Sünnet Davetiyesi Sözleri | Komik, Dini Sünnet Davetiye Yazıları

Bu Yazımızda Sünnet Davetiyesi Sözleri, Dini Sünnet Davetiyesi Sözleri, Komik Sünnet Davetiyesi Sözleri, Espirili Sünnet Davetiyesi Sözleri, Anlamlı Sünnet Davetiye Sözleri, Sünnet Davetiye Yazıları Bulabilirsiniz.

Sünnet Davetiyesi Sözleri | Komik, Dini Sünnet Davetiye Yazıları
Yayınlama: 30.03.2023
Güncelleme: 29.05.2024 20:57
367

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Sünnet merasimi ailelerin erkek çocuklarının sünnet edilmesinden sonra gelenek haline gelen eğlenme ve tüm dost akrabaların bir arada bulunduğu tören olarak kabul edilmektedir. Sünnet merasimlerinde çevredekilerin katılımı oldukça önemlidir bu nedenle sünnet davetiyesi sözleri ile dini sünnet davetiyesi sözleri davetiyelerin anlamını ve önemini arttıran sözler olarak tercih edilmektedir. Bunlarla birlikte komik sünnet davetiyesi sözleri gibi davetiye sözleri daha esprili olduğu için öne çıkan davetiye sözleri arasında yer almaktadır.

Son yıllarda sünnet davetiyesi sözleri arasında esprili sünnet davetiyesi sözleri ve anlamlı sünnet davetiyesi sözleri daha çok öne çıkmakta ve sünnet töreni yapmak isteyen aileler bu tür sözleri davetiyeler içerisinde daha çok kullanmaktadır.

Sünnet davetiyesi sözleri başlığında sünnet davetiye yazıları ile bu özel törenin daha anlamlı olması amacıyla özgün ve kaliteli sözler oluşturulmakta ve her çeşit söz hazırlanmaktadır. Sünnet merasimi öncesinde davetiyenin insanlara ulaşmasından sonra sünnet eğlencesinin nasıl olacağı hakkında hem bir ön fikir oluşmakta hem de daha anlamlı olarak algılanmaktadır.

Sizler de Yorum bölümüne Sünnet Davetiyesi Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Dini Sünnet Davetiyesi Sözleri

Hz. Muhammed’in emriydi sünnet bize de nasip oldu bu niyet, selam olsun dostlara duyan duymayana duyursun sevabına nail olmak isteyen herkes bu güzel günümüze buyursun.

Biz sünnete uyduk elhamdülillah, hakkın yoluna koyulduk bu fırsatla, sevenlerimiz duysun sünnet merasimimiz var, herkes bizlere dua etsin bu yolda.

Dinimizin emrini gerçekleştirmeye niyet ettiğimiz sünnet törenimizde sizlerle bu güzel günümüzü paylaşmayı istiyoruz.

Gözümüz ümmete açıldığında sünnete uymak vebalimiz, bu yolda her zaman hem kalp hem de bedenen daimiz, tüm dostlarımızı sünnet törenimize bekleriz.

Sünnete uymak gayesiyle çıktığımız bu yolda sizleri de aramızda görmek ve bu mutlu günü sizlerle beraber paylaşmak istiyoruz, sünnet törenimize hepinizi bekliyoruz.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Hz. Peygamberin emri ile sünnet bize böyle nasip oluverdi bu mürüvvet, tüm sevdiklerimizi bekleriz, dualarınızla olsak beraber kısmet.

Ehli sünnet olma yolunda başlattığımız sünnet törenimize bizleri seven herkesi bekliyoruz.

Dualarınıza en çok ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda olan siz dostlarımızı sünnet merasimimizde de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Allah’ın emri ile gerçekleştirdiğimiz sünnet merasiminde sevenlerimizin duasını alanlardan olmak dileğiyle.

Dua, zikir ve muhabbetinizle sünnet merasimimize teşrif etmenizi bizlerle beraber bu güzel anımızı paylaşmanızı dileriz.

Sünnete uymak yolunda attığımız bu adımda siz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

En güzel niyetlerle gerçekleştireceğimiz sünnet merasimimize dualarıyla tüm dostlarımızın katılımını bekleriz.Ameller niyetlere göredir istikametinde kalbimizden geçen iyi niyetlerle yola çıktığımız sünnet merasimimizde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Allah’ın emirlerine ve Hazreti Peygamberin sünnetine uymak gayesiyle gerçekleştireceğimiz sünnet merasimimize bizlere duası ile eşlik edecek herkesi davet ediyoruz.

Manevi zenginliğimiz olan sünnet adetimizde bizleri yalnız bırakmak istemeyen tüm sevdiklerimizi yanımızda görmek dileğiyle.

Komik Sünnet Davetiyesi Sözleri

Duyduk duymadık demeyin, boşa mazeret söylemeyin sünnet törenimiz var eliniz boş gelmeyin.

Kolay kolay dediler, başımızın etini yediler nihayet sünnet oldum, laf aramızda azıcık korktum.

