en iyi sözler

ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar | ikizler Burcu Uyumlumu
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar | ikizler Burcu Uyumlumu

ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar | ikizler Burcu Uyumlumu

Bu Yazımızda ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar, ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar Ve Uygun Meslek, ikizler Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Hangileriyle Anlaşamaz, ikizler Burcu Hangi Burçla Uyumlu, ikizler Burcu Hangi Burçla Evlenmeli, ikizler Burcu Uyum Tablosu, ikizler Burcunun Aşk Hayatı, ikizler Burcu Hangi Burçtan Hoşlanır, ikizler Burcunun Evlilikte Anlaştığı Burçlar Detaylar Yazımızda.

ikizler Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır

ikizler burcunun anlaştığı burçlar hangileridir? Merak edilen sorulardan biri. Değişken ruh halleriyle bilinen ikizlerin ikili ilişkilerinde sorun yaşanır mı? Birçok kişinin merak ettiği diğer bir soru. İkizler burcu aslında her ne kadar değişken bir ruh haline sahip olarak bilinse de insan ilişkilerinde çok fazla zorluk yaşamaz.

Çünkü ikizler burcu neşeli, hareketli, sevecen ve cana yakın davranışlarıyla neredeyse herkesle anlaşabilecek potansiyele sahiptir. Özellikle ikizlerin iyi anlaştığı burçlar  ise şöyle sıralanabilir : Terazi, Boğa ve Yengeç.


ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar | ikizler Burcu Uyumlumu

Terazi Burcu ve ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

Hem de inanılmayacak kadar iyi anlaşabilirler. Kulağa garip geliyor olabilir. Tutarlı ve makul kararlar alabilen kararlar verebilen Terazi burcu ve kararsızlıklarıyla dillere destan olmuş duygusal karakterli ikizler burcu… Fakat bu iki burç o kadar iyi anlaşıyor ki adeta zıt kutuplar gibi birbirini çekiyorlar. İkizler burcunun karakter özellikleri samimi, içten davranışlar ve özgürlükçü bir ruha sahip olmak olduğu için terazi burcunun özellikle dikkatini çekmekte başarılıdır. Çok uzun sürecek dostluklar ve mutu bir birliktelik Terazi-İkizler ikilisi için kaçınılmazdır.

İkizler burcunun karşısındakine değer veren düşünceli tutumuna hayrandır Teraziler. Durum böyle olunca Terazinin uyumlu ve tutarlı yapısı ikizler burcu tarafından karşı konulamaz bir çekime kavuşur. Her iki burçta hava grubuna mensup olduğu için uyumlu ve sürükleyici bir aşk hayatı onları bekler. Hem ikizler burcunun anlaştığı burçlardan olan terazi hem de ikizler burcu hava grubuna ait ayakları yerden kesik burçlar olduğu için birbirlerine ayak uydurma onlar için zor değil.

Kova Burcu ve ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

ikizler burcunun anlaştığı burçlardan biri de kova burcudur.Birbirini hem arkadaşlık ilişkisinde hem de duygusal ilişkilerde çeken ikizler-kova ikilisinin yaşayacağı beraberlik keyifli, her gün yeni bir şeyleri öğrenecekleri, birbirlerinin varlığına hep şükredecekleri türden bir ilişkidir. İkizler burcu kendi yansımasını kovadaki suda görmek ister. Her anlamda kendini tamamlayacak bir aşk arayan ikizler, sevdiği zaman tutkulu ve sadık bir şövalyeye dönüşen kova ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir. Hem ikizler hem de kova sosyal olduğu için anlaşmaları kolaydır.

ikizler Burcu Yengeç Burcu ile Anlaşabilir mi?

ikizler burcunun anlaştığı burçlar arasında mükemmel bir uyum sağlayacak bir burç olarak yengeçler ilk sırada değilse de ikizler ve yengeç burcunun anlaşması kolaydır. Hem yengeç hem de ikizler duygusal karakterlidir. Yengeç sakin, çekici ve içten tavırlarıyla sosyal ve hareketli ikizler burcunun eksikliklerini tamamlayacak anaç özellikleriyle ikizler burcu ile olan ilişkisini ayakta tutma yeteneğine sahiptir


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906543/


Bu yazı 2115 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x