Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Öğretmenler Günü Mesajları | Öğretmenler için Güzel Mesajlar

Öğretmenler Günü Mesajları | Öğretmenler için Güzel Mesajlar

Bu Yazımızda Öğretmenler Günü Mesajları, Öğretmenler Günü için Mesajlar, Öğretmenler Günü ile ilgili Mesajlar, Öğretmenler Günü Mesajları Resimli, Öğretmenler Günü Mesajı Kısa, Öğretmenler için Güzel Mesajlar Bulabilirsiniz.

24 Kasım Mesajları

Küçük bir fidanken bizi merhametli elleri ile büyüten bütün öğretmenlerimize şükran borçluyuz.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sitemizdeki Öğretmenler Günü Mesajları içeriğinden faydalanabilirsiniz. Bu kategoride sizler için özenle seçtiğimiz anlam yüklü ve duygulu birçok söz bulabilirsiniz.

Seçtiğimi Öğretmenler Günü Mesajları başka hiçbir yerde bulamayacağınız yazılardan oluşur. Eğer siz de bu güzel günde sizi yetiştiren öğretmeninizi unutmadığınızı kısa bir not ile belli etmek isterseniz sayfamızda mutlaka size uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Sizlere bu mutlu günle alakalı sözler seçerken özenle dikkat ettiğimiz bir konu da bu sözlerin sadece bir kısa mesaja sığabilecek olmasıdır. Bu sayede uzun ve anlamsız sözlerden uzak olacaksınız.


Öğretmenler Günü Mesajları

Hem analık hem de babalık görevlerine de sahip olan öğretmenlerin bu özel günü kutlarım.


Bana bir harf değil bir hayatı öğreten güzel öğretmenim, 24 Kasım öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Karanlık yolları aydınlatan, bilgisi ile büyüten öğretmenlerin, 24 Kasım öğretmenler gününü kutlarım.


Doğruluğu ve güzelliği en iyi şekilde anlatan koca yürekli öğretmenlerin günü kutlu olsun.


Borcumuzu hiç bir zaman ödeyemeyeceğimiz öğretmenlerin, bu özel günün kutlamayı borç bilirim.


24 Kasım Mesajları

Yeri kalbimden hiçbir zaman silinmeyecek olan canım öğretmenlerimin, 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyorum.


Kandil gibi ışığı ile yolumuzu aydınlatan öğretmenlerin, 24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun.


Yeri geldi anne yeri geldi baba olan öğretmenlerimizin, bu özel gününü kutluyorum.


Sanatkar olan öğretmenlerimizin yeri hiçbir zaman dolmayacaktır. 24 Kasım öğretmen günü kutlu olsun.Değerli öğretmenlerim, bana bu hayat yolunda emeklemeyi öğreterek yolun başında yön verdiniz. Emekleriniz saymakla bitmez, öğretmen gününüz kutlu olsun.


Cehaletin düşmanı olan öğretmenlerin değeri asla yok olmayacak. Değerli tüm hocalarımızın öğretmen günü kutlu olsun.


Güzel ülkemizin değerli öğretmenleri, hayatımızda izler bırakan ve büyümemizi sağlayan tüm hocaların bu özel gününü kutlarım.


Çok değerli ve kıymetli öğretmenlerimiz, yerini hiçbir zaman dolmayacak. 24 Kasım öğretmenler gününüzü en içten dileklerim ile kutluyorum.


Gizli kahramanım olan canım öğretmenim, 24 Kasım öğretmenler günüzünü kutlarım.


Öğretmenler Günü için Mesajlar

Öğretmenler Günü için Mesajlar


Sonsuz hoşgörüye sahip olan değerli hocalarımızın, öğretmenler gününü en içten dileklerimiz ile kutluyoruz.


Yaşam derslerini bana gösteren ve hayata ilk adımlarımı sunan canım öğretmenim. Bayramınızı kutlar ellerinizden öperim.


Cehaletin yükünü sırtımdan alan canım öğretmenim, sizin üzerimdeki hakkınızı bir güne değil bir ömre sığdırsam ödeyemem. Bugünlere gelmemde emeğiniz çok büyük. Bana kattığınız her şey için teşekkür ederim, öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Küçücük bir çocukken bana bugün nasıl bir adam olunacağını öğreten sevgili öğretmenim. Küçük yaşımda sizden aldığım terbiyenin bugün ne anlama geldiğini çok daha iyi anlıyorum. Umarım hayat boyu sağlık sizinle olur, gününüz kutlu olsun.


