Düğün Davetiyesi Sözleri | Komik, Dini Düğün Davetiye Yazıları

Bu Yazımızda Düğün Davetiyesi Sözleri, Dini Düğün Davetiyesi Sözleri, Komik Düğün Davetiyesi Sözleri, Duyulmamış Düğün Davetiyesi Sözleri, Yeni Düğün Davetiye Sözleri, Düğün Davetiye Yazıları Bulabilirsiniz.

Düğün Davetiyesi Sözleri | Komik, Dini Düğün Davetiye Yazıları
Yayınlama: 28.03.2023
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:42
432

Düğün Davetiyesi Sözleri

Her insan için hayatının en özel günlerinden biri de düğün günüdür. Bugünde tüm organizasyonların en iyi şekilde olmasının önemi çok büyüktür. Çünkü düğün çiftlerin hayatlarının birleştirileceği bir gün olmasının yanında hatıra olarak da güzel bir gün olarak da anılması beklenmektedir. Bu nedenle düğün davetiyeleri düğünün en önemli ayrıntıları arasındadır. Düğün davetiyesi sözleri başlığında düğün için daha önce başka yerde bulunmayan davetiye sözlerini dini düğün davetiyesi, komik düğün davetiyesi gibi başlıklarda sizler için hazırladık.

Düğün davetiyesi sözleri içeriğinde daha önce hiçbir yerde bulunmayan duyulmamış düğün davetiyesi sözleri ile davetiye içeriği seçiminde öncelikli sözleri bulabilmeniz mümkündür.

Yeni düğün davetiye sözleri başlığında ise yeni hazırlanmış davetiye sözlerinden çiftlere en yakın olan sözleri seçerek kullanmayı kolaylaştırmak amaçlanmıştır.

Düğün davetiyesi sözleri bölümünde diğer bir başlık olan düğün davetiyesi yazıları bölümünde ise düğün davetiyeleri içerisinde kullanılabilecek yazıları bulmak ve farklı davetiyeler içerisinde kullanmak böylece düğünün genel özellikleri ile farklı bir düğün anlayışı benimsemek sağlanmaktadır.

Sizler de Yorum bölümüne Düğün Davetiyesi Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Dini Düğün Davetiyesi Sözleri

Dualarımızın karşılığını bulduğu bu anlamlı günde sizlerin de duamıza eşlik etmeniz dileğiyle.

Resulullah ( S. A. V. ) şöyle buyurmuştur: ” Her kim evlenirse, dininin yarısını sağlam kılmış olur. Diğer yarısı için de Allah’tan korkmalıdır.” Hadis-i şerifin de olduğu gibi bizler evlenerek dinimizin yarısını sağlam kılmaya niyet ediyoruz. Sizleri de düğünümüze bekliyoruz.

İki cihanda da birbirimize eşlik etmeye niyet ederek nikah merasimimizi gerçekleştireceğimiz bugünde sevdiklerimizi de aramızda görmek umuduyla.

Birbirimizin kalbini ve yolunu birleştiren Rabbimize şükürler olsun, sizlerin ve dualarınızın düğün törenimizde bizleri yalnız bırakmaması dileğiyle.

Seven kalplerimizin iki cihanda birbirine eş olmaya adım attığı bugünde yüce Allah’a yakışır kullar olmak ümidiyle sizlerin şahitliğinde nikah merasimimizi gerçekleştirmek istiyoruz.

Düğün Davetiyesi Sözleri

Eğer kısmetimiz bir arada yaşamaksa niyetimiz bunun en salih şekilde olmasından yanadır, kalbimizi ve niyetlerimizi bilen Allah’ın izniyle gerçekleştireceğimiz nikah merasimine davetlisiniz.

Düğün törenimizde bu hayırlı yola adım atmadan önce siz sevdiklerimizle birlikte olmak isteriz, tüm sevdiklerimizi ve bizleri sevenleri bekleriz.

