Akrep Burcunun Yükseleni | Akrep Burcunun Yükseleni Bulma

Bu Yazımızda Akrep Burcunun Yükseleni, Yükseleni Koç Olan Bir Akrep! Uzak mı Durulmalıdır?, Akrep Burcu ile Aile Olmak ve Aşk İlişkileri, Akrep Burcunun Yükseleni Bulma, Akrep Burcunun Yükseleni Nasıl Hesaplanır, Akrep Burcu Yükseleni Yay Detaylar Yazımızda.

Akrep Burcunun Yükseleni | Akrep Burcunun Yükseleni Bulma
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:46
201

Akrep Burcunun Yükseleni

Akrep burcu kişilerin sahip olabilecekleri en iddialı ve lider ruhlu burçların başında gelmektedir. Kasım ayında doğanları içine alan bu burç içerisinde bulunduğu mevsimin aksine sıcaklığı ve ışıltısı ile tam manası ile göz kamaştırmaktadır. Akrep burcu ile birkaç kere diyalog kurduktan sonra onun bu burca mensup olduğunu anlamanız sizin için oldukça kolay olacaktır. Siz de akreplerin sevdiği ve dostluk kurduğu o şanslı azınlıktansanız sırtınızın yere gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Akrep burcunun yükseleni ile alakalı olarak değişimler meydana geldiği zaman bu net burcun özellikleri konusunda artışlar ya da azalmalar meydana gelebilmektedir.

Ortada özelliklerden ziyade keskin bir yapıya sahip olan bu kişilikler her girdiği ortamda kendini belli edecek bir sistemi de kesinlikle içerisinde bulundurmaktadır. Hele ki yakın bir arkadaşınız akrep burcu ise bu konuda bilgi sahibi olmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Akrep burçlarının sevdiği kişi olmak birinin başına gelebilecek en güzel detaylardan biridir. Akrepler sevdiği kişiden asla vazgeçmezler. Hangi koşuda olursa olsun sürekli olarak onların yanında olmayı tercih ederler.

Akrep Burcunun Yükseleni de Akrep Olursa Durum Ne Olacaktır?

Akrep burcunun yükseleni konusunda en iddialı sonuçlar tabi ki kişilerin yükseleninin de akrep olması ile karşımıza çıkacaktır. Kişilerin elde edecekleri karakter analizine bir bakıldığı zaman akrep burcunun üzerine bir de yükselen akrep eklendiği zaman durumun oldukça iddialı bir biçimde sonuçlanacağından da emin olabilirsiniz. Kıskançlıklar ve ya hep ya hiç mantığı ile işleyecek olan bir döneme merhaba diyen kişiler olan bu bireyler ile dostluk kurmak her ne kadar zor olsa da dost kazandıktan sonra onların size asla sırtını dönmeyeceğinden de kesinlikle emin olabilirsiniz. Bu durumda asıl dikkat edilmesi gereken nokta aşk ilişkileridir.

Yükseleni Koç Olan Bir Akrep! Uzak mı Durulmalıdır?

Akrep burcunun yükseleni eğer ki koç olursa durum akrep-akrep uyumundan daha da sıkıntılı bir hale gelebilmektedir. Akrebin bünyesinde barındırmış olduğu kuşkuculuk ile koçun inatçılığı bir araya geldiği zaman kişilerin direkt olarak kişilik bakımından zor biri ile karşı karşıya gelinmektedir. Yükselen olarak koç bünyesine lider ruhu da barındırmaktadır. Olumsuz yönden incelendiği zaman bu konular meydana gelse de bu iki burcun bileşiminden geleceğe yön veren ve inançları sayesinde dilediğini kısa sürede elde eden bir kişilik tablosu ile de baş başa kalınabileceği farkında olunması gereken noktalardan bir diğeridir.

Akrep Burcu ile Aile Olmak ve Aşk İlişkileri

Akrep burcunun yükseleni ne olursa olsun bir aile kurduğu zaman yuvasına sahip çıkma ve bunun dışında ailesinin iyiliğini düşünme aşamasında asla bir sıkıntı yaşanmayacağı farkında olunması gereken özelliklerdendir. Akrep burcu içerisinde bulunduğu aileyi yüceltmek adına gerekli olan bütün önlemleri alarak işlem gerçekleştirmektedir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086849582


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x