iyi Geceler Mesajları Sevgiliye | Romantik, Ateşli Mesajlar

Bu Yazımızda iyi Geceler Mesajları Sevgiliye, Erkek Sevgiliye iyi Geceler Mesajı, Romantik iyi Geceler Mesajı, Anlamlı iyi Geceler Mesajı Uzun, Sevgiliye Uzun iyi Geceler Mesajı Whatsapp, Erkek Sevgiliye iyi Geceler Mesajı Uzun Romantik, Ateşli iyi Geceler Mesajı, Sevgili için iyi Geceler Mesajları Bulabilirsiniz.

iyi Geceler Mesajları Sevgiliye | Romantik, Ateşli Mesajlar
Yayınlama: 28.01.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:30
1.566

iyi Geceler Mesajları Sevgiliye

Dünya üzerinde iki kişinin pek çok tesadüflerin bir araya gelmesi ile birlikte tanışıp sevgili olması hatta aşık olması mucize örneğidir. Aşık olmadan sadece takılmak için sevgili olanların dışında gerçekten tüm zorluklara göğüs gerip sevgili olan ve ilişkilerini devam ettiren her birliktelik saygıyı hak eder. Bu zorluklar bazen parasızlık olur bazen mesafe. Uzak mesafelerin arada olduğu ilişkilerde mesajlaşmak önemlidir. Yanında uyuyan sevgiliye iyi geceler demek yerine iyi geceler mesajları sevgiliye atılır.

Mesafelerin uzaklığı ile kalplerin uzaklıkları aynı değildir. Kalpler yan yana atıyormuş gibi hissedilirken tutulacak eller arasında onlarca mesafe vardır. Ki seven bir insan için yan oda da bir mesafedir. Yıldız Tilbe’nin ‘Gitme bensiz bir oda uzağa’ demesinin altında da bu aşk vardır. Ancak gelişen teknoloji görüntülü konuşmalardan mesajlara kadar pek çok olanağı üreterek iletişimi kolaylaştırıyor. İyi geceler mesajları  sevgiliye atılan en güzel mesajlardır.

Sizler de Yorum bölümüne iyi Geceler Mesajları Sevgiliye ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Güzel iyi Geceler Mesajları

Pek çok sosyal medya uygulaması ve mesaj uygulamaları artık ağırlıklı olarak emojileri kullanıyor. Emojilerin içerisinde kızgınlığınızdan tutun da aşkınızı anlatmanıza yardımcı olacak ifadeler bulunur. Bu ifadelerden en anlamsız olanına bile belki sevgilinizle kendi aranızda yeni bir anlam yüklemiş olabilirsiniz. 

İyi geceler mesajları sevgiliye atılırken onlarca emoji de yan tarafa eklenir. Hem sözcüklerle duygularınızı belli ederken hem de emoji desteği ile birlikte anlatamadığınız her şeyi tamamlamış olursunuz. Kalpli emojilerden öpücüklü emojilere kadar çok fazla alternatifinizin bulunduğu emojileri kesinlikle mesajlarınızda kullanmalısınız. Böylece duygularınızı daha net ifade edebilirsiniz.

Romantik iyi Geceler Mesajları

Bir kere de iyi geceler mesajını ilk sen yazsan ne olur? Merak etme cevaplayacağım, ayazda kalmayacaksın.

Seni seviyorum ve sana iyi geceler diyorum. Diğer diyeceklerimi de yarına bırakıyorum. Bugün o telefon neden açılmadı yarına kadar savunmanı hazırla!

İyi gecelerim, mutlu sabahlarımsın. Bal uykum ve ömrümsün. Seni çok seviyorum. Tatlı düşler bebeğim. Seni çok özledim…

Sensizliği bana unutturduğun gibi sakın bana seni unutturmaya kalkma bir gün olur mu? Çünkü ben sana iyi geceler de demeliyim, günaydın da ve nefes de almalıyım yani… İyi geceler Aşkım…

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım…

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki…

Keşke şu an sesini duyabilsem..iyi geceler aşkım..öpüyorum dudağından sakalından bıyığından..

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler.

Kristaller içinde bir gece düşün. İçinde sen ve ben dans ediyoruz. Masallardan bir baloya davet edilmişiz. Gerisini rüyamızda görelim mi? İyi geceler Aşkım!

İyi geceler sevgilim. Seni seviyorum. Biraz o tarafa gitsene yataktan düşücem şimdi bak:)

Perilere gülümse şimdi. Onları ben gönderdim, seni sabaha dek gıdıklayacaklar benim yerime:)

İyi geceler Aşkım:) Yanında sana mesaj atmaya bayılıyorum:)

Aşkım, sabaha dek hayalimi kur. Sabah sana hayalden ötesini yaşatacağım söz!

