yandex
Resimli Asker Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Resimli Asker Sözleri

Resimli Asker Sözleri

data-ad-format="auto">

Birbirinden Güzel Resimli Asker Sözleri, Resimli Asker Sözleri 2021, Resimli Asker Uğurlama Sözleri, Resimli Asker Sözleri Komik, Resimli Asker Sözleri Sevgiliye, Resimli Asker Sözleri Damar, Resimli Duygusal Asker Sözleri Resimlerin Derlendiği Galeriyi Sizlerin Seyrine Sunuyoruz.

Resimli Duygusal Asker Sözleri

Askerlerin ailelerinden ve sevdiklerinden uzakta yaşadıkları durumları en iyi anlatan, kendilerini rahat bir şekilde ifade etmelerini sağlayan resimli asker sözleri yoğun ilgi görüyor. Kalan günleri saydıkları ve kendileri için her geçen günün çok daha büyük bir anlamı olduğunu biliyoruz.

Bunun için bugüne kadar söylenmiş ve milyonlarca kişiye ulaşmış olan sözlerin kalıcı bir hale gelmesini sağlıyoruz. İnternet üzerinden yapılan paylaşımlar direkt olarak uzun yıllar boyunca ulaşım için uygun bir yapıya sahip ve istediğiniz zaman sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz özelliklerde oluyor.

Asker sözleri sayesinde istediğiniz zaman sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz veya herhangi bir ortamda rahatlıkla söyleyebileceğiniz sözler bulunuyor. Edindiğiniz tecrübeler sayesinde hayatınıza yön vereceğiniz için özellikle bu sözleri dikkatle incelemeli, daha önce askerlik yapan kişilerin ve yakınlarının karşılaştığı durumlara göre hareket etmelisiniz.


Resimli Asker Sözleri

Asker Yakınlarının Yapması Gerekenler

Askerlerin düşüncelerinin anlaşılabilmesi ve yakınları tarafından neler yapılması gerektiğiyle ilgili noktalara da değiniliyor. Her bir söz, içerisinde bulunulan zor ve gurur verici durumun net olarak anlaşılmasını sağladığı gibi, duygusal olan askerin edindiği tecrübeyi ifade etmesini sağlıyor.

Asker yakınıysanız, onları motive edici ve mutlu olmalarını sağlayacak sözler sayesinde destek olabilirsiniz.

Resimli asker sözleri bu noktada en büyük yardımcınız olacak ve içerisinde bulundukları durumu anladığınızı göstermenizi sağlayacaktır. Günümüzde askerlerle ilgili sözler‘e ulaşabilir ve her birini kullanabilirsiniz.

En Güzel Resimli Asker Sözleri


Resimli Asker Sözleri

Nerede bir asker görsem, selam durur ve dua ederim. Hepsi evladım, hepsi kardeşim…


Resimli Asker Sözleri

Asker de üşür, asker de korkar! Ama asker herşeye rağmen dimdik durur ve atılır ileriye! Türk askeri böyledir işte!


Resimli Asker Sözleri

Askerim sen bu vatan için feda sayarken kedini, Allah korusun kollasın her zaman seni!


Resimli Asker Sözleri

Asker dediğin Türk askeri gibi olacak Her zaman orada ve güçlü!


Resimli Asker Sözleri

Bu vatan ileri atılıp sellercesine göğsünden vurulup tam ercesine, bir gül bahçesine girercesine, şu kara toprağa girenlerindir.


Resimli Asker Sözleri

Sizlerden ayrıldım 20 yaşanda, kendimi gördüm nöbet başında, ismimi görürsen mezar başında, üstüme kapanıp ağlama anam.


Resimli Asker Sözleri

Bir ülke, askerini koruyabildiği kadar güçlüdür!


Resimli Asker Sözleri

Askerim sen şanlısın! Şanınla çok yaşayasın!


Resimli Asker Sözleri

Askerlik onurlu bir görevdir! Bu onuru yaşayanlara selam olsun. Allah hayırlı teskereler nasip etsin. Her can sevdiklerine kavuşsun!


Resimli Asker Sözleri

Arşa çıkar ayak sesi geçerken, ona sorar güller gonca açarken, tufan durur ateş söner o varken, vatanımın gözü nurludur Mehmetçik.


Resimli Asker Sözleri

Bu vatan tarihin dilinden düşmezbu destan, nehirler gazidir, dağlar kahraman, her taşı yakut olan bu vatan, can verme sırrına erenlerindir.


Resimli Asker Sözleri

Asker! Yaşamak için ardında bıraktığın sebepleri unutma! Senin annene geri dönmen lazım!


Resimli Asker Sözleri

Bitmez diyorlar bana senin askerliğin, varsın bitmesin. Ben burada 12 ay değil 12 yıl yapmaya razıyım, yeter ki şehitlerimzi rahat uyusun yerinde.


Resimli Asker Sözleri

Her şeyden kutsaldır mesleğim, elimde silahım, sınırda nöbet beklerim, silahım namusumdur, üniformam kefenim, gerekirse vatan uğruna, canımdan vazgeçerim.


Resimli Asker Sözleri

Sevdam gitmiş askere, uyku düşmez artık gözüme…


Resimli Asker Sözleri

Şafak ne kadar zengin olursa olsun, bir gün fakirleşmeye mahkumdur.


Resimli Asker Sözleri

Asker yolu beklemek ne zordur, bir o kadar gurur dolu bu bekleyiş. Koca toprağı milyonlarca insanı koruyorsun canım askerim.


Resimli Asker Sözleri

Askerlik bu gelir geçer dediler, Teskere için her güne yıl gibi geçermiş bundan hiç bahsetmediler.


Resimli Asker Sözleri

Asker olmak gururlu bir görevde bulunmaktır. Askerim seninle gurur duyuyoruz!


Bu yazı 4822 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x