yandex
Günaydın Mesajları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda En Güzel Günaydın Mesajları, Etkileyici Günaydın Mesajları, Komik Günaydın Mesajları, Göndermeli Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun, Emojili Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın Mesajı Uzun Romantik, Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydın Mesajı Bulabilirsiniz.

Günaydın Mesajları

Sevmek her zaman güzeldir. Bayan veya erkek fark etmeksizin bazı insanlar bir kişiyi sevdiği zaman günün her saatinde onu düşünür. Bu düşüncelerin en yoğun olduğu saatler sabah ve akşam saatleridir.

Gün içerisinde yapılan mesajlaşmaların dışında Günaydın Mesajları çok daha farklı bir önem taşır. Sevgililer ve birbirine değer veren insanlar sadece günaydın kelimesi yazmak yerine çeşitli anlamlı, duygusal ve romantik mesajlar atmak isteyebiliyor. İşte bu noktada sizlere sevdiğiniz insanlara atılabilecek en iyi ve en güzel günaydın mesajlarını sözler ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Etkileyici Günaydın Mesajları,

Her insan güne güzel başlangıçlar yapmak ister. Kim olursa olsun güne nasıl başlarsa o günün devamının o şekilde geçeceğine inanır ve bu şekilde düşünür. Bu sebepten ötürü her insan güne güzel başlamaya önem verir. Bir insanın özellikler değer verdiğiniz insanların güne güzel başlaması için etkin bir rol oynamak isterseniz bunun ilk formülü olarak sevdiklerinize Günaydın Mesajları yollayabilirsiniz.

Günaydın Mesajları

En Güzel Günaydın Mesajları


Gününün aydın olmasını istiyorsan benimle bir sabah kahvesi içebilirsin.


Uyanır uyanmaz ilk aklıma gelen sensin. Gülerek uyandığım nice sabahlar diliyorum. Günaydın!


Günaydın ruhuma can katanım, gözlerime güneş gibi dolanım, umut ışığım..


Sabah güneşi usulca odaya girdi ve seninle dolu bir güne uyandırdı. İlk aklıma gelen özen insan, günaydın!


Benim en özelim, en değerlim, güzel bir gün olsun inşallah. Günaydınlar olsun sana.


Günümü aydınlatmak için bana cevap verir misin? Hayatıma güneş gibi doğanım, günaydınlar olsun.


Usulca kalk ve perdeyi arala. Kendini bulutların içinde gördün mü? O zaman kocaman bir günaydın sana.


Günaydın gözlerinde güneşe selam veren kadın, ruhumu aydınlatan sevgilim, günümü güzelleştirenim..


Birbirimizden uzakta güneşin yüreklerimizi ısıtması dileğiyle. Günaydın herşeyim..


Güne seninle başlamak ne güzel oluyor. Çok içten ve sıcacak bir şekilde günün aydın olsun dileklerimle.


Geceleri yıldızım, sabahları ise güneşimsin. Yine içime sıcacık doğdun. Günaydınlar olsun.


Seni düşünerek uyuduğum ve uyandığım güzel bir gün daha. Günaydınlar canım sevgilim.


Yaşadığım için şükretmek yerine sen varsın diye mutlu uyanır oldum. İyiki hayatımdasın, günaydın..


Günaydın hayatıma renk katanım. En güzel renkler bugün yanında olsun..


Tatlı ve masum güneşimin uyanmasını bekliyorum. Şimdiden güzel bir gün aydın olsun sana…


Her gün doğan güneşe bakıp, senin için dua ediyorum. Bugün de güzel bir gün olsun inşallah. Günaydın.


Birine günaydın demek bu kadar günü aydınlık kılar mıymış yahu? Günaydınnn! Bak işte gerçekten gün aydın!


Gün uyandı şu an. Hadi kalk da günün mahmurluğu gitsin üzerinden. Sen uyanmadan evren kendine gelemiyor. Haydi, aç gözlerini de bakışlarının değdiği her yer renklerine kavuşsunlar. Günaydın aşkım benim!


En sevdiğim şey sabah senin günaydın mesajlarınla uyanmak! Sabah gülümseyişim ve sarılışım ve her şeyimsin! Günaydın Aşkım!


