Nişan Davetiyesi Sözleri | Komik, Dini Nişan Davetiye Yazıları

Bu Yazımızda Nişan Davetiyesi Sözleri, Dini Nişan Davetiyesi Sözleri, Komik Nişan Davetiyesi Sözleri, Duyulmamış Nişan Davetiyesi Sözleri, Yeni Nişan Davetiye Sözleri, Nişan Davetiye Yazıları Bulabilirsiniz.

Nişan Davetiyesi Sözleri | Komik, Dini Nişan Davetiye Yazıları
Yayınlama: 29.03.2023
Güncelleme: 29.05.2024 20:57
267

Nişan Davetiyesi Sözleri

Evlilik birliğine yol almadan önce daha çok evliliğe bir ön prova olan nişanlılık süreci başlamaktadır. Çiftler için heyecanlı ve bir o kadar da yeni hayatlarına başlamak için geçiş niteliğinde olan nişan merasimleri de oldukça önemlidir. Nişan davetiyesi sözleri nişan merasiminin başlamasında ilk ayrıntı olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle nişanlanacak çiftler için dini nişan davetiyesi sözleri ile komik nişan davetiyesi sözleri gibi başlıklar ile özgün davetiye sözleri hazırlanmaktadır.

Her evlilik gibi her nişanlılığında özel olduğu düşüncesiyle daha önce hiçbir yerde duyulmayan duyulmamış nişan davetiyesi sözleri ile özgün nişan davetiyesi sözleri Eniyisozler.net adresinde sizler için yayınlanmaktadır.

Yeni nişan davetiyesi sözleri başlığında ise en son nişan davetiyeleri için özel hazırlanmış nişan davetiye sözlerini seçmek ve daha yeni konseptlerde nişan davetiyesi hazırlamak mümkündür.

Evliliğe adım atmadan önceki nişanlılık döneminde davetiyeleri için nişan davetiye yazıları arasında en özellerini arayanların seçeneklerini artırmak ve kaliteli sözler ile davetiyelerini güzelleştirmek nişan davetiyesi sözleri başlığında hazırlanmış olan sözlerin amacını ortaya koymaktadır.

Sizler de Yorum bölümüne Nişan Davetiyesi Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Dini Nişan Davetiyesi Sözleri

Nişanlılık geçidinden mutlu olarak evliliğe adım atmak üzere siz sevdiklerimizin duasını almayı ve nişan törenimizde sizleri aramızda görmeyi dileriz.

Sevgi saygı birlikteliği içerisinde Allah’ın emirlerine uygun şekilde evlilik bağına adım attığımız nişan törenimizde tüm sevdiklerimizi yakınımızda görmekten mutluluk duyarız.

Değerlerimizi yaşattığımız inançlarımızla bir arada çiçek açtırdığımız sevgimizi nişan töreniyle evliliğe yöneltmeyi hedefliyoruz sevenlerimizin de bu güzel günde bizlerin arasında olmasını tüm kalbimizle temenni ederiz.

Rabbimize uygun kul olma yolunda birleşen yollarımızı haramdan uzak kalarak ehli sünnet ışığında gerçekleşen nişan bağı ile bağlamaya niyet ediyoruz, siz kıymetli dostlarımızı da bu hayırlı günde bizlerle bir arada olmaya davet ediyoruz.

Nişan Davetiyesi Sözleri

Gözünde iman nuru olanların haramdan sakınması gayretiyle en güzel şekilde evlilik yoluna adım atmaya vesile nişan merasimimizde bizleri yalnız bırakmayacağınızı düşünerek sizleri aramıza bekliyoruz.

Servetimiz iyi niyetimiz olan kıymetli evlilik yolunda nişan merasimine ilerleyen adımlarımızda sevdiklerimiz ile bir arada bulunmak niyetiyle.

Kalbinde tebessüm olan tüm sevdiklerimizi kalplerimize yeşeren evlilik umudu yolunda bizlere yoldaş olmak üzere nişanımıza bekliyoruz.