Gönüllerimizin birbirine ilahi bir yolla kenetlendiği bugünde sizlerle bir arada olup dualarınıza bu vesile ile layık olmayı isteriz. Düğün merasimimize teşriflerinizi bekleriz.

Evlenin, çoğalın. Kıyamet gününde sizin çokluğunuzla iftihar edeceğim. Hadis-i şerifine uymak yolunda adım attığımız bu güzel günde tüm sevdiklerimizi yanımızda görmek isteriz.Evlilik bağının ilahi emirlere uygun olarak yapılması niyetiyle başlattığımız düğün hazırlıklarının sizler ile kutlu bir merasime dönüşmesini ister düğünümüze sizleri bekleriz.

Hayat yolculuğunda ellerimiz ve gönüllerimiz ile bir araya gelmeye söz vereceğimiz düğün günümüzde sizlerin duası ile böyle bir başlangıç yapmayı diler düğünümüze tüm sevenlerimizi bekleriz.

Sevgi ile saygı eşliğinde gerçekleştireceğimiz düğün törenimizi siz sevdiklerimizin gölgesinde geçirmeyi dileriz.

Komik Düğün Davetiyesi Sözleri

Uzun süre yaşamış olduğunuz kararsızlıktan sonra nihayet evlenmeye karar verdik, düğünümüzde sizleri bu karara şahit olarak bekleriz, acele edin her an karar değiştirebiliriz.

Çocukluğumuzdan beri o kadar çok evlilik hayali kurduk ki, artık beklentilerimizi gerçekleştiremeyeceğimizi anladığımız sade nikahımıza sizleri de bekleriz.

Bekarlık sultanlığından bizi vazgeçirecek kadar bir aşka tutulduk, şahidimiz olur musunuz?

Dünyada o kadar evlenen var iken biz neden evlenmiyoruz dedik ve karar verdik, bu mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten daha mutlu olmak istiyoruz.

İkimizde böyle bir sonuç beklemeden kaderin bizi nikah masasına nasıl oturttuğunu hayretler içinde karşılayacağımız bu nikah merasiminde sizlerin de bizim şaşkınlığımıza tanık olmanızı dileriz.

Düğün Davetiyesi Sözleri

Bir gün olur dedik, yıllarca erteledik, ömür gelip geçiveriyor hadi evlenelim dedik.

Her önüne gelene dert oluyordu artık rahatlayın evleniyoruz, hatta inanmazsanız takıları alın sizi de düğünümüze bekliyoruz.

Sözlerimiz bittiğinde nişanlandık nişanımızı evlilikle sonlandırmak istiyoruz düğünümüze bekliyoruz.

Başımızı yakmak için çok dırdır ettiniz sonunda siz kazandınız.

Hayallerimiz çok başkaydı ama kader bizi birbirimize yazdı kaderimize razı geldiğimiz bugünde bizi yalnız bırakmayın.

Tüm dost akrabalara konu komşuya duyurulur sonunda onca çalışmalarınız sonunda evlenmeye karar verdik, kutlama için sizi düğünümüze bekleriz.

Evlenin gari deyip deyip başımızın etini yediniz rahat olun evleniyoruz hadi gelin gari.Çok yakında evleniyoruz, düğünümüze gelmek isteyenleri bilhassa takılarla bekliyoruz.

Yıllarca aradığımız aşkı nihayet bulduk sizin dırdırınızdan kaçmak için en kısa zamanda evleniyoruz lütfen bir süre baskı yapmaya ara verin.

Evlenmeniz dert olanlara nihayet müjdeli haberi verelim evleniyoruz sizleri de düğünümüze bekliyoruz.

Evlenmekten o kadar yakınanların sürekli evlenme baskısı yapması sonucunda bu hale geldik düğünümüze bekleriz.

Duyulmamış Düğün Davetiyesi Sözleri

Hiçbir koşul olmadan yalnızca sevgi ve saygı ile sürdürdüğümüz beraberliğimizi nikah ile başka bir boyuta taşımak istiyoruz sizleri de bu mutlu günümüzde aramızda bekliyoruz.

