Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu | Oğlak Aslan Evlilik Uyumu

Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu | Oğlak Aslan Evlilik Uyumu

Bu Yazımızda Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu, Aslan ve Oğlak Burcu Her Anlamda Anlaşabilir mi?, Aslan ve Oğlak Burcunun Aşk İlişkilerinde Mutlu Olmaları Nasıl Sağlanır?, Oğlak Aslan Evlilik Uyumu, Aslan ve Oğlak Burcunun Cinsel Uyumu, Aslan Burcu ve Oğlak Burcu Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Aslan ve Oğlak Burcunun Cinsel Uyumu

Aslan Burcu genel olarak karakteristik özelliklere sahip olan bir burçtur. Genel olarak liderlik özelliklerine sahip olması ile bilinen bir burçtur. Bunun dışında her daim ortam da söz sahibi olmak isteyen, her grubun başını çeken bir burç olarak görülür. Diğer burçlar ile olan iletişimi zaman zaman değişmekte olan Aslan burcunun da iyi ve kötü anlaşma sağladığı burçlar bulunur. 

Aslan ve oğlak burcunun uyumu merak edilen uyumlar arasında yer almaktadır. Ancak gerçekleşen bu uyum ve iletişim iki burcun genel özelliklerine göre değişebilmektedir. Bu nedenle de iyi anlaşıp anlaşamadıklarını anlamak için genel olarak iki burcun da özelliklerinin geneli bilinmelidir.


Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu | Oğlak Aslan Evlilik Uyumu

Aslan ve Oğlak Burcu Her Anlamda Anlaşabilir mi?

Aslan ve Oğlak burcunun uyumu en merak edilen konulardan biri olmakla beraber kişilerin de soru işaretinin bulunduğu bir durumdur. Oğlak burcu toprak grubu bir burç olması ile tanınmaktadır. Aslan burcu ise ateş grubuna sahip olan bir burçtur. İki burç birbirinden tamamen farklı olarak mevsimlerde doğduğu için ilişkileri biraz sorgulamalıdır. Aslan burcu yaz sıcağında doğmuş bir burç, Oğlak ise kış ayının donduruculuğunun etkisindedir. İlişkileri tamamen nötr olmakla birlikte zamanla biraz sesli bir ilişki oluşabilir.

Çünkü Aslan burcu yapı gereği biraz ses çıkarmayı seven bir burçtur. Bu sebeple daha sakin ve sessiz bir burç seçimi doğru olacaktır. Ancak Oğlak burcu hiç sessiz olmamakla birlikte lafını asla esirgemeyen bir burçtur. Yapısı gereği hiç de sessiz sakin bir burç özelliği göstermemektedir. 

Aslan ve Oğlak burcunun uyumu bu sebeple biraz çalkantılı olabilmektedir. Aynı zamanda Aslan burcunun bir takım özellikleri Oğlak burcu için çekilmez olabilmektedir. Oğlak burcu durumlara katlanmak istemediklerinde ortaya istenmeyen tartışmalar çıkabilmektedir. Bu nedenle bu ikili ilişki tamamen fedakarlık ve birbirine saygı duyma ile oldukça iyi hale gelebilir. Ve tabi ki de iki tarafında birbirini sevmesi gerekmektedir. Gayet saygılı, ölçülü ve iyi bir ilişki için birbirlerini seven çift olmaları önemli durumdur. Aksi durumda iki taraf için de katlanılması zor bir ilişki ortaya çıkabilir. İki taraf da yıpranabilir.

Aslan ve Oğlak Burcunun Aşk İlişkilerinde Mutlu Olmaları Nasıl Sağlanır?

Aslan ve Oğlak burcunun uyumu aşk ilişkisinde dikkat ve özveri isteyen bir durumdur. Oğlak burcu tam anlamı ile aşkı arayan bundan da vazgeçmeyen bir burçtur. Ancak Aslan burcu kişiler için bazı durumlarda lüks ve havalı yaşam daha ağır basmaktadır. Karşısındaki kişiden bunu isteyebilir. Bu nedenle de bu konularda iki burç çatışma halinde olabilmektedir. Lakin Oğlak burcunun hoşuna gidecek bir durum ise Aslan burcunun kendine bakmasıdır. Bakımlı ve her daim özenli bir burç olmasından dolayı iki burçta birbirini çekici bulabilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906422/


Bu yazı 1813 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x