Zor Aşık Olan Burçlar | Hangi Burçlar Birbirine Aşık Olur

Bu Yazımızda Zor Aşık Olan Burçlar, Burçların Aşk Belirtileri, Burçların Aşk Uyumları, Burçlar Aşık Olunca Nasıl Davranır, Burçların Erkekleri Nasıl Aşık Olur, Hangi Burçlar Birbirine Aşık Olur Detaylar Yazımızda.

Zor Aşık Olan Burçlar | Hangi Burçlar Birbirine Aşık Olur
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:33
499

Zor Aşık Olan Burçlar

Hangi burçların zor hangi burçların kolay aşık olduğu burçların karakteristik yapıları ile alakalı bir durumdur. Zor aşık olan burçlar görece özgürlüğüne düşkün, aşka inanmayan, gezmeyi ve eğlenmeyi sevip günlük yaşayan burçlardır.

Kolay aşık olan burçlar ise yönetildikleri gezegenin de etkisiyle daha duygusal yapıya sahip olan ve çevresel faktörlerden çabuk etkilenen burçlardır. Zor olan aşık olan burçlar ve kolay aşık olan burçlar sırasıyla aşağıda açıklanmıştır

Zor Aşık Olan Burçlar Hangileridir?

Aslan

Aslan, dikkat çekmeye bayılan ve eleştiriye asla katlanamayan yapısıyla zor aşık olan burçlar arasında yer alır. Çünkü aslan burçları küstah davranışlarıyla aşık olsalar bile aşık oldukları kişiden kendilerini daha değerli görerek böbürlenmeyi severler. Aslan burcu erkeklerinden bazıları çok özgüvenli gibi gözükseler de kıskançlık ve baskı ile ilişki yürütülebileceğini sanarak büyük bir hataya yapmaktadır.

Kova

Kova burcu zor aşk olan ve hatta aşka inanmayan burçlar arasında yer alır.Aşka inanmamasının nedeni belki de peşinden koşan onlarcası içinden birini kendine layık göremeyip küstahça davranmasıdır. Kova burçları çekici ve karşı konulmaz auralarıyla aşık en çok aşık olunan burçlardan ama gelin görün ki onlar bu konuda biraz sorun yaşıyor!

Yay

Yay burcu da zor aşık olan burçlar arasından yer almaktadır. Eğlence hayatında ve zevke olan düşkünlüğü ile nam salan yay burçlarının tek derdi kendilerini geliştirmek daima ilerlemek ve öğrenmek olduğundan aşk onlar için çok zor bir eylemdir. Cinsel hayatlarında duygusal bağ aramaksızın gecelik ilişkiler yaşayabilirler.

Başak

Başak burcunu zor aşık olanlar bölümünde mi kolay aşık olanlar bölümünde mi yazsak bilemedik çünkü başak burçlarının o ulaşılmaz görünümlerinin altında büyük bir libido yatar. Tabii bunu saklamakta oldukça profesyonel oldukları için kolay mı aşık oluyor zor mu aşık oluyor anlamak mümkün değildir.

Oğlak

Oğlak burcu zor aşık olan burçlar arasında yer alan son burçtur. Zor aşık olmasının nedeni aşırı özgüveni nedeniyle beğendiği karşı cinse bile bunu söyleyerek kendini küçültmek istememesidir. Halbuki aşk özveri ile başlar ve beğendiği ya da aşık olduğu birine açılmak kadar sevimli başka ne olabilir?

Kolay Aşık Olan Burçlar

Yengeç

Aslında yengeç burcunu kolay aşık olan burçlar arasında sıralamak pek doğru değildir ancak duygusal kişilikleri ve sahiplenme duyguları ile bir yengeç burcunun aşık olması kadar keyifli bir eylem yoktur.

İkizler

İkizler burcu kararsız yapıları ile kolay aşık olan ve aşık olduktan kısa bir süre sonra ‘bunun üst modeli de varmış!’ deyip yine aşık olan burçlardandır. Biraz maymun iştahlı olduğu için tek partner ile yetinmeyen ikizler burcu her hafta başka birine aşık olabileceği gibi ne yapacakları belli olmadığı için  tek bir kişiye aşık olup uzun senelerce sadık bir birlikteliğe de sahip olabilirler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073222745/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x