Tebrik Mesajları | Başarı, Nişan, Evlilik Tebrik Mesajları

Bu Yazımızda Tebrik Mesajları, Arkadaşa Tebrik Mesajları, Başkan Tebrik Mesajları, Yeni İs Yeri Tebrik Mesajları, Avukat Tebrik Mesajları, Başarı Tebrik Mesajı, Bir Yazara Tebrik Mesajları, Doktorlara Tebrik Mesajları, Nişan Tebrik Mesajı, Evlilik Tebrik Mesajları, Terfi Tebrik Mesajı Bulabilirsiniz.

Tebrik Mesajları | Başarı, Nişan, Evlilik Tebrik Mesajları
Yayınlama: 28.01.2019
Güncelleme: 29.05.2024 20:43
668

Tebrik Mesajları

Günlük yaşamdan tutun da özel yaşama kadar pek çok farklı anda insanları tebrik edebiliriz ya da tebrik edilecek işler yapabiliriz. Dolayısıyla bu durumların tamamında insanlarla yüz yüze olmamız mümkün değilse tebrik mesajları atılır. Bu mesajlar ile birlikte insanların elde ettiği başarılar övülür. Örneğin okul bitiminde iyi bir belge almışsa bu başarısından dolayı tebrik sözleriyle tebrik edilir. Ya da yeni doğum yapmış bir akrabamızı bebeğine kavuşmasında ötürü tebrik edebiliriz. Yeni evlenen bir çifti tebrik edebiliriz. Örneklerin çoğaltılabileceği pek çok durum için birbirinden farklı tebrik mesajları kullanılır.

Bu mesajların içerikleri duruma göre şekillenebilirken zamana göre de farklılık gösterir. Kendinizden büyük ya da küçük birini tebrik ederken atacağınız mesaj aynı değildir. Ya da yaşıtınız ve yakın arkadaşınız olan birini tebrik etmek ile yaşıtınız ancak sizinle pek bağı bulunmayan birini tebrik etmek arasında fark vardır. Tebrik mesajları da kendi içlerinde farklı kategorilere ayrılır ve bu kategorilere göre olan duruma uydurularak mesaj atılır. Bazen çok sevdiğiniz birine tebrik mesajı atacak olabilirsiniz ancak bazen de sevmediğiniz pek haz etmediğiniz birine tebrik mesajı atmak durumda alabilirsiniz. Dolayısıyla birbirleri arasındaki farkların bilinip ona göre mesaj atılmalıdır. Her mesaj içeriğini herkes için kullanmak samimiyetsiz durumların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Sizler de Yorum bölümüne Tebrik Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

En iyi Tebrik Mesajları

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Adım attığın yepyeni dünyada, umarım çok başarılı olursun! Tutkunu asla kaybetme, tebrikler.

Yeni yolculuğunuzda başarılar dilerim!

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Tebrik Mesajları

Yeni İs Yeri Tebrik Mesajları

Yeni iş, yeni insanlar, yeni sorumluluklar, yeni vizyonlar… İhtiyacın olmayacak biliyorum ama yeni işinde başarılar dilerim!

Yeni işinde başarılı olacağını biliyorum çünkü hem risk hem de başarıya karşı büyük bir iştahın var! Sana başlangıçların en iyisini diliyorum.

Yeni işinin ilk gününde heyecanını seninle paylaşmak istedim. Yeni işin hayırlı uğurlu olsun!

Umarım yeni işinde başarısızlık arkanda, başarı önünde, iyi şanslar da yanında olsun.!

Yeni işinde de başarılı günlere imza atman için dua ediyorum. Tebrik ederim.

Yeni işinde sonsuz başarıların olsun inşallar. Çok tebrik ederim hayatım.

Yeni işyeriniz hayırlı olsun, cepleriniz kasanız parayla dolsun, bol bol paraları harcayacağınız bol bol hayırlı keyifli yerleriniz ve de zamanlarınız olsun.

Hayallerine bir adım daha yaklaştığın bir gün… Yeni işinde başarılar!

Arkadaşa Tebrik Mesajları

Tebrik mesajları herkese atılabilir denirken buna yakın arkadaşlarda dahildir. Eğer tebrik edilecek olayı birlikte yaşamadıysanız olayın neticesinde mesaj atabilirsiniz. Ve bu mesaj içerisinde tüm samimi duygularınızı belirtmelisiniz.

