en iyi sözler

Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu Kiminle Anlaşır
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu Kiminle Anlaşır

Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu Kiminle Anlaşır

Bu Yazımızda Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar, Koç Burcu ve Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Koç Burcu İle Anlaşabilir mi?, Koç Burcu ile İkizler Burcu Anlaşabilir mi?, Koç Burcu Erkeğinin En İyi Anlaştığı Kadın Burcu Detaylar Yazımızda.

Koç Burcunun En iyi Anlaştığı Burçlar

Koç burcunun anlaştığı burçlar arasında en başta yine Koç burçları geliyor. Bunun yanı sıra Yengeç, Akrep, Kova ve İkizler burcuyla da anlaşabilen Koç burçları genellikle aktif ve hareketli karakter özellikleri nedeniyle çevresinde çok sevilen insanların burcu.  Sevdiklerini her şeyin önünde tutan ve onlara zarar gelmemesi için gerekirse kendini feda edecek kadar cesur Koç burçları bazen anlaşılması zor olsa da eğer duygusal ilişkinizde onunla sorun yaşıyorsanız bu sorun sizi çok umursadığı ve değer verdiği içindir.

Koç burcu kıskanç kişilik özellikleriyle çok problem çıkarıyor gibi bir tablo çizebilir. Ancak aşırıya kaçmadan ona ılımlı bir şekilde yaklaşırsanız bu alışkanlığından vazgeçtiğini göreceksiniz.


Koç Burcunun Anlaştığı Burçlar | Koç Burcu Kiminle Anlaşır

Koç Burcu ve Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Koç burcunun anlaştığı burçlardan biri de sevimli yengeçler. Koç burcu atılgan, neşeli ve dışa dönük insanların burcu. Yengeç burcundan etkilenen bir Koç burcunun ilk etapta Yengecin sert kabuğundan çıkmasını sağlaması zor olabilir. Ancak Koç burcunun anlaştığı burçlardan olan Yengeç, sert kabuğunu söküp attığında tam anlamıyla tutku dolu olacak bir birliktelik Koç-Yengeç ikilisini bekliyor.

İlişkinin ilerleyen zamanlarında Koç baskın ve kıskanç davranışlarını göstermeye başlayacaktır ki bu maça durumdan hoşlanan Yengeçler hep kendileri koruma ve kol kanat germe içgüdüsüne sahip oldukları için bir başkasının kendilerini kıskanması herkesten korumaya çalışması durumundan hoşnut kalırlar. Fakat Koçlar Yengecin duygusal ve kaprisli hallerine katlanmak zorundadır.

Koç Burcu Koç Burcu İle Anlaşabilir mi?

Koç burcunun anlaştığı burçlar genellikle kendi element grubundan olan burçlardır. Bu anlamda en iyi anlaşabileceği ve aynı zamanda en hararetli tartışmaları da yapacağı burç Koç burcudur. Her iki Koç inatçı ve üstün olmak isteyeceklerinden inatla birbirinin hoşlanmadığı şekilde davranabilirler. Ama tek bir bakış ile de yumuşayıp gülüverecek olan Koç-Koç ikilisi sadık halleriyle uzun ve inişli çıkışlı bir ilişki yaşayacaklardır.

Koç Burcu ile İkizler Burcu Anlaşabilir mi?

Ah! Anlaşmak az kalırdı Koçtaki bu kıskançlık olmasa! Harika eşleşmelerden birisidir koç-ikizler. İkizler ile birlikte olan bir koç zamanın nasıl akıp gittiğini anlamaz. Güler, eğlenir, gezer ve hep yeni bir şeyler keşfederler. Macera dolu ve tutkulu bir ilişkilidir. Ta ki Koç burcunun yapacağı yersiz güvensizliklere kadar. Çünkü ikizler kendisine güvenilmemesinden hiç hoşlanmaz. Denetlenmek ve kontrol altında olduğunu hissetmeyi sevmez. Bu yüzden Koç-İkizler ilişkisinde Koçlar, İkizlerin de onları sevdiğinden eminse sonuna kadar İkizlere güvenmelidir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906530/


Bu yazı 2095 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x