Günaydın Mesajları | Etkileyici, Komik Günaydın Mesajları

Bu Yazımızda Günaydın Mesajları, Etkileyici Günaydın Mesajları, Komik Günaydın Mesajları, Göndermeli Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun, Emojili Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun Romantik, Sevgiliye Yazılacak Günaydın Mesajı Bulabilirsiniz.

Günaydın Mesajları | Etkileyici, Komik Günaydın Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:49
1.019

Günaydın Mesajları

Sevmek her zaman güzeldir. Bayan veya erkek fark etmeksizin bazı insanlar bir kişiyi sevdiği zaman günün her saatinde onu düşünür. Bu düşüncelerin en yoğun olduğu saatler sabah ve akşam saatleridir. Her insan güne güzel başlangıçlar yapmak ister. Kim olursa olsun güne nasıl başlarsa o günün devamının o şekilde geçeceğine inanır ve bu şekilde düşünür. Bu sebepten ötürü her insan güne güzel başlamaya önem verir. Bir insanın özellikler değer verdiğiniz insanların güne güzel başlaması için etkin bir rol oynamak isterseniz bunun ilk formülü olarak sevdiklerinize Günaydın Mesajları yollayabilirsiniz.

Gün içerisinde yapılan mesajlaşmaların dışında Günaydın Mesajları çok daha farklı bir önem taşır. Sevgililer ve birbirine değer veren insanlar sadece günaydın kelimesi yazmak yerine çeşitli anlamlı, duygusal ve romantik mesajlar atmak isteyebiliyor. İşte bu noktada sizlere sevdiğiniz insanlara atılabilecek en iyi ve en güzel günaydın mesajlarını sözler ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Sizler de Yorum bölümüne Günaydın Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Etkileyici Günaydın Mesajları

“Sabahın sen olduğunu varsayarsam, mutsuzluk sebebim karanlıkta kalır.

Böylesine hoş bir mesajı sevdiğiniz bir kişiye attığınızda eminim o kişinin tüm düşüncesi bu söz üzerinde yoğunlaşacaktır. Size gelen ve sizden iletilen bu tür etkileyici günaydın sözleri, aslında güzel hislerin ne demek olduğunu, nasıl yaşanması gerektiğini pek çok açıdan yansıtmakta ve güzel bir şekilde aktarmaktadır.

Etkileyici bir mesaj, karşı tarafı etkiler. Hislerini günün belki de yorucu ve sıkıcı etkisinden kurtularak, daha iyi hisleri taşımasına olanak sağlar. Sizi düşünür ve sizin de onu düşündüğünüzün farkında olur. Belki bir dost için belki bir sevgiliniz için belki de bir anneniz ya da diğer sevdikleriniz için, güzel bir günaydın sözlerini asla birbirinizden esirgememelisiniz. “Günaydını sana tahsis ediyorum, çünkü biliyorum sen benim için özel bir günde, beni yalnız bırakmadın.”

Günaydın Mesajları

Sensizliğin günü ne kadar aydınsa işte Adettendir Günaydın.

Ben birini çok seviyorum. O bunu biliyor mu bilmiyor mu emin değilim. Yani bir şey demedik de ama. Neyse. Günaydın Aşkım. Hissedersen bana günaydın de bakiiim:)

Canımın içindesin ve sırf bu yüzden Günaydın!

Sensizliğin olduğu yerlerden kaçara buraya kadar geldim. Evet, aşkım kapındayım:) Bir günaydın deyip gideceğim:)

Herkese harika bir hafta diliyorum. Günaydın insanların hepsi!

Herkese çok mutlu bir cumartesi gelsin mi? E çağırın o zaman! Bir selam bir sabah lütfen, bir zahmet! Haydi, hep birlikte diyoruz şimdi! ” Günaydın Cumartesi! “

Günaydın güneşin sıcağına dokunmuş domatesi çatalıyla ağzına götürmekte olan, bakışları ömrüme aydınlık katan sevgilim… Seni çok seviyorum… ( Not: Sen de bana cevabı mesajla yaz tamam mı:) )

Seni seviyor olduğumun en birinci kanıtı ne biliyor musun? Şu sabahın köründeki suratımda oluşmuş sırıtış:) Günaydın Aşkım:) Seni aşırı, fena, çok ve sonsuz seviyorum.Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Güneşin doğuşuyla birlikte yeni bir gün daha başlıyor. Günaydın, sana harika bir gün dilerim!

Uyandığınız her gün, yeni bir başlangıçtır. Günaydın ve bugünün sizin için en güzel günlerden biri olmasını dilerim!

Günaydın! Bugün bir mucizeye tanık olmak için gözlerinizi açın ve hayatın güzelliklerini keşfedin.

Her sabah bir hediye gibidir, yeni bir gün daha kazandık. Uyanmanın ve güne “Günaydın” demenin keyfini çıkarın!

