Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yay Burcunun Rengi | Yay Burcu Hangi Rengi Sever?

Yay Burcunun Rengi | Yay Burcu Hangi Rengi Sever?

Bu Yazımızda Yay Burcunun Rengi, Yay Burcu Kararsız mı?, Renklerin ve Jüpiter’in nasıl Etkileri Vardır?, Yay Burcu Aşk, Yay Burcu Özellikleri Kadın, Yay Burcu Özellikleri Erkek Detaylar Yazımızda.

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu bireyleri genellikle açık sözlülük ve eğlenceli kişilikleri ile tanınırlar. Yay burcu rengi eflatun olmakla birlikte koyu mavi ve mor da yay burcunun tercih edebileceği uğurlu renkler arasında yer alır. Jüpiter etkisindeki yay burcu daima bilgi peşinde koşmayı öğrenmeyi yaşam felsefesi haline getirmiş, gezmeyi ve yeni yerler tanımayı seven insanlardır.

Bu özellikleri ve buna ek meraklı ve güçlü kişilikleriyle yay burcu insanları hep ilgi çekici olmuştur. Bazen karar vermekte zorlanan ve çift başlı simgeye sahip olan yay burcu çift karakterlidir. Bu çift karakterli yapı olumsuz ağılanmamalıdır.


Yay Burcunun Rengi

Yay Burcu Kararsız mı?

Yay burcunun simgesinde de kolayca anlaşılacak çift karakterli yapı zihnen büyük bir karmaşa içinde olunduğu halde fiziksel olarak yeni yerler görme yeni ve daha fazla insan tanıma ikilemi arasında yaşanan bir dilemmadır. Bu anlamda yeni ve farklı olanı tanımak adına Dünya’nın öbür yanına dahi gitmeye ve yeni insanlar tanımak adına  güven verecek uğurlu yay burcu rengi koyu mavi bir kot pantolon giyerek maceraya atılmaya hazır yay burçları maddi olanakların kısıtlı olması, ev ve iş hayatının gerektirdiği diğer sorumlulukların yarattığı gibi bir karmaşa yaşayabilirler.

Bu sadece bir örnektir. Güçlü ve eğlenceli bir karaktere sahip olan yay burçları bu ve bunun gibi durumlarda zihin karışıklıkları yaşayabilirler. Bun karışıklığın en öneli nedeni ise şüphesiz Jüpiter’in yönetici gezegen olmasıdır.

Renklerin ve Jüpiter’in nasıl Etkileri Vardır?

Başlıca yay buru renkleri eflatun, mor ve koyu mavi olarak sıralanmaktadır. Renkler her burcun özelliğine göre farklı ve derin anlamlar taşımaktadır. Ametistin rengi eflatun huzuru ve sakinliği temsil ederken mor haksızlıklara karşı durmayı ve hakkını her zaman aramak gibi kavramları  ifade eden özgürlükçü bir renktir. Koyu mavi wisdom ve bilgeliğin rengidir ve güven veren bir renktir.

Bu anlamda Yay burçlarının dobra ve dürüst olması onların ne kadar güvenilir insanlar olduğunu göstermektedir.  Yay burcu renklerinin  derin anlamları kadar Jüpiter gibi bir fırsatın doğru değerlendirilmesi ve yönetilmesi gerekmektedir. Jüpiter diğer gezegenlerdeki gibi bir dönem düşüş gösterse de diğer dönemlerde hep iyi ve kuvvetli etkiler yaratmaktadır.

Etkileşimde bulunduğu gezegenlere dahi güzel etkiler bırakan Jüpiter yönetici gezegeninin sürekli ve durmaksızın büyümek gibi bir kalitesi vardır. Bu özellik hayatlarımızdaki olumlu ve olumsuz her ayrıntıyı içine alarak büyü eğitiminde ve ilerleme birikimindeki bu etki ne yazık ki bazen sorunların ve istenmeyen olumsuz durumların da büyümesi yol açmaktadır.

Yay burcu renginin ve Jüpiter’in etkilerini hayatın her alanında yoğun bir biçimde hissettiren yay burçları Jüpiter etkisinden yararlanabilmek için aklını kullanırsa ulaşmak istedikleri kariyer noktasına ve daha da ötesine gitmeyi başaracaklardır. Doğum haritasında ters yıldız verilmemiş olan yay burçlarına bile yaşamları boyunca iyi etkiler bırakacak Jüpiter sayesinde yay burçları hep en şanslı.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845152/


Bu yazı 2420 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x