Dostlarımızın güzel muhabbeti ile daha da anlam kazanacak sevgi ve saygı seferberliği ile başlattığımız evlilik adımına siz dostlarımızı bekliyoruz.Yaşamın en güzel anlarından biri olan nişan merasimimize siz kıymetli dostlarımızı davet etmekten o anları sizlerle beraber geçirmekten mutlu olacağımızı ifade etmekten mutluyuz.

Samimi niyetlerin kısa zamanda yol aldığı hayırlı işlerde acele edildiği günlerde tüm sevdiklerimizi nişan törenimizde görmeyi arzuluyoruz.

En mutlu anlarımızdan biri olan nişan merasimimizde bizleri gerçekten sevenlerin duasını alarak evlilik yoluna adım atmayı diliyor sizleri nişanımıza bekliyoruz.

Nişan merasimimizde bizlere vefayı ve dostluğu tattıran tüm dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Komik Nişan Davetiyesi Sözleri

Bizleri evliliğe ikna etmek için kırk takla atan sevdiklerimize duyurulur, sonunda ilk adımı atarak nişanlanıyoruz, sizleri de gerçek olduğunu gözünüzle görmeniz için nişanımıza bekliyoruz.

Sevdiklerimizin en mutlu günlerinde yanında olduktan sonra sıra kendi nişanımıza gelince bahanelerinizi duymayı kabul etmeyip nişanımıza sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu güzel günde evliliğe adım atmanın düşüncesindeyken her kafadan başka uydurduğunuz adetlerinizi kayla almadığımızı belirterek tüm sevdiklerimizi nişanımıza davet ediyoruz.

Uzun süre hayalini kurduğumuz bu mutlu günümüzde her şeyin yolunda gideceğini umut ederken tüm dostlarımızı nişanımıza davet ediyoruz.

Aklımız fikrimiz birbirimizde olunca işlerimiz biraz karıştı, en sonunda birlikte hayatı yaşamaya karar verdik bizlerle bu nişan törenimizde mutluluğumuzu paylaşmanızı isteriz.

Nişan Davetiyesi Sözleri

Biz birbirimizin eksiklerini görüp önce şikâyet edip sonra baktık başka yol yok birbirimizin eksiklerini tamamlamaya karar verdik, önce nişan törenimizde bize eşlik edip sonra düğünümüze gelmenizi bekleriz.

Gözüm ondan başkasını görmeyince hayatı hipermetrop gibi görmeye başladığımdan bu yana evliliğin bize iyi geleceğini düşünerek nişan yapma kararı aldık, tüm sevdiklerimizi bekleriz.

Hepiniz bir olup hayatımıza hiç tesadüfe benzemeyen tesadüfler eklediniz sayenizde artık nişanlanıyoruz sizleri de tesadüflerin olmadığına ikna etmek için nişanımıza davet ediyoruz.

Kapıdan kovsan bacadan gelen bir aşkla başka türlü baş edemeyen bizler evlenmeye karar verip ilk adım olan nişanımızda da sizleri görmeyi dileriz.Her dakika birbirimizi düşünmekten bıktığımız için artık bir arada mutlu olmaya karar verdik, bizlerle mutluluğumuzu paylaşmak ister misiniz?

Hayatı sorgularken bir sürü sorunun cevabını birbirimizde bulmanın şaşkınlığı ile nişanlanmaya karar verdik, bizleri seven dostlarımızı nişanımıza bekliyoruz.

Gözümüz birbirimizi görmeyince uyku tutmuyordu bari evlenelim dedik, nişanımıza da sizleri böylece davet ettik, hepinizi nişan törenimize bekleriz.

Duyulmamış Nişan Davetiyesi Sözleri

Hayatımızın en güzel anında evliliğimize bir adım kala bizimle bu mutluluğumuzu paylaşacak dostlarımızı aramızda görmek istiyoruz, nişanımıza tüm sevdiklerimizi bekliyoruz.

Adını adımla yan yana görmek istediğim sevgilimin hayatıma eşlik etmeye ilk adımında bizlerle birlikte olmanız bizi çok mutlu edecektir.

