en iyi sözler

Yay Burcunun Zıt Burcu | Yay Burcunun Karşıt Burcu
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Yay Burcunun Zıt Burcu | Yay Burcunun Karşıt Burcu

Yay Burcunun Zıt Burcu | Yay Burcunun Karşıt Burcu

Bu Yazımızda Yay Burcunun Zıt Burcu, Birbirine Zıt Burçlar, Zıt Burçların Evliliği, Karşıt Burçlar, Uyumsuz Burçlar, Birbirinin Zıttı Burçlar Anlaşabilir mi? Detaylar Yazımızda.

Yay Burcunun Zıttı

Yay burcunun zıt burcu Yay burcunun zıttı ve zıt burçların birbirini çekmek özelliklerinden bahsetmeden önce kısaca yay burcunun özelliklerinden bahsetmek faydalı olacaktır. Yay Burcu, Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen, bilginin güç olduğuna inanan ve sürekli öğrenme çabası içinde olan burçlardır.

Yay burcunun başlıca özellikleri arasında gelen eğlenmeyi ve gezmeyi sevmesi, yeni yerler keşfetme arzusu ve içindeki maceraperest kişilik, yay burcunu hep çekici kılan ve sempatik mizacına yakışan özelliklerdir.


Yay Burcunun Zıt Burcu | Yay Burcunun Karşıt Burcu

Yay burcunun ne istediğini bilen ve kararlı yapısı zihin bulanıklığı yaşadığı dönemlerde değişebilmektedir. Fakat bu psikolojik sebeplerle gelişen durum sadece yay burcu için değil diğer burçların da karşılaşabileceği bir durumdur. Jüpiter gezegeninin etkisindeki yay burcu çok duygusal bir burç değildir. Bu sebeple cinsel hayatında duygusal birliktelikleri ön planda tutmayabilir.

Yay burcu hem kararlı hem eğlenmeyi ve öğrenmeyi seven hem de çok beğenilmek arzusundadır. Duygusal ilişkilerde bir türlü doğru insanı bulamamaktan yakınmaları bir tek durumda değişmektedir. O da bazı şanslı yay burçlarının sadakat ile aşkla ve sevgi ile birlikte olacakları insanı buldukları durumda…

Bu durum sadece yay burcu için değil tüm burçlar için arzu edilen bir durumdur. Huyu huyunuza, boyu boyunuza öyle değil mi? Her zaman değil! Her şeyi ile yay burcunun zıt burcu olan ikizler burcu birbirini çekerek ezber bozuyor.

Birbirinin Zıttı Burçlar Anlaşabilir mi?

Bazı zıt burçlar birbirleri ile çekişip düzgün bir birliktelik sürdüremeyip yollarını ayırmakta bazı zıt burçlarda bu durumun aksine birbirini daha da çekmekte ve uzun yıllar mutlu ve huzurlu bir birliktelik sürmenin ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Bunun gibi  örnekler zıt burcun, ilişkinin başlarında farklı gelen ve çekici bulduğunuz yönlerini keşfetmeniz ile başlar. Başlarda çekici gelen ve sonra adeta onu o özellikleri için sevdiğiniz ve çekici bulduğunuz size zıt özelliklerinden yaka silkmeye başlarsınız.

Yay burcunun zıttı olan ikizler burcu ile incelenebilecek bir durum zıt burçların anlaşıp anlaşamayacağını örnek üzerinden göstermesi açısından önemlidir.  Yay burcunun zıttı olan ikizler burcu aralarında oluşan çekim gücü ile birbirine yaklaşabilir ve iyi anlaşan aynı özelliklere ve zevklere sahip burçlardan daha tutkulu bir aşk hayatına adım atabilirler, Bu durum bu şekilde de gerçekleşebileceği gibi birbirini seven zıt burçların sevgileri uğruna kendilerinden ödün vermeleri ya da karşısındaki insanın kendisine zıt olan davranışından vazgeçmesi şeklinde de gerçekleşebilir.

Nefret Ettiğiniz Özelliklere Aşık Olur muydunuz?

Düşünmeden vereceğiniz bir yanıttan sakının. Çünkü geçmiş deneyimler gösteriyor ki evet! Nefret edilen özelliklere aşık olabiliyorsunuz. Nasıl mu oluyor? Zıt kutupların birbirini çekmesi ile ve Birden çok iyi anlaşacağınız ve her zevkinizin aynı olduğu bir sevgili ile çok sıkıldığınızı fark ettiğiniz zaman.

Yay burcu için, yay burcunun zıttı, yengeç burcu için yengeç burcunun zıttı oğlak daha heyecanlı ve tutkulu bir birliktelik olabilir. Hiçbir zaman büyük konuşmamak lazım.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073394758/


Bu yazı 1959 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x