Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Cinsel Açıdan Burç Uyumları | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Cinsel Açıdan Burç Uyumları | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Bu Yazımızda Cinsel Açıdan Burç Uyumları, Ateş Grubu Buçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Toprak Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Hava Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Su Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum, Cinsel Uyum Tablosu, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımızda.

Cinsellikte Uyumlu Burçlar

Burçların cinsel yaşantımızı etkliyor olduğu kanıtlanmış olduğuna göre, kişilerin mutlu bir beraberlik için hangi burçla uyumlu olduğuna dair araştırmalar yapması da olağandır. Cinsel bekletilerin ve performansın aynı olması için eşinizle burçlar açısından uyumlu olmanız önemli olacaktır. Cinsel Arzusu En Yüksek Burç Cinsel açıdan burç uyumları göz önünde bulundurulduğunda, bazı burçların uyumlu olduğu burçlarla karşılıklı ilişkisinin daha başarılı olduğu gözlemlenmiştir.


Cinsel Açıdan Burç Uyumları | Burçların Cinsel Uyum Tablosu

Ateş Grubu Buçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Ateş grubu burçlarının cinsel yaşantılarının istekli olması, bu burç grubundaki kişilerin birlikteliklerinin olumlu sonuçlanacağını gösteriyor. Aslan burcunun koç burcuyla ya da yay burcuyla cinsel birlikteliği olumlu olacaktır. Bunun dışında aslan burcunun kova, terazi ve ikizler burcuyla uyumlu bir ilişkisinin olduğunu söyleyebiliriz.

Yay burcunun ise ateş grubu dışında uyumlu bir cinsel hayatının olacağı burçlar aynı şekilde terazi ve ikizlerdir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün Yay burcunun uyumlu olduğu burçlar arasında da aynı şekilde terazi ve ikizler bulunuyor. Cinsel açıdan burç uyumları bulunduğunuz grubun uyumlu olduğu burçlarla da uyumlu olacağınızı gösteriyor.

Toprak Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Bu grupta başak, oğlak ve boğa burçları bulunuyor. Birbirleriyle cinsel açıdan büyük uyum yakalayacak olduklarını söyleyebiliriz. Ancak toprak grubu dışında da cinsel hayatlarını uyumlu şekilde sürüdürebilecek oldukları burçlar bulunmaktadır. Örneğin oğlak burcunun cinsel yaşantısının uyumlu bir şekilde sürmesi için akrep, balık, yengeç gibi burçlar düşünülebilir.

Başak burcu da cinsel hayat açısından balık, akrep, yengeç burçlarıyla uyumludur. Cinsel Gücü Fazla Olan Burç Birlikteliğinizde iki tarafında tatmin olması açısından uyumlu olduğunzu burçla birlikte olmanız önemlidir. Cinsel açıdan burç uyumları toprak grubu için özellikle yengeç ve akrep burçlarını içine alıyor.

Hava Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Kova, terazi, ikizler burçlarından oluşan hava grubu, kendi içinde büyük uyum içindedir. Bu grubun kendi içinde cinsel birliktelik açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Bunun dışında uyumlu olabilecek olduğunuz burçlar ise koç, aslan ve yaydır. Hava grubu burçlarının ateş grubu burçlarıyla uyumu tartışılmaz. Bu sebeple cinsel yaşantınızda karşılıklı olarak bu iki gruptan olmanız halinde, cinsel açıdan burç uyumları bağlamında yorumlar olumlu şeklide yapılacaktır.

Su Grubu Burçları ve Yakaladıkları Cinsel Uyum

Bu grubun içinde yengeç, akrep ve balık yer alıyor. Akrebin yengeçle olan cinsel hayatı ikisinin de bulunduğu grubun su grubu olmasından ötürü uyumlu olacaktır. Bu grup içnde yaşanan cinsel yaşantı sorunsuz olacaktır. Karşılıklı beklentiler ve talepler en iyi şekilde karşılanacaktır. Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç Su grubu dışında uyumlu ilişki yaşayabilecek olduğunuz oğlak, başak, boğa burçları bulunuyor. Su grubu ile toprak grubu burçlarının uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Cinsel açıdan burç uyumları toprak ve su grubu için geçerlidir. Uyumlu bir cinsel birliktelik, burç uyumunun sağlanması ile olacaktır. Bu iki grubun cinsel yaşantıda bekletinleri aynı olacağından sorun yaşanmayacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086848219


Bu yazı 3164 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x