Kurban Bayramı Mesajları | 2024 Kurban Bayramı Mesajları

Bu Yazımızda Kurban Bayramı Mesajları, Bayram Mesajları, Kurban Bayramı Mesajları 2024, Kurban Bayramı Mesajı Resimli, Nostaljik Kurban Bayramı Mesajları, Değişik Kurban Bayramı Mesajları Bulabilirsiniz.

Kurban Bayramı Mesajları | 2024 Kurban Bayramı Mesajları
Yayınlama: 27.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:08
280

Kurban Bayramı Mesajları

Büyüklerin küçükleri affettiği, küçüklerin büyükleri hoş gördüğü, kırgınların barıştığı ve kardeşlerin kenetlendiği en güzel, en özel günlerimizdendir bayramlar. Hele ki kurban bayramlarında, yardımlaşmanın önemi ve değeri daha bir artar. Uzaktaki akrabalar ile bir araya gelinir, sevgi, saygı ve hoşgörülü bir tablo ortaya çıkar. Yüzler güler, kimse kimseye kırgınlık beslemez. Çocukluğumuzu anımsatan detaylar, sohbetler esnasında ortaya saçılır. Güzeldir bayramlar. Kimi zaman da iş, güç, mesafeler ve yaşanan olumsuzluklar nedeniyle uzak kalır, sevdiklerimiz ile geçiremeyiz bayramlarımızı. Ailemizin yanında olsak aklımız arkadaşlarımızda kalır, arkadaşlarımız ile olsak bu defa aile büyüklerini görememiş olmanın hüznü çöker gözlerimize. Kurban bayramı mesajları tam da bu sırada imdada yetişir.

Tek cümleden ibaret ancak anlam bakımından son derece yüklü tek bir mesaj ile kilometrelerce uzakta olan yakınlarımızın, sevdiklerimizin gönlünü almak kolaydır. Yalnızca birkaç dakikalık bir mesaj yazma eylemi, sonrası ise rahatlık ve mutlu ediciliktir. Dört günlük kurban bayramı boyunca, ilk günden atılan mesajlar en makbulüdür. Unutulan kişiler için kalan üç gün hatırlanma günleridir.

Sizler de Yorum bölümüne Kurban Bayramı Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Bayram Mesajları

Mübarek Kurban Bayramı, tüm ülkeye hayırlar getirsin dilerim. Bayramınız Kutlu Olsun…

Kurbanların kesilmesini kınamayın. Çünkü zaten siz et yiyorsunuz. Herkese Mübarek Olsun Kurban Bayramımız…

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği; mutluluk içinde , sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

Bu bayramda tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun. Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle.

Kurban Bayramı Mesajları

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

En içten dileklerim ile Kurban Bayramı’nızı tebrik ederim. Sağlık ve sıhhat ile daha nicelerine ulaşmak dileği ile!

Mübarek Kurban Bayramı bize, ailemize, tüm insanlığa sağlık, bereket ve huzur getirsin inşallah!

Kurban paylaşmaktır, kurban kardeşliktir, kurban iyiliktir, kurban berekettir. En önemlisi Kurban, Allah’a yakınlaşmaktır. Kurban Bayramı’nız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun… Kurban Bayramı‘nız mübarek olsun.

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramız kutlu olsun.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

Mübarek Kurban Bayramı’nı can-ı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Değişik Kurban Bayramı Mesajları

Bereketi ve bolluğu ile gelen bu mübarek bayramınızı kutlar, ellerinizden öperim.

Neşeyle geldi mübarek bayram! Ailenizle ve sevdikleriniz ile nice neşe dolu bayramlar görmenizi diliyorum. Hayırlı bayramlar.

Kutsal Kurban Bayramı, hanenize neşe ve bereket getirsin. Tutulan tüm dileklerin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi bayramlar.

Sevgimizi ve saygımızı gönderdiğimiz bu mübarek bayramda, herşey gönlünüzce olsun. Dualarımız ile Kurban Bayramızı kutlarız.

