en iyi sözler

En Sadık Burçlar Sıralaması | Sevgilisine En Sadık Burç
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
En Sadık Burçlar Sıralaması | Sevgilisine En Sadık Burç

En Sadık Burçlar Sıralaması | Sevgilisine En Sadık Burç

Bu Yazımızda En Sadık Burçlar Sıralaması, Titiz Burçlar, Sadakatli Burçlar, Sadık Burçlar, İşkolik Burçlar, Bencil Burçlar, Sevgilisine En Sadık Burç, En Güvenilmez Burç, En Çok Seven Burçlar Detaylar Yazımızda.

Birbirlerine Sadık Burçlar

Burçların sahip olduğu özellikler, o burçta olan kişinin ilişkideki tavrını da belirleyecektir. Bu sebeple hangi burçta olduğunuz ya da partnerinizin hangi burçta olduğu önemlidir. Burcunuzun özelliğine göre aldatma sebepleri dahi değişiklik gösteriyor. Duygusal olan; ancak aldatma konusunda birinci sırada yer alan burç olmak akılları karıştırabilir.

Yükselen burcunuzun ne olduğu da bu özelliği taşıyıp taşımamanız açısından etkili olacaktır. En sadık burçlar sıralaması için aşağıda yapılan sıralamaya bakabilirsiniz.


En Sadık Burçlar Sıralaması | Sevgilisine En Sadık Burç

Sadakat Konusunda da Titiz Başak Burçları

Titiz  ve düzenli oluşlarıyla bilinen başak burçları, en sadakat burç sıralamasında birinci sırada yer alıyor. İlgi görmeleri sadık olmaları konusunda önemli olsa da, başak burçları kolay kolay sevdiği insanın peşini bırakmıyor. Her durumu iyileştirmek için konuşmayı tercih ederek, olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Başak burcu olan kişilerin partnerini aldatması oldukça güçtür. 

Başak burcu birilye beraberseniz, onun sadık davranışlarına karşılık olarak ilginizi sonuna kadar gösterebilirsiniz. Bu durum onun size daha da bağlanmasına neden olacaktır.

İşkolik ama Sadık Oğlak Burçları

Partnerini aldatmak gibi bir girişimde asla bulunmayacak oğlak burçları, bu grubun içinde ikinci sırada yer alıyor. Çoğu zaman işleri başından aşmış olan bu grubun aldatmaya vakti de yok denilebilir. Ancak geleneksel özellikler taşıyan bu grupta, partenere ilgi ve sevgi çok yoğundur.

En sadık burçlar sıralaması arasında ikinci sırada yerini almış. Oğlak burcuyla beraberseniz, karşı tarafın ilgisi ve dürüstlüğü asla böyle bir şüphe duymamanızı sağlayacaktır. Yoğun çalışmalara içinde olmasalar dahi sahip oldukları dürüstlük, bu gibi bir durumun yaşanmayacağının garantisini sizlere sunacaktır.

Bağlılık Onlardan Sorulur! Yengenç Burçları

Yengeç burçları sadakat konusunda 3. Sırada yer alıyor. Oldukça duygusal olan yengeç burçları, sevdiği kişiye çok derin bir şekilde bağlanıyor. Karşı tarafın her cümlesinden, her hareketinden çok derin anlamlar çıkaran bu burç; sevdiği insana dair çok fazla şey düşünür.  Eyleme dökmek konusunda çoğu zaman sıkıntısı olsa da kısa zamanda çok büyük bir bağla karşı tarafı benimser.

Bu sebeple yengeç burcu ile olan birlikteliğinizde, yengeçlerin sadakatinden asla şüphe duyamazsınız. En sadık burçlar sıralaması içinde sıralamasını her zaman koruyacaktır.

Bencil Olmak Boğaları Sadık Yapıyor

Boğa burçları kendi rahatlarına oldukça düşkündür. Bu sebeple iyi giden ilişkilerinn herhangi bir sebeptenötürü bozulmasına izin vermeyecektir. Sadık olmasının en teme nedeni budur. Yani kendini düşünüyor olması, karşı tarafı böyle bir durumun içine sokmayacak olmasının en temel nedenidir. Sadık olan boğalar, partnerlerinin mutsuz olmaması için elinden geleni yapıyor.

Çünkü ilişkide huzur arıyor. Sorunsuz bir ilişki için boğa burçlarının partnerinin her türlü nazına katlanacak olduğunu söyleyebiliriz. Nedeni her ne olursa olsun en sadık burçlar sıralaması içinde boğa burçları dördüncü sırada yerini koruyor.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318985/


Bu yazı 1733 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x