Dünyayı sevgimizle değiştirmeye karar verdiğimiz günden beri evliliğe niyet ettiğimizi bilen herkesi nişan törenimizde görmeyi istiyoruz.

İçimizdeki baharı çoğaltsın diye evlilik yolunda nişan kararımızı aldığımızdan beri tüm sevdiklerimizle bugünü paylaşmayı hayal ediyoruz, sizler de bizimle mutluluğumuzu paylaşmak ister misiniz?

Birbirimizi tanıdığımızdan beri bir artık birbirimiz olmadan yapamayacağımızı anladık, amacımız evlilik ve bu amacımıza ilk adımı attığımız nişanımızda sizleri de aramızda görmek umuduyla.

Nişan Davetiyesi Sözleri

Sevdiğimin varlığında vazgeçilmez olduğumu gördüğüm andan beri onunla her anımı paylaşmak istiyorum, siz sevdiklerimizin de nişan töreni olarak evlilik yolundaki ilk heyecanımızı paylaşmanızı bekliyoruz.

Heyecanımız yüreğimizden belli birbirimize olan sevgimiz gözlerimizin ışıltısından yansıyorken nişanımızda bu heyecanı bizimle yaşamak ister misiniz? Tüm sevdiklerimizi nişanımıza bekleriz.

Aklımızda hep bu özel günün heyecanı vardı, şimdi artık o gün geldi çattı, bizlerle hayalimizi paylaşmaya ne dersiniz? Sevenleri sevilenleri nişanımıza bekleriz.

Çok mutlu başlangıçların her insanın yaşamında başına gelmesini dileyerek bizim de başımıza gelen bu töreni sizlerle hep beraber yaşamak dileğiyle, nişan törenimizde bulunmanız bizi mutlu edecektir.Hayatımızın baharının gelmesini fırsat bilip sevgimizi tam da bu baharda taçlandırmaya karar verdik, sizlerde bizimle sevgimizi ve nişanımızı kutlarsanız çok mutlu oluruz.

Tatlı bir heyecan yaşadığımız bu süreçte bizleri yalnız bırakmayacağınızı düşünüyoruz ve nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Değer verdiğimiz hayal ettiğimiz bir yaşamın yeni adımlarını birlikte atışımızı en güzel dileklerinizle gerçekleştirmek isteriz, nişan törenimize tüm sevdiklerimizi bekleriz.

Yeni Nişan Davetiyesi Sözleri

Sevenlerin kavuşmaya bir adım attığı bu özel günde tüm sevdiklerimizi aramızda görmek dileğiyle.

İçerisinde mutlu anların yaşandığı her buluşmanın güzelleştiği ilk evlilik adımında sevdiklerimizle beraber olmak bizlere daha da mutluluk verecektir, nişan törenimize tüm sevdiklerimizi bekleriz.

Aklımızda, fikrimizde bir arada olmak varken çıktığımız bu evlilik serüveninde sizlerin eşliğinde nişanımızı gerçekleştirmeyi diliyoruz, tüm dostlarımızı nişanımıza davet ediyoruz.

Tarifi edilmeyen mutluluklar yaşayan sizin gibi güzel çiftlere bizler de eşlik etmek istiyoruz, nişan törenimizde sizlerle mutluluğumuzu paylaşmayı diliyoruz.

Kalbinde yeşeren umutları olan bizler bu mutlu günümüzde sizlerle mutluluğumuzu yaşamaya niyet ediyoruz, nişan törenimize tüm sevdiklerimizi bekliyoruz.

Nişan Davetiyesi Sözleri

Ellerimize taktığımız yüzüklerle hayatımızı birleştirmeye adım attığımız nişan törenimizde sevdiklerimizin bizimle heyecanımızı paylaşmasını dileriz.

Hayatın tüm engebelerinde birbirimize güvenle bağlanıp sadakatle evliliği sürdürmeye niyet ettiğimiz nişan törenimizde siz sevdiklerimizi de aramızda görmek isteriz.

Gözlerimizdeki mutluluğu kutlamak isteyen tüm dostlarımızı nişan törenimize bekleriz.

