Miraç Kandili Sözleri | Etkileyici Miraç Kandili Sözleri

Bu Yazımızda Miraç Kandili Sözleri, Miraç Kandili Sözleri İndir, Miraç Kandili 2024, Miraç Kandili ile ilgili Sözler, Etkileyici Miraç Kandili Sözleri, Miraç Kandili Sözleri Resimli Bulabilirsiniz.

Miraç Kandili Sözleri | Etkileyici Miraç Kandili Sözleri
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:24
321

Miraç Kandili Sözleri

Ülkemiz içerisinde aktif bir şekilde telefon kullanan ya da sosyal medya hesaplarına sahip olan insanlar, birçok farklı yoldan sevdiklerinin özel günlerini kutlamakta ve bu yol ile de iletişim kurmaktadırlar. Özellikle de son yıllarda artan bu mesaj gönderimi ve paylaşma gibi fenomenler kapsamında, gönderilecek mesajların da sürekli olarak arttığını ve bu yönde yeni sözlerin yazıldığını ve yayınlandığını söyleyebiliriz. Bu bağlamda Miraç kandili sözleri ve bunun gibi diğer mübarek günler için gönderilebilecek sözler kapsamında bilgiler verebilir ve gönderebileceğiniz en güzel sözlerin de yayınlarını yapabiliriz.

Miraç kandili sözleri indir seçeneği aracılığı ile sitemiz üzerinden son derece kolay bir şekilde miraç kandili günü ile ilgili olarak sözler indirebilir ve birçok farklı söz seçeneği ile sevdiklerinize miraç kandili sözleri gönderebilirsiniz. Dolayısı ile de söz etmiş olduğumuz bu kandil sözleri için hangi sözleri gönderebileceğiniz konusunda bilgiler verebilir ve bu yönde açıklamalar da yapabiliriz.

Bu tür sözlerin içerikleri, genellikle kandilin önemini belirten ve aynı zamanda birçok iyi dilek içeren sözler olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolayısı ile de son derece kısa ve öz bir şekilde bu sözleri mesaj paneliniz aracılığı ile oluşturabilir ve bu yol ile de miraç kandili sözleri kapsamında sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ayrıca söz etmiş olduğumuz bu sözlerin anlamlı ve derin duygular içerdiğini ve bu yönden de insanları mutlu ettiğini söyleyebiliriz.

Sizler de Yorum bölümüne Miraç Kandili Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Miraç Kandili ile ilgili Sözler

Miraç kandiliniz mübarek olsun, ALLAH bütün günahlarımızı affetsin inşALLAH.

Miraç Kandilinizi tebrik eder, kandilin size, ailenize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.

Bu gece Miraç gecesi. Dua edelim. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Miraç kandiliniz mübarek olsun

Miraç Kandili Sözleri

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Miraç geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Allah’ın elçisi Hz. Muhammed (s.a.v)’in göğe doğru yükseldiği bu mübarek gecede tüm inananların edeceği dualar ve yapacağı ibadetler kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Bütün savaşların son bulduğu, kardeşliğin dünyaya egemen olduğu ve çocukların mutlu olduğu bir hayat diliyorum. Miraç kandiliniz mübarek, edeceğiniz dualar kabul olsun.

Birbirimize dostça sarılabileceğimiz, sevgi nedir bilebileceğimiz, insanları kırmadan hareket edebileceğimiz ve herkese sevgi aşılayabileceğimiz bir dünya temenni eder, bu vesileyle de mübarek Miraç kandilinizi kutlar ve hayırlı kandiller dilerim.

Gözyaşlarınız yalnız Allah için aksın, kalplerinizin yalnız Allah aşkı ile dolsun. İçinizde Hz. Muhammed (s.a.v) şefkati olsun. Miraç kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

Etkileyici Miraç Kandili Sözleri

Rahmetlerin yağmur gibi yağdığı bu kutlu gecede el açıp dua eden tüm insanların duaları kabul olsun. Mübarek Miraç kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. İyi kandiller.

Küslerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, insanların birbirlerini öldürmediği mutlu ve huzurlu bir dünya temennisi ile bu mübarek Miraç kandilinizi kutlar ve hayırlı kandiller dilerim.

Kardeşliğin kalıcı olduğu, sevgilerin birleştiği ve dostlukların hiç bitmediği mutlu ve huzurlu bir dünya dilerim. Mübarek miraç kandilinizi kutlar ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

İnsanların birbirlerini daha çok sevdiği, değer gösterdiği, nefretten ve kinden uzak durduğu bir dünya dileği ile mübarek Miraç kandilinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Etkileyici Miraç Kandili Sözleri

Bu mübarek gecede tüm İslam aleminin edeceği dualar ve yapacağı ibadetler Allah’ın katında kabul ve makbul olması dileğiyle, herkese hayırlı kandiller dilerim. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

İnsanların daha çok sevmeyi öğrendiği, birbirlerine kin duymadığı ve paylaşmayı öğrendiği bir dünya temennisi ile mübarek Miraç kandilinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Peygamberimizin göğe yükseldiği bu kutlu gecede Allah yapacağını bütün duaları ve ibadetleri kabul etsin. Miraç kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Hayırlı kandiller.

İnsanların kalplerinin imanla, aşkla, Allah sevgisiyle dolduğu bu Miraç gününde kandiliniz mübarek ve kutlu olsun. Allah bütün yapacağınız duaları makbul eylesin.

