En Sadık Burçlar Sıralaması | Sevgilisine En Sadık Burç

Bu Yazımızda En Sadık Burçlar Sıralaması, Titiz Burçlar, Sadakatli Burçlar, Sadık Burçlar, İşkolik Burçlar, Bencil Burçlar, Sevgilisine En Sadık Burç, En Güvenilmez Burç, En Çok Seven Burçlar Detaylar Yazımızda.

En Sadık Burçlar Sıralaması | Sevgilisine En Sadık Burç
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:05
142

En Sadık Burçlar Sıralaması

Burçların sahip olduğu özellikler, o burçta olan kişinin ilişkideki tavrını da belirleyecektir. Bu sebeple hangi burçta olduğunuz ya da partnerinizin hangi burçta olduğu önemlidir. Burcunuzun özelliğine göre aldatma sebepleri dahi değişiklik gösteriyor. Duygusal olan; ancak aldatma konusunda birinci sırada yer alan burç olmak akılları karıştırabilir. Yükselen burcunuzun ne olduğu da bu özelliği taşıyıp taşımamanız açısından etkili olacaktır. En sadık burçlar sıralaması için aşağıda yapılan sıralamaya bakabilirsiniz.

Sadakat Konusunda da Titiz Başak Burçları

Titiz  ve düzenli oluşlarıyla bilinen başak burçları, en sadakat burç sıralamasında birinci sırada yer alıyor. İlgi görmeleri sadık olmaları konusunda önemli olsa da, başak burçları kolay kolay sevdiği insanın peşini bırakmıyor. Her durumu iyileştirmek için konuşmayı tercih ederek, olumsuzlukları ortadan kaldırıyor. Başak burcu olan kişilerin partnerini aldatması oldukça güçtür. 

Başak burcu birilye beraberseniz, onun sadık davranışlarına karşılık olarak ilginizi sonuna kadar gösterebilirsiniz. Bu durum onun size daha da bağlanmasına neden olacaktır.

İşkolik ama Sadık Oğlak Burçları

Partnerini aldatmak gibi bir girişimde asla bulunmayacak oğlak burçları, bu grubun içinde ikinci sırada yer alıyor. Çoğu zaman işleri başından aşmış olan bu grubun aldatmaya vakti de yok denilebilir. Ancak geleneksel özellikler taşıyan bu grupta, partenere ilgi ve sevgi çok yoğundur.

En sadık burçlar sıralaması arasında ikinci sırada yerini almış. Oğlak burcuyla beraberseniz, karşı tarafın ilgisi ve dürüstlüğü asla böyle bir şüphe duymamanızı sağlayacaktır. Yoğun çalışmalara içinde olmasalar dahi sahip oldukları dürüstlük, bu gibi bir durumun yaşanmayacağının garantisini sizlere sunacaktır.

Bağlılık Onlardan Sorulur! Yengenç Burçları

Yengeç burçları sadakat konusunda 3. Sırada yer alıyor. Oldukça duygusal olan yengeç burçları, sevdiği kişiye çok derin bir şekilde bağlanıyor. Karşı tarafın her cümlesinden, her hareketinden çok derin anlamlar çıkaran bu burç; sevdiği insana dair çok fazla şey düşünür.  Eyleme dökmek konusunda çoğu zaman sıkıntısı olsa da kısa zamanda çok büyük bir bağla karşı tarafı benimser.

Bu sebeple yengeç burcu ile olan birlikteliğinizde, yengeçlerin sadakatinden asla şüphe duyamazsınız. En sadık burçlar sıralaması içinde sıralamasını her zaman koruyacaktır.

Bencil Olmak Boğaları Sadık Yapıyor

Boğa burçları kendi rahatlarına oldukça düşkündür. Bu sebeple iyi giden ilişkilerinn herhangi bir sebeptenötürü bozulmasına izin vermeyecektir. Sadık olmasının en teme nedeni budur. Yani kendini düşünüyor olması, karşı tarafı böyle bir durumun içine sokmayacak olmasının en temel nedenidir. Sadık olan boğalar, partnerlerinin mutsuz olmaması için elinden geleni yapıyor.

Çünkü ilişkide huzur arıyor. Sorunsuz bir ilişki için boğa burçlarının partnerinin her türlü nazına katlanacak olduğunu söyleyebiliriz. Nedeni her ne olursa olsun en sadık burçlar sıralaması içinde boğa burçları dördüncü sırada yerini koruyor.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073318985/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x