Sevgilim, ”Tatlı Uykular Prensesim“. Varlığın ruhumdaki en güzel dokunuş ve ben ruhuna sarılarak uyuyacağım az sonra. Hisset emi…

Uykunda sana dokunacağım. Ürpereceksin. Sonra kulağına fısıldayacağım ” Seni Seviyorum “. Sonra uyuyacağım avuçların avuçlarımda. İşte böyle yaşamak istiyorum seninle. Çabuk uyu ve büyüyelim!

Romantik iyi Geceler Mesajları

Bütün günün sonunda başını yastığa koyup yalnızca sevgilini düşünürsün. Ve sevgilin için en iyi dileklerini aşk dolu sözlerini bir mesaja ekleyip gönderirsin. Yanınızda olsa bunların hiçbirine gerek olmadan bir öpücükle bile tüm kelimeler anlatılabilir. Ama yanınızda uyumuyorsa iyi geceler mesajları sevgiliye öpücük hissi verir.

Sevgiliye Uzun iyi Geceler Mesajları

Gece yıldızlarının ışığı senin uyandığın günü bekliyor. Uyumadan önce seni düşünmekten daha güzel bir şey yok. İyi geceler, sevgilim.

Kalbimde senin için bir yer ayırdım ve her gece orada seninle beraber uyuyorum. Uykunun tatlı rüyalar getirmesi dileğiyle iyi geceler, aşkım.

Gecenin sessizliğinde gökyüzündeki yıldızları sayarken, her biri sana olan sevgimi temsil ediyor. Uyandığında bu sevgiyi hisset ve iyi geceler dileklerimi kabul et, meleğim.

Gözlerini kapatıp huzur dolu bir uyku uyuduğunda, rüyalarında seninle birlikte olmak istiyorum. İyi geceler, en değerli varlığım.

Gecenin karanlığında sana olan sevgimi ışıkla dolduruyorum. Uyandığında güneşin doğarken kalbini aydınlatacak. İyi geceler, sevgilim.

Uyandığında birlikte yeni bir günü karşılamak için sabırsızlanıyorum. Rüyalarında benimle olduğunu hatırla ve iyi geceler dileklerimi kabul et, aşkım.

Yanı başında olamasam da kalbim her an seninle birlikte. Uyandığında sana olan sevgim hiç azalmayacak. İyi geceler, meleğim.

Bu mesajı okurken, uzakta olsam bile düşüncelerim seninle. Rüyalarında bana katıl ve birlikte güzel anılar biriktirelim. İyi geceler, en sevdiğim insan.

Uykuya dalarken aklında beni ve sana olan sevgimi taşı. Sabah uyandığında seni düşündüğümü bil ve iyi geceler dileklerimi kabul et, sevgilim.

Uyandığında yeni bir gün seni bekliyor olacak. Şimdi dinlen ve güne taze bir enerjiyle başla. İyi geceler, en güzel hayallerin gerçek olsun.Aşkım, kapa gözlerini. Göz kapaklarının altında ben varım.

Varlığına sarılıp uyuya dalacağım. Sıcacık tutacaksın beni sonsuza kadar. Yenileneceğim uykumda kokunla. İşte iyi geceler de bu iyi uykular da…

Keyfimin kâhyasına harika bir gece diliyorum. İyi uykular ve bizli rüyalar Aşkım!

Kalbimin üzerine elini koyamazsın. Çünkü sen kalbimin içindesin her bir zerrenler. Sevgilim, tatlı rüyalar. Ömrümün en güzel tarafında şimdi uyku vakti.

Sensizliği hiç bilmemek ne güzel ve sensizliği hiç düşünmemek. Rüyalardan öte olmak seninle her nefeste. Gelinim tatlı uykular…

Damadıma en tatlı uykular. Az sonra ben de mutfağın ışığını kapatıp, rüyalarına dâhil olacağım:)

Sevgilim, seni uyurken izliyorum şu an ve dünyanın en güzel ” Uyuyan Güzeli”ne bakıyorum hayalimde. Seni Seviyorum. İyi geceler.

Dünyanın en kıymetli varlığına sıcacık sevgimle tatlı rüyalar olsun. Seni çok seviyorum Aşkım, iyi geceler.

Sevgiliye Uzun iyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları sevgiliye atılırken kısa şekilde atılmaz. Özellikle kadınlar sürekli erkeklerden uzun mesajlar alarak duygularını okumak isterler. Dolayısıyla gece vakti duyguların daha iyi hissedildiği bir vakitte uzun bir iyi geceler mesajı atmak karşınızdaki sevgilinize iyi hissettirecektir. Uzun iyi geceler mesajları içerisinde kendinizin ekleyeceği birkaç dize şiir bulunabilir. Şiirler anlam derinlikleri ile birlikte kısa yapıları ile verilmek istenen duyguyu kolayca karşı tarafa iletmek için uygun bir araçtır.

