Berat Kandili Sözleri | Berat Kandili Ne Zaman 2024

Bu Yazımızda Berat Kandili Sözleri, Kandil Mesajları, Berat Kandili Mesajları, Berat Kandili Ne Zaman 2024, Berat Kandil Mesajları Resimli, Anlamlı Berat Kandil Mesajları, Berat Kandili Mesajları 2024 Bulabilirsiniz.

Berat Kandili Sözleri | Berat Kandili Ne Zaman 2024
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:10
245

Berat Kandili Sözleri

Berat kandili 2024 yılında 25 Şubat Pazar gecesi gerçekleşecektir. Kur’an-ı Kerim’in indirildiği gece olan Berat kandili, inanlar tarafından büyük bir öneme sahip olarak her yıl düzenli olarak ibadetler ile kutlanmaktadır. Bu özel gece için aynı zamanda insanların birbirlerini tebrik ettiğini ve bu yönde kutlamanın da söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Dolayısı ile de Berat kandili sözleri ile ya da bunun gibi bir takım mesaj içerikleri ile sevdiklerinizin kandilini kutlayabilir ve bu yol ile de mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Sizler de Yorum bölümüne Berat Kandili Sözleri ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Berat Kandili Mesajları

Bu gece ellerinizi her zamankinden çok daha açın, hiç dilemediğiniz kadar af dileyin Allah’tan. Çünkü bugün Berat kandili. Duaların kabul ve makbul olduğu bir gece. Kandiliniz mübarek olsun, dualarınız Allah katında makbul olsun. Hayırlı kandiller.

Fani dünyada geçici birer mahlûklarız hepimiz. Nefretler, kinler, ölümler kime yarar? Bugün Berat kandili, hepimiz bir olalım, büyük sevgi denizi oluşturalım. İnsanlara sevgi aşılayalım. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. İyi kandiller…

Allah’a yakarmamız, el açıp af dilememiz gereken bir gece bugün. Kalplerinizi huzurla dolduran, insanlara rahmet yağdıran yüce Allah bu hayırlı gecede dualarınızı kabul etsin. Berat kandiliniz kutlu, dualarınız mübarek olsun.

İnsanların kalplerine rahmet yağan, kalpleri huzurla dolduran bu mübarek günde en hayırlısı el açıp Allah’a dua etmektir. Berat kandilinizi kutlar ve dualarınızın makbul olmasını dilerim. İyi kandiller.

Allah’ım sen bu mübarek kandil gecesi, dertlilere devalar ihsan eyle. Evlatsız yuvaların duy Ya Rabbim seslerini. Allah’ım sen nasip et bu yuvalara da evlatlar sağlıklı v hayırlısında. Allah’ım sen hasta yatan kullarına dermanlar devalar ver inşallah. Sen verirsin musibeti, sen verirsin çareyi. Her hayır da her şer de senden gelir. Ya Rabbim sen kurtar çaresizce aman diyen hasta yatan kullarını zorlarından. İyiliklerinle müjdele onları ve ailelerini. Hayırlı Kandiller…

Berat Kandili Sözleri

Berat Kandili ile ilgili Sözler

Bu Mübarek Berat Kandili gecesinde, yalvaralım Allah’a af af diye. Hepimiz günahkârız. Bilerek ve bilmeden bir sürü suçlarımız var. Allah her birimizi bağışlasın inşallah. Allah dualarımızı duysun ve hakkımızda hayırlı olanlarını kabul etsin inşallah. Allah çok istediklerimizi de hakkımızda olumluya çevirip de nasip etsin inşallah. Allah’ım sen ol dersin olur. Ya Rabbim sen iste olsun, sen nasip et hakkımızda hayırlı olsun inşallah. Hayırlı Kandiller.

Kandiller büyükleri ziyaretle taçlanır. Büyüklerinize gidin ve giderken de bir minik hediye götürün. Kandillerde hediyeleşmek ve fakir fukaraya yemek dağıtmak çok sevaptır. Bu vesileyle ebediyete göçen yakınlarımız da istifade ederler bu iyiliklerden. Onlar da daha ferahlarlar yattıkları yerlerde. Bizlerin her hayrı ve şerri, onlara huzur ve buhran olarak yansır. Bu mübarek Berat kandilinde, ölümü tatmış olan yakınlarımızı da ferahlatalım ve hayırlı bir kandille mutlu kılalım ömürlerimizi.

Bu gece Berat gecesi. Haydi, açın seccadelerinizi. Meleklere selam durun ve af dileyin yüce Yaradan’dan. O herşeyi görendir, bilendir. O affedendir. Mutlu, Huzurlu Kandiller.

Mübarek Berat Kandili, tüm İslam âlemine hayrılar getirsin inşallah.