Yüce peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in göğe yükseldiği bu kutlu gecede yapacağını tüm dualar ve ibadetler Miraç Kandili hürmetine kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Sözleri İndir

Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Güneşiniz hiç sönmesin, yüzünüz hep aydın olsun. Makamınız Firdevs makamı, dualarınız kabul olsun. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

Ya Rabbim, aç inşallah kapınız bizlere. Af diliyoruz senden ve senden istiyoruz eksiklerimizi. Muhtaç etme Ya Rab bizi hiç bir kuluna. Sen rızıklarımızı bol et, sen gönüllerimizi ferah et. Resmi makamlardan haber bekleyenlere Ya Rabbim müjdeli haberler gelsin. Haksız yere hapse düşmüş canları Allah’ım sen kurtar bu haksız esaretlerinden. Allah’ım sen hepimizi kuru iftiralardan koru. Büyüden, sihirden ve nazardan sana sığınırız. Allah’ım sen kem gözlerden esirge bizler.

Allah’ım bu Mübarek Miraç Kandilinde beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, evlatlarımı ve eşimi koru ve benimle bir nasip et. Allah’ım sen yuvama iyilikler, sağlıklar, huzurlar indir. Ya Rabbim borçlarımı ödeme kolaylı ver inşallah. Utandırma beni her iki cihada da. Allah’ım sen hastalıklardan koru beni, ailemi ve tüm sevdiklerimi Dermansız dertler verme Ya Rabbim. Sen istersen olur. Evlat diye gözyaşı döken kullarına hayırlı evlatlar ver inşallah. Allah’ım sen herşeye kadirsin. Sen herşeyi görensin. Adaletinler kötüleri yola getir, iyileri koru inşallah. Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

Miraç Kandili Sözleri İndir

Bu gece sevgili peygamberimiz Hz Muhammed SAV miraca çıkmıştır. Bu gece Allah tüm dualarımızı kabul etmek için kullarına bir fırsat tanımıştır. Ey kul! Kalk yerinden ve dualarla Allah’tan iste ne istiyorsan. Sana sağlığını da veren odur, rızkını da veren odur. Ya Rabbim sen korursun, sen affedersin. Sen herşeye gücü yetensin. Şu aciz kullarını bağışla inşallah. Allah’ım sen bizleri her iki cihanda sevdiğin kullarından eyle. Şeytanın oyunlarından uzak olalım ömrümüz boyu. Haramdan koru tüm ruhumuzu. Allah’ım, sen bizi hayırlı kullarından kıl. Şu hayata yaşadığımız kadar herkesten helallik alabilelim. Ya Rabbim sen bizi kul hakkından koru. Bilerek ve bilmeyerek girdiğimiz kul haklarından sen bizi koru inşallah.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili ile ilgili Sözler

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç Kandilin mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandilin mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Sevmeyi ondan öğrendiğimiz peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’din göğe yükselmiş olduğu bu mübarek gecede, tüm İslam aleminin Miraç kandilini tebrik eder, hayırlı kandiller dilerim.

Miraç Kandili Sözleri Nasıl Olmalıdır?

Öncelikli olarak söz konusu sözleri hangi iletişim araçları ile gönderebileceğiniz yönünde bilgiler verebiliriz. İlk olarak sosyal medya hesaplarınız aracılığı ile bu sözleri kolayca gönderebileceğinizi ve bu yol ile de sevdiklerinize iletebileceğinizi belirtebiliriz. Miraç kandili sözleri için bu kapsamda sosyal medyayı kullanabilir ve bu yol ile de sözlerinizi kolayca gönderebilirsiniz. Ayrıca sözlerinizi, telefon yolu ile ya da telefon içerisinde bulunan anlık iletişim programları ile de teferruatlı bir şekilde ya da sadece yazı olarak gönderebilir ve bu yönde de sözleri kolayca iletebilirsiniz.

Bu sözlerin öncelikli olarak kısa ve öz bir yapıya sahip olmaları gerektiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra miraç kandili sözleri kısa ayetler ile de oluşturulabilmekte ve gecenin önemini içeren bazı ayetler ile gönderilebilmektedirler. Miraç kandili 2024 sözleri aracılığı ile sitemiz üzerinden bu içerikleri elde edebilir ve bu yol ile de tüm sevdiklerinize kolayca mesaj göndererek kandillerini tebrik edebilirsiniz.

Bu sözler, genellikle akşam ezanı ile yatsı ezanı arasında telefon yolu ile gönderilmektedir. Ancak sosyal medya siteleri üzerinde miraç kandili sözleri dilediğiniz zaman paylaşılabilir. Gecenin geçmemesi şartı ile geç vakitlerde bile paylaştığında etkileşim alabilir ve bu yol ile de paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz. Miraç kandili ile ilgili sözler ve bunun gibi diğer ilgili içerikler aracılığı ile de sözlerinizi çok daha anlamlı ve derin bir hale getirebilir ve bu yol ile de sevdiklerinize kolayca gönderebilirsiniz.

Ayrıca etkileyici miraç kandili sözleri başlığımız altında yer alan sözlerin tamamını da, farklı kişilere ya da bir sözü aynı kişiye göndererek tebrikte bulunabileceğinizi de belirtebiliriz. Söz konusu sözler hakkında bu bilgileri verdikten sonra, ayrıca kandil sözleri içeriklerinin resimli olabileceği yönünde de bilgi verebiliriz. Miraç kandili sözleri resimli olduğunda, daha anlamlı ve daha etkileyici olabilmekte ve bu yönde de gönderdiğiniz kişilerin daha çok mutlu olabilmektedirler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714232/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x