Sünnet töreni istedim, bir taç olsun bir pelerin sanmıştım kral olacağım neden söylemedi kimse acı çekeceğim.

Tahtlarda gezdirdiler ne istersem verdiler, dedim anladılar nihayet kıymetimi, meğer değilmiş sünnet ettiler.

Amcalarım teyzelerim, bugünü unutmayın derim o kadar sünnet oldum hediyemi beklerim.

Sünnet olmak istedim, hediyeler bekledim malum zamanı gelince birazcık acı çekiveririm.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Bir saltanat verdiler ne istersem aldılar, niyet sünnet olmakmış son ana kadar sustular.

Kırmızı sarı balonlar her yanı kapladılar yetmedi, şenlik, eğlence, kahkaha ben sünnet olduktan sonra ne çabuk her şeyi unuttular.

Dostlarım akrabalarım bak hep oldu bak akranlarım sıra sünnet bana gelince gülmeyin bak ağlarım.

Sünnet ol dediniz hep bir destek verdiniz sonunda korktum doğrusu hani ne hediye verdiniz.

Günü güne ekledim ben her gün bunu bekledim, vakit saat gelince sünnetime beklerim.

Cami camdan değil mi, gelenekler böyle mi sünnet olmadan bırakmaz bu adetler niye ki?

Derslerimi almıştım korkmayacağım sanmıştım sıra sünnet olmaya gelince meğer korkmayı çok abartmışım.Gelmiş geçmiş davetler türlü türlü hediyeler ne güzel sevinçmiş dedim hep sıramı bekledim, sünnetime gün yakın hepinizi beklerim.

Ne istersen iste dediler bir sünnet olmayı şart getirdiler, azıcık korktuğum doğrudur, sonunda ne istediysem aldılar. Sünnet törenimi de işte böyle yaptılar.

Herkes oluyor nasılsa dedim sünnetçi amca sen çok yaşa, bilseydim başıma geleceği söylemezdim sünnetçime çok şaka.

Sünnetten kaçılır mı, söz verilip tutulur mu, bana neler vadettiniz hiç sözler yutulur mu?

Esprili Sünnet Davetiyesi Sözleri

Tüm dostlarım akrabalarım sünnet olurum diye hoplarım, bakın tarih saat belli sizi de bugüne beklerim.

Başka derdim var mı ki, sünnet olsam yeterdi ben zannettim iyi tarafı çok kimse acıyacak demedi ki.

Biricik akrabalarım uzun zamandır sorup durduğunuz sünnet merasimimiz nihayet artık gerçek oluyor, sizleri de o günde görmek ve hep beraber eğlenmek isteriz hepinizi sünnet törenimize bekleriz.

Her biriniz ayrı dediniz gözümde uyku bırakmadınız bu kadar kolaydı madem, yahu sünnet olmayı neden bu kadar abarttınız. Her birinizi sünnet düğünümüze davet ederiz.

Neden nasıl sormayın artık bahanelere sığınmayın ben kabul ettim sünnet olmayı gelin sizde hep beraber oynayın.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Aklımda sünnet olmak yokken her fırsatta sora sora beni zor durumda bıraktığınız için artık sünnet olup sizi bu dertten kurtarmayı istiyorum hepinizi de sünnetime bekliyorum.

Sünnet törenim önce benim sonra sizlerin eğlenmesi üzerine hazırlanmıştır. Hadi yine iyisiniz acı çeken ben eğlenen yine siz olacaksınız. Törenimize davetlisiniz.

Gelenek ne bilmeden örfü adeti görmeden sünnet olmaya götürüldük davul zurna eğlenceden, hepsi bir arada oldu isterim ki düğünüme de çok insan kalsın.

Sünnet merasimim için her hazırlık tamam yalnızca siz davetliler ve küçük bir ayrıntı eksik onu da en kısa sürede törenle gerçekleştirmek dileğiyle.Herkesin toplanıp benim sünnetimi kutlamasını anlamasam da sünnet eğlencesinin ahengine kendimi kaptırmak ve bu güzel günde sevdiklerimle bir arada olmak isterim, hepinizi sünnet törenime beklerim.

Hayal ettiğim gibi bir sünnet töreni geçirmek için önce sizin gibi eğlenceli dostlara ve çektiğim acıları unutturacak hediyelere ihtiyacım olabilir. Bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayacağınızı düşünüyoruz.

Sünnet törenime tüm sevdiklerimi ve sevmediklerimi bekliyorum sevmediklerimi sorarsanız onlar beni seviyor, çünkü çok tatlı bir çocuğum.

Anlamlı Sünnet Davetiyesi Sözleri

Bir anne ve babanın en özel anları çocuklarının özel günleridir, bizlerde canım oğlumuzun bu sünnet merasiminde tüm sevdiklerimizin bizlerle bu mutluluğumuzu paylaşmasını dileriz.

