ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar | ikizler Burcu Uyumlumu

Bu Yazımızda ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar, ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar Ve Uygun Meslek, ikizler Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır Hangileriyle Anlaşamaz, ikizler Burcu Hangi Burçla Uyumlu, ikizler Burcu Hangi Burçla Evlenmeli, ikizler Burcu Uyum Tablosu, ikizler Burcunun Aşk Hayatı, ikizler Burcu Hangi Burçtan Hoşlanır, ikizler Burcunun Evlilikte Anlaştığı Burçlar Detaylar Yazımızda.

ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar | ikizler Burcu Uyumlumu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:50
145

ikizler Burcunun Anlaştığı Burçlar

ikizler burcunun anlaştığı burçlar hangileridir? Merak edilen sorulardan biri. Değişken ruh halleriyle bilinen ikizlerin ikili ilişkilerinde sorun yaşanır mı? Birçok kişinin merak ettiği diğer bir soru. İkizler burcu aslında her ne kadar değişken bir ruh haline sahip olarak bilinse de insan ilişkilerinde çok fazla zorluk yaşamaz.

Çünkü ikizler burcu neşeli, hareketli, sevecen ve cana yakın davranışlarıyla neredeyse herkesle anlaşabilecek potansiyele sahiptir. Özellikle ikizlerin iyi anlaştığı burçlar  ise şöyle sıralanabilir : Terazi, Boğa ve Yengeç.

Terazi Burcu ve ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

Hem de inanılmayacak kadar iyi anlaşabilirler. Kulağa garip geliyor olabilir. Tutarlı ve makul kararlar alabilen kararlar verebilen Terazi burcu ve kararsızlıklarıyla dillere destan olmuş duygusal karakterli ikizler burcu… Fakat bu iki burç o kadar iyi anlaşıyor ki adeta zıt kutuplar gibi birbirini çekiyorlar. İkizler burcunun karakter özellikleri samimi, içten davranışlar ve özgürlükçü bir ruha sahip olmak olduğu için terazi burcunun özellikle dikkatini çekmekte başarılıdır. Çok uzun sürecek dostluklar ve mutu bir birliktelik Terazi-İkizler ikilisi için kaçınılmazdır.

İkizler burcunun karşısındakine değer veren düşünceli tutumuna hayrandır Teraziler. Durum böyle olunca Terazinin uyumlu ve tutarlı yapısı ikizler burcu tarafından karşı konulamaz bir çekime kavuşur. Her iki burçta hava grubuna mensup olduğu için uyumlu ve sürükleyici bir aşk hayatı onları bekler. Hem ikizler burcunun anlaştığı burçlardan olan terazi hem de ikizler burcu hava grubuna ait ayakları yerden kesik burçlar olduğu için birbirlerine ayak uydurma onlar için zor değil.

Kova Burcu ve ikizler Burcu Anlaşabilir mi?

ikizler burcunun anlaştığı burçlardan biri de kova burcudur.Birbirini hem arkadaşlık ilişkisinde hem de duygusal ilişkilerde çeken ikizler-kova ikilisinin yaşayacağı beraberlik keyifli, her gün yeni bir şeyleri öğrenecekleri, birbirlerinin varlığına hep şükredecekleri türden bir ilişkidir. İkizler burcu kendi yansımasını kovadaki suda görmek ister. Her anlamda kendini tamamlayacak bir aşk arayan ikizler, sevdiği zaman tutkulu ve sadık bir şövalyeye dönüşen kova ile uzun soluklu bir ilişki yaşayabilir. Hem ikizler hem de kova sosyal olduğu için anlaşmaları kolaydır.

ikizler Burcu Yengeç Burcu ile Anlaşabilir mi?

ikizler burcunun anlaştığı burçlar arasında mükemmel bir uyum sağlayacak bir burç olarak yengeçler ilk sırada değilse de ikizler ve yengeç burcunun anlaşması kolaydır. Hem yengeç hem de ikizler duygusal karakterlidir. Yengeç sakin, çekici ve içten tavırlarıyla sosyal ve hareketli ikizler burcunun eksikliklerini tamamlayacak anaç özellikleriyle ikizler burcu ile olan ilişkisini ayakta tutma yeteneğine sahiptir

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906543/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x