Yay Burcunun Zıt Burcu | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Yay Burcunun Zıt Burcu

Yay Burcunun Zıt Burcu

Yay Burcunun Zıt Burcu

Yay burcunun zıt burcu Yay burcunun zıttı ve zıt burçların birbirini çekmek özelliklerinden bahsetmeden önce kısaca yay burcunun özelliklerinden bahsetmek faydalı olacaktır. Yay Burcu, Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen, bilginin güç olduğuna inanan ve sürekli öğrenme çabası içinde olan burçlardır.

Yay burcunun başlıca özellikleri arasında gelen eğlenmeyi ve gezmeyi sevmesi, yeni yerler keşfetme arzusu ve içindeki maceraperest kişilik, yay burcunu hep çekici kılan ve sempatik mizacına yakışan özelliklerdir.

Yay burcunun ne istediğini bilen ve kararlı yapısı zihin bulanıklığı yaşadığı dönemlerde değişebilmektedir. Fakat bu psikolojik sebeplerle gelişen durum sadece yay burcu için değil diğer burçların da karşılaşabileceği bir durumdur. Jüpiter gezegeninin etkisindeki yay burcu çok duygusal bir burç değildir. Bu sebeple cinsel hayatında duygusal birliktelikleri ön planda tutmayabilir.

Yay burcu hem kararlı hem eğlenmeyi ve öğrenmeyi seven hem de çok beğenilmek arzusundadır. Duygusal ilişkilerde bir türlü doğru insanı bulamamaktan yakınmaları bir tek durumda değişmektedir. O da bazı şanslı yay burçlarının sadakat ile aşkla ve sevgi ile birlikte olacakları insanı buldukları durumda…

Bu durum sadece yay burcu için değil tüm burçlar için arzu edilen bir durumdur. Huyu huyunuza, boyu boyunuza öyle değil mi? Her zaman değil! Her şeyi ile yay burcunun zıt burcu olan ikizler burcu birbirini çekerek ezber bozuyor.

Birbirinin Zıttı Burçlar Anlaşabilir mi?

Bazı zıt burçlar birbirleri ile çekişip düzgün bir birliktelik sürdüremeyip yollarını ayırmakta bazı zıt burçlarda bu durumun aksine birbirini daha da çekmekte ve uzun yıllar mutlu ve huzurlu bir birliktelik sürmenin ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Bunun gibi  örnekler zıt burcun, ilişkinin başlarında farklı gelen ve çekici bulduğunuz yönlerini keşfetmeniz ile başlar. Başlarda çekici gelen ve sonra adeta onu o özellikleri için sevdiğiniz ve çekici bulduğunuz size zıt özelliklerinden yaka silkmeye başlarsınız.

Yay burcunun zıttı olan ikizler burcu ile incelenebilecek bir durum zıt burçların anlaşıp anlaşamayacağını örnek üzerinden göstermesi açısından önemlidir.  Yay burcunun zıttı olan ikizler burcu aralarında oluşan çekim gücü ile birbirine yaklaşabilir ve iyi anlaşan aynı özelliklere ve zevklere sahip burçlardan daha tutkulu bir aşk hayatına adım atabilirler, Bu durum bu şekilde de gerçekleşebileceği gibi birbirini seven zıt burçların sevgileri uğruna kendilerinden ödün vermeleri ya da karşısındaki insanın kendisine zıt olan davranışından vazgeçmesi şeklinde de gerçekleşebilir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Yay Burcunun Cinsel Özellikleri

Yay Burcu Yönetici Gezegeni

Yay Burcunun Rengi

Yay Burcunun Taşı Nedir?

Yay Burcunun Uğurlu Sayısı

Yay Burcunun Yükseleni

Yay Burcunun Anlaştığı Burçlar

Yay Burcunun Anlaşamadığı Burçlar

Nefret Ettiğiniz Özelliklere Aşık Olur muydunuz?

Düşünmeden vereceğiniz bir yanıttan sakının. Çünkü geçmiş deneyimler gösteriyor ki evet! Nefret edilen özelliklere aşık olabiliyorsunuz. Nasıl mu oluyor? Zıt kutupların birbirini çekmesi ile ve Birden çok iyi anlaşacağınız ve her zevkinizin aynı olduğu bir sevgili ile çok sıkıldığınızı fark ettiğiniz zaman.

Yay burcu için, yay burcunun zıttı, yengeç burcu için yengeç burcunun zıttı oğlak daha heyecanlı ve tutkulu bir birliktelik olabilir. Hiçbir zaman büyük konuşmamak lazım…


Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x