yandex
Cinsel Açıdan Burç Uyumları | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Cinsel Açıdan Burç Uyumları

Cinsel Açıdan Burç Uyumları

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Cinsel Açıdan Burç Uyumları, Ateş Grubu Buçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Toprak Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Hava Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Su Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Cinsel Uyum Tablosu, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımızda.

Cinsel Açıdan Burç Uyumları

Burçların cinsel yaşantımızı etkliyor olduğu kanıtlanmış olduğuna göre, kişilerin mutlu bir beraberlik için hangi burçla uyumlu olduğuna dair araştırmalar yapması da olağandır. Cinsel bekletilerin ve performansın aynı olması için eşinizle burçlar açısından uyumlu olmanız önemli olacaktır. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Cinsel açıdan burç uyumları göz önünde bulundurulduğunda, bazı burçların uyumlu olduğu burçlarla karşılıklı ilişkisinin daha başarılı olduğu gözlemlenmiştir.

Ateş Grubu Buçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Ateş grubu burçlarının cinsel yaşantılarının istekli olması, bu burç grubundaki kişilerin birlikteliklerinin olumlu sonuçlanacağını gösteriyor. Aslan burcunun koç burcuyla ya da yay burcuyla cinsel birlikteliği olumlu olacaktır. Bunun dışında aslan burcunun kova, terazi ve ikizler burcuyla uyumlu bir ilişkisinin olduğunu söyleyebiliriz.

Yay burcunun ise ateş grubu dışında uyumlu bir cinsel hayatının olacağı burçlar aynı şekilde terazi ve ikizlerdir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Yay burcunun uyumlu olduğu burçlar arasında da aynı şekilde terazi ve ikizler bulunuyor. Cinsel açıdan burç uyumları bulunduğunuz grubun uyumlu olduğu burçlarla da uyumlu olacağınızı gösteriyor.

Toprak Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Bu grupta başak, oğlak ve boğa burçları bulunuyor. Birbirleriyle cinsel açıdan büyük uyum yakalayacak olduklarını söyleyebiliriz. Ancak toprak grubu dışında da cinsel hayatlarını uyumlu şekilde sürüdürebilecek oldukları burçlar bulunmaktadır. Örneğin oğlak burcunun cinsel yaşantısının uyumlu bir şekilde sürmesi için akrep, balık, yengeç gibi burçlar düşünülebilir. Başak burcu da cinsel hayat açısından balık, akrep, yengeç burçlarıyla uyumludur. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Birlikteliğinizde iki tarafında tatmin olması açısından uyumlu olduğunzu burçla birlikte olmanız önemlidir. Cinsel açıdan burç uyumları toprak grubu için özellikle yengeç ve akrep burçlarını içine alıyor.

Hava Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Kova, terazi, ikizler burçlarından oluşan hava grubu, kendi içinde büyük uyum içindedir. Bu grubun kendi içinde cinsel birliktelik açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Bunun dışında uyumlu olabilecek olduğunuz burçlar ise koç, aslan ve yaydır. Hava grubu burçlarının ateş grubu burçlarıyla uyumu tartışılmaz. Bu sebeple cinsel yaşantınızda karşılıklı olarak bu iki gruptan olmanız halinde, cinsel açıdan burç uyumları bağlamında yorumlar olumlu şeklide yapılacaktır.

Su Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Bu grubun içinde yengeç, akrep ve balık yer alıyor. Akrebin yengeçle olan cinsel hayatı ikisinin de bulunduğu grubun su grubu olmasından ötürü uyumlu olacaktır. Bu grup içnde yaşanan cinsel yaşantı sorunsuz olacaktır. Karşılıklı beklentiler ve talepler en iyi şekilde karşılanacaktır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Su grubu dışında uyumlu ilişki yaşayabilecek olduğunuz oğlak, başak, boğa burçları bulunuyor. Su grubu ile toprak grubu burçlarının uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Cinsel açıdan burç uyumları toprak ve su grubu için geçerlidir. Uyumlu bir cinsel birliktelik, burç uyumunun sağlanması ile olacaktır. Bu iki grubun cinsel yaşantıda bekletinleri aynı olacağından sorun yaşanmayacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2055 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x