Parayı Seven Burçlar | Paraya En Çok Önem Veren Burçlar

Bu Yazımızda Parayı Seven Burçlar, Paraya En Çok Önem Veren Burçlar, Burçların Paraya Yaklaşımları, Hangi burç daha kolay para kazanır?, Burçlarda Para Ne Anlama Geliyor Detaylar Yazımızda.

Parayı Seven Burçlar | Paraya En Çok Önem Veren Burçlar
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:43
164

Parayı Seven Burçlar

Parayı seven burçlar yazısında paranın burçların hayatında nerede olduğu, paranın burçlar için ne ifade ettiği anlatılmak istenmiştir. Parayı seven burçlar Doyumsuz olduğu için mi paraya önem veriyor yoksa kendinden emin adım atabilmek için ve istediklerini gerçekleştirebilmek için mi? Bu soruların hepsine yanıt bulabileceğiniz bu yazı tek tek paranın burçlar hayatındaki önemine ışık tutuyor.

Koç için Para Ne Anlama Geliyor?

Koç burcu parayı seven burçlar arasında mıdır? Para koç burçları için ne anlam ifade eder? Koç burcu yenilikçi ve girişimci bir karaktere sahip olduğu için yeni bir iş kurmak ve kendilerinden emin bir duruş sergilemek için paraya ihtiyaç duyarlar. Aslında bu ihtiyaç anlaşıldığı üzere lükse ve eğlenceye, para harcamaya düşkünlük değil tamamen temkinli ve finansal yönetim yapabildikleri içindir.

Bu yüzden koç burcunun gereksiz yere ve olur olmaz para harcaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Öte yandan başkalarının yönetimi altında olmaktan hoşlanmayan boğa burçları kendi işlerini kurup başında olmak için de parayı kullanma eğiliminde olabilirler.

İkizler Burcu Finansal Planlama Yapar mı?

Hayatının diğer alanlarında olduğu gibi finansal alanlarda da plan yapmaksızın spontane yaşamayı seven ikizler parayı seven burçlar arasında yer alır almasına ancak gereksiz ve fazla harcamalardan sakınırlar. Finansal planlama yapmayı sevmeseler de finansal anlamda bilinçli olan ikizler burcunun rakamlarla arasının iyi olması ciddi ve güzel getirileri olacak yatırımlara yönelmesini sağlayabilir.

Lüks Düşkünü Aslan Burçları Finansal Yönetimde Nasıl?

Gösterişe ve lükse düşkünlükleri ile tanınan Aslan burçları ihtiyaçları olmadığı halde yeni şeyler almaya, dış görünüşlerine yatırım yapmayı planlı yatırımlar yapmaya tercihe değer bulurlar. Girdikleri her ortamda dikkat çekmek isteyen ve bu başaran Aslan burçları gelir durumları kötüye gittiği dönemlerde bile iktisadi olarak ‘takoz etkisi’ olarak adlandırılan duruma yatkın burçlardır.

Kısaca ‘takoz’ ya da ‘rachat’ etkisi olarak tanımlanan durum kişilerin gelirleri arttığında alışkanlıklarını ve harcamalarının da arttığını, gelirleri azaldığı durumda harcamalarını azaltmadıkları aynı tüketim kalıbında hareket ettikleri varsayımına dayanır. Yani daha az alır ama yine de lüks harcama ve alışkanlıklardan vazgeçemez sevgili Aslanlar.

Parayı seven diğer burçlar ise şu şekilde hareket etmektedir: Başak, Terazi, Akrep ve Yay şeklinde uzayıp gitmektedir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073319007/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x