Yay Burcunun Yükseleni | Yay Burcu Yükselenleri Listesi

Bu Yazımızda Yay Burcunun Yükseleni, Yay Burcunun Yükseleni Hangi Burçtur, Yay Burcu Yükseleni Bulma, Yükselen Burç Hesaplama 2024, Yükselen Yay Burcu Fiziksel Özellikleri, Yay Burcu Yükselenlerinin Özellikleri Nelerdir?, Yay Burcu Yükselenleri Listesi Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Yükseleni | Yay Burcu Yükselenleri Listesi
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:36
378

Yay Burcunun Yükseleni

Burçlar hakkında en merak edilen konulardan birisi de burçların yükselenidir. Kendi burcunun özelliklerini bilmek ama bu özelliklere uymadığını görmek birçok insan için alışıldık bir durum. Çünkü eğer burcunuzun özelliklerinin tamamını ya da bir kısmını taşımıyor ve burcunuzdan bambaşka özellikte davranışlar sergiliyorsanız bunun nedenlerinden birisi yükselen burcunuzun özelliklerini taşıyor olmanızdır. Bu yüzden ve sağlıktan dış görünüşe kadar geniş bir etki alanı olan yükselen burçların bilinmesi ve takip edilmesi gerekmektedir. Burç yükselenleri açıklanırken örneğin; yay burcunun yükseleni şu burçtur. Demek mümkün değildir. Nitekim burç yükselenleri kişinin doğum anında yükselmekte olan burcu ve gezegenlerin konumu ile ilgilidir.

Yani birincisi doğum tarihi yükselen burcun belirlenmesinde etkin, ikincisi doğum saati yükselen burcun belirlenmesinde etkindir. Aynı zamanda doğum anındaki gezegenlerin konumu ile yönetici gezegeninde karakteristik özellikleri burcun özelliklerinin belirlenmesinde etkindir.

Yay Burcu Yükselenlerinin Özellikleri Nelerdir?

yay burcunun yükseleni yukarı da belirtildiği ise doğum tarihi ve doğum saatinin bilinmesi ile tespit edilir. Eğer tam doğum saati bilinmiyorsa yaklaşık doğum saati baz alınarak hesaplamalardan yay burcunun yükseleni kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür. Yükselen burçlar kendi burcunuzun özelliklerinden farklılıklar gösteriri. Bu anlamda yükselen burcun ne anlama geldiğini ve nasıl özellikleri olduğunu bilmek önemlidir.

Yay Burcu Yükselenleri Listesi

Yay burcu ile zıt burç olan ikizler burcu tamamen farklı özellikler taşıyan ve farklı element grubuna ait bir burçtur. Fakat yay burcunun yükseleni yapılan hesaplamalar sonucunda ikizler çıktıysa ikizler burcunun da özelliklerini taşır. Yay burcu yükseleni genel karakterleri yay burcu insanının davranışlarına ve görüntüsüne kadar etkileyebilir. Yay burcu yükseleni yapılan hesaplamalar sonucu yengeç çıktıysa yay burcu insanı kendi burç özelliklerinin yanı sıra evine düşkün, sevdiklerini koruma içgüdüsü taşıyan ve olumlu olumsuz her durumdan kolay etkilenen bir özelliğe sahip olacaktır.

Yay burcu yükseleni aslan yapılan hesaplamalar sonucu aslan çıktıysa yay burcu insan, bu kez lider vasıfları taşıyan, içinde bulunduğu toplulukta hep dikkat çekmek isteyen bazen çok bilmişlik taslayarak küstah davranışlarda bulunan ama çok merhametli ve ailesine düşkün özellikler taşıyacaktır. Yükseleni koç burcu çıkan bir yay insanı ise zeki, karar almadan önce tüm ihtimaller üzerinde duran ve hataya yer vermeyen kişilik özelliklerine sahip olacaktır.

Yükseleni Kova olan bir yay burcu insanı akıllı, kültürlü ve eğlenceli ve hareketli bir partnerarayışı içinde olacaktır ve eğer aşık olursa çok tutkulu ve sadık olacak kova burcu özellikleri aslında yay burcu duygusal hayatına çok uymasa da yükselen burç olduğu için bu özellikleri taşımak kesin denilmese de muhtemeldir.

Görüldüğü gibi yükselmekte olan burç, yay burcunun özellikleri ile alakası olmayan bambaşka yönleri ortaya çıkarıyor. Bu yüzden yükselen burcunuzu ve özelliklerini öğrenmeli ve kendi burç takibiniz ile birlikte yükselen burcunuzu da mutlaka takip etmelisiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845464


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x