Günaydın Mesajları

Sevdiklerinizin Günü Aydın Olsun

Sabah atılan bu mesajlar günün ilki olma özelliğini taşır. Atılan bu mesajları günaydın’la sınırlı bırakmamak isteyenler için çok daha yaratıcı ve anlamlı mesajlar göndermeniz gerekir. Teknolojinin bu derece geliştiği günümüzde mesajlaşmak bizim hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yer alıyor. Günün ilk mesajı günaydın ile başlıyor. Bu mesajı da anlamlandırmanın birçok yolu var. Günaydın Mesajları ile sevdiklerinize mesaj atarak güne güzel bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Günaydın Demenin Önemi

Sabah uyanıyorsunuz ve telefonunuza baktığınız zaman birinin mesajı size geliyor. Bu sizi ne kadar mutlu eder değil mi? Heyecanlanır ve oldukça sevinirsiniz bu durum karşısında. İşte tam da bu noktada ne yazacağını bilemeyenler bir arayış içerisine girerler.

Güne güzel bir merhaba ile başlayıp sevdiklerinize günaydın mesajı göndermek istemez misiniz? Günaydın demek duadır aslında. Günaydın Mesajları günün huzurlu ve aydınlık geçmesi için bir dilektir. Karşımızda ki insana en samimi ve en içten dileklerimiz ile günaydın dediğimizde o insanın içini mutluluk ve huzur kaplar. Belki de bütün gününün pozitif ve enerji dolu geçmesi için küçük bir kapı aralanır. Bizim ağzımızsan çıkan bu güzel kelime birde cümlelere dökülürse mutluluğun adı konmuş olur. Günaydın mesajı atmanın önemi bu kadar özel ve büyüktür.

Söylenişi belki basit olabilir ama hayatımızda anlamı çok büyüktür bu mesajların. Çoğu zaman günaydın kelimesine ve bu mesajlara hiç farklı açıdan bakmadığımız için hem kimseye söylemiyoruz hem de basite alıyoruz. Oysa ki bu kelime öylesine söylendiğinde büyüsünü kaybedebiliyor. Sadece ailemiz veya sevdiğimiz insanlara değil, herkes için bu iyi dilekleri dilemeliyiz. Bu mesajlar, bir insan için dileyebileceğiniz en özel dileklerdir ve bu dilekleri her sabah sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanlar için dilemeliyiz.

Günaydın Mesajları

Sana harflerle dokunmak istedim bu sabah. Her zerrene bir harf denk getirdim. Her zerreme harfler serpiştirdim. Şimdi de buluşturuyorum harflerimizi birbiriyle böyle heyecanlı! Sana dokunmak harf harf öyle güzel ki Sevgilim! Günaydın…


Günaydın Millet! Üsküdar’da akşam oldu artık kalkmasanız da olur!


Şu saat çaldı ya! Erteleme onu sakın ama sakın! Günaydın hadiiii!


Günaydın evren! Tüm renklerinle beni boya! Kötü olan hiçbir şey bana gelmesin, aşk sarsın her noktamı, başarı ve huzur! Günaydın yaşamak! Dokun ruhuma ve sev beni çok! Günaydın herkese!


Benden önceymiş sonraymış ooo hoooo takılmayacağım bu zaman karmaşalarına! Bugün yeni bir gün ve gün de ayılmış çoktan! Bu sabah karar verdim, ben de günle ayılıyorum işte! Günaydın hayat! Seni buldum ve birlikteyiz bundan böyle! Sıyrılıp sıkıntıların, hüzünlerin alayından, tutundum senin halayına! Davullu zurnalı sabahlarda coşacağım artık! Beni sinir eden herkesin inadına, Günaydın! Günaydın! Günaayydııınnnn!


Günaydın bugün bana ait olan tüm keyifler! Günaydın bugün bana ait olan tüm hüzünler! Günaydın eski aşklarım ve yeni gelecek olanların hepsi! Günaydın bu sabahki ben! Günaydın yeni gün! Bugün her şey güzel olacak çünkü öyle olmasını istiyorum!