Sünnet törenimizde bir çocuğun sünneti ile diğer çocukların ve geleneklerin güzelliğini yeniden canlandırmanın gururunu taşıyoruz, dostlarımızı sünnet törenimize bu anları beraber yaşamaya bekliyoruz.

Sünnet çocuğumuzun mutluluğunu sağlamak ileride ona güzel bir anı bırakmak isteyen herkesi sünnet törenimize bekleriz.

Samimi mutluluklar paylaştıkça artar, sünnet gibi değerli bir vazifeyi sizlerin eşliğinde gerçekleştirmekten büyük heyecan duyarız, tüm sevdiklerimizi törenimize bekleriz.

Sünnet olan çocuğun tüm yakınlarının hatırası olduğu gibi bir çocuğun aidiyetine katkısı olan bugünde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyarız.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Sünnet vazifesi gereğinin yanında bir ulvi geleneğinde geleceğe taşınmasında katkımız olmasını umut ederek siz sevdiklerimiz ile beraber sünnet törenimizi gerçekleştirmeyi diliyoruz, bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmazsanız seviniriz.

Çok hızla geçen zamanda ne çabuk büyüdü dediğimiz evlatlarımızın sünnet merasimini hep beraber kutlamayı ve bu günleri gelecekte yad edebilmeyi hayal ediyoruz, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir masal gibi geçen en güzel anlarda bir arada olduğumuz sayısız törende olduğu gibi biricik oğlumuzun sünnet merasiminde de bir arada olmak dileğiyle sizleri sünnet törenimize bekliyoruz.

Biricik oğlumuzun mutlu hatıralarına katkısı olmasını istediğimiz sünnet merasiminde tüm sevenlerimizi bir arada görmeyi arzu ediyoruz hepinizi sünnetimize bekliyoruz.Çocukluğunun en güzel zamanlarında sevgiyle büyüttüğümüz oğlumuzun en özel gününde bizlerle olmak isteyen tüm dostlarımızı sünnet törenimize bekleriz.

Sünnet töreni vesilesiyle tüm dostlarımızla bir arada olmak ve oğlumuzun en kıymetli hatıralarında baş rol almak isteyen yakınlarımızı sünnet törenimize davet ediyoruz.

Sünnet Davetiye Yazıları

İstiyoruz ki biricik oğlumuz sünnet merasiminde en güzel anlarını yaşasın ve hayatında geride hoş hatıralar bıraksın, siz sevdiklerimizin yanımızda olmasıyla bu özel günde çok daha keyifli ve mutlu hissedeceğiz.

Biricik evladımızın sünnet merasiminde en güzel zamanların yaşanması için elimizden ne gelirse yapmayı istedik sizlerin tüm sevdiklerimiz olarak bizleri böyle güzel bir günde yalnız bırakmayacağınızı düşünüyoruz hepinizi törenimize bekliyoruz.

Bir geleneğin varlığını korumayı sünnete uygun olarak çocukları eğitmeyi hedefleyen bizlerin böyle özel günlerde bir arada olmasının kıymetini bilerek tüm sevdiklerimizi sünnet merasimimize bekliyoruz.

Biraz rengi solsa da sünnet olmaktan korksa da iyileşeceksin elbet, bu sünnet merasimi son bulsa da, törenimiz var dostlar ya bugün ya haftaya.

Sünnet ol diyenler, az söyleyip susanlar hani az acıyacaktı ne geçmiyor sızılar, bari yalnız bırakmayın en kısa zamanda törenimiz var.

Sünnet Davetiyesi Sözleri

Çok acele etmeyin bize zorluk katmayın, sünnet olacağım için gerginim beni çileden çıkartmayın, sünnet düğünümüzü en kısa zamanda hazırlayın.

Biricik oğlumuzsun sen en kıymetli varlığımızsın, sünnet olmuş büyümüşsün meğer sen ne tatlı evlatmışsın. Evladımızın sünnetine tüm sevdiklerimizi bekleriz.

Dede, amca, dayılar pek yakında sünnet töreni var, beni yalnız bırakmasın söyleyin tüm akrabalar.

Ne çabuk geldi çattı işte sünnet töreni, söyleyin arkadaşlar bu sünnet çok acele mi, sünnet olmaktan kaçmam bilesiniz canlarım, sünnet törenimiz var hepinizi anarım.

Ailenin tek oğluyum sünnet olmak istiyorum, sanmayın hiç korkmuyorum, korksam da vazgeçmiyorum sünnet törenime sizleri de bekliyorum.

Ben babamın oğluyum, her zorlukta güçlüyüm, sünnetim var yakında hiç telaş etmeyin dostlar, ben sünnetten korkmuyorum. Hepinizi bu vesileyle sünnetime bekliyorum.

Canımız oğlumuzun en güzel günlerinden olan sünnet töreninde tüm yakınlarımızı bir arada görmeyi ve bu mutlu günü hep beraber geçirmeyi diliyor, hepinizi sünnet törenimize bekliyoruz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626097904650


0
Would love your thoughts, please comment.x