Bazen hata yaptığımda keşke siz olsanız da şu an kulağımı çekseniz diyorum. Ömrüm boyunca bana verdiğiniz emeğin karşılığını vermek için çalışsam ödeyemem. Sizi her zaman çok seven öğrencinizden saygılar, sevgiler. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.Yaşım ilerledikçe o yaştayken bana verdiğiniz öğütlerin ne anlama geldiğini şimdi daha iyi anlıyorum. Umarım benim çocuğum da sizin gibi birinden eğitim alır. Derin özlem ve saygılarımla, öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Öğretmenim… Şimdiki nesle bakınca içimden biz çok şanslıymışız diyorum. Bizi Atatürk sevgiyi aşılayıp Türkiye Cumhuriyeti’ne laik birer vatandaş olarak yetiştirdiğiniz için size minnettarım. Sizi çok seven öğrenciniz, öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Sevgili hocam bu yıl sizin bana okumayı öğrettiğiniz yaştayım. Ve şöyle geriye baktığımda gösterdiğini sabır ve özen için size binlerce teşekkür ediyorum. İyi ki benim öğretmenim olmuşsunuz, iyi ki sizin gibi birinin tornasından geçmişim. Gününüzü kutlarım.


Bu özel ve anlamlı günde çocuklarımızı emanet ettiğimiz siz değerli öğretmenlerimizi sonsuz saygı ve derin sevgiyle selamlıyorum. … ilkokulu … sınıfından … numaralı öğrenciniz


Hocam öncelikle 24 kasım öğretmenler gününüzü kutluyorum. Bugün özel bir gün. Siz ki bugünlere gelmemizde katkısı en büyük olan kişisiniz. Sizin attığınız temelle bugün hayatımızda doğru yolu bulmamız kolaylaşıyor. Ellerinizden öpüyorum.


Öğretmenler için Güzel Mesajlar

Öğretmenler için Güzel Mesajlar


Sevgili öğretmenim, bir veli olarak sizin nezdinizde bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Çoçuklarımızın aydınlık yarınlara ulaşması için sarf ettiğiniz çaba paha biçilemez. İyi ki varsınız.


Değerli öğretmenim, size olan sevgim ve saygım bir ömür boyu hiç eksilmeyecek. Hiçbir şey bilmezken siz bana önce okumayı sonra insanları nasıl seveceğimi öğrettiniz. Emektar ellerinizden büyük bir minnetle öpüyorum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Sayın hocam, yıllar sonra sizin yetiştirdiğiniz bir öğretmen olarak bu yıl göreve başladım. Sizin bana kattıklarınız sayesinde mesleğimle gurur duyuyorum ve çocuklarıma sizin bana yaklaştığınız gibi yaklaşmaya çalışıyorum. İyi ki hayatıma dokunmuşsunuz. Gününüz kutlu olsun.


Pek kıymetli öğretmenim, her yıl sadece bugün sizi ansak da sizden aldıklarımız her gün bize ışık tutuyor. Yönümüzü sizin sevginizle buluyoruz. Birlikte aydınlık yarınlara kavuşmak dileğiyle, öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Canım öğretmenim, elimden tutup yerime oturtuşunuz dün gibi aklımda. Bize bir anne şefkatiyle yaklaşıp her derdimizle kendi derdinizmiş gibi ilgilenmenizin değerini şu an çok daha iyi anlıyorum. Artık bir anneyim ve inşallah seneye okula başlayacak oğlum. Umarım sizin gibi birine düşer. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.


Kıymetli meslektaşım, bu onurlu mesleğin yılmaz bir neferi olarak Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda ve gösterdiği hedefe doğru sizinle birlikte yürümekten gurur duyuyorum. Bu kutsal gün vesilesiyle gününüzü kutlar esenlikler dilerim.


Değerli öğretmenim, ilimin ve irfanın önemini çok daha iyi anladığımız şu günlerde bizlere daha çocukluk yıllarımızda sorgulamanın kıymetini ve hiçbir zaman bilimden ayrılmamamız gerektiğini öğrettiğiniz için size ne kadar teşekkür etsem azdır. Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutluyor, saygılar sunuyorum.


Endişelenecek çok fazla şeye sahip olsanız bile, hepimizin yani tüm öğrencilerinizin günlük sorunlarını dinlemek için zaman ayırmayı başaran harika insana… İlginiz hepimiz için fark yarattı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!


Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!


Öğretmenler Günü ile ilgili Mesajlar

Öğretmenler Günü ile ilgili Mesajlar


Hedeflerime ve hayallerime ulaşmak için bana ilham verdiniz. Daha da önemlisi, ben olmama ilham verdiniz… Herkesin başkası olmak için çabaladığı bir dünyada bana kendim olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!


Nasıl harika bir öğretmen olduğunu duymaya eminim ihtiyacın yoktur sevgilim. Ama bir de benden duy istedim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!


Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!


Öğrencilerin senin kadar harika bir öğretmenleri olduğu için çok şanslı. Kaybolduklarında ve zayıf hissettiklerinde beni aydınlattığın gibi onları da aydınlatacağını biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anneciğim!


Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!


Bana hatalarımdan nasıl ders alırım ve nasıl daha düzgün bir insan olurum sen öğrettin. Kim bilir öğrencilerine hayata dair neler öğretiyorsundur… Senin gibi bir öğretmene sahip oldukları için çok şanslılar. Öğretmenler Günün kutlu olsun aşkım!


Benim hayattaki, öğrencilerinin ise başarı yolundaki ışığısın… Yıldız gibi parlıyor ve herkese ilham kaynağı oluyorsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim!


Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!


Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714820/


Bu yazı 3114 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x