Günaydın! Bugün sevgiyle, neşeyle ve umutla dolu bir gün olsun. Kendinizi güzelliklerle sarın ve etrafınızdakilere de bu enerjiyi yayın.

Anlamlı Günaydın Mesajları

Doğan her yeni günün sabahına içinde gözlerini görebilme aşkı olmasa bu hayatın hiç bir anlamı kalmazdı. GÜNAYDIN AŞKIM

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Gözlerini bugüne açman, benim için bir mucize, bu mucizeyi bugünde bana sağladığın için sana minnettarım,

Güzel bir huzur için gülümse ki, sana gülümseyen kalpler daim olsun.

En Güzel Günaydın Mesajları

Sabaha açan gözlerimiz, umuda sevk olsun. Geleceğimizin bugünden temeli açtığımız gözlerimiz ile vuku bulsun.

Karamsarlıktan ve asık bir surat ifadesinden uzak bir sabaha uyanmamız, sevdiklerimize varlığımızı hatırlatmamız için en güzel nedenlerden bir tanesi,

Güneşin doğma amacı yeni bir güne başlangıcın simgesidir. O yüzden sende uyan ki, bu güzel simgenin bir parçası olduğun için gülümse.

GÜNAYDIN AŞKIM Sevgim seni bugünde yalnız bırakmayacak.

Sabıra, Şükre, dualara, alınan nefese, yaşama, yaşamın tadı olan dostlara Günaydın

Günaydın Kahvaltı hazırladım sana; umut dolu omlet haşlanmış sevgi, bir dilim. tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim. kaç şekerli olsun?

İnsanlar güneş gibidir, hepsi parıldar, hepsi gönüllerdedir. Ama Sevdiğin, senin gönlünün güneşidir. Gönlümün solmayan güneşi, GÜNAYDIN AŞKIM.

Can dostum zorluklardan uzak, güzelliklerle dolu güzel bir gün geçirmeni diliyorum, günaydın hayırlı günler.Günaydın Günüme değer katan, günümü aydınlatan en büyük güneşim

Sabahları bir fincan kahve yararlıdır kafein;sinir sisteminizi uyarır, zihin açıklığı verir, uyanmanıza yardımcı olur ve rahatlamanızı sağlar. Herkeze günaydın…

Günaydın, dünyaya yayılacak pozitif enerjinin kaynağı olun. Bir tebessümle güne başlayın ve etrafınızdaki insanları da mutlu edin.

Güneş yeni bir umut doğururken, tüm karanlıkları aydınlatır. Günaydın, bugün hayatınıza ışık saçacak güzelliklerle dolu olsun!

Uyandığınızda gözlerinizi açın, bir derin nefes alın ve güne “Günaydın” deyin. Bu gün size birçok fırsat sunabilir, sadece inanın ve harekete geçin.

Her gün bir başlangıçtır, geçmişi geride bırakın ve geleceğe odaklanın. Günaydın, yeni bir başlangıca adım atmanın ve hayallerinizi gerçekleştirmenin vakti geldi!

Bugün birçok güzellikle karşılaşacağınız harika bir gün olacak. Günaydın, güzellikler sizi bulsun ve her anınızı aydınlatsın!

En Güzel Günaydın Mesajları

Gününün aydın olmasını istiyorsan benimle bir sabah kahvesi içebilirsin.

Uyanır uyanmaz ilk aklıma gelen sensin. Gülerek uyandığım nice sabahlar diliyorum. Günaydın!

Günaydın ruhuma can katanım, gözlerime güneş gibi dolanım, umut ışığım..

Sabah güneşi usulca odaya girdi ve seninle dolu bir güne uyandırdı. İlk aklıma gelen özen insan, günaydın!

Benim en özelim, en değerlim, güzel bir gün olsun inşallah. Günaydınlar olsun sana.

Günümü aydınlatmak için bana cevap verir misin? Hayatıma güneş gibi doğanım, günaydınlar olsun.

Usulca kalk ve perdeyi arala. Kendini bulutların içinde gördün mü? O zaman kocaman bir günaydın sana.

Günaydın gözlerinde güneşe selam veren kadın, ruhumu aydınlatan sevgilim, günümü güzelleştirenim..

Birbirimizden uzakta güneşin yüreklerimizi ısıtması dileğiyle. Günaydın herşeyim..

Güne seninle başlamak ne güzel oluyor. Çok içten ve sıcacak bir şekilde günün aydın olsun dileklerimle.

Geceleri yıldızım, sabahları ise güneşimsin. Yine içime sıcacık doğdun. Günaydınlar olsun.

Seni düşünerek uyuduğum ve uyandığım güzel bir gün daha. Günaydınlar canım sevgilim.

