Burçlar Arası Cinsel ilişki Uyumu | Burçlar ve Cinsellik

Bu Yazımızda Burçlar Arası Cinsel ilişki Uyumu, Cinsel isteği En Fazla Olan Burç, Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Burçların Cinsel Fantezileri Detaylar Yazımızda.

Burçlar Arası Cinsel ilişki Uyumu | Burçlar ve Cinsellik
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:46
216

Burçlar Arası Cinsel ilişki Uyumu

Yılın belli tarihlerini içeren burçlar, insanların doğduğu tarihe göre belirlenmektedir. Astronomik olaylara ve yıldızların hareketlerine bağlı olarak burçların temel özellikleri vardır. Aşk, sağlık, iş alanlarında ki hareketlilik ise günlük olarak yorumlanır. Burçlar arası cinsel ilişki uyumu ve evlilik uyumları gibi bir çok nokta bulunmaktadır. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Özellikle yıldız hareketlerine inanan kişiler tarafından burç yorumları her gün takip edilmektedir.

Bazı zamanlarda burçlar için sağlık sorunları gözükebilirken, bazı zamanlarda maddi kazançlar sağlanmaktadır. Her burcun kendine has özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler kişinin karakterine yansıyarak Boğa insanı, Oğlak insanı gibi yorumlanmaktadır. Cinsel ilişki uyumu da burçların durumlarına göre belirlenmektedir. Bazı burçlar karakteristik özellikleri nedeniyle anlaşamaz, bazıları ise çok tutkulu olur.

Burçlar Arası Aşk Uyumu Nasıl Olur?

Koç burçları, Yay ve Aslan burcu insanları ile ikili ilişkilerde oldukça başarılıdır. Bazı zamanlar evlilik yolu gözükmese de, bu insanların arasında ki uyum örnek çift olarak gösterilebilir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Liderlik ruhu olan ve ön planda olmayı seven Aslanlar; İkizler, Yay ve Koç burçları ile anlaşmaktadır. Burçlar arası cinsel ilişki uyumu olduğu kadar, aşk uyumu da mevcuttur. Titizlikleri ile bilinen Başaklar ise Oğlak ve Boğa burcu insanları ile anlaşmalı bir aşk yaşayabilir. Terazi burçları Kova ve İkizler ile aşk yaşamak da iyidir.

Tutkuları ve aşkları ile bilinen Akrepler ise Yengeç ve Balık gibi duygusal olan insanlarla yaşamaktadır. Yay burçları ise aradıkları mükemmel uyumu Koç ve Aslan da bulacaktır. Oğlak insanları daha çok Boğa ve Başak ile ilişki yaşayabilir. Kova insanları İkizler, Terazi ve Yengeç ile aradıkları aşkı bulabilir. Duygulara oldukça önem veren Balıklar, Yengeç, Koç, Balık ve Akrep ile evlilik ve ilişki hayatı yaşayabilir.

Burçlar Arası Cinsel ilişki Uyumu Nasıl Olur?

İlişkilerde anlaşan burçlar her ne kadar belirtilse de, cinsellik farklı bir boyuttur. Ten uyumunun yakalandığı burçlar ise oldukça farklıdır. Koç burcu insanları cinsellik yönünden en iyi Koç, Terazi ve İkizler ile uyum sağlamaktadır. Boğalar ise Terazi, Balık, Akrep, Başak ve kendileri gibi Boğalar ile uyum sağlar.  Aslan burçları daha çok İkizler insanları ile bir uyum içinde kalırlar. İnatçı yapıları ile tanınan Başak burcu insanları ise en iyi cinsel uyumu Akrepler ile yakalar.

Aynı zamanda Başak, Boğa, Oğlak ve Yengeç ile uyumları da bulunmaktadır. Burçlar arası cinsel ilişki uyumu kendi burcundan insanlara göre daha fazla olmaktadır. Yani her burç, ilk olarak kendi burcuna sahip olan kişilerle uyum yakalamaktadır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Bunun yanı sıra cinsellik tutkusu ile bilinen Akrepler, yine Akrep, Başak, Oğlak ve Boğa ile tam bir uyum içindedir. Oğlak, Balık ve Boğa ise birbirleriyle en çok uyum sağlayanlar burçlar  arasındadır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086849217


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x