yandex
Berat Kandili Sözleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Berat Kandili Sözleri

Berat Kandili Sözleri

Bu Yazımızda En Güzel Berat Kandili Sözleri, Kandil Mesajları, Berat Kandili Mesajları 2021, Berat Kandili Ne Zaman 2021, En Güzel Kandil Mesajları Resimli, Anlamlı Berat Kandil Mesajları, Berat Kandili Mesajları 2020 Bulabilirsiniz.

Berat Kandili Sözleri

Berat kandili, 2021 yılında 27 Mart Cumartesi gecesi gerçekleşecektir. Kur’an-ı Kerim’in indirildiği gece olan Berat kandili, inanlar tarafından büyük bir öneme sahip olarak her yıl düzenli olarak ibadetler ile kutlanmaktadır. Bu özel gece için aynı zamanda insanların birbirlerini tebrik ettiğini ve bu yönde kutlamanın da söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile de Berat kandili sözleri ile ya da bunun gibi bir takım mesaj içerikleri ile sevdiklerinizin kandilini kutlayabilir ve bu yol ile de mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu içerik ile de söz konusu berat kandili mesajları resimli içerikleri sizlerle paylaşabilir ve ayrıca mesajların özellikleri hakkında da bilgiler verebiliriz.

Berat Kandili Mesajları

İlk olarak bu mesajları, birçok farklı iletişim kanalı üzerinden ulaştırabileceğinizi ve bu yol ile de kolayca sevdiğiniz insanların kandillerini kutlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Berat kandili mesajları resimli Facebook aracılığı ile gönderebilir ve bu yol ile de bu site üzerindeki arkadaşlarınızın kandillerini kutlayabilirsiniz. Ayrıca berat kandili mesajları 2021 sözlerinin yanı sıra yeni 2020 sözleri ve mesajları ile de sitemiz üzerinden son derece farklı ve orijinal mesaj içeriklerine de ulaşabileceğinizi ve bu yol ile de kolayca kandil kutlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Şimdi de bu mesajlar kapsamında, hangi içerikler ile kişilerin kandillerini kutlayabileceğinizi ve uygun olan düzenin özelliklerini açıklayabiliriz.

Berat Kandili Sözleri

En Güzel Berat Kandili Sözleri


Bu gece ellerinizi her zamankinden çok daha açın, hiç dilemediğiniz kadar af dileyin Allah’tan. Çünkü bugün Berat kandili. Duaların kabul ve makbul olduğu bir gece. Kandiliniz mübarek olsun, dualarınız Allah katında makbul olsun. Hayırlı kandiller.


Fani dünyada geçici birer mahlûklarız hepimiz. Nefretler, kinler, ölümler kime yarar? Bugün Berat kandili, hepimiz bir olalım, büyük sevgi denizi oluşturalım. İnsanlara sevgi aşılayalım. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun. İyi kandiller…


Allah’a yakarmamız, el açıp af dilememiz gereken bir gece bugün. Kalplerinizi huzurla dolduran, insanlara rahmet yağdıran yüce Allah bu hayırlı gecede dualarınızı kabul etsin. Berat kandiliniz kutlu, dualarınız mübarek olsun.


İnsanların kalplerine rahmet yağan, kalpleri huzurla dolduran bu mübarek günde en hayırlısı el açıp Allah’a dua etmektir. Berat kandilinizi kutlar ve dualarınızın makbul olmasını dilerim. İyi kandiller.


