Evlenme Teklifi Mesajları | Etkileyici Evlenme Teklifleri

Bu Yazımızda Evlenme Teklifi Mesajları, İngilizce Evlenme Teklifi Mesajları, Evlilik Teklifi Mesajları Dini, Etkileyici Evlenme Teklifleri, Kürtçe Evlenme Teklifi Mesajları, Sevgiliye Evlenme Teklifi Mesajları Bulabilirsiniz.

Evlenme Teklifi Mesajları | Etkileyici Evlenme Teklifleri
Yayınlama: 10.06.2019
Güncelleme: 02.01.2024 - 19:28
228

Evlenme Teklifi Mesajları

İşte tam da bu konuda size yardımcı olabilecek bir takım evlenme teklifi mesajlarını sizin için derledik. Bu mesajlardan birisini kullanarak ya da bu mesajları kendi ilişkiniz için dönüştürerek güzel bir evlenme teklifi mesajları hazırlayabilirsiniz kendinize.

Aşık olmak ve sevmek dünyanın en güzel ve en yoğun duygularından birisi. Başka hiçbir duygu yoktur ki bu kadar güçlü olsun. Başka hiçbir duygu yoktur ki üzerine bu kadar şarkılar, şiirler yazılsın, kitaplar yazılsın. Başka hiçbir duygu yoktur ki insanı kendisinden alsın. Ve insanın hayatında vereceği en önemli kararlardan birisine doğru sürüklesin. Evlilik kararına.

Aşık olduğunuz insanla artık yollarınızı tamamen birleştirmek istiyorsunuz ve ona evlenme teklifi yapmak için hazırlıklara başladınız. Aynı güne birlikte uyanmak, aynı evi paylaşmak, aynı hayatı birlikte yaşamak için uzun bir yola el ele birlikte çıkmak istiyorsunuz. Pekii tüm bunları isteyip istemediğini ona nasıl soracaksınız? İşte en önemli meselelerden birisi de bu. Nasıl bir evlenme teklifi yapacaksınız? Bunu hayatta en değer verdiğiniz kişiye en değerli cümlelerle sormak istiyorsunuz ama ne şekilde soracağınıza bir türlü karar veremiyorsunuz.

Evlenme teklifi mesajları seçiminin ne kadar zor ve önemli olduğunun farkındayız. Bu zorlu, heyecanlı ama mutlu gününüz için umarız ki sizin için derlediğimiz evlenme teklifi sözleri işinize yarar. Ve sevgilinizle birlikte çıkacağınız bu güzel yolda bizim de küçük de olsa bir katkımız olur. Şimdiden mutluluklar…

Sizler de Yorum bölümüne Evlenme Teklifi Mesajları ekliyebilir sayfamıza katkıda bulunabilirsiniz.
Daha fazla söz içerik eklemek sevdiklerinize iletmek için İçerik Oluştur sayfasını kullanabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Mesajları

Senden bir parça olabilseydim gözyaşın olmak isterdim. Kalbinden başlayarak gözlerinde doğmak, yanaklarında süzülerek dudaklarında kalmak. Benimle evlenir misin?

Hayatım seninle başladı, seninle sürsün ve seninle bitsin. Benimle birlikte, el ele yaşlanmaya, son nefesimize kadar ellerimizi hiç bırakmamaya var mısın?

Seninle açılan kapılar, kokunla dolu yastıklar ve bizi biz yapacak sıcacık bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin?

Çiçeğin güneşe, toprağın yağmura, gecenin şafağa hasreti gibi ihtiyacım var sana. Ellerimiz, kalplerimiz, dünyamız bir olsun. Benimle evlenir misin?

Bir ömür boyu sevgilim olur musun.?

Hayatımın geri kalanını benimle birlikte yaşar mısın?

Evlenme Teklifi Mesajları

Benimle yaşamak, benimle yaşlanmak, benimle ölmek ister misin?

Bir ömür boyu gözümde nur, içimde huzurum olur musun?

Bir ömür boyu benimle birlikte anılar biriktirmek ister misin?

Son nefesime kadar gözlerinde kalabilir miyim?

Her gün doğuşuyla beraber sen de benim dünyama doğar mısın?

Birlikte yaşayacağımız bir hayatın altına benimle birlikte imzanı atar mısın?

Birlikte yaşamak, birlikte anılar biriktirmek, birlikte yaşlanmak istiyorum.!

