Duygusal Sözler | Etkileyici Romantik Duygu Yüklü Sözler

Bu Yazımızda Duygusal Sözler, Etkileyici Duygusal Sözler, Manalı Duygusal Sözler, Romantik Duygusal Sözler, Duygusal Aşk Sözleri Uzun, Duygusal Sözler Resimli, Duygusal Aşk Mesajları Bulabilirsiniz.

Duygusal Sözler | Etkileyici Romantik Duygu Yüklü Sözler
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 04.01.2024 - 19:28
302

Duygusal Sözler

Her yıl farklı söz yazarları ya da içerik yazarlarının piyasaya giriş yaptıklarını görüyoruz. Özellikle de sosyal medya üzerinden fenomen haline gelen yazarlar dahi bulunuyor. Duygusal sözler ile meşhur olan bu kişilerin pek çok kişiye seslendikleri açıktır. Bu sözler sadece aşka ya da sevgiliye yönelik yazılmıyor. Bir çocuğu, anneye ya da dosta da seslenmek amacıyla sözlerden faydalanabilirsiniz. Duygusallık sadece ilişkilerde meydana gelen bir durum değildir. Aile, kardeş, baba gibi kavramlar için de özel sözler yer alıyor. Duygusal hayat sözleri nin pek çok anlama kullanılması da binlerce kişiye seslenmek adına faydalıdır. Nitekim fenomenlerin çoğu bu tarz yazılarında farklı duygulara değinerek ilgi çekiyor.

Sosyal medya hesapları sayesinde popüler tüm sözleri ya da şarkıları öğrenmek mümkün. Şarkılar sayesinde de duygusal sözlere yer verebilirsiniz. Sizi etkileyen sözleri kendi hesabınız üzerinden de paylaşabilirsiniz. Bu şekilde ilgi duyduğunuz kişilere dahi seslenmeniz mümkün olacaktır. Şöyle ki bir şeyler hissettiğiniz kişiye gönderme yapabilirsiniz. Dilerseniz sözlerin yanı sıra direk olarak müziklerden de bu konuda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden söz paylaşımları da yapılıyor. Buradan istediğiniz konuda ki paylaşımlara yer verebilirsiniz. Sevgilinin yanı sıra aile ya da arkadaşlıklar için de duygusal sözler bulunuyor. Bu alanlarda da sözlerinizi sunabilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza doğum gününde bu tarz bir söz paylaşabilirsiniz. Aynı durum aile fertleri adına da geçerli olacaktır. İstediğiniz kişiye uygun olarak sözlere bakmalı ve tercihinizi yapmalısınız.

Sizler de Yorum bölümüne Duygusal Sözler ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Etkileyici Duygusal Sözler

Kalabalıklar içinde yalnızım en çokta bu öldürüyor beni.

Sevenin canı yanıyor, sevilen kendi dünyasında mutlu.

Bir kadını ağlattığında canın yanmıyorsa oturup bir kalbin olup olmadığını düşünmen gerekir. Zira ah aldığın gün yaşadıkların sana acı çekerken bir kalbin olduğunu çok iyi hatırlatır.

Susmak en iyi cevaptır derler. Ancak karşınızdaki bunu anlamayacak kadar aptal ve ben ne yaptım ki diyerek ortalıkta geziniyorsa suskunluğunuza devam edip onu Allaha havale etmeniz en doğrusu.

İstediğin zaman gidebilirsin ne de olsa ben seni benimlesin diye sevmedim ama benimle olduğun için mutlu bir insan oldum.

Gözlerinde kaybolduğun adam gün gelir de sana sırtını dönerse üzülme belki de olması gereken budur. Kızma, kırılma. Onun yaptığı gibi hayatına devam et ve karşına çıkan insanların da aynı olacağını düşünme.

Duygusal Aşk Mesajları

Özleyip de kavuşamıyorsam eğer yıkılsın bu köprüler, yansın bu dünya.

Sizi öperken kokunuzu çeken içine çeken insanları kaybetmeyin. Ben kaybettim ve bir daha öylesine rastlamadım.

Hiç ölmeyecekmiş gibi güzel bir hayat yaşayın ama hiç hesap vermeyecekmiş gibi kalpler kırmayın.

Sevdiğiniz insanı mezara koymadan yahut başkasıyla mutlu oluşunu izlemeden önce harekete geçin. Geç kalanlar bunun ne kadar acı olduğunu iyi bilirler.

Sizi anlamayan ve dinlemeyen insanlarla bir arada bulunmak uçurum kenarında tek başına oturmaya benzer.Mutlu olmak için herhangi birine ihtiyacınız olmadığını anladığınız an hayatınızda çiçekler açacak.

Seni seviyorum. Bu yüzden de arılar çok çalışkanlar ve en güze pizzayı seninle yiyeceğim zaman yapıyorlar.

