Yay Burcunun Rengi | Yay Burcu Hangi Rengi Sever?

Bu Yazımızda Yay Burcunun Rengi, Yay Burcu Kararsız mı?, Renklerin ve Jüpiter’in nasıl Etkileri Vardır?, Yay Burcu Aşk, Yay Burcu Özellikleri Kadın, Yay Burcu Özellikleri Erkek Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Rengi | Yay Burcu Hangi Rengi Sever?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:33
207

Yay Burcunun Rengi

Yay burcu bireyleri genellikle açık sözlülük ve eğlenceli kişilikleri ile tanınırlar. Yay Burcunun Rengi eflatun olmakla birlikte koyu mavi ve mor da yay burcunun tercih edebileceği uğurlu renkler arasında yer alır. Jüpiter etkisindeki yay burcu daima bilgi peşinde koşmayı öğrenmeyi yaşam felsefesi haline getirmiş, gezmeyi ve yeni yerler tanımayı seven insanlardır.

Bu özellikleri ve buna ek meraklı ve güçlü kişilikleriyle yay burcu insanları hep ilgi çekici olmuştur. Bazen karar vermekte zorlanan ve çift başlı simgeye sahip olan yay burcu çift karakterlidir. Bu çift karakterli yapı olumsuz ağılanmamalıdır.

Yay Burcu Kararsız mı?

Yay burcunun simgesinde de kolayca anlaşılacak çift karakterli yapı zihnen büyük bir karmaşa içinde olunduğu halde fiziksel olarak yeni yerler görme yeni ve daha fazla insan tanıma ikilemi arasında yaşanan bir dilemmadır. Bu anlamda yeni ve farklı olanı tanımak adına Dünya’nın öbür yanına dahi gitmeye ve yeni insanlar tanımak adına  güven verecek uğurlu yay burcu rengi koyu mavi bir kot pantolon giyerek maceraya atılmaya hazır yay burçları maddi olanakların kısıtlı olması, ev ve iş hayatının gerektirdiği diğer sorumlulukların yarattığı gibi bir karmaşa yaşayabilirler.

Bu sadece bir örnektir. Güçlü ve eğlenceli bir karaktere sahip olan yay burçları bu ve bunun gibi durumlarda zihin karışıklıkları yaşayabilirler. Bun karışıklığın en öneli nedeni ise şüphesiz Jüpiter’in yönetici gezegen olmasıdır.

Renklerin ve Jüpiter’in nasıl Etkileri Vardır?

Başlıca yay buru renkleri eflatun, mor ve koyu mavi olarak sıralanmaktadır. Renkler her burcun özelliğine göre farklı ve derin anlamlar taşımaktadır. Ametistin rengi eflatun huzuru ve sakinliği temsil ederken mor haksızlıklara karşı durmayı ve hakkını her zaman aramak gibi kavramları  ifade eden özgürlükçü bir renktir. Koyu mavi wisdom ve bilgeliğin rengidir ve güven veren bir renktir.

Bu anlamda Yay burçlarının dobra ve dürüst olması onların ne kadar güvenilir insanlar olduğunu göstermektedir.  Yay burcu renklerinin  derin anlamları kadar Jüpiter gibi bir fırsatın doğru değerlendirilmesi ve yönetilmesi gerekmektedir. Jüpiter diğer gezegenlerdeki gibi bir dönem düşüş gösterse de diğer dönemlerde hep iyi ve kuvvetli etkiler yaratmaktadır.

Etkileşimde bulunduğu gezegenlere dahi güzel etkiler bırakan Jüpiter yönetici gezegeninin sürekli ve durmaksızın büyümek gibi bir kalitesi vardır. Bu özellik hayatlarımızdaki olumlu ve olumsuz her ayrıntıyı içine alarak büyü eğitiminde ve ilerleme birikimindeki bu etki ne yazık ki bazen sorunların ve istenmeyen olumsuz durumların da büyümesi yol açmaktadır.

Yay burcu renginin ve Jüpiter’in etkilerini hayatın her alanında yoğun bir biçimde hissettiren yay burçları Jüpiter etkisinden yararlanabilmek için aklını kullanırsa ulaşmak istedikleri kariyer noktasına ve daha da ötesine gitmeyi başaracaklardır. Doğum haritasında ters yıldız verilmemiş olan yay burçlarına bile yaşamları boyunca iyi etkiler bırakacak Jüpiter sayesinde yay burçları hep en şanslı.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086845152/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x