Öğretmenler Günü Sözleri

19 Ekim 2018 1 gösterim Yorum Yok Öğretmenler Günü Sözleri


Öğretmenler Günü Sözleri

Öncelikle site ekibi olarak bütün öğretmenlerimizin ellerinde öpüyor ve bizleri bugünlere getiren bu mukaddes mesleğin temsilcilerine en derin saygılarımızı sunuyoruz.
Öğretmen Günü Sözleri arayışında olanlar için hazırladığımız bu bölümde sizlere her zamanki gibi kaliteli bir sitenin farkını hissettirmeyi amaçladık. Bu yüzden başka bir yerde rast gelemeyeceğiniz kadar özel sözleri sadece sayfamızda bulabileceğiniz şekilde içeriğimizi oluşturduk.
Eğer diğer özel günlerde dikkat ettiyseniz internet ortamında paylaşılan bütün sözler birbirine benzer ve bir sitede yayınlanan örneği diğer bütün siteler de kopyalar. Bizim fakımız ise Öğretmenler Günü Sözleri başta olmak üzere bütün kategorilerimizde özgün içeriklere yer vermemizdir. Sitemizin tadını çıkarmanız dileğiyle..

Zordur Öğretmen Olmak

Ülkemizin her bir yanında çalışan ve kimi zaman da en ücra köşelerinde bulunan emekçi öğreticilerimiz var. Doğuda, batıda, güneyde, kuzeyde, dağların tepesinde, köylerde, yolların olmadığı yerlerde, kışın en fazla kar yağan yerlerde, anne ve babalarında uzakta, çok sayıda imkanların en az olduğu yerlerde çalışmaktadır. Bunu tek nedeni, içlerinde bulunan öğretme istekleri ve bütün bilgilerinin genç nesillere aktarılması. Bir eğitmen için gençlere bir şeyler öğretmek, hayatta yapacakları diğer bütün başarılardan daha önemli olmaktadır.

Her Öğrencinin Öğretmenine Mesajı Vardır

Bilir misin öğretmenim nasıl severim seni ben. Eğer sorarsan bana bu soruyu, elim kalbimde olur bilesin. Şu sözler de öğretmenler için söylene bilir; Doğruyu, güzeli, yanlışı, emeği, haklı kazanmayı, doğru ve güzel düşünmeyi sizden öğrendik. Öğretmenler gününüz kutlu olsun” Böyle güzel sözleri, bu özel günlerden öğretmenlerimize söyleyebiliriz.


Logo