Uyumlu Burçlar | Aşkta ve Cinsellik’te En Uyumlu Burçlar

Bu Yazımızda Uyumlu Burçlar, Aşkta En Uyumlu Burçlar, Burç Uyumu Arkadaşlık, Burç Uyumu Evlilik, Burç Uyumu Cinsellik, Uyumlu Burçlar Listesi, Burç Uyumları Doğru mu? Detaylar Yazımızda.

Uyumlu Burçlar | Aşkta ve Cinsellik’te En Uyumlu Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:41
178

Uyumlu Burçlar

Burçların birbirine yakın olan özellikler taşımaları, anlaşmalarının çok rahat olmasını sağlayabilir. Anlaştığınız bir burçla sohbet etmeniz çok daha keyifli olacaktır. Burca göre ilgi alanlarının değişmesi, hayata dair beklenletlerin değişmesi; uyumlu olan burçların anlaşmasının en önemli nedenidir. Uyumlu burçlar arasında sayılabilecek olan burçlar aşağıda verilmiştir.

Başak ve Terazi Uyumu

İkili ilişkilere burçlar bazında bakıldığında en uyumlu çifttir diyebiliriz. Çalışkan ve üretken olmak hem başak burcunun hem de terazi burcunun vazgeçilmez özellikleridir. Bu sebeple başak ve terazinin arkadaşlık ilişkileri ya da sevgili olmaları sorunsuz şekilde anlaşmayı sağlayacaktır.

Bu iki grubun sevgililik anlamında bir ilişki yaşamaları da uyumlu olacağından, cinsel birliktelikleri de iki tarafı da tatmin edecektir. Hayata bakışları, hayattaki amaçları aynı olduğundan; başak ve terazi burcu mükemmel çift olabilir.

Yay ve Aslan Uyumu

Yay ve aslan burcu özgürlüğüne düşkün olan iki burçtur. Uyumlu burçlar arasında yer almaları ise rahatlıklarından ötürü sorunsuz bir ilişki yaşamalarından ötürüdür. Problem yaşayabilecek oldukları tek konu, bağlanma sorunu olabilir. İki burç da fazlasıyla özgür ruhlu olduğundan, bağlanmaları zaman alabilir.

Parasal konularda anlaşmaz yaşama ihtimalleri olasa da bu grupta parasal yönemi aslan burcu yapacak ve sorun ortadan kalkacaktır. Cinsel birliktelikleri açısından birbirlerini tatmin etmeleri kolay olacaktır. İki burçta fazlasıyla istekli olduğundan, beklentilerin karşılanması mümkündür.

Terazi ve ikizler Uyumu

Romantik bir ilişki yaşamak için mükemmel bir ikili olurlar. Seviyeli ve sorunsuz bir beraberlik yaşamak için ideal olan iki burçtur. Karşılıklı saygının tükenme ihtimalinin en az olduğu burçlar arasında yer aldıklarından, beraberliklerinin evliliğe taşınması da olağandır.

Duygusal olunmasının yanı sıra cinsel hayat açısından da birbirlerini en iyi şekilde tatmin edeceklerdir. Sevginin yoğun olması, birbirlerine olan uyumlarından kaynaklanacaktır. Bu iki burçta karşılıklı hayranlık da söz konusu olacaktır. Uyumlu burçlar arasında sayılmamaları düşünülemez.

Oğlak ve Boğa Uyumu

İş konusunda çalışkanlıkları ile biliniyorlar. Ayrıca iki burçta toprak grubu içinde yer alıyor. Bu sebeple uyumları en yüksek seviyededir. Birlikteliklerinin tek olumsuz tarafı, her zaman işlerinin ön planda olmasından ötürü sevgili olmaları halinde arkadaşlığa kayan bir ilişkiye dönüşmesi tehlikesidir. Ancak bu durum boğa burcunun heyecanlı tavırlarıyla sonlandırılabilir.

Romantizmi yaşatmak için iki tarafında isteği devam ederse, evliliklerinde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Bu sebeple bu iki burç tartışmasız uyumlu burçlar arasında yer alıyor. Cinsel hayat açısından da birbirleriyle olan uyumları devam ediyor. Uzun süreli evlilikler bu burçtan çıkabilir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354718/


0
Would love your thoughts, please comment.x