Yaşadığım için şükretmek yerine sen varsın diye mutlu uyanır oldum. İyiki hayatımdasın, günaydın..

Günaydın hayatıma renk katanım. En güzel renkler bugün yanında olsun..

Tatlı ve masum güneşimin uyanmasını bekliyorum. Şimdiden güzel bir gün aydın olsun sana…Her gün doğan güneşe bakıp, senin için dua ediyorum. Bugün de güzel bir gün olsun inşallah. Günaydın.

Birine günaydın demek bu kadar günü aydınlık kılar mıymış yahu? Günaydınnn! Bak işte gerçekten gün aydın!

Gün uyandı şu an. Hadi kalk da günün mahmurluğu gitsin üzerinden. Sen uyanmadan evren kendine gelemiyor. Haydi, aç gözlerini de bakışlarının değdiği her yer renklerine kavuşsunlar. Günaydın aşkım benim!

En sevdiğim şey sabah senin günaydın mesajlarınla uyanmak! Sabah gülümseyişim ve sarılışım ve her şeyimsin! Günaydın Aşkım!

Günaydın Millet! Üsküdar’da akşam oldu artık kalkmasanız da olur!

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sabah uyanıyorsunuz ve telefonunuza baktığınız zaman birinin mesajı size geliyor. Bu sizi ne kadar mutlu eder değil mi? Heyecanlanır ve oldukça sevinirsiniz bu durum karşısında. İşte tam da bu noktada ne yazacağını bilemeyenler bir arayış içerisine girerler.

Güne güzel bir merhaba ile başlayıp sevdiklerinize günaydın mesajı göndermek istemez misiniz? Günaydın demek duadır aslında. Günaydın Mesajları günün huzurlu ve aydınlık geçmesi için bir dilektir. Karşımızda ki insana en samimi ve en içten dileklerimiz ile günaydın dediğimizde o insanın içini mutluluk ve huzur kaplar. Belki de bütün gününün pozitif ve enerji dolu geçmesi için küçük bir kapı aralanır. Bizim ağzımızsan çıkan bu güzel kelime birde cümlelere dökülürse mutluluğun adı konmuş olur. Günaydın mesajı atmanın önemi bu kadar özel ve büyüktür.

Sana harflerle dokunmak istedim bu sabah. Her zerrene bir harf denk getirdim. Her zerreme harfler serpiştirdim. Şimdi de buluşturuyorum harflerimizi birbiriyle böyle heyecanlı! Sana dokunmak harf harf öyle güzel ki Sevgilim! Günaydın…

Şu saat çaldı ya! Erteleme onu sakın ama sakın! Günaydın hadiiii!

Günaydın güne aydınlık katan aşkım! Seninle her sabah ilk sabah kadar taze ve özel! Seni Seviyorum!

Sevgilim günaydın. Biliyor musun ben seni çok seviyorum. Daha önce söylediklerimin hepsini unut. Ben her sabah seni tazecik sevmek istiyorum. Hep ilk heyecanla ve Aşkla…

Mavi bir gün çünkü gözlerinle uyanıyorum ben, sende bakışlarım kaldığından beri! Günaydın Aşkım!

Güüüünaaayydııınnnn! Yüreğimde sabah oldu hadi kalk hazırlan ve sarıl bana çünkü ben sana hazırlanıyorum ve seni öyle özledim ki kemiklerini hissedene dek sana sarılacağım!

Sevgilime gün aydın olsun! Sevgilime ömür aydın olsun! Sevgilime Aşkım aydın olsun! Seni Seviyorum hem de asla anlatamayacağım kadar sonsuz.

Uyanmak için en önemli sebebime günaydın demek istedim. Günaydın. Oh be harika bir sabah işte!Bebeğim, gün ayıldı bu yarımkürede. Beni sorarsan seni görene dek ayılmam valla:) Günaydın Aşkım!

Günaydın aşkım! Sabahları seni düşünerek uyanmak, günü daha da güzelleştiriyor. Bugün senin için harika bir gün olması dileğiyle.

Gözlerimi açtığımda seninle dolu bir gün daha başlıyor. Günaydın sevgilim, seni seviyorum ve bugün senin için buradayım.

Ruhumun güneşi, günaydın! Her sabah seninle birlikte olmak, hayatımı ne kadar özel kıldığını hatırlatıyor. İyi ki varsın.

Günaydın sevgilim! Umarım uykundan tatlı rüyalarla uyanmışsındır. Bu günün senin için tüm dileklerin gerçekleştiği bir gün olsun.

Sabah güneşi kadar sıcak, güzel ve tatlı bir günaydın sana! Gün boyunca yanında olamam belki ama kalbim her zaman seninle.

Günaydın, aşkım! Her sabah senin için daha da fazla sevgi ve şefkatle doluyorum. Bugün sana sarılmak için sabırsızlanıyorum.