Sar beni sana. Dokunsun sevdam sevdana. Bedenlerin öleceği belli. Ruhunla sev beni hadi. Ruhunla kucakla ve ruhunla öp beni şimdi.

Duygusal Aşk Mesajları

Sevgilinize duygusal sözler söylemek istiyorsanız bunun için anlamlı olanlara göz atabilirsiniz. Anlamlı olması adına ilişkinizden bir takım kesitler de bulunmanız faydalı olacaktır. Örneğin sevgilinizin ilgi alanına giren herhangi bir konu üzerinden sözler paylaşabilirsiniz. Bu şekilde araştırma yapmak ve söz bulmak daha doğru olacaktır. Üzerinden düşünülen ve daha anlamlı olan sözlerin sevgilinizin de hoşuna gideceği açıktır.

Duygusal aşk mesajları yazmak istiyorsanız da hitap şeklinize dikkat etmelisiniz. Bulduğunuz sonucun aynısını yazmak yerine birbirinize özel herhangi bir hitapla sözlere yer verebilirsiniz. Bu şekilde daha anlamlı ve değerli sözlere yer vermiş olacaksınız. Etkilemek amacıyla da mutlaka sevgi, özlem, aşk ya da huzur gibi terimlerin içerisinde bulunduğu sözleri tercih etmelisiniz. Bu şekilde sevgilinizin daha hoşnut kalmasını da sağlayacaksınız. Duygu yüklü olan mesajların ilişkileri daha canlı tuttuğu da bir gerçektir.

Romantik Duygusal Sözler

Aşka bedel lazım, beden değil!

Dertsiz aşk masal gibidir. Okunur ve unutulur.

Ne kadar sarılırsan sarıl, bıraktığın an özlersin.

Aşk kapıyı çaldığında hemen açma! Bazıları, çocuklar gibi zile basıp kaçıyor.

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Senin ruhun Ona ait olduktan sonra, bedenin başkasına ait olsa ne olur.

Seni sevmek yanlışlık ise asla doğru olmak istemiyorum.

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.

Aşk davaya benzer. Cefa çekmek de şahide. Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki!

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili yüreğin varsa, bir ömür sev beni.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra; kaybettiklerimin ne önemi var.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Romantik Duygusal Sözler

Sevgilinizi etkilemek istiyorsanız ona hoş sözler söylemeyi ihmal etmemelisiniz. Bunun için süslü kelimelerin yanı sıra yalın ifadelerden de yola çıkabilirsiniz. ‘Seni seviyorum’ bu anlamda sıklıkla tercih edilen yalın ifadelerin başını çekiyor. ‘Özledim’ kelimesi dahi başlı başına duygu yüklü olan kelimelerden birisidir. Romantik Duygusal Sözler adına yardım alarak da seçimizi yapabilirsiniz. Bunun için paylaşımlara göz atmalı ve sevgilinize uygun olandan yola çıkmalısınız. Direk olarak sözü paylaşmak yerine değişimler de yapabilirsiniz.

Duygusal sözler üzerinden sevdiğiniz kişiyi etkilemek mümkün. Onu kırdıysanız ya da hatalı bir olay oluştuysa mutlaka güzel sözlerle ortamı yumuşatmalısınız. Bu şekilde olayın daha da ilerlememesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir yara almamak adına ilişkilerde tartışmaların uzun sürmemesine özen göstermelisiniz. Bunun için de hoş sözleri eksik etmemelisiniz. Saygı ve sevgi değerlerinin de sık sık gündemde olması halinde ilişkinin daha uzun soluklu olmasını mümkün hale getirebilirsiniz.

Duygusal Aşk Sözleri Uzun

Hepimizin hayatında unutamadığımız ve bizde derin yaralara açan insanlar olmuştur. Ancak yara bandı aramaya çıktığınızda bilmelisiniz ki sizde başkasının kalbinde derin yaralar açacaksınız.

Aklı ve kalbi başkasında olanın sizin yanınızda işi ne. Sırf siz seviyorsunuz diye sizi sevmeyen biri ile birlikte olmak kendinize yaptığınız en büyük kötülüktür.

Dünyayı iyilik kurtaracak ama bunu görememekten çok korkuyorum.

Savaşların ve hastalıkların olmadığı ,çocukların hep güldüğü bir dünya da yaşamayı umut etmek ne zor ve ne kötü şey. Ufacık mutlulukları bile umut eder olduk.

Sırf siz iyilik ediyorsunuz diye sizi kullanan , kendi menfaatleri için yanınızda duran, sizi sahte gülüşleri ve dostluğuyla kandıran insanlar gün gelecek tamamen yalnız kalacak ve sizin gerçek dostluğunuza ihtiyaç duyacaklardır. Zavallı insanlar. Bazen kör olabiliyorlar.Dostun sözü acıttı kelimelerimi. Bunca suskunluğum hep bundandır.

