyor. İçimi kaplayan sevinç ile uyanıyor ve hepinize mutlu sabahlar diliyorum.


Okula ve işe gidecekler için uyanma vakti çoktan geldiyse hepimize günaydın ve kolay gelsin diyorum.


Kıymetli insanlara günaydın demeyi bir borç bilirim


İyi bir uyku çekmiş olmanızı düşünerek sizlere günaydın diyor ve işime kaçıyorum.


Dün ne yaşandıysa yaşandı. Unutun gitsin. Güzel şeyler yaşamak için işte size yeni bir gün. Günaydın.


Nefes aldığımız sürece hala umut var demektir. Umutlarınızı kaybetmeden çalışacağınız bir gün olsun. Günaydın.


Savaş, şehit, kadına şiddet, tecavüz, intihar, kaçırılan ve kaybolan çocuk haberleri duymayacağımız bir gün olmasını umuyorum. Günaydın iyi insanlar.


Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim…


Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.


Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.


Günaydın Sözleri

Günaydın Sözlerinde Komik Anlamlar

En yakın arkadaşınıza, bir akrabanıza ya da sırf makara olsun diye dostlarınıza günaydın mesajlarını atabilirsiniz. Elbette bunlar içerisinde çeşitli mizah içerikleri de olabilir ya da farklı anlamları da taşıyabilir. Bunun içinde eğer komik günaydın sözleri arıyorsanız, seçim tercihinizde pek çok yolun olduğu da söylenebilir.

Her bir mesaj elbette kişinin ruh haline göre de kullanılabilir. Burada en etkin olan değerler aslında kalbimizde yer edinen kimi boşluk ve kimi isyanlardır. Tabi eğlenmekte günaydın sözlerinin de işin bir parçası da oluyor.

Komik Günaydın Sözleri


Kötü insanların dünyadan yok olmuş olmasını dileyerek. Penceremin perdesini aralıyor ve güneşli bir günden hepinize günaydın diliyorum.


Elimde mis gibi kokan kahvemle hepinize günaydın diyorum. Kahve kokusu size kadar geldiyse kahve içmeye beklerim.


Şükretmeyi unutmadığımız ve bol dualı bir gün olsun. Günaydın.


İnsanların sizi delirtmediği ve güler yüzünüzün solmadığı bir gün olmasını temenni ederek günaydın diyorum.


Sağlığınız yerindeyse spor yapmak için gün çoktan doğdu bile. Haydi günü kaçırmayın ve harekete geçin. Günaydın ve şimdiden hepinize iyi günler.


Seninle olduktan sonra her gecem tatlı bir uykuyla her sabahım ise gülümseyerek uyanmakla geçiyor. Sen bana adeta verilmiş bir hediye, bahşedilmiş bir nimet gibisin. Seninle olduğum için çok mutluyum ve seni çok seviyorum. Günaydın bana mevsimlerden hep baharı yaşatanım.


Sadece hayaller kuruyoruz ancak gerçekleştirmek için hiç bir şey yapmıyoruz. Ne duruyoruz o halde. Bize hayallerimizi gerçekleştirmemiz ve yaşamamız için yeni bir gün fırsatı verilmiş. Daha fazla ertelemeden harekete geçip istediğimiz hayata ulaşmak için çabalamalıyız. Oturduğumuz yerde hiçbir şey bizim ayağımıza gelmeyecek ve altın tepsilerle sunulmayacaktır. Günaydın.


Komik Günaydın Sözleri

Sevdiklerinizi kaybetmediğiniz hala onların yanı başınızda ve nefes aldığını gördüğünüz bir gün olsun herkes için. Günaydın.