İyi sabahlar, sevgilim! Uyandığımda seni düşünmek, hayata olan umudumu ve neşemi artırıyor. Seninle her anı paylaşmak benim için büyük bir mutluluk.

Günaydın, sevgilim! Bugün senin için tüm dileklerin gerçekleşeceği, gülüşünün hiç solmayacağı bir gün olsun. Seni seviyorum.

Uyanır uyanmaz aklıma sen geliyorsun ve içim huzurla doluyor. Günaydın aşkım, sana harika bir gün diliyorum.

Güneşin doğuşuyla birlikte kalbimde senin sevgin parlıyor. Günaydın sevgilim, bugün seni düşünerek geçireceğim ve seninle yeniden buluşmanın hayalini kuracağım.

Uzun Günaydın Mesajları

Günaydın evren! Tüm renklerinle beni boya! Kötü olan hiçbir şey bana gelmesin, aşk sarsın her noktamı, başarı ve huzur! Günaydın yaşamak! Dokun ruhuma ve sev beni çok! Günaydın herkese!

Seni Seviyorum! Uyanman için sana fısıldıyorum bunu. Rüzgâra bırakıyorum nefeslerimi. Sana ulaşacaklar az sonra. Sen uyanında pencereni aç ve içine çek beni usulca… Günaydın…

Aşkım, gözlerimdeki aydınlığın güneş olduğuna asla inanmıyorum. Çünkü o beni uyanır uyanmaz gülümseten bir sebep değil. Bunu dünyada yapabilen bir tek insan var ve ben onu çok seviyorum. Ben Seni Çok Seviyorum. Uyan günde eşim, göğümde güneşim, sabah oldu…

Günaydın bugün bana ait olan tüm keyifler! Günaydın bugün bana ait olan tüm hüzünler! Günaydın eski aşklarım ve yeni gelecek olanların hepsi! Günaydın bu sabahki ben! Günaydın yeni gün! Bugün her şey güzel olacak çünkü öyle olmasını istiyorum!

Benden önceymiş sonraymış ooo hoooo takılmayacağım bu zaman karmaşalarına! Bugün yeni bir gün ve gün de ayılmış çoktan! Bu sabah karar verdim, ben de günle ayılıyorum işte! Günaydın hayat! Seni buldum ve birlikteyiz bundan böyle! Sıyrılıp sıkıntıların, hüzünlerin alayından, tutundum senin halayına! Davullu zurnalı sabahlarda coşacağım artık! Beni sinir eden herkesin inadına, Günaydın! Günaydın! Günaayydııınnnn!

Kahveymiş poğaçaymış hepsi hikâye. Ben senin uyandığını bilmeden göğün aydınlandığını bile fark edemiyorum. Ne zaman mesajın geliyor ya da telefonun, işte o zaman sabah oluyor burada. Günaydın Aşkım. Hadi uyandır beni artık:)

Sevgilim her yerde sabah olmuş:) Söylemek istedim hani uyur kalırsın falan. Sonra geç kalırsın bana. Ben nefessiz kalırım filan. Hami acil duruma düşmeden diyorum:) Günaydın…

Sevdiklerinizin Günü Aydın Olsun

Sabah atılan bu mesajlar günün ilki olma özelliğini taşır. Atılan bu mesajları günaydın’la sınırlı bırakmamak isteyenler için çok daha yaratıcı ve anlamlı mesajlar göndermeniz gerekir. Teknolojinin bu derece geliştiği günümüzde mesajlaşmak bizim hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yer alıyor. Günün ilk mesajı günaydın ile başlıyor. Bu mesajı da anlamlandırmanın birçok yolu var. Günaydın Mesajları ile sevdiklerinize mesaj atarak güne güzel bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz.

İnsanlar özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli olarak iletişim halindeler. Mesajlar aracılığı ile de sık sık iletişim içerisinde olmaya devam etmektedirler. Kişiler gün içerisinde birbirlerine birçok mesajlar atarlar ve günün ilk başlangıcı olan mesaj ise Günaydın Mesajlarıdır.

Sabah ilk uyandığınız anda sevdiğiniz insanlara mesaj atmak; o kişinin hem hatırlandığı için mutlu olmasına, hem de günün ilk saatlerinde iyi dilekler duymaya ihtiyacı duyduğu için sevinmesine sebep olacaktır. Günaydın Mesajı sayesinde kişinin gününün aydın geçmesini dileyerek yüzünde tebessüme sebep olabilirsiniz. Birçok insan için sabah uyanmanın ne kadar zor bir iş olduğu düşünülürse bu mesajların ne kadar etkili olduğu anlaşılacaktır. Bu sebeplerden ötürü, sevdiklerinize bir günaydın demeyi ve hatta bu günaydını güzler sözlerle süslemeyi unutmayın.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732447/


4
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x