Mübarek Berat Kandili gecesinde ne mutlu dualarla göğe kalkan ellerin olduğu yuvalar. Allah inanmaktan alıkoymasın hiçbir kulunu. Kalbi kararmışlardan etmesin inşallah. Allah’ım, sen koru bizleri şeytanın oyunlarından. İçimizdeki sevgini daim et. Hatalarımızdan bizleri arındır YA Rab. Sen tövbelerimizi kabul et. Allah’ım sen bizleri ve sevdiklerimizi nice Berat Kandillerine ulaştır inşallah.

Mübarek Berat Kandili gelmiş. Şimdi nurlanıyor gök kubbe. Yükseliyor her yandan dualar. Bu gece sabaha dek secdeye koyalım başlarımızı. Allahtan rahmet dileyerek dökenlim gözyaşımızı. Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla, isteyelim ondan hayırlı kaderler. Tüm İslam âleminin Mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun.

Berat Kandili Mesajları

En Güzel Berat Kandili Mesajları

Bizlerin, ailelerimizin ve tüm sevdiklerimizin mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun Hayatta kalanlara Allah uzun sağlıklı ve mutlu ömürler nasip etin. Ebedi istirahata geçen ruhların da Allah taksiratlarını, günahlarını affetsin.

Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun ve tüm dünyaya barış getirsin. Kardeş kardeşi vurmasın, açlık son bulsun. Allah tüm gariplere, ezilenler, zor durumda olanlara, hastalara, borçlulara yar ve yardımcı olsun inşallah.

Berat Kandili, inananlar için önemlidir. Bu gece kulun kaderi yeniden şekillenir. Allah bu hayırlı gecede tüm kullarına hayırlar nasip etsin. Kandilimiz Mübarek, Tüm Hayırlı Dualarımız Kabul Olsu İnşallah.

Her iki cihandaki sevdiklerimizi ve bizleri Allah hayırlarla müjdelesin inşallah. Her güzel şeyin bereketiyle dolsun taşsın ömürler. Tüm İslam Âlemine Hayırlı Kandiller.

Allah her iki cihanda iyilere yakın kötülere yakın ateşin bizleri. Hayırlı kaderlerimiz yazılsın bu nurlu gecede. Berat Kandilimiz Kutlu olsun.

Tüm cihanın Mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun.

Mübarek Berat kandilimiz gelmiş, evren huzurla bu mübarek gecenin faziletlerine bulanmış. Rızıklar artacak, ömürler bereketlenecek. Bu gecede hastalar şifa bulacak, borçlular kurtuluşa erecek. İbadetlerle, dualarla Allaha yakaran hayırlı gönüller bu gece ger çevrilmeyecek. Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun.

Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun. Gelecek seneye dek ölüm ve kalımın belli olduğu bu mübarek gecede, sabaha dek ibadet yapmak her kula nasip olsun. Allah nice Berat Kandillerine erişmemizi nasip etsin.

Gelişiyle kalpleri nurlandıran, gönülleri zenginleştiren, insanları huzurla dolduran Berat kandili bugün. Tüm Müslümanların ve İslam aleminin Berat kandili kutlu olsun. Dualarınız kabul olsun. Hayırlı kandiller…

Anlamlı Berat Kandil Mesajları

Kandil Mesajları Ne Zaman Gönderilir?

Söz konusu mesajları, sitemiz içerisinde bulunan içerikler yardımı ile hazırladıktan sonra, akşam ezanı ile yatsı ezanı arasındaki vakitte gönderebilir ve bu yol ile de tüm sevdiğiniz insanların teker teker kandillerini kutlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Kandiliniz mübarek olsun sade ibaresi yerine, sitemiz üzerinden son derece kolay bir şekilde ortalama uzunlukta ve diğer uzunluktaki mesajları görebilir ve bu mesajlar aracılığı ile de anlamlı bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya Siteleri Aracılığı ile Kandil Mesajları

Günümüzde son derece aktif bir şekilde kullanılan ve sayısız kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformları aracılığı ile de yine aynı şekilde kandil mesajları oluşturarak söz konusu arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize mesaj gönderebilir ve bu yol ile de berat kandili sözleri mesajlarını iletebilirsiniz. Ayrıca toplu olarak da bu özel günü kutlayabilmek için ana sayfanız üzerinde bulunan paylaşım ekranı ile bir resim ya da diğer bir içerik şekli ile gönderi paylaşabilir ve bu yol ile de listenizde bulunan tüm arkadaşlarınızın ya da takipçilerinizin bu mübarek gününü kutlayabilirsiniz.

Söz konusu berat kandili mesajları için geçerli olan ve söz ettiğimiz genel hususlar dahilinde, sevdiğiniz insanların iletişim adresleri üzerinden mesaj göndererek ya da söz ettiğimiz sosyal medya platformları aracılığı ile paylaşımlar yaparak bu özel günü kolayca kutlayabilir ve diğer paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714493/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x