Gelişiyle kalpleri nurlandıran, gönülleri zenginleştiren, insanları huzurla dolduran Berat kandili bugün. Tüm Müslümanların ve İslam aleminin Berat kandili kutlu olsun. Dualarınız kabul olsun. Hayırlı kandiller…


Berat Kandili Sözleri

Allah’ım sen bu mübarek kandil gecesi, dertlilere devalar ihsan eyle. Evlatsız yuvaların duy Ya Rabbim seslerini. Allah’ım sen nasip et bu yuvalara da evlatlar sağlıklı v hayırlısında. Allah’ım sen hasta yatan kullarına dermanlar devalar ver inşallah. Sen verirsin musibeti, sen verirsin çareyi. Her hayır da her şer de senden gelir. Ya Rabbim sen kurtar çaresizce aman diyen hasta yatan kullarını zorlarından. İyiliklerinle müjdele onları ve ailelerini. Hayırlı Kandiller…


Bu Mübarek Berat Kandili gecesinde, yalvaralım Allah’a af af diye. Hepimiz günahkârız. Bilerek ve bilmeden bir sürü suçlarımız var. Allah her birimizi bağışlasın inşallah. Allah dualarımızı duysun ve hakkımızda hayırlı olanlarını kabul etsin inşallah. Allah çok istediklerimizi de hakkımızda olumluya çevirip de nasip etsin inşallah. Allah’ım sen ol dersin olur. Ya Rabbim sen iste olsun, sen nasip et hakkımızda hayırlı olsun inşallah. Hayırlı Kandiller.


Kandiller büyükleri ziyaretle taçlanır. Büyüklerinize gidin ve giderken de bir minik hediye götürün. Kandillerde hediyeleşmek ve fakir fukaraya yemek dağıtmak çok sevaptır. Bu vesileyle ebediyete göçen yakınlarımız da istifade ederler bu iyiliklerden. Onlar da daha ferahlarlar yattıkları yerlerde. Bizlerin her hayrı ve şerri, onlara huzur ve buhran olarak yansır. Bu mübarek Berat kandilinde, ölümü tatmış olan yakınlarımızı da ferahlatalım ve hayırlı bir kandille mutlu kılalım ömürlerimizi.


Bu gece Beraat gecesi. Haydi, açın seccadelerinizi. Meleklere selam durun ve af dileyin yüce Yaradan’dan. O herşeyi görendir, bilendir. O affedendir. Mutlu, Huzurlu Kandiller.


Mübarek Berat Kandili, tüm İslam âlemine hayrılar getirsin inşallah.


Berat Kandili Sözleri

Mübarek Berat Kandili gecesinde ne mutlu dualarla göğe kalkan ellerin olduğu yuvalar. Allah inanmaktan alıkoymasın hiçbir kulunu. Kalbi kararmışlardan etmesin inşallah. Allah’ım, sen koru bizleri şeytanın oyunlarından. İçimizdeki sevgini daim et. Hatalarımızdan bizleri arındır YA Rab. Sen tövbelerimizi kabul et. Allah’ım sen bizleri ve sevdiklerimizi nice Berat Kandillerine ulaştır inşallah.


Mübarek Berat Kandili gelmiş. Şimdi nurlanıyor gök kubbe. Yükseliyor her yandan dualar. Bu gece sabaha dek secdeye koyalım başlarımızı. Allahtan rahmet dileyerek dökenlim gözyaşımızı. Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla, isteyelim ondan hayırlı kaderler. Tüm İslam âleminin Mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun.


Bizlerin, ailelerimizin ve tüm sevdiklerimizin mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun Hayatta kalanlara Allah uzun sağlıklı ve mutlu ömürler nasip etin. Ebedi istirahata geçen ruhların da Allah taksiratlarını, günahlarını affetsin.


Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun ve tüm dünyaya barış getirsin. Kardeş kardeşi vurmasın, açlık son bulsun. Allah tüm gariplere, ezilenler, zor durumda olanlara, hastalara, borçlulara yar ve yardımcı olsun inşallah.


Berat Kandili, inananlar için önemlidir. Bu gece kulun kaderi yeniden şekillenir. Allah bu hayırlı gecede tüm kullarına hayırlar nasip etsin. Kandilimiz Mübarek, Tüm Hayırlı Dualarımız Kabul Olsu İnşallah.


Her iki cihandaki sevdiklerimizi ve bizleri Allah hayırlarla müjdelesin inşallah. Her güzel şeyin bereketiyle dolsun taşsın ömürler. Tüm İslam Âlemine Hayırlı Kandiller.