Hayatı beraber yaşamaya umudumuzu arttıran birlikteliğimize nişan merasimi ile devam ediyoruz, sonraki evlilik adımına kadar bu mutluluğumuzda da sevdiklerimizi yanımızda istiyoruz.

Yeni bir renk gelen yaşamımıza ahenkli bir başlangıç yapmak isteyen bizler sevdiklerimizle nişan törenimizi kutlamaya niyet ediyoruz, tüm sevdiklerimizi nişanımıza bekliyoruz.Uzak mesafeler engel değildi gönül bağımıza sevgi ve saygı ile süregelen birlikteliğimize nişanlı olarak devam etmek istiyoruz, bizlerle nişan törenimizde bir araya gelmenizi çok isteriz.

Yapılan tüm güzellikler insana nasıl geri dönerse biz birbirimize de öyle yaptığımız iyiliklerle geri döndük, bu sevgi yolunda kırmızı halıya ilk adımımız olan nişan merasimimizde siz sevdiklerimizi de aramızda görmek istiyoruz.

Hayatımızın geri kalan tüm özel günlerinde beraber olmayı diledik, nişanımız bu dileğimizin en başında geliyor bu özel günde bizlerle olmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Nişan Davetiye Yazıları

Dünyada ruh eşini bulmanın böyle anlamlı gününde sevdiklerimizle mutluluğumuzu yeniden katlamak istiyoruz, nişan törenimize tüm sevdiklerimizi bekliyoruz.

Hayatta en büyük başarı seven bir kalpte sevilen ve sayılan olmak ise bu başarı uğruna bizlerde nişanlanma kararı aldık, sevenlerimizi nişan merasimimize davet ediyoruz.

Rüyalarımızın gerçek olduğu içimizdeki heyecanın can bulduğu bu günde sizlerde nişanımıza eşlik ederseniz bizi mutlu edersiniz.

Tek istediğimiz mutlu bir hikaye yazmaktı, bir baktık kendi hikayemizi yazıyoruz, bizimle mutlu sona bir adım kala nişanımıza sevinç ve neşe katmak ister misiniz? Sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Birlikteliğimizi en güzel şekilde sürdürmek niyetiyle nişanlılığa adım attığımız bugünde tüm dostlarımızla bir arada olmaktan sevinç duyacağız.

Nişan Davetiyesi Sözleri

Günlerden aşk, günlerden huzur, günlerden mutluluk olsun, nişan törenimizde mutluluğumuz paylaşarak daim olsun, sizlerle mutluluğumuzu paylaşmayı diliyoruz.

Yaşamımıza güzel bir ışık getirecek nişan törenimizde sizlerle bir arada mutluluğumuzu yaşamak istiyoruz.

İki kalbin bir arada yaşama niyetini güzel bir adımla başlatacağımız nişan törenimizde seven kalplerle bir arada olmak dileğiyle.

Mutluluğa coşku ile koşturduğumuz bizim için en özel günde özel dostlarımızı da yanımızda görmeyi arzuluyoruz. Nişan törenimize tüm sevdiklerimizi bekliyoruz.Derdimiz birlikte bir yaşam, hedefimiz her halimizle birbirimizi tamamlamak olunca nişanlanmamız kaçınılmazdı, nişan törenimizde tüm dostlarımızı yanımızda görmek istiyoruz.

Rüyadan uyandıran bir mutlu haberle rüyadan daha da mutlu olmayı dilerken nişanımızda da sizlerle bu mutluluğu tekrar yaşamak istiyoruz. Tüm sevdiklerimizi nişan törenimizde görmeyi diliyoruz.

Kuşların mutluluk dansını izler gibi bizim de mutlu anımıza tanık olmak ister misiniz? Mutluluğun bulaşıcı olduğu bu evrende herkese mutluluğumuzu bulaştırmak istiyoruz ve tüm sevdiklerimizi nişanımıza bekliyoruz.

Ömrümüzde bir çiçek açtık birbirimize çiçeğimizi mutlulukla sulamak sevincimizi kalbinizle paylaşmak istiyoruz, sizleri nişan törenimize bekliyoruz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626097881096


0
Would love your thoughts, please comment.x