Ya da kendi yazdığınız bir dizeyi sevgilinize iletebilirsiniz. Bu şekilde hem sevgilinize verdiğiniz değeri vurgulamış olursunuz hem de o gece uykusunun güzel geçeceğine emin olabilirsiniz. Aşk dolu bir iyi geceler mesajı sevgili için ertesi günün motivesidir. En mutlu gecelerinizin sonunu taçlandıran bu mesaj ile birlikte sabah günaydın mesajı da atarsanız geceye uykunuz sevgiliniz ile olurken sabaha alarmınız da sevgiliniz ile olmuş olur.

Anlamlı iyi Geceler Mesajları

Gece seninle uyumuyor Sevgilim. Hep yıldız yıldız ve alev alev. Yaşamak için ara vermek kadarlık bir uyku yeter. Gerisi hep mutlu bir şiir. İyi geceler aşkım. Şiire kadar sadece…

Sevgilim, şimdi uyku zamanı. İyi Geceler sana ve tüm evrene. Sonsuzluğa yazılan isimlerimizin sihri, yıldızları aydınlatacak bu gece de. Biz varız ve hep biz var olacağız…

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Rüyaların en iyisi görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Bugün seninle güzel bir gün geçirdim. Kalbimdeki sevgiyle uyumanı ve rüyalarında benimle mutluluk dolu anlar yaşamanı dilerim. İyi geceler, tatlı rüyalar!

Gözlerini kapattığında, düşlerine beni davet et. Orada seninle geçireceğimiz güzel anılarla dolu bir dünya kuracağım. İyi geceler, sevgilim. Seni seviyorum!

Her gece yıldızlara bakıp seni düşünüyorum. Seninle olan her anımı özlüyorum ve sabırsızlıkla yeni anılar biriktirmeyi bekliyorum. Rüyalarında mutluluk seninle olsun. İyi geceler!

Gece olduğunda aklıma ilk sen geliyorsun ve seninle dolu bir dünyada kayboluyorum. Seni düşünerek uyumak bana huzur veriyor. İyi geceler, sevgilim. Rüyaların tatlı olsun!Gece olunca seninle buluşuyoruz. Ruhlarımız dans ediyor, sevgimiz gökyüzüne yıldızlar gibi parlıyor. Umarım güzel rüyalar görür ve dinlenmiş bir şekilde uyanırsın. İyi geceler!

Bu mesajı okurken yüzünde bir tebessüm olduğunu hayal ediyorum. Umarım rüyalarında da tebessümle uyanırsın. Seni düşünerek uyumak beni mutlu ediyor. İyi geceler, sevgilim!

Günün yorgunluğunu bir kenara bırakıp rahat bir uyku çekmeni dilerim. Gece boyunca seni düşünerek kalbimde senin için aşk dolu bir yer ayıracağım. İyi geceler, sevgilim. Seni seviyorum!

Gece gelince aşkımızın ışığı daha da parlaklaşıyor. Ruhumuzun derinliklerinde birbirimize olan sevgimizi hissediyorum. Seninle olan her anım özel ve değerli. İyi geceler, tatlı rüyalar!

Gecenin sessizliği içinde kalbim seninle atıyor. Rüyalarında mutluluğu, aşkı ve huzuru bulmanı dilerim. Uyandığında ise yanında olduğumu unutma. İyi geceler, sevgilim!

Bu gece rüyalarında yanımda olmayı hayal et. Sevgimiz her zaman seni sarmalasın ve huzur dolu bir uyku uyumanı sağlasın. İyi geceler, sevgilim. Seni çok özledim!

Anlamlı iyi Geceler Mesajları

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Masallara düşelim seninle Sevgilim. Bırak ellerini ellerimin sevgisine… İyi Gecelerimiz olsun sonsuza dek ve bu gece de onlardan biri olsun… İyi Geceler Aşkım…

Sevgilim, Aşkım, Her şeyim. İyi ki varsın. Sayende hep iyi geceler iyi sabahlar!

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım

Küs Sevgiliye iyi Geceler Mesajı

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi gecelerYüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Keşke şu an sesini duyabilsem. İyi geceler

Senden ayrı bir gecenin neresi iyi bilmem ama işte alışkanlıktan diyelim… İyi Geceler Sevgilim

Evrende senden başkaları da var ve ben sadece onlara iyi geceler demiyorum! Peki ya şimdi sen nerdesin sevgilim… Her nerede olursan ol, ben gözlerimi seninle kapatıyorum, bil… İyi geceler…

Küs Sevgiliye iyi Geceler Mesajı

İlişkilerde her günün durağan geçmesi beklenemez. Elbette ki inişler, çıkışlar, mutlu olunan anlar ve olunmayan anlar olacaktır. Ancak uykuya dalmadan önce küs de olunsa kavgalı da olunsa iyi geceler mesajı atılmalıdır. Netice de yan yana olunup kavga edildiğinde ayrı yataklarda uyunması da kötü bir durumdur.

