Teşekkür Mesajları | Sevgiliye, Patrona, Arkadaşa Teşekkür

Bu Yazımızda Teşekkür Mesajları, Sevgiliye Teşekkür Mesajları, Arkadaşa Teşekkür Mesajları, Yöneticiye Teşekkür Mesajları, Patrona Teşekkür Mesajı, Misafirperverlik İçin Teşekkür Mesajı, Hastalık Teşekkür Mesajı, Yönetime Teşekkür Mesajı, Organizasyon Teşekkür Mesajı, Kurumsal Teşekkür Mesajı, Ev Sahibine Teşekkür Mesajı Bulabilirsiniz.

Teşekkür Mesajları | Sevgiliye, Patrona, Arkadaşa Teşekkür
Yayınlama: 28.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:28
540

Teşekkür Mesajları

Hayatta insana verilecek hediyeler arasında en güzelleri maddi olanları değil, ona kendini anlatan hediyelerdir. Bir insanın kendini detaylı bir şekilde anlatabilmesi ve tamamen dobra olabilmesi son derece zordur. Empati yeteneğinin ve farklı kişilerin görüşlerine önem verip vermemenin bir sonucu olarak bu yetenek de gelişebilecektir. Teşekkür mesajları aynı zamanda bir miktar da eleştiriyi bünyesinde barındırabilir.

Böylece hem daha samimi, hem insanın kendini düzeltebilmesi açısından bir araç olarak da kullanılabilecektir. Her bir sözün sahibi farklı olduğu için, kendi sözlerinizi kişiye yönlendirirken ve kişiyi belirlerken karakterine dikkat etmeniz gerekmektedir. Teşekkür Sözleri‘ne de göz Atabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Teşekkür Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Teşekkür Mesajları

Canım sevgilim, bu özel günde beni yalnız bırakmadığın için, ailen ile desteklerinizi esirgemediğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır sana.

Bana kalbimin yerini tekrardan hatırlattığın için sonsuz teşekkür ederim sevgilim.

Seninle dolu olsun ömrüm. Beni hayatına kabul ettiğin için ne kadar teşekkür etsem azdır sana.

Huzuru bana tattıran kadın, ömrünü ömrüme kabul ettiğin için binlerce kez teşekkür ederim.

Teşekkür Mesajları

Teşekkür ediyorum sana sözlerime nefes olduğun için, teşekkür ediyorum sana içimde huzur olduğun için, teşekkür ediyorum sana yaşama sebebim olduğun için biriciğim hayatımın tek gerçeği sensin sevgilim..

Şiir bakışlım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim nefesime nefes olup bana hayat verdiğin için.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Mutluluk kaynağım, neşem, sevincim, huzurum, herşeyim… Tüm bu sıfatları bana kazandırdığın için binlerce kez teşekkürler.

Ben seninle kendimi buldum. Bana beni tanıttığın için ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Sensizken benim tek mevsimim kıştı. Bana yazı yaşattığın için teşekkür ederim.

Benden bu bahar gülüşünü esirgemediğin için ne kadar teşekkür etsem bilemiyorum.

Arkadaşa Teşekkür Mesajları

Hayatım seninle yarışa yarışa neredeyse dünyadaki en iyi piyanist oldum! Teşekkürler benimle sürekli uğraştığın için fitne fesat arkadaşım. Sen olmasaydın ben bile bu kadarını gerçekten başaramazdım!

İyi günde ve kötü günde yanımda olan dostum. Yollarımız hiç ayrılmasın. Herşey için binlerce kez teşekkür ederim.

Hayata senin sayesinde sımsıkı sarılmayı öğrendim ben. Çok teşekkür ederim.

Canım arkadaşım sana çok teşekkür ediyorum. Sen olmasaydın asla o gün makyaj yapmayacak ve asla saçlarımı sarıya boyamayacaktım. Seninle büyümek hep çok güzeldi. Bana verdiğin güven için sana hep çok teşekkür ediyor olacağım…

Sen gerçek bir dostsun, çünkü dünya bana sırt çevirdiğinde yanımda durdun. Dostum gerçek dostluğun için bir milyon kez teşekkür ederim.

Bana altından daha değerli bir dostluk kazandırdığın için teşekkürler.

Arkadaşa Teşekkür Mesajları

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Arkadaşım olduğun için teşekkür ederim; Sen gerçekten ihtiyacım olan bir arkadaşsın; gerçek bir arkadaş.

Harika bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutsuzluk ya da umutsuzluğun olduğu zaman hep buradaydın.

Hayatın zor anları vardır; Güvenin, samimiyetin ve eşsiz desteğin için; kalpten bir teşekkür ederim arkadaşım.

Herkes birbiri ile dost olabilir ama, herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

ArkadaşIar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur, işte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Gerçek bir arkadaş dünyanın herhangi bir hazinesinden daha değerlidir. Sonsuza kadar dostum olduğun için teşekkürler.

Yanımda olduğun ve bana ihtiyaç duyduğumda yardım ettiğin için teşekkürler. Sana her zaman borçlu kalacağım.

Teşekkür ederim hep destekleyici ve anlayışlı olduğun için.

Yanımda olduğun yıllar için sana çok şey borçluyum.

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi ki varım 🙂

En Güzel Teşekkür Mesajları

Başarılarınla bize yaşattığın bu gururu ömrümüzün sonuna kadar unutmayacağız oğlum. Çok teşekkür ederim.

Sporu bırakmayacağım! Her akşam yürüyüş yapacağım en az! Yemeyeceğim tatlı ve unlu ve yağlı! Söz! Bu sözü tutup sağlıklı bir şekilde 40 kilo verdiğim için kendime çok teşekkür ediyorum!

