Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Zeki Burçlar Sıralaması | En Zeki Burç Hangisidir?

Zeki Burçlar Sıralaması | En Zeki Burç Hangisidir?

Bu Yazımızda Zeki Burçlar Sıralaması, En Zeki Burç Sıralaması 2022, En Zeki Burç Erkeği, En Zeki Burç Kadını, En Zeki Burç Hangisidir?, Burçların Zeka Yüzdeleri, Zeki Burç Sıralaması 2022, Burçlara Göre Zeka Detaylar Yazımızda.

En Zeki Burç (Koç)

En çok merak edilenlerin başında gelen zeki burçlar sıralamasının en başında yer alan burç çabuk karar verebilme yetenekleri ile koçlardır. Koç burcu gözü açık ve uyanıklığı ile hem zeki hem de dikkat edilmesi gereken burçların başını çekmektedir.

Koç burcunun en belirgin özelliklerinden hırslı olması ve tuttuğunu koparan karaktere sahip olmasıdır. Bu özelliklerin hepsinin bir arada olması akıllı bir yapı ve hızlı karar alma mekanizmasıyla mümkün olmaktadır. Koçları kandırmaya onları var olmayan bir şeye inandırmaya çalışmak oldukça zordur.


Zeki Burçlar Sıralaması | En Zeki Burç Hangisidir?

Akrep Burcu

Akrep burcu zeki burçlar sıralamasında ikinci sırada  yer alırken kimseyi şaşırtmıyor, cingöz ve sevimli bir gözü açıklığı olan koç burçlarının aksine sinsice ve kötü niyetle hareket edebilme ihtimali olan bazı akrepler gerçekten zeki, bize de bunu kabul edip beyan etmek düşüyor.

Terazi Burcu

Terazi burçları zeki burçlar arasındaki yerini üçüncü listeden alıyor. Dışarıdan akrepler gibi sinsi gözükebilen terazi burçları aslında olayları belirli bir süzgeçten geçirerek iç muhakeme yaptıkları için sessiz kalmayı tercih etmektedir. Düşünerek doğru kararlar vermesi takdir edilecek cinsten güzel bir alışkanlık.

Boğa Burcu

Zeki burçlar sıralamasında dördüncü sırada yer alan boğa burçları kavgayı seven ve şiddet yanlısı görünse de pençelerini kaldırdığınızda boğa gibi boğa. Genel kanaatin aksine merhametli olan boğalar zeki burçlardır fakat merhamet duyguları yüzünden hatalar yapabilmektedir. Bu hataların bedeli ne yazık ki ağır bir biçimde ödenmektedir.

İkizler Burcu

Kararsız ya da çoğu zaman duygusal olarak bilinen ikizler burcu aslında planlı bir karar alma mekanizmasına sahip bir burç olmasıyla zeki burçlar arasında beşinci sırada. Ne yazık ki alanında uzman olmayanlar tarafından yazılan yazılar yüzünden ikizler burcu üzerinden bir çok spekülasyon yapılmaktadır.

Fakat burada önemle belirtelim ki ikizler burcu sanıldığının aksine duygusal olduğu kadar aynı zamanda mantıklı ve zeki bir burçtur. Ek olarak ikizler zekalarının sorgulanmasından hiç hoşlanmazlar.

Aslan Burcu

Asil fakat kimi zaman bilmiş tavırlarıyla küstah bir görünüm çizebilen aslan burçları plan yapabilme ve sağlıklı zihni süreçler sonrasında karar verebilme yetileri ve zekaları ile altıncı sıradadır.  Her zaman lider olma isteğine yenik düşebilen aslan burcu altıncı sırada yer aldıkları için diğer zeki burçlar karşısında üstünlük kuramayabilir.

Yakınları ve sevdikleri konusunda asla taviz vermeyen aslan burcu konu ailesi olduğuna en zeki burçlar arasında birden son sıralardan ilk sıraya çıkabilmektedir. Aile demek aslan hiçin her şeye bedel.

Başak Burcu

Zeki burçlar listesinde yedinci ve son sırada yer alan başak burçları aslında biraz aceleci ve düşünmeden karar verdikleri için listenin son sırasına yerleşiyor. Asla ulaşılamaz gibi gözüken o başak burcu aslında domates bile seçerken karar veremiyor bu da başak burcunun zayıf noktası…


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073457712/


Bu yazı 7823 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x