Sevgiliye Barışma Mesajları | Sevgilime Etkileyici Barışma Mesajları

Bu Yazımızda Sevgiliye Barışma Mesajları, Sevgiliye Etkileyici Barışma Mesajları, Sevgiliye Anlamlı Barışma Mesajları, Sevgiliye Uzun Barışma Mesajları, Erkek Sevgiliye Barışma Mesajları Bulabilirsiniz.

Sevgiliye Barışma Mesajları | Sevgilime Etkileyici Barışma Mesajları
Yayınlama: 09.03.2023
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:21
1.829

Sevgiliye Barışma Mesajları

Sevgi iki kişi arasında özel bir bağ oluşturduğunda sevgili olmak gerçekleşmiş olabilmektedir. İki sevgili arasında her zaman her şey yolunda gitmeyebilir. Sevgiliye barışma mesajları sevgilisiyle barışmak isteyenler için hazırlanmış mesajların yer aldığı bir bölüm olmasının yanında sevgiliye etkileyici barışma mesajları ve sevgiliye anlamlı barışma mesajları başlıklarında da etkileyici mesajlar ile sevgililer arasındaki küslüğün sona ermesi amaçlanmaktadır.

Sevmek iki insanın birbirini tamamlamasını gerektirdiği gibi kimi zaman tam anlaşılamamak veya kendini iyi ifade edememek sevgililer arasında küsmeye yahut kırılmaya neden olabilmektedir. Böyle zamanlarda sevgiliye uzun barışma mesajları sevgili için gönlünü alabilecek ve eskisinden daha fazla bağlılık imkanı sunan mesajları sevgiliye barışma mesajları bölümünde bulabilirsiniz.

Sevgililer arasında kadın ve erkek sevgiliye nasıl hitap edilmeli ve erkekler için hangi mesajların daha etkili olduğunu öğrenmenin yanında erkek sevgiliye barışma mesajları başlığında yer alan mesajları kullanarak sevgilinizle ilişkinizi eskisinden daha güzel bale getirebilirsiniz. Sevgililer için hazırlanmış tüm barışma sözleri ve mesajları ilişkilerdeki iletişimi güçlendirmeyi ve yaşanabilecek bir küslüğün oluşmasını engellemeyi sağlamaya yönelik hazırlanmıştır.

Sizler de Yorum bölümüne Sevgiliye Barışma Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Etkileyici Barışma Mesajları

Sensiz yaşamak benim için çok zor sevgilim, artık beni sensiz bırakma sensiz saniyelere bile tahammülüm yok ne olur beni affet.

Sebep her ne ise artık önemi yok sevgilim, şu an önemli olan tek şey sensin, ve senin benim kalbimdeki yerin.

Kalabalıklar içinde yalnız kalan beni bir de sensiz bırakma ne olur, seni seviyorum beni affet.

Gün gelecek sen, ben ve şuan aramızda yaşananlar değil, geride sana olan sevgimin büyüklüğü kalacak, seni seviyorum.

Doğrusu hayat bana her güzel şeyin geçici olduğunu öğretti ama sana olan sevgim tüm engellere rağmen gün geçtikçe daha kalıcı hale geliyor, benimle barışırsan eskisinden daha anlamlı olabiliriz.

Seni düşününce kaybettiğim anılarım geliyor aklıma ve aptalca nedenlerden dolayı seninle yaşayabilecek güzel anıları mahvetmeye hiç niyetim yok.

Sevgiliye Barışma Mesajları

Beni affet desem seninle birlikte eskisinden daha aşk dolu bir başlangıç yapabilir miyiz?

Sevgilim sen aklımda olduğunda ve benimle küs olduğunda tüm hayatım baştan sona kaos haline dönüyor artık barışmamızın zamanı gelmedi mi?

Yokluğunda her hayalim yok oluyor beni affet, yeter artık barışalım.

Benimle küsme, bana kız, bağır çağır ama ne olur beni sana hasret bırakma.

Dersimi aldım desem benimle barışır eskisi gibi kaldığımız yerden devam edebilecek bir fırsat verir misin?

Mutluluk gemilerim senin sevgi denizinde yüzmeye hasret kaldı sevgilim, ne olur bana artık hasretinle değil aşkınla muamele et.

Sen yokken hayatım havası alınmış bir balon gibi sönük kalıyor sevgilim, seni çok özledim ne olur bana geri dön.

Seni sevdiğimi ve sana özlemimi bile bile beni sensiz bırakma olur mu?

Sevgiliye Anlamlı Barışma Mesajları

Kalbim senin yokluğunda kördüğüm oldu sevgilim artık barışma vaktidir, dilimdeki ve kalbimdeki bağları çöz ne olur?

Sana zamansız bir haksızlık yaptığım için kendimi her iki dünyada da cezalandıracağım beni affet.

Senin benimle barışmanı sadece ben değil, senden önceki ben ve benden sonraki ben istiyor.

Yokluğunda aramızdakileri çok düşündüm, öğrendim ki senden ve senin sevginden başka hiçbir şeyin önemi yok bu dünyada.

Hayatımın karanlığına ancak sen son verebilirsin bir tanem gel artık barışalım.

Çektiğim tüm fotoğraflarda sen varsın, nereye baksam seni görüyorum tüm yaşantımı eline almış bir haldeyken artık sensiz yapamayacağımı sen de anla olur mu?

Sevgiliye Barışma Mesajları

Bana gözlerin değil, sözlerin değil bana senin varlığın ancak yeniden can verebilir sevgilim, solgun bir ot gibi olmamı istemiyorsan beni affet barışıp ikimizde çiçek açalım.

Senin sesini, nefesini özlemekten hayata adapte olamıyorum, artık barışalım mı?

