Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı

Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı

Akrep Burcunun Uğurlu Sayısı

Akrep burcunu tanımak istediğiniz zaman onun ilk olarak aile yaşantısına dahil olmanız gerekmektedir. Konu hakkında kişilerin özellikle iki uçta bulunan akrepler bulunduğunun farkında olunması gerekmektedir. Ancak bu biçimde kişilerin nasıl bir ruh haline sahip oldukları ile alakalı detaylı bir bilgi alma imkanını elde edebilirsiniz. Akrep burcunda bulunan kadınların ve erkeklerin temel özelliklerine bakıldığı zaman lider ruhlu olması ve bunun yanı sıra çok da uyuşan bir özellik olmamasına rağmen kuşkuculuk ön plana çıkmaktadır.

Kişilerin kişilik olarak kuşkucu olması sebebi ile güven üzerine kurulu olan ilişkiler kurmaları da onlar için oldukça zor olmaktadır. Akrep burcunun uğurlu sayısı üzerinde bir araştırma yapıldığı zaman 9 sayısı ön plana çıkmaktadır.

Burcun Temel Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcunun uğurlu sayısı konusunda 9 ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra tanımlayıcı özelliklere ve yönetici gezegenlere de bakmak akrep burcunun genel kişiliğini ön plana koymaktadır. Akrep burcunun yönetici gezegeni Pluto ve Mars olarak belirlenmiştir. Bu kızıl gezegenin sizin üzerinizde olan etkisinin de ne derece yüksek olduğunu zaten eğer bir akrep burcuysanız bunun farkına varabilirsiniz. Burcun temel özellikleri ile alakalı olarak genel bir bilgi vermek gerekirse karşımıza çıkacak olan liste;

  • Burcun en önemli rengi ve favori olarak gösterilmesi gereken renk kesinlikle kırmızı ve siyah renkleridir. Bu iki renk içerisinde de burcun farklı zıtlıkları içerisinde bulundurmasıdır.
  • Uğurlu ya da bir diğer deyiş ile iyi hissettiren taşların başında da kesinlikle topaz gelmektedir.
  • En büyük emeline bakıldığı zaman akrep burcu ile alakalı zenginliğin ön plana çıktığı bilinmelidir. Zenginlik sizin için en önemli emel olarak bilinmesi gereken noktaların başında gelmektedir.
  • Zayıf noktası ile alakalı olarak bir inceleme yapıldığı zaman benmerkezci olması karşınıza çıkacaktır. Hatta bu burcun direkt olarak en belirgin özelliği de benmerkezcidir ve kibirli olmasıdır.

Akrep burcunun uğurlu sayısı başlığının haricinde yukarıda bulunan özelliklerin de bilinmesi ve bu burç hakkında bu şekilde yorum yapmanız gerekmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir.

Koç ve Akrep Burcunun Uyumu

Akrep Burcunun Anlaştığı Burçlar

Akrep Burcunun Fiziksel Özellikleri

Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir

Akrep Burcunun Yükseleni

Akrep Burcunun Zayıf Yönleri

Akrep Burcunun Zıt Burçları

Akrep Burcunun En Olumlu Özelliği Nedir?

Akrep burcunun uğurlu sayısı gibi bilgileri bir kenara bırakıldığı zaman kişilerin dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta da kesinlikle en olumlu özellikler aile kurma ve ikili ilişkilerdeki karşı koyulamaz tutkuları karşımıza çıkmaktadır. Akrep burcu ile alakalı olarak dikkat edilmesi gereken nokta akrep burcunun dostu olmanız gerektiğidir. Bu burcun düşmanlığı kazandığınız zaman hayatın sizin için çok da kolay olmayacağının da altının çizilmesi gerekmektedir.

Akrep burcunun en olumlu özelliği aile kurduğu zaman anaç ve sahip çıkıcı tavrının ön plana çıkmasıdır. Siz d akrep burcunun yakın çevresinde bulunup sevgisini kazandığınız zaman sırtınızın asla yere gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.Bu burç sizi asla zor durumda yalnız bırakmayacaktır.


Bu yazı 937 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x