Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu Kiminle Anlaşır

Bu Yazımızda Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar, Koç Burcu ve Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Koç Burcu İle Anlaşabilir mi?, Koç Burcu ile İkizler Burcu Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Erkeğinin En İyi Anlaştığı Kadın Burcu Detaylar Yazımızda.

Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu Kiminle Anlaşır
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:05
177

Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar

Koç burcunun anlaştığı burçlar arasında en başta yine Koç burçları geliyor. Bunun yanı sıra Yengeç, Akrep, Kova ve İkizler burcuyla da anlaşabilen Koç burçları genellikle aktif ve hareketli karakter özellikleri nedeniyle çevresinde çok sevilen insanların burcu.  Sevdiklerini her şeyin önünde tutan ve onlara zarar gelmemesi için gerekirse kendini feda edecek kadar cesur Koç burçları bazen anlaşılması zor olsa da eğer duygusal ilişkinizde onunla sorun yaşıyorsanız bu sorun sizi çok umursadığı ve değer verdiği içindir.

Koç burcu kıskanç kişilik özellikleriyle çok problem çıkarıyor gibi bir tablo çizebilir. Ancak aşırıya kaçmadan ona ılımlı bir şekilde yaklaşırsanız bu alışkanlığından vazgeçtiğini göreceksiniz.

Koç Burcu ve Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Koç burcunun anlaştığı burçlardan biri de sevimli yengeçler. Koç burcu atılgan, neşeli ve dışa dönük insanların burcu. Yengeç burcundan etkilenen bir Koç burcunun ilk etapta Yengecin sert kabuğundan çıkmasını sağlaması zor olabilir. Ancak Koç burcunun anlaştığı burçlardan olan Yengeç, sert kabuğunu söküp attığında tam anlamıyla tutku dolu olacak bir birliktelik Koç-Yengeç ikilisini bekliyor.

İlişkinin ilerleyen zamanlarında Koç baskın ve kıskanç davranışlarını göstermeye başlayacaktır ki bu maça durumdan hoşlanan Yengeçler hep kendileri koruma ve kol kanat germe içgüdüsüne sahip oldukları için bir başkasının kendilerini kıskanması herkesten korumaya çalışması durumundan hoşnut kalırlar. Fakat Koçlar Yengecin duygusal ve kaprisli hallerine katlanmak zorundadır.

Koç Burcu Koç Burcu İle Anlaşabilir mi?

Koç burcunun anlaştığı burçlar genellikle kendi element grubundan olan burçlardır. Bu anlamda en iyi anlaşabileceği ve aynı zamanda en hararetli tartışmaları da yapacağı burç Koç burcudur. Her iki Koç inatçı ve üstün olmak isteyeceklerinden inatla birbirinin hoşlanmadığı şekilde davranabilirler. Ama tek bir bakış ile de yumuşayıp gülüverecek olan Koç-Koç ikilisi sadık halleriyle uzun ve inişli çıkışlı bir ilişki yaşayacaklardır.

Koç Burcu ile İkizler Burcu Anlaşabilir mi?

Ah! Anlaşmak az kalırdı Koçtaki bu kıskançlık olmasa! Harika eşleşmelerden birisidir koç-ikizler. İkizler ile birlikte olan bir koç zamanın nasıl akıp gittiğini anlamaz. Güler, eğlenir, gezer ve hep yeni bir şeyler keşfederler. Macera dolu ve tutkulu bir ilişkilidir. Ta ki Koç burcunun yapacağı yersiz güvensizliklere kadar. Çünkü ikizler kendisine güvenilmemesinden hiç hoşlanmaz. Denetlenmek ve kontrol altında olduğunu hissetmeyi sevmez. Bu yüzden Koç-İkizler ilişkisinde Koçlar, İkizlerin de onları sevdiğinden eminse sonuna kadar İkizlere güvenmelidir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906530/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x