Yazdığım mesajlar sana olan özlemimi gidermiyor sevgilim barışmamız gerek.

Dünyada her istediğim yanımda bir tek sen ve en çok sen eksiksin sevgilim bu küskünlüğe bir son verelim.

Bana tarifi mümkün olmayan bir aşk yaşattın şimdi ise gereksiz nedenler ile bu aşkın küslükle yok olup gitmesine izin vermek doğru mu?

Sevgilim senin en kıymetli sevgine zarar vermek istemem aramızda ne geçtiyse geçsin unutalım mı?Bugün diğer günlerden çok farklı seni her zamankinden daha çok sevdiğimi bugün daha fazla aklına getir.

Barışmak için bahanelere gerek yok sevgilim, seni seviyorum daha ne olsun.

Bu gece senin hayalinle uyumak yerine seninle uyumak istiyorum artık küskünlüğe bir son verelim.

Beni sensiz bırakan her ne olursa olsun bana büyük işkence artık ne olur barışalım beni bu işkenceden kurtar sevgilim.

Sevgiliye Uzun Barışma Mesajları

Sen ellerini tuttuğumdan beri özlemini hissettiğim sevgilim, bugün seninle tanışma yıldönümümüz biliyor musun bugün senden ayrı olmam için tüm nedenleri hiçe saydığım gün olsun istiyorum.

Yokluğunda senin düşüncen yaz geceleri uçuşan ateş böcekleri gibi aklımda canım, seninle barışmak için can atan kalbimin sesini biraz olsun duyabiliyorsan bu küslüğe bir son verelim mi?

Dünyada aynı zamanda aynı ruhu paylaşan iki kişi gibiyiz seninle, senin bedenin bensiz nasıl rahat eder canım sevgilim, seninle her şeyi unutup yeniden bir sayfa açmaya ne dersin?

Evet belki çok fazla ileri gittik sevelim derken kırdık birbirimizi diyelim ki sevgimizin tuzu biraz fazla olmuş, artık barışıp tekrar canlandıralım aşkımızı olur mu?

Görebileceğim tüm güzellikleri senle birlikte yaşamak isterken senden ayrı olmak canımı bir kez daha yakıyor seninle barışırsak ancak kalbim huzur bulur sevgilim.

Sevgiliye Barışma Mesajları

Hiç beklemediğim virajlarda savruldu sevgim, beni kaldığımız yerden ayağa kaldırıp yine böyle büyük bir aşkla sevebilecek misin?

Tahmin etmediğim bir hızla aniden kırıldık doğru, ama böyle bir uyum böyle bir aşk bir daha yaşanmaz sevgilim gel artık barışalım.

Sana olan sevgimi hiçbir şeyle kıyaslamam sen benim her şeyimsin beni affet.

Baktığımda sol yanım eksik sen yokken baktığımda hayat bana bir tarafı eksik muamelesi yapıyor hızla ilerleyen bir trafikte sol yandaki lastiği eksik bir araç gibiyim beni affet eksikliğim artık beni tamamla.Seni yıpratan bir aşkla sevdiğim doğru sevgilim ama seninle aramıza giren küslük ancak barışmayla daha da büyük alevlenir bunu unutma.

Fani dünyada sevgilime hasret kalmama izin verme sevgilim senin her an yanımda olman benim tek dileğim barışma zamanıdır artık.

Anıların her an yanımdayken sana nasıl küs kalabilirim? Nasıl küser insan sevdiğine hala onu seviyorken.

Erkek Sevgiliye Barışma Mesajları

Sevgilim, gözyaşlarımın senin yolunda daha fazla akmasını istemiyorsan benimle barışmanın lütfen bir yolunu bul.

Dünyada senin benim yanımda olman kadar beni mutlu eden başka bir şey yok, barışalım bir an önce çünkü ben çok mutsuzum.

Biliyorum ki senin koca yüreğin benimle küs olmaya dayanamaz benim kocaman yüreklim bir barışma nedeni arıyorsan seni seviyorum.

Senin verdiğin güveni kırmak değil seninle güvenle yaşamak isterken bana küsmek ne diye?

Gözlerinle beni sevmeni o kadar özledim ki sevgilim bu barışmamız bizim için bir dönüm noktası olsun.

Yaprakların kıpırdaması nasılsa rüzgârda senin bana olan kalbinin kıpırdaması da aynı, biliyorum sen de bu saçma sapan küslüğün bitmesini istiyorsun artık zamanı geldi.

Bu dünyada yapayalnız değiliz ama seninle ikimiz bir dünya ederiz sevgilim barışmamızın önündeki engelleri kaldır lütfen.

Sevgiliye Barışma Mesajları

Bir inat uğruna bir aşkı harcayamam, çünkü ben senin aşkını kolay bulmadım.

Daha dün senin ellerinden tutarken şimdi seni düşündüğümde içime bir acı düşüyor hangi neden kalbime düşen acıdan daha önemli?

Sevgilim, eğer beni küçük bir iğne ucu kadar seviyorsan bu anlamsız küslüğe bir son verirsin yoksa senin sevginden şüphe edebilirim.

İki seven kalbin sonu böylesine hazin bitemez sevgilim, bana barışmamız için bir fırsat vermelisin.

Yağmurda yürüdüğümüz gibi seninle geçen her anım gözlerimin önünden geçiyor eğer barışmamızın imkânı yoksa bu anıları benim kalbimden ve aklımdan silebilir misin?

Değer verdiğim her ayrıntı beni sana getiriyor, barışmak değil seninle yeniden başlamak hayata sıfırdan bir sayfa açmak istiyorum.

Sevgilim, bugün seninle son ayrılığımızın son küslüğümüzün sonu olabilir mi?

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626097409851


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x