Birlikte aynı gecelere uyuyup aynı sabahlara uyanalım mı?

Bir insan bir kişiye defalarca kez aşık olabilirmiş evet. Bunu sana da ispatlayabilmem için benimle evlenir misin?

Benimle birlikte bir ömür geçirip, bir ömür benimle aynı gökkuşağının altında yaşamak ister misin?

İnsan kendisine benzeyeni ilk gördüğü an hissedermiş. Ben de seni ilk gördüğüm an bana benzediğini, sana benzediğimi hissettim. Gel evlenelim, limanı olalım birbirimizin…

İleriki 50 – 60 yıl kadar herhangi bir işin yoksa benimle evlenir misin acaba?

Etkileyici Evlenme Teklifleri

Seninle bir aradayken hiçbir şey umurumda değil. Saatler, insanlar, sesler, kalabalıklar… Hayat duruyor ve ben sadece seni duyuyorum. Varlığın dışında her şey anlamsız… Elimde değil, varlığının büyüsündeyim. Hep yanımda olup benimle evlenir misin?

Hep merak ederdim okuduğum bütün kitaplarda, seyrettiğim bütün filmlerde anlatılan aşkları. Gerçek olabilir mi bu duygu? Bir gün ben de yaşayabilir miyim acaba bunu? Hep bu soruları sorarken kendime, cevapları sende buldum. Aşk adına okuduğum, duyduğum, izlediğim her şeyi sende buldum. Her zaman yanımda olmanı istiyorum. Benimle evlenir misin?

Yüzün, bugüne kadar gördüğüm en güzel manzara. Sesin, bugüne kadar duyduğum en güzel şarkı. Ellerin, bugüne kadar hissettiğim en huzurlu sığınak. Kalbimi koyuyorum avuçlarına. Ömrümün geri kalanında vatanım, evim, huzurum, her şeyim olur musun?

Hayat akıyor ve gidiyor. Herkes payına düşeni alırken… Hiçbir anı anlamını kazanmıyor paylaşılmadıkça. Ortak anılarımız ortak hafızamız olsun istemez misin? Senin olmadığın hiçbir ana katlanamıyorum. Bütün anları birlikte yaşamak, bütün anılarımızı ortaklaştırmak için benimle evlenir misin?

Bir seninle unuttum bildiklerimi. Bir seninle bozdum ezberimi. Yeni hikayeler, yeni öyküler yazmak için beraber, yeni sayfalar yazmak için, benimle evlenir misin

Ruh eşim olur musun?

İngilizce Evlenme Teklifi Mesajları

Seni gördüğüm an anladım yaşamanın ne demek olduğunu. Seni gördüğüm an hatırladım unuttuğum bütün güzel duyguları. Benimle bir dünya kurar mısın?

Bu dünyada birçok insan yüzümü güldürebilir. Ama kalbimi tek güldüren sensin sevgilim. Bir ömür kalbimi güldürmek için benimle evlenir misin?

Her gün gözlerindeki derinliklere dalmak istiyorum.

Evimin güneşi, ruhumun rüzgarı olur musun.?

İkimizde de aynı evin anahtarı olsun ister misin?

Benimle evlenip ışığım, huzurum, geleceğim olur musun? 

İngilizce Evlenme Teklifi Mesajları

I can’t imagine growing old with anyone else, nor do I want to.

I know you’re the only one I want to share the rest of my life with.

The story of our love is only beginning. Let’s write our own happy ending.

There are many ways to be happy in this life, but all I really need is you.

When I look into your eyes, I can see a reflection of the two of us and the life I hope we’ll share together.

I know my life will never be complete without you beside me to share it.

When I look into my heart, I see only you. If you can look into your heart and only see me, then we should spend the rest of our lives together.

I promise you, no one will work harder to make you happy or cherish you more than me.

When I think about you, I know that no one else will ever hold my heart the way you do.

When I think of the future, I like to picture us as two trees planted side-by-side, our roots growing together more firmly as the years go by, and our children sprouting like seedlings around us.

Life offers many challenges. I know I can meet them if you’re willing to face them with me.

When I met you, I knew I’d met my match. It was only a matter of time until we arrived at this moment. How it turns out is all in your hands.

You deserve the very best, someone who will back you up without limits, let you grow without borders, and love you without end. Will you let me be the one?

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626056825005/


3
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x