Çınar gibi gölgesinde huzur bulduğum babam. Sen hiç başımızda eksik olma. Yanı başımızda bizi güvenle sardığı için teşekkür ederiz.

Kızgınlıklar, küslükler ya da kavgalar yaşasakta, sen benim canım ablamsın. Ablam, can arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem az.

Beni bu güzel günümde tek başıma bırakmayan ve değerli olduğumu hissettiren herkese binlerce kez teşekkürler.

En Güzel Teşekkür Mesajları

Son yazılıda bana kopya vermediğin için teşekkürler. Sayende hayatımın hatunuyla tanıştım olum!

Değerli eğitmenim, bugün dünyayı daha iyi anlayabiliyorsam ve bugünkü halim alabilmişsem, bunda sizin çok büyük bir payınız var. Teşekkür ediyorum beni ve benim gibi düşünen aydınlıkları yetiştirdiğiniz için…

Kendime teşekkür ediyorum. Çünkü hala sigara içmiyorum!

Kendime teşekkürü bir borç biliyorum! Seni bırakabilmek dünyanın en zor işiydi ve başardım be! Oh!

Sevgilim, bana evlenme teklifi ettiğin için teşekkür ediyorum ama henüz lisedeyiz:))) Seninle üniversitenden sonra tekrar görüşelim tamam mı:)

Bana bu kupayı layık gören tavla zarlarıma çok teşekkür ediyorum! Bu sene de sitenin tavla şampiyonu benim !!!

En iyi Teşekkür Mesajları

Beni Dünya’ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği geçen anne ve babama çook teşekkür ediyorum..

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun. Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil.

Sabrınız, şefkatli ve sevecen tutumunuz için teşekkür etmek istiyorum

Yeni hayatında yeni ümitler ile yol alman dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum…

Bu özel doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim birlikte nice mutlu senelere..

En iyi Teşekkür Mesajları

Sen sade bir teşekkürden daha fazlasını hak ediyorsun. Bundan sonra ve sonsuza kadar kalbimde olduğunu bil

Kimse olmadığında hep benim yanımdaydın. Kabul ediyorum, içten teşekkürler, çünkü bana çok şey demek istedin. Burada olduğun için teşekkürler!

Bana öğrettiğin bütün iyi şeylerden dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. Sen benim en iyi rehberim ve ilham kaynağımsım.

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsin, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Bana ben olabilmeyi öğrettiğin için Ardından dökülen yaşları güle çevirebildiğin için gülüşünle güneşim olabildiğin için varlığın için teşekkür ederim.

Beni bu günlere getirdiğin ve dünlerden kopardığın için sana sonsuz teşekkürler sevgilim. İyi ki varsın ve hayatımdasın. Seninle öyle güçlüyüm ki… Seni sevmek, hep iyi hep güzel… Sonsuz olalım hep el ele yürek yüreğe… Seni Seviyorum…

Sevgilinizle kalbimle açtığınız gül hiçbir zaman solmayacak Canım öğretmenim.

Beni ben yapan bütün hayal kırıklıklarıma teşekkür ederim.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Uzun Teşekkür Mesajları

Teşekkürler öğretmenim. Siz bana her zaman ayakta durmayı öğrettiniz. Ağlamamam gerektiğini çünkü gülmek için sebeplerin her zaman olduğunu. Siz bana hep şarkı söylettiniz. Siz bendeki güzel sesi ve şarkı söyleme yeteneğini keşfeden ilk kişiydiniz. Siz bana hep evladım dediniz ve sevgiyle baktınız bana. Size çok teşekkür ediyorum. Duyun uzaklardan siz de şimdi ben şarkılar söylerken… Ruhunuz şad olsun…

Babacım… Sana çok teşekkür ediyorum. Hayır, özel bir şey yok. Sadece az önce aynaya baktım ve sana ne kadar çok benzediğimi fark ettim. Sonra da gözlerim doldu… İyi ki sana benzediğim için nefret etmiyorum. İyi ki bana gurur duyabileceğim bir baba bıraktın ebediyete giderken. Seni özlediğimi far ettim kendimi fark ettiğimde aynada… Seni Çok Seviyorum… Teşekkürler her güzel şey adına… Sen her zaman benim kahramanım oldun… Ve hiç kimse de yerini alamadı, hisset…

Uzun Teşekkür Mesajları

Anneciğim… Sana sonsuz teşekkürler ama sonsuz. Hangisi adına teşekkür edeyim bilemiyorum ama öncelikle bana hayat verdiğin için başlamalıyım. Sonrasında da iyi bir eğitim almamı sağladığın için çok çok teşekkürler. Hayatımdaki tüm hatalı insanları ustaca uzaklaştırdığın için de ayrıca teşekkürler. Bugün evleniyorum. Doğru insanı bulmama yardımcı olduğun için de teşekkürler ve onu sevdiğin için de ve bu düğün için herşeyi yaptığın için de… Anneciğim… Sadece nefes aldığın için çok teşekkürler… İyi ki varsın… Seni Çok Seviyorum… Ben hiçbir yere gitmiyorum sadece aileye yeni birini getiriyorum… Senin her zaman bebeğin olarak kalacağıma da söz veriyorum… Teşekkürler…

Tek dileğim ölurken dahi gözlerine bakabilmektir. Sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem. Cennetim sensin benim herşeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için.

Gelmediğin şu parti var ya hani bana kızıp, işte ben o partide sana kızdım, çok içtim, seni aldattım ve de âşık oldum… Artık benimle hiçbir partiye gelmek zorunda değilsin ve o girdiğin tripten de çıkabilirsin… Geçtim ben hiç kalmadım!

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714767/


5
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x