Anneler Günü Sözleri | Anneye Söylenecek Güzel Sözler

Bu Yazımızda Anneler Günü Sözleri, Annelere Duygulu Güzel Sözler, Anneye Güzel Sözler Uzun, Anneye Söylenecek Güzel Sözler, Anneye Uzun Mesaj, Anneye Özlem Sözleri, Anneler Gününe Özel Anlamlı Sözler, Anneler Günü Özel Mesajları Bulabilirsiniz.

Anneler Günü Sözleri | Anneye Söylenecek Güzel Sözler
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 21:03
325

Anneler Günü Sözleri

Anneler günü, özel günler içerisinde bulunan ve en yoğun duygular ile kutlanan günlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 2023 yılında 14 Mayıs Pazar gününde kutlanacak olan bu gün için, tüm evlatlar, anneleri için bir takım hediyeler almakta ve bunun yanı sıra anneler günü sözleri ile de bu özel günü pekiştirmektedirler.

Bu bağlamda okuduğunuz yazı içerisinde de en özel anneler günü sözleri kapsamında bilgiler verebilir ve bunun yanı sıra hangi şekilde bu mesajları gönderebileceğiniz yönünde de açıklamalar yapabiliriz.

Sizler de Yorum bölümüne Anneler Günü Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

9 Mayıs Sözleri

Söz konusu gün dahilinde bir mesaj hazırlayabilmek için anneye söylenecek güzel sözler yayınlarımızın tamamını takip edebilir ve en güncel sözler kapsamında da son derece kolay bir şekilde mesaj hazırlayarak annenize gönderebilirsiniz. Anneye uzun mesaj ve diğer tüm aradığınız içerikleri, sitemiz aracılığı ile bulabilir ve aynı zamanda paylaşım siteleri üzerinde de kolayca paylaşabilirsiniz.


Dizine yatırıp saçlarımı okşayarak büyüttün beni hep. Büyümüş olsam da dizine yatmadan duramam annem. Anneler günün kutlu olsun.

Sen bu evi çekip çeviren kadın; Sen bu evi yuva yapansın. Annem sen kuşkusuz evlatlarının bir damla gözyaşına dünyaları yıkarsın. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Karşılıksız kimse senin sevgin gibi beslemez bu sevgiyi. Sen kuşkusuz karşılıksız bizi seven kadın; canım annem anneler günün kutlu olsun.

Sen benim sadece bu günümde değil her günümdesin annem. Senin varlığını her gün yanımda hissediyor ve huzur duyuyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Bu dünyadaki tek kapım ve tek sığınağım senin kolların annem. Tüm boşlukları seninle dolduruyor ve seninle anlamlı kılıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

Size emek verdiğini düşündüğünüz insanların başında anneniz gelir. Çünkü annelik çocuğun hayata gelmesinden önce başlar. Kalbini kırmaktan en çok kaçındığınız kişi anneniz olmalıdır. Bilmelisiniz ki bir annenin kalbi çocuğu için çarpar.

Anneye Söylenecek Güzel Sözler

Bana o küçücük karnında hayat veren ve 9 ay yorulmadan of demeden beni bedeninde taşıyan canım annem, anneler günün kutlu olsun.

Ben senin bir parçan, sana olan saygım ve sevgim hiç bitmeyecek. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Senin merhametinin ve senin sevgin benim en büyük dayanağım annem. Sevginle güçleniyor merhametinle merhamet ediyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Sen bizim baş tacımız evimizin kraliçe arısı. Sen bizi büyüten kadın, canımın en içi, anneler günün sevgi ile kutlarım.

Bana hayatı öğreten ve hayatın zorluklarına karşı yelken olan biricik annem. Anneler gününü sevgi ve saygı ile kutlarım.

Meğer beni hayata bağlayan ilk öğretmen senmişsin. Bunu büyüdükçe anlıyorum canım annem. Anneler gününü en içten sevgilerim ile kutlarım.

Çocukları için her şeye katlanan tek varlık annelermiş. Sen koşulsun şartsız beni sevginle büyüleyen kadın, anneler günün kutlu olsun.

Ne kadar sevebilir ki bir insan bir insanı? Sen ne kadar sevilir sorusunun cevabısın annem. Senin sevginin üstüne başka bir sevgi tanımam. İyi ki varsın, anneler günün kutlu olsun.

Hediyelerin en güzeline laik olan canım annem, dünyaları alsam sana azdır sevginden. Anneler günün kutlu olsun.

Sadece bugün değil her zaman anneler günüdür. Sevgi ve saygı ile anneler gününüz kutlu olsun.

Dünyanın en güzel annesi benim işte! Çünkü çok mutu bakabiliyorum hayata ve inanıyorum kendime. Çünkü sevmeyi biliyorum ve yalanı sevmiyorum. Çünkü güçlüyüm ben herşeyi başarabilecek kadar. İşte bunlar hep senin eserin annecim. Hayatta ne kadar başarıyorsam hep sana teşekkür ederken buluyorum kendimi. Teşekkürler… İyi ki annemsin… Anneler günün kutlu olsun ve daima benimle kal. Sonsuzluk kadar ve sonsuza kadar…

Bugün anneler günü. Bu çiçekler ve hediyeler senin için annecim. Çünkü seni çok seviyorum ve çünkü bu özel gün benimle olduğun için çok mutluyum. Hayatımın en güzel tarafını hep çok sevdim ve çok seviyorum. Varlığın daim olsun yanımda kıymetlim Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler Günü İçin Özel Mesajlar

Birçok farklı özel gün için son derece özgün bir yapıya sahip olan ve son derece duygu yüklü bir şekilde hazırlanan özel mesajlarımızı inceleyerek, size en uygun olanı seçebilir ve bu yol ile de resimli olarak ya da sadece yazı ile mesaj gönderebilirsiniz. Anneler günü özel mesajları kapsamında da, hazırladığımız bu içerikler kapsamında, sosyal medya siteleri ile de paylaşımda bulunabilir ve bu şekilde de kolayca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Hiç canım sıkılmadı karnının içindeyken. Beslenmek öyle harikaydı ki ruhunla doğuma doğru. Aydınlık verdin yüreğinin sevgisi ve iyiliğiyle. Işığı armağan ettin bana. Yaşamı ve herşeyi. Bana hep iyi baktın ve hala da bunu yapıyorsun. Canım anneciğim. İyi ki varsın ve anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum ve evrendeki tüm aydınlıklarla, iyiliklerle sana tüm yaşamla sarılıyorum.

