Balık Burcunun Cinsel Hayatı | Balık Burcu Kadını Cinsellik

Bu Yazımızda Balık Burcunun Cinsel Hayatı, Balık Burçlarında Kişisel Özellikler Cinsel Hayatı Etkiler mi?, Balık Burcu Cinsel Anlamda İyi Midir?, Balık Burcu Erkeği Cinsellik, Balık Burcu Kadını Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Balık Burcunun Cinsel Hayatı | Balık Burcu Kadını Cinsellik
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:16
268

Balık Burcunun Cinsel Hayatı

Balık burcunu tanıyan kişiler ilk olarak gözlerinin güzel olduğuna dikkat eder. Güzel gözlü olmaları balık burçlarının en dikkat çekici özellikleridir. Yüzlerinin güzelliğini ön plana çıkaran uzun kirpiklerle birlikte anlamlı bakışlar Balık burcunu belli eden özelliklerdir. Balık burcunun dış görünüşleri de kişileri çekici yapan özellikler arasında bulunmaktadır. Balık burcunun cinsel hayatı nın özellikleri de yaşam kalitesini etkileyen durumlar arasındadır.

Aynı zamanda Balık burcunun en özel durumlarından biri de genel olarak tüm burçların özelliklerini taşımasıdır. Son burç olmasından kaynaklı olarak kendinden önceki bütün burçların özelliklerini fazlasıyla taşıması özelliği sebebiyle de aslında herkesten biraz barındıran bir burç olarak görülebilir. Balık burcunun en genel ve en çok bilinen özelliği ise duygusal olmalarıdır. Çoğu zaman sulu göz olarak adlandırıldıklarına rastlamak mümkündür.

Balık Burçlarında Kişisel Özellikler Cinsel Hayatı Etkiler mi?

Balık burcunun cinsel hayatı kişisel özelliklerinden oldukça etkilenmektedir. Balık burcu kişisel özellikleri gereği oldukça duygusal olan bir burçtur. Bu duygusallığı sebebiyle de cinsel hayatı etkilenmektedir. Cinselliğin de her zaman duygusal olduğunu düşünmektedir. Duygu ile cinselliği harmanlayarak kişiler yaşamaktadır.

Amacı cinselliğin yaşanırken sadece tensel olarak değil duygusal olarak yaşanmasını sağlamaktır. Bu nedenle de kişilerin Balık burçlarına olan tavırları cinsel ilişki konusunda oldukça önemlidir. Gizemli olması sebebiyle de çoğu kişinin dikkatini çeken bir burç olarak görülmektedir.

Balık burcu bu sebeple özel ilişkiler yaşayabilir. Bunun dışında Balık burcunun cinsel hayatında en çok olan şey ise fantezilerdir. Hayal dünyası oldukça geniş ve gelişmiş olan Balık burcu fantezi konusunda da gelişmiştir. Özellikle hoşlanmış olduğu kişi varsa veya hayatında biri varsa Balık burcu o kişiyi fantezilerine başkahraman yaparak devam etmektedir. Bu özelliği de başkaları için oldukça önemli ve özeldir.

Bunun dışında Balık burcu kişiler bazı zamanlarda kendi zevklerini bir kenara atabilir. Eğer kendisi istemiyorsa ancak karşısındaki kişinin beklentileri varsa bu Balık burcu için önemlidir. Olaya duygusal ve özel baktığı için kendi düşüncelerini ve arzularını bir kenara atarak tamamen karşısındaki kişiye odaklı olarak ilişki sürdürür. Böyle bir özelliğe sahip olması sebebiyle bazı zamanlar partnerini oldukça memnun edebilir.

Balık Burcu Cinsel Anlamda İyi Midir?

Balık burcunun cinsel hayatı duygusallık ve özen isteyen bir hayat olsa da güzel veya çirkin gibi kalıplara sığdırmak elbette mümkün değildir. Kişiden kişiye değişebilen bir durum olmakla birlikte kişiler için özeldir. Tamamen duygusal olarak yaklaşan Balık burcu farklı bir duygu hissetse bile bunu kabul etmeyerek olayı tamamen duygusal bir cinselliğe vurur. Ve bunun dışında kişilik olarak hayal dünyası gelişmiş olan bir burç olduğu için de çok değişik bakış açıları bulunabilir. Bu durum karşısındaki kişiyi memnun da edebilir uzaklaştıradabilir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906322/


0
Would love your thoughts, please comment.x