Hayat birbirimizi tanıdıktan sonra su gibi aktı, gönüllerimiz bir olmaktan başka bir yol bulamadı, birlikte sürüklendiğimiz bu yolda sizleri de mutluluğumuza şahit olarak düğünümüze bekliyoruz.

Bu en mutlu günümüzde en mutlu anılara sahip olduğumuz insanların güzel enerjisini yaşayarak evet demek istiyoruz, sizleri de aramızda görmek umuduyla.

Dostlarımız ile paylaşacağımız en mutlu günümüz olan düğünümüzü güçlü sevgi ile bir arada yaşatmak ve sizlerle evet demek istiyoruz.

Güzel başlangıçlara birlikte merhaba dedik mutluluğa adım attığımız günde de sizlerle yeni hayatımıza merhaba diyeceğiz, bizleri seven herkesi bekleriz.

Düğün Davetiyesi Sözleri

Mutlu anlarımızda evet dediğimizi duymanızı ve bizlerle mutluluğumuza şahit olmanızı istiyoruz.

Bir ömür boyu iyiyi ve kötüyü, kolayı ve zoru birlikte aşmaya niyet ettiğimiz, yürekten evet dediğimiz mutlu anımızı bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

Gönlümüzde bir bahar sevinci veren birlikteliğimize evlilik birliği ile devam ederek tüm yaşamımızın sorumluluğunu üstlenmeyi kabul ettiğimiz nikah törenimizde sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

Büyük beklentilerimiz olmadığı için sade bir nikah töreninde sadece ikimizin sözlü beyanlarını gerçekleştirmek istiyoruz ve tüm sevdiklerimizin de yanımızda olmasını diliyoruz.

Hayatımızın yeni evresini birlikte sürdürmek istiyor ve sizleri de yapmış olduğumuz mutlu başlangıçta aramızda görmeyi bekliyoruz.Dünyada insanın kendini seven ve anlayan bir eşten daha başka ne isteği olabilir ki, sevdiğimiz ve iyi anlaştığımız birlikteliğimizi evlilik ile taçlandırmayı sizlerle de bu anı paylaşmayı istiyoruz. Mutluluğumuzu paylaşırsanız seviniriz.

Eş ruhumuzu bulduğumuzdan beri mutluluğumuz her halimizden belli, tabi ki bu mutluluğun sonu evlilik olacak, yürüdüğümüz yolumuzda bizimle bu anı paylaşmanızı diliyoruz.

Yeni Düğün Davetiye Sözleri

En güzel birlikteliklerin mutlu sonla bitmesinden daha güzel ne olabilir ki, mutlu sona imza attığımız günde yanımızda olmanızı dileriz.

Çiçeklerin solmadığı, kayıpların olmadığı her neşenin yenisine eşlik ettiği en özel güne sizlerle birlikte olmak dileğiyle.

Sevdiklerimizi en çok böyle özel günlerde mutluluğumuza şahit olduklarında ararız, bir hayali gerçek yapan aşkımıza tanık olup bizi daha da mutlu etmenizi istiyor, sizleri düğünümüzde görmeyi bekliyoruz.

Aşkın ve huzurun karşılığını birbirimiz için tamamladığımız anımızda sevdiklerimizi de aramızda görmek umuduyla.

Hayat çizgisinde el ele yürümeye karar verdik, bu kararı sizlerin eşliğinde de tüm dünyaya haykırmak istiyoruz, düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Düğün Davetiyesi Sözleri

Çok sevdiğimiz ve artık sevdiğimizden ayrı kalamayacağımız için evleniyoruz, nikahımıza da tüm sevdiklerimizi görmek istiyoruz.

Dünyada her insanın bir eşi bulunurmuş, biz birbirimizi erken bulduğumuz için çok mutluyuz, evet diyerek evlenmeye söz verdiğimiz anımızda da tüm sevdiklerimizi görmeyi bekliyoruz.