Bu sabah ölü taklidi yaptım uyanmamak için ama alarm çalınca bütün konsantrem bozuldu ya, günaydın…


Gözümü açamıyorum, üstümde fil mi var ne, ne ara sabah oldu ah böyle işin, yastık nerde dünün aynısı ısrarcı alarm neyse kalkayım… Günaydın…


Sevmek çay, sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum…


Bu sabah günaydın mesajı gelir gibi oldu, telefonun ışığı yandı gibi oldu ama yine gelmedi ama çok yaklaşmıştım… Neyse şimdilik herkese günaydın…


Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya diyen dostum, günaydın…


İki çeşit uyku vardır. 1. Gece gelmeyenler 2. Sabah gitmeyenler ne olacak bizim halimiz… Hepinize Günaydın…


Günaydın Sözleri

Sevgililer İçin Günaydın Sözleri

Elbette aşk dolu, sevgi kıpırcıklarının olduğu ve güzel bir romantik hislerin yaşadığı günaydın sözleri de çok ayrı bir boyutta yer alır. Her bir mesaj, aslında karşı tarafa sizin kalbinizi hissettirdiğinizi ve bunu akıcı bir şekilde sürdürdüğünüzün en temel göstergelerinden bir tanesi olmaktadır.

En içten bir samimiyetle sevgiliye yazılacak en güzel günaydin sözleri detaylarına bakılacak olduğunda, ne kadar güzel hislerin aslında gün ağarınca başladığını ve gün batana ve yeni bir sabaha kadar etki ettiğini görebilmek mümkündür.

Benim için ise sevgi, senin masum yüzünün bugüne açılması ve bana umut kaynağı olmasıdır. yerleştirebileyim.

Her bir sözün mahiyeti, günaydın sözleri için önemlidir. Çünkü sevginin en güzel ifadesi, kalbimizde beslendiğimiz güzel duygularla şekillenmektedir. Bundan dolayı da her zaman var olduğumuz bu dünyada, sevdiğimizi bir gün bile unutmadığımızı ve her sabaha birlikte olduğumuzu yansıtabilmeyi sağlayalım. “İyi ve güzel amaçları bir arada yaşamanın, bizi monotonluktan kurtardığı gibi her zaman sevgiyle ve ümitle yaklaşmak lazım”

Sevginin gücü, günaydınlarla başlar ve akşam olduğunda güzel bir gece dileğiyle devam eder. Bunu unutmadan romantik günaydın sözlerini sevdiklerimize iletebiliriz. Onları her zaman hatırladığımızı ve önemsediğimizi hissettirebiliriz. Çünkü insan olan bizler, güzel duygu birikintilerinizi yüreklerimizde yaşadığı en güzel hislere sahibizdir.

Sevgiliye Günaydin Sözleri


Evrendeki tüm güzellikler size gülümsesin. Günaydın!


Kelebeklerin rengârenk olduğu bahçelerden bir sabah topladım size. Haydi, bakalım hepinizin ruhuna afiyetle. Günaydın!


Seni seviyorum Aşkım! Sırf bu yüzden ” Gün ” Aydın “!


Sevgi evreni iyileştiriyor. Hadi sen de katıl bu harika bağa. Hatalarını ve ziyanlarını eksilt sadece severek. Bu günaydın vaktinde dene, sadece sevmeyi… Günaydın.


Aşk olsun, para olsun, sağlık olsun, can sağ olsun, iyi olsun, güzel olsun! Bugün her şey istediğimiz gibi olsun. Günaydın!


Senden sonradayım ve bu sabah senin bir günadın’ına öyle çok ihtiyacım var ki sevgilim… Çok özledim.


Seni seviyorum diyerek bu sana ilk günaydınım! Şans getirsin bize bu harika sabah!


Aşkım seni bu sabah daha fazla sevdiğime eminim çünkü seni bu sabah daha çok özledim. Günler hep geçiyor ve ben hep daha fazla özleyerek seviyorum seni. Birlikte uyanacağımız güzel sabahlar yaklaşıyor elbet. Gelse bir an önce… Günaydın…


Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.


Sevgiliye Günaydin Sözleri

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.


Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.


Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.


Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.


Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…


Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.


Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.


Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.


Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.


