Cinsel isteği En Fazla Olan Burç | Cinsel Arzusu Yüksek Burç

Bu Yazımızda Cinsel isteği En Fazla Olan Burç, Cinsel Gücü Fazla Olan Burç, Hangi Burç Cinselliğe Düşkün, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçların Cinsellik Sırları, Burç Uyumu Cinsellik Testi, En Ateşli Burç Sıralaması Detaylar Yazımızda.

Cinsel isteği En Fazla Olan Burç | Cinsel Arzusu Yüksek Burç
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:05
234

Cinsel isteği En Fazla Olan Burç

Sahip olduğumuz burç cinsel yaşantımızı da etkiliyor. Karakterimizin şekillenmesinde büyük oranda etkili olan burçlar; cinsel istediğimizi, performansımızı da aynı oranda şekillendiriyor. Elbette yükselenimiz, burcumuzun özelliklerini taşıyıp taşımama durumumuza göre değişkenlik gösterebilir. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Ancak cinsel isteği en fazla olan burç için koç burcunu söyleyebiliriz. Ateş grubu içinde yer alan bu burç, cinsel istek yönünden en yoğun olan burçtur.

Cinsel istek Yönünden Ateş Grubu Burçları Nasıldır?

Ateş grubu burçlarının sezgisel özellikleri oldukça yoğundur. Düşünmeden hareket eden bu burçların cinsel hayatı oldukça heyecanlı ve hareketli geçiyor.

Koç: Cinsel ilişkiyi tekrar tekrar talep edebilecek olan burçtur. Koç burcunun bu anlamda doyumsuz bir isteği olduğunu söyleyebiliriz. Partneriniz koç burcuysa, en az onun kadar istekli olmalısınız. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Aksi halde koç burcunu asla tatmin edemeyeceksiniz.

Aslan: Her durumda kendi başarısından söz etmekten ve egosuyla ön plana çıkmaktan usanmayan aslan burcu, cinsel yaşantısında da aynı durumu sürdürüyor. Cinsel isteği ateş grubunda olmasından ötürü elbette fazladır. Ancak cinsel ilişkinin sonunda size kendisinin çok iyi olduğunu düşünecektir.

Yay: Ateş burcu grubunun son burcu olan yayın da cinsel istekleri yoğundur. Farklı heyecanlar arayan bu burç, aynı zamanda duygusal olduğundan her zaman sevdiği kişiyle beraber olmayı tercih ediyor. Cinsel istediği en fazla olan burç arasında sayılabilir. Yay burcu sevdiği kişiyle cinsel ilişkisini asla rutine sokmaz.

Cinsel istek Yönünden Toprak Grubu Burçları Nasıldır?

Toprak grubu burçları başak, boğa ve oğlaktır. Burçların ateş grubuna göre cinsel istediği elbette daha azdır. Bu burçların hayatlarında her zaman başka öncelikleri vardır.

Oğlak: Burçların cinsel isteklerinin duruma göre değiştiği aşikardır. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Oğlak burçlarının kafasında her zaman başka şeyler döner, başka planlar kurulur. Bu sebeple cinsel ilişki sırasında ya da sonrasında cinsel ilişkinin dışında şeyler düşündüğünü söyleyebiliriz.

Başak: İsteğini her fırsatta ortama göre dizginlemeyi başaran başak burçları, ilişkisinde de düzenli olmayı tercih edecektir. Cinsel isteği en fazla olan burç arasında görülmemesi, isteğini her zaman planlamasından kaynaklanıyor.

Boğa: Bu burç cinsel ilişkiyi oldukça rutine düşürecektir. Sıradanlaşan cinsel hayat sonrasında sadece bir ihtiyaçmış gibi bakış açısına girerek, sadece gerekli gördüğü zamanlarda ilişkiye girecektir.

Cinsel istek Yönünden Hava Grubu Burçları Nasıldır?

Hava grubu burçları içinde ikizler, terazi ve kova yer alıyor. Bu burç grubunun da diğer iki gruba göre cinsel istediğinin daha az olacağını söylememiz mümkün.

İkizler: Kararsızlık sorunu olan burç, cinsel ilişkisinde de istekli olup olmama konusunda karar veremeyecektir.

Terazi: Karşı tarafı tatmin etmenin daha önemli olduğunu düşünen burç, eğer karşı tarafı istekli görürse o da aynı şekilde karşılık verecektir.

Kova: Burç cinsel isteği en fazla olan burç arasında yer alamıyor. Çünkü karşı tarafın istekli olma halini dahi en zor idare eden burçtur.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072618248/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x