Bu durumun bir benzerini yansıtan iyi geceler mesajı da kavgalı günlerde çok önemlidir. İki tarafında birbirine iyi geceler dilemesi ‘sinirim geçsin barışırız’ anlamına gelir ve aslında o an iki tarafında sinirleri yatışmıştır. İnsanların psikolojileri ve ruh halleri ile birlikte onları motive eden mesaj ve aramaların tarzını biraz değiştirirseniz sizler için daha uygun ve sakin ortamlar yaratılmış olacaktır.

Ateşli iyi Geceler Mesajları

Bu gündüzün gece olmasını o kadar çok bekledim ki! Neden mi? Çünkü senin sıcaklığına kavuşmak için.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. iyi geceler.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

İyi geceler yokluğun… Varlığına sığındığım gecelerin hayaliyle, iyi geceler işte…Sevgilim sana da iyi geceler. Evet, biliyorum iyi geceler mesajını ilk yazan yine benim ama olsun sana da tamam mı!

İyi geceler yârim. Seni çok seviyorum. Tüm uykular bal olsun sunulsun varlığına. İyice dinlen ve büyü aşkım sadece bana. Seni bekliyorum…

Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, Ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin. iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Ateşli iyi Geceler Mesajları

Sevgilim, bu gece ateşler içinde yanıyorum, seni düşünerek kalbim hızla çarpıyor. Bedenimdeki tutkuyu sana aktarmak için sabırsızlanıyorum. Rüyalarını süsleyen bir gece geçirmen dileğiyle, seni seviyorum ve seni her an özlemle bekliyorum. İyi geceler, aşkım.

Geceyi ateşli düşüncelerle süsleyen güzel varlık, sana en tatlı ve tutkulu geceler diliyorum. Bedenim sıcaklığını hissetmek, ruhum seninle dans etmek istiyor. Uyurken bile seninle hayaller kurmaktan alamıyorum kendimi. İyi geceler, sevgilim. Seni tutkulu bir şekilde öpüyorum.

Gecenin sessizliğinde sana yazıyorum. Tenim ateş gibi yanıyor, seninle dolu. Uykuya dalmadan önce seni düşünmekle geçiyor her anım. İçimdeki ateşi hissedebiliyor musun? Uzandığın her yatakta benimle birlikte olmanı istiyorum. İyi geceler aşkım, rüyalarında buluşalım.

Bu gece benim için tutkulu bir ateş yakıyorsun. İyi geceler aşkım, rüyaların en sıcak yanıyla dolu olsun.

Uyurken bile seni düşünüyorum ve içimdeki ateşi hissediyorum. İyi geceler sevgilim, seni her anımı ateşli kılan bir dünya bekliyor.

Bedenimdeki ateşi dindirecek tek şey senin yanında olmak. Seni düşünerek uyuyacağım ve ateşimizi rüyalarda da yaşayacağım. İyi geceler canım.

Gecenin karanlığından, içimdeki alevi hissediyorum. İyi geceler sevgilim, rüyalarında benimle ateşli dans et ve sabah yanımda uyan.

iyi Geceler Mesajları Sevgiliye

Yanımda olamasam da, aklımda ve kalbimde seninle ateşli bir gece geçireceğim. Rüyalarında bana katıl ve bu ateşi birlikte büyütelim. İyi geceler aşkım.

Uyandığımda seni kollarımda hissetmek istiyorum, bu yüzden rüyalarında seninle bir araya geliyoruz. İyi geceler tatlım, sıcak düşüncelerim seninle olsun.

Senin ateşinle yanıp kavruluyorum, ama bu his harika. İyi geceler sevgilim, umarım rüyalarında tutkulu anlar seni sarar.

Ateşli düşüncelerimle uyandığım her sabah, seninle başlamak istiyorum. İyi geceler canım, bu gece senin rüyalarında aşkla yanacağım.

Gecenin sessizliğinde seninle hayal kuruyorum. İyi geceler aşkım, rüyalarında ateşli bir dans sergileyelim ve birlikte sonsuzluğa ulaşalım.

Seni düşünerek uyuyacağım ve rüyalarımda seninle alevler içinde yanacağım. İyi geceler sevgilim, rüyaların en sıcak kısmı seninle olsun.

Bu hayatta gördüğüm en deli, en kışkırtıcı ve en heyecan verici kadın sensin iyi geceler.Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

İyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim Hayalim..

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir bilmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum. Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceIer.

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dilegi ile iyi geceler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714803/


5
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x