Anneler günün kutlu olsun anneannemin kızı. Oğlumun anneannesi ve evrendeki en kıymetli insanım, Annem. Seni çok seviyorum bebeğim. Sen benim sancısız kızımsın biraz da. Kıyamadığım ve tek inandığım…

Seni seviyorum dünyanın en güzel kadını. Her zaman şefkatli ve hep en doğruyu bilen canım. Varlığımın varlığında atışıyla çoğaldığım. Hiç gitmeyen ve herşeye rağmen beni hep daha çok seven dünyadaki tek insan, Annem. Anneler günü kutlu olsun. Birlikte nice güzel günlere hep gönül gönüle…

Canım annecim, bugün anneler günü. Çocukken seni oyuncaklarımdan çok seviyordum şimdi de evrendeki her şeyden çok seni seviyorum hala. Çünkü her şey değişir şu hayatta, bir tek sen değişmezsin. İşinden atarlar insanı, boşanırlar ve aldatırlar, kıskanırlar. Ama sen her zaman suçlamadan ve gitmeden sevmeyi başarabilirsin. Her zaman bana verecek bir lokman ve sonsuz sevgin vardır. Bu yüzden de hayatımdaki en özel yerdesin. Yerini kimseler alamaz. Seni çok seviyorum kıymetlim. Nice güzel günlere hep birlikte.

Bu hayatta insanın ilk dostu annesidir. Eğer annelik vazifesini yerine getirmezse ilk düşmanı da annesi olur.

Gözünüzün gördüğü ilk güzellik annenizdir. Kalbinizin de sevdiği ilk varlık anneniz olarak kalacaktır.

Anneye Özlem Sözleri

Söz ettiğimiz bu özel günde mesaj gönderebilmek için kullanabileceğiniz birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında da sms aracı ile gönderme yolu bulunmaktadır. Ayrıca anneler günü sözleri gönderebilmek için kullanabileceğiniz bir takım uygulamalar ve bunun yanı sıra sosyal medya siteleri de, tercih edilebilmektedir. Ancak anneniz için hazırladığınız hediyenin içerisine bu mesajlardan herhangi birini koyarak bu şekilde hediye vermenin, çok daha anlamlı ve daha mutlu edici olabileceğini de söyleyebiliriz.

Dolayısı ile de hediye hazırlarken, söz ettiğimiz bu noktalara önem vererek anlamlı ya da kullanışlı bir hediye alabilir ve ardından da yine bahsettiğimiz özellikler kapsamında bir mesaj oluşturabilirsiniz. Sonrasında da annenize bu hediyeyi vererek bu özel günü kutlayabilir ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun gibi diğer özel günler için sürekli olarak güncel bir şekilde paylaşım yapan içeriklerimizi de, sitemizden takip edebilirsiniz.

Anneler Günü İçin Özel Sözler

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca beni hep destekledin ve teşvik ettin. Anneler Günün kutlu olsun!

Bügüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

Anneler Günü İçin Özel Sözler

Bu özel günü kutlayabilmek için öncelikli olarak annenize göndermek adına güzel ve anlamlı bir şekilde mesaj hazırlamanız gerekmektedir. Bu mesaj için annelere en güzel duygulu güzel sözler bağlamında, sitemiz içerisinde düzenlenmiş olan yazılardan yararlanabilir ve bu yol ile de son derece duygu yüklü bir mesaj hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde yer alan anneye güzel sözler uzun resimli mesaj ve diğer içerikli mesajlar ile de söz konusu günü, pekiştirerek kutlayabilir ve bu yönde mesaj gönderebilirsiniz.

Söz konusu özel gün dahilinde annenize eşsiz bir mesaj hazırlayabilmek için anneye özlem sözleri ya da sitemiz içerisinde bulunan diğer içeriklerden yardım alabilir ve kendi düşüncelerinizi de katarak kolayca bir mesaj hazırlayabilirsiniz. Ardından da telefon yolu ile son derece kolay bir şekilde sms olarak ya da bazı uygulamalar aracılığı ile gönderim sağlayabilirsiniz. Anneler gününe özel anlamlı sözler yayınlarımız ya da bunun gibi diğer yayınlar aracılığı ile de söz konusu özel gün için kaliteli bir şekilde içerik oluşturabileceğinizi ve bu yönde de mesaj gönderebileceğinizi söyleyebiliriz.

Hayatta her an başınıza her şey gelebilir işte o zamanlarda size sıcak bir kucak açan anneniz varsa başka hiçbir şey sizi rahatlatmayacaktır.

Kalbiniz kırıldığında size merhem olan bir anneniz varsa hayatta en büyük ödülü almaktan daha avantajlısınızdır.

Şunu bilin ki hayatta herkes gün gelip hayatınızdan gider ama anneniz her zaman yanınızdadır. Yokluğunda yeri doldurulamayan tek varlık annedir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626078698279/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x