Balık Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Balık Burcu Kadını

Bu Yazımızda Balık Burcunun Anlaşamadığı Burçlar, Balık Burcu Diğer Burçlarla Neden Kötü Anlaşır?, Balık Burcunun Anlaştığı Burçlar, Balık Burcu Hangi Burçla Evlenmeli, Balık Burcu Kadını, Balık Burcu Erkeği Detaylar Yazımızda.

Balık Burcunun Anlaşamadığı Burçlar | Balık Burcu Kadını
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:16
234

Balık Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Balık burcuna sahip olan kişiler son burç oldukları için aslında oldukça özel bir burçtur. Öncelikle son burç olmasından kaynaklı kendinden önce ki bütün burçlardan bir iz taşımaktadır. Bu durum da balık burcunun anlaşamadığı burçlar konusunu oldukça etkilemektedir. Genel olarak düşünce yapıları gereği oldukça özel olan Balık burçları bu özelliklerini alçakgönüllü olmaları sebebiyle gizlerler. Düşünce yapıları, olaylara bakış açıları diğer insanlardan daha farklıdır.

Her zaman daha duygusal, daha mistik ve daha çok hayal güçlerini çalıştırarak bir takım olaylara yorum getirirler. Zaten en büyük özellikleri aşırı hayalperest olarak düşünmeleridir. Bunun dışında plansız programsız hareket ederek kendisini tamamen sezgilerinin yönlendirmesine izin vermektedir. Aslında bu şekilde bir yapıya sahip olmaları onları daha özel kılabilmektedir. Uyumlu Burçlar

Balık Buru Gibi Duygusal Bir Burcunda Anlaşamadığı Burç Çeşitleri Bulunmaktadır

Balık burcuna sahip olan kişilerin bir takım problemler yaşadığı görülebilmektedir. Burçlarla anlaşma konusunda sorun da yaşayabilirler. Balık burcunun anlaşamadığı burçlar onları biraz daha zayıf kılabilir. Balık burcuna sahip olan kişiler ikizler, başak ve yay burçları ile kötü denilecek şekilde anlaşma problemi yaşamaktadır.

Ciddi anlamda anlaşma problemi yaşayabilirler. Bir de ne iyi ne kötü anlaşabildikleri burçlar vardır. Bunlar da Aslan, Terazi burçları olarak dikkat çekmektedir.  Kötü anlaştığı burçlarla kötü anlaşmasının bir takım sebepleri bulunmaktadır.

Balık Burcu Diğer Burçlarla Neden Kötü Anlaşır?

Balık burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ne yazık ki ikizler, başak, yay bulunmaktadır. Bu burçlarla neden kötü anlaştığı da merak edilen bir konudur. Öncelikle ikizler burcu ile anlaşamayan Balık burcunun anlaşamama sebebi element farklılıklarından kaynaklanmaktadır. Balık burcu su, ikizler ise hava elementidir. Her ne kadar uyumlu gibi görünse de aslında bir takım zorluklarla karşılaşmaları kaçınılmazdır. İki tarafında sağlıklı bir aşk veya arkadaşlık ilişkisi yaşamaları için öncelikle bazı şeyleri konuşmuş ve atlatmış olmaları gerekmektedir. Aksi takdir de zıtlıklar iki taraf için de olumsuz olabilir.

Bunun dışında Başak burcu ile anlaşamama sebebi de tamamen zıt burç olmalarından kaynaklanmaktadır. Başak burcu ile Balık Burcu arasında 180 derece bir açı bulunduğu için anlaşma problemleri yaşayabilirler. Yay burcu ile anlaşamama sebepleri ise bir bakıma Balık burcunun beklentilerinden kaynaklanmaktadır. Balık burcu ilgi, alaka, güzel söz istemektedir. Ancak Yay burcu umursamaz olabildikleri gibi bazı zamanlarda bilerek karşısındaki kişinin kalbini kırabilmektedir. Tamamen bilinçli olarak yaptıkları bu hareket Balık burcu ile aralarındaki ilişkiyi tamamen bitirebilir.

Balık Burcu Güzelliklere Önem Verir

Balık burcunun anlaşamadığı burçlar bir takım güzellikler ile anlaşılır hale gelebilir. Bu yorumlar tamamen astroloji bilimi ile ilgili olup gerçek hayatta kişileri olumsuz etkilemeyebilir. Ancak yine de etkisi bulunabileceği için kişilerin dikkatli davranmadıkça her zaman olduğu gibi fayda vardır.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906347/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x