Gerekirse emoji ve gıflerle birlikte destekleyerek tüm mesaj olanaklarından yararlanmalısınız. Arkadaşınızın başarısını önemsediğinizi belli etmelisiniz ve onun için ne kadar mutlu olduğunuzu açıklamalısınız. Böylelikle hem yakın arkadaşınızın yanında yer almış olursunuz hem de samimiyetinizi belirtmiş olursunuz. Samimiyetsiz duygular ile birlikte yakın arkadaşlara mesaj atılmamalıdır. Bu mesajlar kalitesiz olur ve sizi komik duruma düşürebilir. Dolayısıyla hem kendinizi hem de itibarınızı düşünerek tebrik mesajları atmalısınız. Tebrik edilmesi gerekilen duruma uygun tepkiler verebilmelisiniz.

Arkadaşa Tebrik Mesajları

Başarıların ile o kadar çok gurur duyuruyoruz ki anlatamam. Tekrardan çok tebrik ederim.

Bize bu yaşattığın mutluluğu dile getirmek çok zor. Bir ömür mutlu ol, tebrik ederim.

Yeni hedeflere doğru yönelmeye devam etmen ümidiyle. Hayırlı olsun, çok tebrik ederim.

Başarı merdivenlerini ağır ağır tırmandın ve biz seninle gurur duyuyoruz. Tebrik ederim canım benim.

Şirketimize katacağınız yeni başarılar için şimdiden teşekkürler. Hayırlı uğurlu olsun.

Seni çok tebrik ederim dostum. Yine eskisi gibi başarıların ile beni solladın.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim.

Seni ne kadar tebrik etsem azdır. Yürüdüğün bu engebeli yolda daha nice başarıların olsun inşallah.

Yeni hayatında sonsuz başarılar dilerim. Çok mutlu olman ve sağlıklı bir ömür geçirmen dileğiyle.

Ben yazlık almak istiyorsun ve de aldım. Tebrikler beni gaza getirip de alama diyen tüm dost ve akrabalarıma! Siz olmasaydınız ben olmazdım! Beni sizler var ediyorsunuz hakikaten!

Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

En Güzel Tebrik Mesajları

Tebrikler! Ailenizin bol bol sevgisini kazandınız. Nice mutlu günlerin olsun canım, biz hep yanındayız.

Eşinle beraber musmutlu bir ömrün olsun inşallah. Tekrardan her ikinizi de tebrik ediyorum.

Bize bu güzel günü yaşattığın için hem tebrikleri hem de teşekkürü bir borç bilirim.

Tebrik ederim yeni terfi almışsın. Başarıların ile göğsümüzü kabartmaya devam ediyorsun. Çok teşekkür ederiz sana canım.

Hayata atılmış yeni imzalar ile sağlıklı ve aşk dolu bir ömüre sahip olun inşallah. Tebrik ederim sizleri.

Almış olduğun tüm bu ödüller ile bize yaşattığın gurur paha biçilemez. Çok tebrik ederim.

Tebrikler aşkım artık bittik biz. Oh be için rahat etti mi nihayet!

Boşanmadığın için, benden vazgeçmediğin için, tüm krizlerimizi atlatmamızı sağladığın için, bu ilişkinin her zaman akıllı tarafı olmayı başarabildiğin için teşekkürler aşkım… 43. yılımız kutlu olsun… Tebrik ediyorum bizi ama en çok da seni… Bu arada, ” Seni Çok Seviyorum… “

Beşiktaş’ım! Kartalım! Benim Kanımda akan takımım! Tebrikler sana bin daha!

Fenerbahçe’m! Sarı Kanaryam! Büyüksün ve hep de büyük, en büyük olacaksın! Tebrikler yaşattığın bu galibiyet adına!

Aslanım! Galatasaray’ım! Seninle her zaman her yerdeyiz! Yen ya da yenil far etmez biz hep seninle birlikteyiz! Bu galibiyet adına tebrikler ve de sonsuz teşekkürler Cim bomum!

Bursa Spor taraftarıyız! Tebriklerimiz çıksın arşa! Şanlansın takımımız kalksın şaha!

Trabzonsporlu olduğumuza her zaman çok memnun olduk! Siziyse pek tanımayıruz! Tebrikler Bordo Lacivertimiz!

Genç çifte ve her iki aileye de tebrik ediyoruz. BU mutluluğun bir ömür sürmesini temenni ediyoruz…

Bir bebek daha dünyaya gelmiş! Bu bebek bizim kilerin bebeğiymiş! Her iki aileye de güzelliklerle gelmiş ol melek bebek! Aileleri ve anne ile babayı çok çok tebrik ediyorum sevgiyle…

Tebrikler, işte ben buyum! Şu an baskül üzerindeyim ve tam 18 kg vermiş durumdaymışım meğer! Daha de vereceğim ve yeniden güzel olacağım sırf senin inadına!