Günaydın Sözleri

Her Bir Söz Günaydın İle Başlamalı

İnsanların birbirini düşündüğünü hissettirmesi aslında çok özel ve tarifsiz bir duygudur. Bu duygunun azalmadan sürdürülebilmesi ve yaşanabilmesi adına pek çok hissin kalplerimizde yer edinmekte olduğunu söyleyebiliriz. Günaydın sözleri bize çok önemli değerler taşır ve barındırır. Mutlu etmek ve mutlu olabilmeyi istiyorsanız, sabahı temsil eden her bir günde güzel bir sözü sevdiklerimizden esirgememeliyiz.


“Sabahın sen olduğunu varsayarsam, mutsuzluk sebebim karanlıkta kalır.


Böylesine hoş bir mesajı sevdiğiniz bir kişiye attığınızda eminim o kişinin tüm düşüncesi bu söz üzerinde yoğunlaşacaktır. Size gelen ve sizden iletilen bu tür etkileyici günaydın sözleri, aslında güzel hislerin ne demek olduğunu, nasıl yaşanması gerektiğini pek çok açıdan yansıtmakta ve güzel bir şekilde aktarmaktadır.

Etkileyici bir mesaj, karşı tarafı etkiler. Hislerini günün belki de yorucu ve sıkıcı etkisinden kurtularak, daha iyi hisleri taşımasına olanak sağlar. Sizi düşünür ve sizin de onu düşündüğünüzün farkında olur. Belki bir dost için belki bir sevgiliniz için belki de bir anneniz ya da diğer sevdikleriniz için, güzel bir günaydın sözlerini asla birbirinizden esirgememelisiniz. “Günaydını sana tahsis ediyorum, çünkü biliyorum sen benim için özel bir günde, beni yalnız bırakmadın.”

Etkileyici Günaydın Sözleri


Sensizliğin günü ne kadar aydınsa işte… Adettendir… Günaydın…


Ben birini çok seviyorum. O bunu biliyor mu bilmiyor mu emin değilim. Yani bir şey demedik de ama. Neyse. Günaydın Aşkım. Hissedersen bana günaydın de bakiiim:)


Canımın içindesin ve sırf bu yüzden Günaydın!


Sensizliğin olduğu yerlerden kaçara buraya kadar geldim. Evet, aşkım kapındayım:) Bir günaydın deyip gideceğim:)


Herkese harika bir hafta diliyorum. Günaydın insanların hepsi!


Herkese çok mutlu bir cumartesi gelsin mi? E çağırın o zaman! Bir selam bir sabah lütfen, bir zahmet! Haydi, hep birlikte diyoruz şimdi! ” Günaydın Cumartesi! “


Etkileyici Günaydın Sözleri

Günaydın güneşin sıcağına dokunmuş domatesi çatalıyla ağzına götürmekte olan, bakışları ömrüme aydınlık katan sevgilim… Seni çok seviyorum… ( Not: Sen de bana cevabı mesajla yaz tamam mı:) )


Seni seviyor olduğumun en birinci kanıtı ne biliyor musun? Şu sabahın köründeki suratımda oluşmuş sırıtış:) Günaydın Aşkım:) Seni aşırı, fena, çok ve sonsuz seviyorum.


Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.


Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.


Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…


Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.


Günaydın Sözleri

Anlamlı Olan İçten ve Değerli Günaydın Sözleri

Her bir günaydın sözleri kalplerimizi hedefleyen çeşitli duyguları taşıyabilir. Bu duygular, bizi biz yapan temel değerlerle birlikte ihtiyacımız olan pek çok ilginin de bir temsili olabilmektedir. Bazı anlamlı günaydın sözlerina bakılacak olunursa;

Anlamlı Günaydın Sözleri


Gözlerini bugüne açman, benim için bir mucize, bu mucizeyi bugünde bana sağladığın için sana minnettarım,


Güzel bir huzur için gülümse ki, sana gülümseyen kalpler daim olsun.


