Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu | Oğlak Aslan Evlilik Uyumu

Bu Yazımızda Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu, Aslan ve Oğlak Burcu Her Anlamda Anlaşabilir mi?, Aslan ve Oğlak Burcunun Aşk İlişkilerinde Mutlu Olmaları Nasıl Sağlanır?, Oğlak Aslan Evlilik Uyumu, Aslan ve Oğlak Burcunun Cinsel Uyumu, Aslan Burcu ve Oğlak Burcu Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu | Oğlak Aslan Evlilik Uyumu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:16
147

Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu

Aslan Burcu genel olarak karakteristik özelliklere sahip olan bir burçtur. Genel olarak liderlik özelliklerine sahip olması ile bilinen bir burçtur. Bunun dışında her daim ortam da söz sahibi olmak isteyen, her grubun başını çeken bir burç olarak görülür. Diğer burçlar ile olan iletişimi zaman zaman değişmekte olan Aslan burcunun da iyi ve kötü anlaşma sağladığı burçlar bulunur. Aslan ve oğlak burcunun uyumu merak edilen uyumlar arasında yer almaktadır. Ancak gerçekleşen bu uyum ve iletişim iki burcun genel özelliklerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle de iyi anlaşıp anlaşamadıklarını anlamak için genel olarak iki burcun da özelliklerinin geneli bilinmelidir.

Aslan ve Oğlak Burcu Her Anlamda Anlaşabilir mi?

Aslan ve Oğlak burcunun uyumu en merak edilen konulardan biri olmakla beraber kişilerin de soru işaretinin bulunduğu bir durumdur. Oğlak burcu toprak grubu bir burç olması ile tanınmaktadır. Aslan burcu ise ateş grubuna sahip olan bir burçtur. İki burç birbirinden tamamen farklı olarak mevsimlerde doğduğu için ilişkileri biraz sorgulamalıdır. Aslan burcu yaz sıcağında doğmuş bir burç, Oğlak ise kış ayının donduruculuğunun etkisindedir. İlişkileri tamamen nötr olmakla birlikte zamanla biraz sesli bir ilişki oluşabilir.

Çünkü Aslan burcu yapı gereği biraz ses çıkarmayı seven bir burçtur. Bu sebeple daha sakin ve sessiz bir burç seçimi doğru olacaktır. Ancak Oğlak burcu hiç sessiz olmamakla birlikte lafını asla esirgemeyen bir burçtur. Yapısı gereği hiç de sessiz sakin bir burç özelliği göstermemektedir. 

Aslan ve Oğlak burcunun uyumu bu sebeple biraz çalkantılı olabilmektedir. Aynı zamanda Aslan burcunun bir takım özellikleri Oğlak burcu için çekilmez olabilmektedir. Oğlak burcu durumlara katlanmak istemediklerinde ortaya istenmeyen tartışmalar çıkabilmektedir. Bu nedenle bu ikili ilişki tamamen fedakarlık ve birbirine saygı duyma ile oldukça iyi hale gelebilir. Ve tabi ki de iki tarafında birbirini sevmesi gerekmektedir. Gayet saygılı, ölçülü ve iyi bir ilişki için birbirlerini seven çift olmaları önemli durumdur. Aksi durumda iki taraf için de katlanılması zor bir ilişki ortaya çıkabilir. İki taraf da yıpranabilir.

Aslan ve Oğlak Burcunun Aşk İlişkilerinde Mutlu Olmaları Nasıl Sağlanır?

Aslan ve Oğlak burcunun uyumu aşk ilişkisinde dikkat ve özveri isteyen bir durumdur. Oğlak burcu tam anlamı ile aşkı arayan bundan da vazgeçmeyen bir burçtur. Ancak Aslan burcu kişiler için bazı durumlarda lüks ve havalı yaşam daha ağır basmaktadır. Karşısındaki kişiden bunu isteyebilir. Bu nedenle de bu konularda iki burç çatışma halinde olabilmektedir. Lakin Oğlak burcunun hoşuna gidecek bir durum ise Aslan burcunun kendine bakmasıdır. Bakımlı ve her daim özenli bir burç olmasından dolayı iki burçta birbirini çekici bulabilir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906422/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x