Samimi Olmadığınız Birini Tebrik Etmek

Tebrik mesajları yalnızca çok samimi olunan insanlara atılmaz. İş yaşamında arkadaşınız terfi aldıysa ya da okul yaşantınızda arkadaşınız bir başarı elde etti ise tebrik mesajı atmanız gerekir. Ancak samimi değilseniz fazladan emoji kullanmak ve sevgi sözcükleri belirtmek samimiyetsizlik olarak görünecektir. İnsanlar başarılarının arkasından tebrik edilmeyi ister ancak bu başarılarının da birileri tarafından yadsındığını da düşünür. Dolayısıyla kim tebrik mesajı yazdı ne yazdı önemlidir.

Hatta kadınlar arasında bu bir konuşma malzemesine bile dönüştürülebilir. Dolayısıyla başarılarından dolayı birini kutlamanız gerekirse en doğal haliniz olan konuşma diliniz ise mesajı yazıp fazla noktalamadan kaçınmalısınız. Eğer her mesajınızda noktalamaya dikkat ediyorsanız öyle yazmalısınız. Yani sizin için rutin olanın dışına çıkmamalısınız. Ve rutin olanın dışına çıkmadan tebrik ettiğiniz zaman olması gereken samimiyet ölçüsünde olmuş olursunuz. Bunun dışında samimi olduğunuz insanlar için tüm duygularınızı belli etmeniz de zaten bir problem yok. Ancak her zaman yapılabilecekleri ve konuşulabilecekleri düşünmeniz gereklidir.

En iyi Tebrik Mesajları

Tebrikler beni az önce yolda solladın. Ama noldu böyle lastiğin mi patladı be rüzgarın oğlu!

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Bu harika çiftin gelin damat olduğunu görüyorum. Aynı çiftin anne ve baba, dede ve nine olduğunu da görmek isterim. Yapacak çok işiniz var ama önce evlenin bakim hemen! Mutluluklar dilerim. Bir ömür aynı yastıkta kalın, öbür yastık nereye giderse gider artık!

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda, yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle…

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda, her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın…

Tebrikler delikanlımıza. Sünnetliği oldu, damatlığı da olur inşallah…

Genel Olayları Tebrik Etmek

Evlilik gibi, sevgili olmak ya da nişanlanmak gibi olayları tebrik ederken belirli mesaj kalıplarını kullanabilirsiniz. En kolay ve yorucu olmayan tebrik mesajları genel olaylar için atılan tebrik mesajlarıdır. Burada zaten çok fazla sayıda mesaj atacağı için öz bir şekilde tebrik ettiğinizi belirtip mesajınızı sonlandırmanızda fayda var. Tabi ki yakınlarınız için istediğiniz şekilde mesajlar atabilirsiniz. Ancak orta samimiyette olduğunuz için bu kalıpları kullanmanız yeterli olacaktır.

Tebrikler harika bir iş çıkardınız arkadaşlar. En sonunda mutlular!

Seni çok tebrik ediyorum. Çünkü aşkımda çok ısrarcı oldun! İyi ki vazgeçmedin benden aşkım. seni Çok Seviyorum

Kendimi seninle buldum ben. BU çalışmadaki üstün gayretlerin adına seni tebrik ediyorum sevgilim, büyüksün!

Ben senden vazgeçtim. Düşün ben diyorum ve sende vazgeçtiğimi söylüyorum. gerçekten çok çok tebrik ediyorum seni! Nasıl da başardı kendinden soğutmayı beni!

Lütfen ahımı alma. Zaten her şeyimi aldın bir bu kaldı. tebrikler işte bitti ve gittim. daha da karıştırma, zorlama…

Bu güzel bebeğin her iki ailesine sağlık, mutluluk, bereket getirmesini diliyor, taze anne ve babayı canı gönülden tebrik ediyorum.

Tebrikler şekerim. Gene birini postalamışsın hayatından? Ama kızım fazla hızlısın kesin adın çıktı artık senin! Hayır, erkekler artık senden uzak duracaklar diye korkuyorum…

Tebrikler sevgilim. Bu muhteşem doğum günü adına sonsuz teşekkürler. Beni dünyanın en mutlu erkeği yaptın. Zaten aslında bunu sürekli yapıyorsun ama bana hiç alışıklık çökmüyor yani hala çok etkileniyorum. İyi ki varsın ve gerçekten tebrikler. Hayatımızdaki her şey adına sana sonsuz güzelliklerle birlikte, teşekkürler…

Teşekkürü sana bir borç biliyorum. Bak sana teşekkürler. Oh bu borcu ödedim. Bir de tebrikler diyeyim. Tebrikler şekerim. Neden mi tebrikler? E çünkü hala evlenemedin ya hani eve doyamadın da evde kaldın ya hani. Rekora gidiyorsun bu onun tebriğiydi! Kısacası sana gıcığım!

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626054714776/


6
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x