Günaydın güne aydınlık katan aşkım! Seninle her sabah ilk sabah kadar taze ve özel! Seni Seviyorum!


Mavi bir gün çünkü gözlerinle uyanıyorum ben, sende bakışlarım kaldığından beri! Günaydın Aşkım!


Güüüünaaayydııınnnn! Yüreğimde sabah oldu hadi kalk hazırlan ve sarıl bana çünkü ben sana hazırlanıyorum ve seni öyle özledim ki kemiklerini hissedene dek sana sarılacağım!


Sevgilime gün aydın olsun! Sevgilime ömür aydın olsun! Sevgilime Aşkım aydın olsun! Seni Seviyorum hem de asla anlatamayacağım kadar sonsuz.


Uyanmak için en önemli sebebime günaydın demek istedim. Günaydın. Oh be harika bir sabah işte!


Kahveymiş poğaçaymış hepsi hikâye. Ben senin uyandığını bilmeden göğün aydınlandığını bile fark edemiyorum. Ne zaman mesajın geliyor ya da telefonun, işte o zaman sabah oluyor burada. Günaydın Aşkım. Hadi uyandır beni artık:)


Sevgilim her yerde sabah olmuş:) Söylemek istedim hani uyur kalırsın falan. Sonra geç kalırsın bana. Ben nefessiz kalırım filan. Hami acil duruma düşmeden diyorum:) Günaydın…


Bebeğim, gün ayıldı bu yarımkürede. Beni sorarsan seni görene dek ayılmam valla:) Günaydın Aşkım!


Sevgilim günaydın. Biliyor musun ben seni çok seviyorum. Daha önce söylediklerimin hepsini unut. Ben her sabah seni tazecik sevmek istiyorum. Hep ilk heyecanla ve Aşkla…


Seni Seviyorum! Uyanman için sana fısıldıyorum bunu. Rüzgâra bırakıyorum nefeslerimi. Sana ulaşacaklar az sonra. Sen uyanında pencereni aç ve içine çek beni usulca… Günaydın…


Aşkım, gözlerimdeki aydınlığın güneş olduğuna asla inanmıyorum. Çünkü o beni uyanır uyanmaz gülümseten bir sebep değil. Bunu dünyada yapabilen bir tek insan var ve ben onu çok seviyorum. Ben Seni Çok Seviyorum. Uyan günde eşim, göğümde güneşim, sabah oldu…


Günaydın Mesajları

Herkese Günaydın

İnsanlar özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli olarak iletişim halindeler. Mesajlar aracılığı ile de sık sık iletişim içerisinde olmaya devam etmektedirler. Kişiler gün içerisinde birbirlerine birçok mesajlar atarlar ve günün ilk başlangıcı olan mesaj ise Günaydın Mesajlarıdır.

Sabah ilk uyandığınız anda sevdiğiniz insanlara mesaj atmak; o kişinin hem hatırlandığı için mutlu olmasına, hem de günün ilk saatlerinde iyi dilekler duymaya ihtiyacı duyduğu için sevinmesine sebep olacaktır. Günaydın Mesajı sayesinde kişinin gününün aydın geçmesini dileyerek yüzünde tebessüme sebep olabilirsiniz. Birçok insan için sabah uyanmanın ne kadar zor bir iş olduğu düşünülürse bu mesajların ne kadar etkili olduğu anlaşılacaktır. Bu sebeplerden ötürü, sevdiklerinize bir günaydın demeyi ve hatta bu günaydını güzler sözlerle süslemeyi unutmayın.


BUNLARA’DA BİR GÖZ ATIN


Bu yazı 4066 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi sizlere küçük ama etkili önerileri sitemizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler yazılarımız tamamıyla Eniyisozler.Net için uzman yazarlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu alanda yer alan bilgiler bir öneridir. Özgün ve siteye özel olarak yazılmıştır. Site içerisinde bazı Görseller googleden alıntıdır Telif olduğunu düşündüğünüz veya size aid olanı yayınlanmasını istemediğiniz görselleri Email yoluyla veya iletişim bölümünden bildiriniz. Bildirdiğiniz taktirde Görsel Kaldırılır.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x