Akşam benziyor senin sesine. Nasıl da tatlı salınıveriyor suların üzerinde. Alacakaranlığın içinden geçiyor gece. Gece içimden geçiyor. Gece nefesinde gece…

Kadehinin yanındaki kadehimi çok seviyorum. Senin yanında duran beni mesela. Ben seninle birlikte olan herşeyi seviyorum, bir yabancı dışında.

Duygusal Aşk Sözleri Uzun

Uzun aşk sözleri için de araştırmalara yer vermelisiniz. Ancak burada sevgilinize özel olması adına dikkatli olmanızda fayda var. Aksi halde sözlerinden dolayı tartışmalar dahi çıkabilir. Duygusal aşk sözleri uzun olacak şekilde araştırma yapıyorsanız temasına da özen göstermelisiniz. Özlem duyduğunuz sevgiliniz adına bu konuda sözlerin olduğu şiirleri göndermelisiniz. Ya da kendinizi affettirmek adına sözler yazacaksanız da duruma uygun olacak şekilde ayarlamalar yapmalısınız.

Duygusal sözler için kendi yaratıcı fikirlerinizi de ortaya atabilirsiniz. Bulmuş olduğunuz sözlere yeni kelimeler katabilir ve daha değerli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kişiye özel olması için de mutlaka hitap tarzına özen göstermelisiniz. Arkasından da sözlerin ya da şiirin yapısı adına incelemelerde bulunmalısınız. Duygu yüklü olmasını istiyorsanız sözlerin yanı sıra şarkılar ile de desteklemeler sunabilirsiniz. Bu şekilde uygulamalardan yardım almanız ve daha hoş bir hediye oluşturmanız mümkün.

Duygusal Sözler Resimli

Gitmeni hiç düşünmedim. Kalman zaten nefes almak gibiydi. Şimdi nefessiz kaldım hayli düşüncesiz bir halde.

Bir çay fincanı düşün. Yanında bir tatlı gül. Ve buharına karışan nefesin de orada. E daha ne olsun ki? Aşk olsun, afiyet olsun…

Günde kalanlar ve dünde solanların yanında, bir ben gerçeğin olmalıyım hayatında. Her gününde yemyeşil açacak olan ve seni daima saracak olan.

Varsın gelsin yüreğime. Var zaten, zaten yüreğimde.

Sana benzeyen çocuklarım olsun istiyorum demek, yeni evlilik teklifiymiş. Ne dersin uyalım mı zaman?

Seni seviyorum. Çilelerden uzakta, ferahta ve umutta. Sen kimsin bilmem. Ama bende yaşattıkların bunlar ve teşekkürler.Sevgisizliğinle saklambaç oynuyoruz. Sevgisizliğin bulamayacak beni bir gün. Buna çok inanıyorum. Çünkü seni çok seviyorum.

Habersiz geldin ama haber et gideceksen. Mutluluğa hemen alışıyor insan da mutsuzluğa alışmıyor bir türlü.

Sevgilim, yoları tükettik birlikte. Artık zor günler geride kaldı. Bakma saatlere. Hiç kavuşamayanlar da var bu evrende. En azından ellerimizin birlikte titreyecek artık ve bu da güzel.

Seninle her şeyin güzelliğine inandığım için, aksini söylemek imkânlı olmuyor. Gitme ve ben seni hep aşkla söyleyeyim sevgilim.

Duygusal Sözler Resimli

Yılbaşı, doğum günleri ya da sevgililer günlerinde bir takım duygu yüklü sözlere ağırlık veriliyor. Sunulan hediyelerin arasında da bu notların kullanılması söz konusudur. Hediyelerin daha değerli hale gelmesi için bir takım sözlere yer vermeniz faydalı olacaktır. Burada duygusal sözlerin hoş kartlar üzerine yazılmasına da dikkat etmelisiniz. Örneğin kalp şeklinde olan kartları ve zarfları tercih edebilirsiniz. Renklerini de hediye paketlerine uygun olarak tercih ederek uyum yakalayabilirsiniz.

Duygusal sözler resimli nasıl olur merak diyorsanız da sosyal medya üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz. Sözlerin kalpli temalar üzerinden sunulması sağlanıyor. Kırmızı ile beyaz renklerinin de ağırlıklı olduğunu göreceksiniz. Bazı resimlerde yüzleri belli olmayan sevgili temaları da işleniyor. Bu bağlamda siyah ve beyaz olacak şekilde de resimler kullanılıyor. Ön yüzlerinde ağırlık olarak da sözlerin ifade edilmesi sağlanıyor. Sosyal medya hesapları sayesinde resimli olan bu sözleri de inceleyebilirsiniz. En çok hoşunuza giden ve ilişkinize uygun olan söz ile resim üzerinden de tercihinizi yapabilirsiniz.