Sabaha açan gözlerimiz, umuda sevk olsun. Geleceğimizin bugünden temeli açtığımız gözlerimiz ile vuku bulsun.


Karamsarlıktan ve asık bir surat ifadesinden uzak bir sabaha uyanmamız, sevdiklerimize varlığımızı hatırlatmamız için en güzel nedenlerden bir tanesi,


Güneşin doğma amacı yeni bir güne başlangıcın simgesidir. O yüzden sende uyan ki, bu güzel simgenin bir parçası olduğun için gülümse.


GÜNAYDIN AŞKIM Sevgim seni bugünde yalnız bırakmayacak.


Sabıra, Şükre, dualara, alınan nefese, yaşama, yaşamın tadı olan dostlara Günaydın


Anlamlı Günaydın Sözleri

Günaydın Kahvaltı hazırladım sana; umut dolu omlet haşlanmış sevgi, bir dilim. tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim. kaç şekerli olsun?


İnsanlar güneş gibidir, hepsi parıldar, hepsi gönüllerdedir. Ama Sevdiğin, senin gönlünün güneşidir. Gönlümün solmayan güneşi, GÜNAYDIN AŞKIM.


Can dostum zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydın hayırlı günler.


Günaydın Günüme değer katan, günümü aydınlatan en büyük güneşim


Sabahları bir fincan kahve yararlıdır kafein;sinir sisteminizi uyarır, zihin açıklığı verir, uyanmanıza yardımcı olur ve rahatlamanızı sağlar. Herkeze günaydın…


Doğan her yeni günün sabahına içinde gözlerini görebilme aşkı olmasa bu hayatın hiç bir anlamı kalmazdı. GÜNAYDIN AŞKIM


Bu yazı 3304 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi sizlere küçük ama etkili önerileri sitemizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler yazılarımız tamamıyla Eniyisozler.Net için uzman yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu alanda yer alan bilgiler bir öneridir. Özgün ve siteye özel olarak yazılmıştır. Site içerisinde bazı Görseller googleden alıntıdır Telif olduğunu düşündüğünüz veya size aid olanı yayınlanmasını istemediğiniz görselleri Email yoluyla veya iletişim bölümünden bildiriniz. Bildirdiğiniz taktirde Görsel Kaldırılır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
9 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Engin
Engin
Ziyaretçi
4 Şubat 2020 10:08

Her gün yeni bir başlangıçtır GÜNAYDIN

Betül
Betül
Ziyaretçi
3 Şubat 2020 08:33

Herkese harika bir hafta diliyorum Günaydın insanların hepsi!

Meryem
Meryem
Ziyaretçi
2 Şubat 2020 09:25

Yüzünüzden gülümseme Kalbinizden mutluluk eksik olmasın GÜNAYDIN

Aziz
Aziz
Ziyaretçi
1 Şubat 2020 08:01

Keyifli ve neşe dolu bir gün dilerim Günaydın

Tuğba
Tuğba
Ziyaretçi
31 Ocak 2020 08:45

Gününüz aydın, neşeniz bol olsun. Günaydın

Sezen
Sezen
Ziyaretçi
30 Ocak 2020 09:02

GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR Her Şey Gönlünüzce Olsun.

Yasin
Yasin
Ziyaretçi
29 Ocak 2020 08:38

Mutlu Huzur Dolu Kazasız Belasız Bir GÜN Dileğimle GÜNAYDIN Hayırlı Sabahlar.

Meltem
Meltem
Ziyaretçi
28 Ocak 2020 09:12

Hayırlı Huzurlu Güzel Bir Gün Diliyorum GÜNAYDIN

Sanem
Sanem
Ziyaretçi
1 Ocak 2020 21:32

Günaydın arkadaşlar… Dilerim sevgi yakanızı bırakmasın, yüreğinizden umutlarınız eksilmesin, daima mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.Günaydın, mutlu sabahlar…

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
9
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x