Allah her iki cihanda iyilere yakın kötülere yakın ateşin bizleri. Hayırlı kaderlerimiz yazılsın bu nurlu gecede. Berat Kandilimiz Kutlu olsun.


Tüm cihanın Mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun.


Mübarek Berat kandilimiz gelmiş, evren huzurla bu mübarek gecenin faziletlerine bulanmış. Rızıklar artacak, ömürler bereketlenecek. Bu gecede hastalar şifa bulacak, borçlular kurtuluşa erecek. İbadetlerle, dualarla Allaha yakaran hayırlı gönüller bu gece ger çevrilmeyecek. Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun.


Mübarek Berat Kandilimiz Kutlu Olsun. Gelecek seneye dek ölüm ve kalımın belli olduğu bu mübarek gecede, sabaha dek ibadet yapmak her kula nasip olsun. Allah nice Berat Kandillerine erişmemizi nasip etsin.

Berat Kandili Sözleri

Kandil Mesajları Nasıl Olmalıdır?

Berat kandili mesajları öncelikli olarak anlam yüklü olmalı ve bu yönde gönderilmelidir. Ayrıca söz konusu mesajların, daha önce berat kandili mesajları 2020 gibi eski olmaması ve bunun yanı sıra güncel bir şekilde ve özgün bir şekilde gönderilmesi daha uygun olarak görülmektedir.

Sitemiz kapsamında, bu noktada özgün içeriklere erişebileceğinizi ve bu yol ile de bu içerikleri sevdiklerinize gönderebileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca berat kandili ile ilgili sözler kısa ve öz bir yapıya sahip olarak gönderilmeli ve sıkıcı boyutta uzunluğa sahip olmamalıdır. Bu kriterlerin, daha doğrusu en çok beğenilen özelliklerin yer aldığı mesajların tümüne de sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve gönderebilirsiniz.

Kandil Mesajları Ne Zaman Gönderilir?

Söz konusu mesajları, sitemiz içerisinde bulunan içerikler yardımı ile hazırladıktan sonra, akşam ezanı ile yatsı ezanı arasındaki vakitte gönderebilir ve bu yol ile de tüm sevdiğiniz insanların teker teker kandillerini kutlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Kandiliniz mübarek olsun sade ibaresi yerine, sitemiz üzerinden son derece kolay bir şekilde ortalama uzunlukta ve diğer uzunluktaki mesajları görebilir ve bu mesajlar aracılığı ile de anlamlı bir şekilde mesaj gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya Siteleri Aracılığı ile Kandil Mesajları

Günümüzde son derece aktif bir şekilde kullanılan ve sayısız kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformları aracılığı ile de yine aynı şekilde kandil mesajları oluşturarak söz konusu arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize mesaj gönderebilir ve bu yol ile de berat kandili sözleri mesajlarını iletebilirsiniz. Ayrıca toplu olarak da bu özel günü kutlayabilmek için ana sayfanız üzerinde bulunan paylaşım ekranı ile bir resim ya da diğer bir içerik şekli ile gönderi paylaşabilir ve bu yol ile de listenizde bulunan tüm arkadaşlarınızın ya da takipçilerinizin bu mübarek gününü kutlayabilirsiniz.

Söz konusu berat kandili sözleri için geçerli olan ve söz ettiğimiz genel hususlar dahilinde, sevdiğiniz insanların iletişim adresleri üzerinden mesaj göndererek ya da söz ettiğimiz sosyal medya platformları aracılığı ile paylaşımlar yaparak bu özel günü kolayca kutlayabilir ve diğer paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz.


Bu yazı 1127 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Güzel Sözler, Mesajlar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Resimli Sözler, Resimli Şiirler Sitemizde Yer Almaktadır... Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat Gibi Sizlere Küçük Ama Etkili Önerileri Sitemizde Bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler Yazılarımız Tamamıyla Eniyisozler.Net İçin Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlanmaktadır. Bu Alanda Yer Alan Bilgiler Bir Öneridir. Özgün Ve Siteye Özel Olarak Yazılmıştır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x