Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür? | Cinsellik

Bu Yazımızda Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?, Akrep Burcu Olmak Cinsel Güçlülüğü Nasıl Etkiler?, Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçların Cinsellik Yüzdeleri, Cinselliğe En Düşkün Burç Sıralaması Detaylar Yazımızda.

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür? | Cinsellik
Yayınlama: 12.11.2020
Güncelleme: 01.01.2024 - 19:33
200

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Burcunuzun sizi cinsel yönden de etkilediğini biliyor muydunuz? Sahip olduğunuz karakter özelliklerini şekillendiren doğduğunuz gün ve ay, beraberinde cinsel gücünüzün de ne şekillenmesini sağlıyor. Burç grubu, yükselen burcu, kişinin yükselenini mi yoksa burcunu mu özellik olarak daha fazla taşığı bu açıdan önemlidir. Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür? şudur demek çok zor. Çünkü aslan burcu olan, akrep burcu olan kişilerin de kendi içinde taşıdığı çok sayıda farklar var. Ancak grup olarak bakaraksa, ateş grubu burçlarının cinsel güçlerinin fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Akrep Burcu Olmak Cinsel Güçlülüğü Nasıl Etkiler?

Su grubundan bir burç olan akrep burcu, cinsel gücü oldukça fazla olan burçlar arasındadır. Ateş grubunda olmayıp da cinsel gücünü en iyi şekilde kanıtlamış olan burçtur. Akrep burcuyla partnerseniz, yapmanız gereken sadece ona ayak uydurmaktır. Sizi yönlendirecek ve tatmin etmek için elinden geleni yapacaktır. Size farklı heyecanlar yaşatmak için hayal gücünü kullanacaktır. Cinsel ilişkisini en farklı şekilde yaşayan burçtur diyebiliriz.

Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür?, karşı tarafı memnun etmenin yanı sıra, kendisinin de isteklerini karşılama peşindedir. Sizi memnun eder; ancak cinsel gücünü kullanarak kendisinin de arzu ettiği bir cinsel yaşantısının olması amacıyla bunu yapar. Ona göre hareket ederek, sorunsuz bir cinsel yaşantınızın olmasını sağlayabilirsiniz.

Koç Burcunun Akıl Almaz Gücü

Cinsel gücü sınır tanımayan burç koç burcu olarak biliniyor. Hem kendisini hem de karşı tarafı sahip olduğu bu güç ile mutlu ediyor. Bilmeniz gereken koç burçlarının her zaman kendi isteklerinin ön planda olduğudur. Sizi mutlu ederek; ancak ilk olarak kendisinin nasıl bir cinsel hayat istediği önemlidir. Koç burcuyla ilişki yaşıyorsanız, sahip olduğu cinsel arzu sizi etkileyecektir. Her zaman istekli olması ve hayal gücünü en iyi şeklide kullanması Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür? grubunda yer almasına olanak tanımıştır.

Bu burca sahip olan kişiler için karşı tarafın aslında pek önemi yoktur. Çünkü onlar kendilerine olan güvenleri ile  bir şekilde karşı tarafı da aynı istek ve arzuya ulaştıracağına eminlerdir.

Eğlenceli ve Güçlü Yay Burçları

Ateş grubunun bir diğer üyesi olan yay burçları, cinsel yaşantısında sahip olduğu gücü sonuna kadar kullanıyor. Yay burcunda hangi yaşa gelirseniz gelin, bulunduğunuz yaştaki en iyi partner olduğunuzu düşüneceksiniz. İçinde bulunan istek ve güç sayesinde, cinsel yaşantısını her dönemde heyecanlı tutacaktır. Genel olarak bu burç grubu eğlenceli bir yaşantıya sahiptir.

Kafasına estiği gibi yaşamaktan hoşlanır. Aynı şekilde cinsel hayatını da bu özellikler dahilinde yaşatır. Bu sebeple burçlar arasında Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür? dendiğinde, yay burçlarının dahil edilmemesi imkansızdır. Partnerini mutlu etmek ve kendisini de bu bağlamda tatmin etmek için elinden geleni yapacaktır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073420481/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x