en iyi sözler

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür? | Cinsellik
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür? | Cinsellik

Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür? | Cinsellik

Bu Yazımızda Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?, Akrep Burcu Olmak Cinsel Güçlülüğü Nasıl Etkiler?, Cinsel Yönden En Güçlü Burç, Cinsel İsteği En Fazla Olan Burç, Cinsel Arzusu En Yüksek Burç, Burçların Cinsellik Yüzdeleri, Cinselliğe En Düşkün Burç Sıralaması Detaylar Yazımızda.

Cinsel Yönden En Güçlü Burçlar

Burcunuzun sizi cinsel yönden de etkilediğini biliyor muydunuz? Sahip olduğunuz karakter özelliklerini şekillendiren doğduğunuz gün ve ay, beraberinde cinsel gücünüzün de ne şekillenmesini sağlıyor. Burç grubu, yükselen burcu, kişinin yükselenini mi yoksa burcunu mu özellik olarak daha fazla taşığı bu açıdan önemlidir. Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür? şudur demek çok zor. Çünkü aslan burcu olan, akrep burcu olan kişilerin de kendi içinde taşıdığı çok sayıda farklar var. Ancak grup olarak bakaraksa, ateş grubu burçlarının cinsel güçlerinin fazla olduğunu söyleyebiliriz.


Hangi Burç Cinsel Yönden Daha Güçlüdür?

Akrep Burcu Olmak Cinsel Güçlülüğü Nasıl Etkiler?

Su grubundan bir burç olan akrep burcu, cinsel gücü oldukça fazla olan burçlar arasındadır. Ateş grubunda olmayıp da cinsel gücünü en iyi şekilde kanıtlamış olan burçtur. Akrep burcuyla partnerseniz, yapmanız gereken sadece ona ayak uydurmaktır. Sizi yönlendirecek ve tatmin etmek için elinden geleni yapacaktır. Size farklı heyecanlar yaşatmak için hayal gücünü kullanacaktır. Cinsel ilişkisini en farklı şekilde yaşayan burçtur diyebiliriz.

Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür?, karşı tarafı memnun etmenin yanı sıra, kendisinin de isteklerini karşılama peşindedir. Sizi memnun eder; ancak cinsel gücünü kullanarak kendisinin de arzu ettiği bir cinsel yaşantısının olması amacıyla bunu yapar. Ona göre hareket ederek, sorunsuz bir cinsel yaşantınızın olmasını sağlayabilirsiniz.

Koç Burcunun Akıl Almaz Gücü

Cinsel gücü sınır tanımayan burç koç burcu olarak biliniyor. Hem kendisini hem de karşı tarafı sahip olduğu bu güç ile mutlu ediyor. Bilmeniz gereken koç burçlarının her zaman kendi isteklerinin ön planda olduğudur. Sizi mutlu ederek; ancak ilk olarak kendisinin nasıl bir cinsel hayat istediği önemlidir. Koç burcuyla ilişki yaşıyorsanız, sahip olduğu cinsel arzu sizi etkileyecektir. Her zaman istekli olması ve hayal gücünü en iyi şeklide kullanması Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür? grubunda yer almasına olanak tanımıştır.

Bu burca sahip olan kişiler için karşı tarafın aslında pek önemi yoktur. Çünkü onlar kendilerine olan güvenleri ile  bir şekilde karşı tarafı da aynı istek ve arzuya ulaştıracağına eminlerdir.

Eğlenceli ve Güçlü Yay Burçları

Ateş grubunun bir diğer üyesi olan yay burçları, cinsel yaşantısında sahip olduğu gücü sonuna kadar kullanıyor. Yay burcunda hangi yaşa gelirseniz gelin, bulunduğunuz yaştaki en iyi partner olduğunuzu düşüneceksiniz. İçinde bulunan istek ve güç sayesinde, cinsel yaşantısını her dönemde heyecanlı tutacaktır. Genel olarak bu burç grubu eğlenceli bir yaşantıya sahiptir.

Kafasına estiği gibi yaşamaktan hoşlanır. Aynı şekilde cinsel hayatını da bu özellikler dahilinde yaşatır. Bu sebeple burçlar arasında Hangi burç cinsel yönden daha güçlüdür? dendiğinde, yay burçlarının dahil edilmemesi imkansızdır. Partnerini mutlu etmek ve kendisini de bu bağlamda tatmin etmek için elinden geleni yapacaktır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073420481/


Bu yazı 2233 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x