Anneye Duygusal Sözler

Gidenlerden olamazsın sen. Burada bu kadro doldu. Sen sevenlerden ol bak burada ilk sırada olacaksın.

Mevsimlerimsin benim. İlk gençlik ve son ihtiyarlığımsın. Ömrüme sunulmuş en güzel halimsin vakitlice olan.

Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur.

Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin…

Olur da bir gün özlersen başlatma gururuna; çık gel…

Ya bir gün karşı karşıya geldiğimizde, birbirimize düşman gibi değil de pişman gibi bakarsak.

Bu nasıl ceza, silmeye çalıştıkça kazınıyorsun aklıma!

Şu vakitten sonra ateş olsan, İbrahim’e bürünür bedenim.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet senden habersiz aldığım her nefesten.

Ağlatan Leyla ise mahkum etme gözyaşını siliver gitsin. Ağlatan Mevla ise mahrum etme gözyaşını salıver gitsin.

Ne ölmek nefessiz kalmaktır, nede yaşamak nefes almaktır. Yaşamak; sevmeyi, sevilmeyi hak eden birinin kalbinde olmaktır.

Ne zaman sağır ressam kristal bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım.

Anneye Duygusal Sözler

Anneler günü başta olmak üzere istediğiniz gün annenize güzel sözler söyleyebilirsiniz. Etkileyici duygusal sözler annelerin hediyelerden daha değerli buldukları olgulardır. Kısa sözcüklerle dahi annenizin hoşuna gidecek hoş sözleri dile getirebilirsiniz. Uzakta olanların ise bu sözleri mesaj atması annelerin hoşnut kalmasına neden olacaktır. Bir resim ya da müzikle de bu sözlerin paylaşımına yer verebilirsiniz.

Aile temalı olarak dile getirilen pek çok şiir ya da sözler bulunuyor. Annelerin yanı sıra baba ya da kardeşler için de duygusal sözlerle karşı karşıya kalacaksınız. Bunlar arasında evlat için de hoş sözlerin olduğu şiirler yer alıyor. Temasına göre kişilerin bu sözler üzerinden tercih yapmaları söz konusudur. Aynı zamanda okuyanların etkilenip etkilenmemesi üzerinden de paylaşımların olduğunu söylemeliyiz. Aile içeriklerine sık sık yer veren ünlü isimlerin yazılarına göz atabilir ve dilediğinizi seçerek paylaşımınızı yapabilirsiniz.

Orjinal Duygusal Sözler

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem.

Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem.

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş.Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez!

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem!

Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan sensin canım annem. İyi ki varsın!

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım.

Orjinal Duygusal Sözler

Orijinal olması adına kelime seçimlerinde dikkatli olmak gerekiyor. Mesela sevdiğiniz kişiye atacağınız bu sözlerde mutlaka onu andıran ya da ikiniz adına özel olan sözcüklere yer vermelisiniz. Bu şekilde daha duygusal bir mesajın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Duygusal sözler için de aynı durumlar geçerlidir. İletişimlere bağlı olarak sözcüklerin seçilmesi ve kullanılması gereklidir. Bu konuda örneklere yer verebilirsiniz. Sevgiliye özel olarak orijinal mesajlar bulunuyor. Bu mesajlara göz atabilir ve kendinize uygun olan herhangi birini kullanabilirsiniz.

Orijinal olması adına kendi fikirlerinizi de ortaya koymanız önemlidir. Birebir kopya olması yerine bir takım sözlerden hoş şiirler oluşturabilirsiniz. Sözlerin güncel olarak sunulduğu platformları takip etmelisiniz. Bu şekilde orijinal fikirlerden de yardım almış olacaksınız. Sonuç olarak da sevdiğiniz kişiye güzel sözler sunabilirsiniz.

Yüreğin ne kadar inkâr etse de sevda hiçbir zaman gerçekleri örtmez. Ne kadar inkâr edersen et hissettiğin yere aitsin.

Sarılabilsek ve yalnızca öylece kalsak. Hiçbir şeyi umursamadan.

Sen varken benim hiçbir şeye ihtiyacım olmuyor. Tek umursadığım gerçek sensin.

Aslında yaprağın derdi başkaydı. Sonbaharı bahane etmişti sadece.

Hala aklımdasın bir yıldız kadar imkânsız olsan da.

Benden şikâyet etsen de her şeyimi özleyeceksin.

Yakın mı olmak istersin insanlara oysa uzaktan çok daha rahatsın onlarsız.

Öyle aşk duydum ki sana beni görenler sen olmak için can attılar hep.

Seviyorum demek yetmiyor bunu göstermek de gerekiyor.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714369/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x