Her daim bir arada olacağımız, mutlu ve huzurlu bayram sabahlarımız olsun. Kurban Bayramızını en içten dileklerim ile kutlar, ellerinizden öperim.

Kurban Bayramı Mesajları 2022

Her gününüz bayram tadında geçsin. Sevdiklerinizle nice güzel bayramlar görmenizi diliyorum. İyi Bayramlar.

Kesilen kurbanlar kabul olsun. Muhtaç kimselere aş olsun. Herkesin bu mübarek ve bereketli bayramı kutlu olsun.

Hayırlarla dolu olan mübarek bayramınızı en içten dileklerim ile kutlar, nice bayramlarda birlik olmayı dilerim.

Güzel ve bereketli bir bayram sabahına uyanalım. Sevdiklerimiz ile kucaklaşıp, küslüklere son verelim. Hayırlı bayramlar olsun cümlemize.

En hayırlı günlerden Kurban Bayramında tüm dualar kabul olsun inşallah. Sizin ve ailenizin bayramını kutlar, saygılarımı iletirim.

Yalnızlıkların son bulduğu bu mübarek bayram gününde, kapınız hep açık olsun. Sevdiklerinizi karşılayacağınız nice bayramlar olsun.

Kalplerde sevgiyi, tabaklarda şekeri, ceplerde bereketi paylaşma zamanı geldi. Hayırlı bayramlar diliyorum.

Mutluluk içinde geçmesini dilediğim Kurban Bayramınızı kutlarım.

Hayırlara vesile olan Kurban Bayramında tüm sevdikleriniz yanı başınızda olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Mübarek Kurban bayramı geldi ve şimdi neşelendi yürekler. Bayram sevinci ve dini vecibelerin yerine gelişiyle, huzur budu âlemler. Şimdi fakirlerin tencerelerine girecek etler. Şimdi herkes eşitlenecek. Ne mutlu kurbanını fakir fukarayla paylaşana… Ne mutlu bu mübarek bayramı en mübarek haliyle yaşayabilene… Bayramınız Kutlu Olsun…

Kurban Bayramı Mesajları 2024

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramı’nız bereketli olsun!

Çocuk sormuştu. Bu koç şimdi kesilecekti ve acaba canı yanacak mıydı? Çok sevdiği amcası ona demişti. Kurban olan koç da şanslı aslında. Zaten et yiyoruz ve zaten kesiliyorlar. Ama bugün kesilen koçlar daha mübarekler. Çocuk ferahlamıştı, gözünün yaşı dinmişti. Çocuklara güzel anlatırsanız, anlarlar… Kurban Bayramımız Kutlu olsun…

Bayramları sevelim sevdirelim. Bu Kurban Bayramında, adetlerimize göre kutlayalım bayramımızı. Kurban Bayramımız Kutlu Olsun…

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

Nostaljik Kurban Bayramı Mesajları

Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere mutluluk getirsin. Sevinç ve huzur dolu bir Kurban Bayramı dilerim.

Bayram dostluğu, sevgiyi ve geleceği paylaşmaktır. Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz bir Kurban Bayramı dilerim.

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun…

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…

Nostaljik Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı’nın bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Yüce dinimizin bizlere en güzel hediyelerinden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın emsalsiz huzur ve sevincini yaşıyoruz. Kurban Bayramı’mız mübarek olsun…

Kurban Bayramı’nın başta İslam alemi olmak üzere tüm dünyaya sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik getirmesini diliyorum. İyi bayramlar…

Bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan Kurban Bayramı kutlu olsun.

Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.

Kurban Bayramı’nın size ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.

Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Barış, sağlık, mutluluk, kardeşlik ve huzur dolu bir dünya ümidiyle… Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah’tan temenni ediyorum.

Her gününüzün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinizle birlikte geçmesini diler; selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bayramın sizin, milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış ve mutluluğa vesile olmasını temenni ederim

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054732334/


0
Would love your thoughts, please comment.x