Rotamızın aşk olduğu bu yolculukta hayata ilk mola verdiğimiz mutluluk limanında tüm kalbimizle evet diyoruz. Sevdiklerimizle de bu anı paylaşmayı istiyoruz.

Tarifi olmayan bir hisle her adımında bir kat daha mutlu olmanın coşkusuyla evet derken yanımızda olan tüm sevdiklerimizi aramızda görmekten sevinç duyacağımız düğünümüze bekliyoruz.

Ansızın bizi mutluluğunun sardığı evlilik yoluna ilk adımımızı atarken yanımızda sevdiklerimizi ve yürekten bizleri destekleyenleri görmek isteriz.Hayallerimizden çok daha güzel olan bugünde sevenlerin sevdikleriyle olmasından sevinen herkesi yanımızda görmek isteriz.

Büyük umutlarımız değil güzel mutlu anlarımız bizi bu yola iten, evlilik yolunda bizimle mutlu anılar biriktirmek isteyen tüm sevdiklerimizi aramızda görmekten sevinç duyarız.

Düğün Davetiye Yazıları

Masal gibi başlayan hikayemiz mutlu bir son vermek için ilk adımı attığımız düğünümüze sizleri de bekliyoruz.

Yaşadığımız güzellikleri daha da güzelleştiren insanlarla bu özel günümüzü paylaşmaktan sevinç duyarız.

Farkında olmadan kendimizi bir anda evlilik serüveninde bulduğumuzda tüm sevdiklerimizin de bu serüvende adının geçmesini istiyoruz, bu güzel günde yanımızda olmanız dileğiyle.

Gözümüzde mutluluğumuzun ışığını görebileceğiniz bugünde nikahımızda dostlarımızı ve akrabalarımızı görmeyi çok isteriz.

Hayatın en önemli hazinesi evlilik yolunda niyetimizin birbirimizin mutluluğunu sağlamak olduğunu açıkça sizlere ilan etmek ve bugünü siz sevdiklerimizle geçirmek istiyoruz.

Düğün Davetiyesi Sözleri

Birliktelik yolculuğumuza adım attığımız nikah törenimizde seven kalplerin ve gülen yüzlerin eşliğinde evet demeyi diliyoruz.

Biz birbirimizin hayatında çiçek açtık, birbirimize umut olduk bir ömür boyu birbirimize destek olmaya gönüllü olduk, sizleri de bu ana şahit tutmayı çok isteriz herkesi düğünümüze bekleriz.

Hayat her zaman mutlu olmayacak elbette dikenli yollarda da birbirimizin ellerinden tutup birbirimize aydınlık olacağız, evliliğe adım atarken dostlarımızla huzur bulacağız, bu özel günümüzde bizlerle olmanız dileğiyle.

Kalplerimizin kenetlendiği hayatımızın bir evetle birleştiği bugünü sevdiklerimizle ve bizi sevenlerle geçirmek umuduyla.

Beraber bir gelecek beklentimizin ilk adımlarını attığımız bu uğurlu günü tüm sevdiklerimizin yanında huzurla geçirmeyi istiyoruz, bizleri sevenleri düğünümüze bekliyoruz.

Evlilik birlikte olmanın sorumluluğu iki gönlün tarifsiz mutluluğu ise bizde bu mutluluktan payımızı almak istiyoruz, düğünümüze sizleri de davet ediyoruz.

Yeni başlangıçlara adım attığımız adını evlilik olarak kabul ettiğimiz güzel anımızı bizimle paylaşmak isteyen sevdiklerimizi düğünümüze bekleriz.

Günlerden aşk, mevsimlerden bahar elde bir aşk bir yeni mevsim var hadi umutlarımız canlansın, bu birlikteliğin bugünde sonunda evet var, sevdiklerimizle hep beraber evet diyebilmek dileğiyle, tüm sevenlerimizi düğünümüze davet ediyoruz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626097862682


3
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x