yandex
Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri | Aslan Burcu Cinsellik
Günün Sözü

Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri | Aslan Burcu Cinsellik

Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri | Aslan Burcu Cinsellik

Bu Yazımızda Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri, Aslan Burcunun Cinsel Hayatındaki Durumlar Nasıldır?, Aslan Burcu Cinsellik Konusunda da Baskın Mıdır?, Aslan Burcu Cinsellik Erkek, Aslan Burcu Cinsellik Uyumu, Aslan Burcu Kadını Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Aslan Burcu Cinsellik Uyumu

Aslan burcu isminden de anlaşılacağı üzere kral vasfını taşımakta olan burçtur. Tam anlamı ile kendisini her zaman öne çıkarmayı seven, liderlik vasfının oldukça yüksek olduğu bir burç olarak Aslan burcu görülmektedir. Her türlü özellikleri arasında Aslan burcunun cinsel özellikleri de diğer özellikleri gibi dikkat çekmektedir. Aslan burcu aynı zamanda başkalarının hayatlarına karışma özelliklerine de sahip olan bir burçtur. Kişiler sadece kendi hayatlarını değil çevresindeki kişilerin de hayatlarına dokunmak, onlar adına düzeltmek istemektedir.


Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri | Aslan Burcu Cinsellik

Kısaca Aslan burcunun kelime anlamı yönetirim olmaktadır. Hem kendisini hem de çevresini yönetme vasfına sahiptir. Ancak bu özelliği o kadar kötü olarak görülmemelidir. Çünkü tamamen iyi niyetli olarak kişilerin hayatlarına dokunmak isteyen ve fayda sağlamak isteyen bir burçtur. Bu nedenle de zaten çoğu kişi onların kötü huylarını görmezden gelir. Tamamen dürüst, mert, sabırlı ve çevresindeki insanlara iyi davranmakta olan bir burçtur.

Aslan Burcunun Cinsel Hayatındaki Durumlar Nasıldır?

Aslan burcunun cinsel özellikleri oldukça önem arz eden bir konu olarak görülebilmektedir. Çünkü çoğu kişi cinsel özellikleri önemsemekte ve nasıl olduğu hakkında da merakta bulunmaktadır. Aslan burcu zaten genel olarak partnerlerine oldukça sevimli ve sıcak davranmaktadır. Bu durum Aslan burcunun partneri olan kişilerin hoşuna gitmektedir. Aynı zamanda partnerini seven ve cinsellik isteyen Aslan burcu kesinlikle bu isteğini dile getirmekten çekinmez.

Bu sebeple de Aslan burcu cinsellik konusunda açık sözlü bir burçtur. Aynı zamanda her konuda olduğu gibi cinsellikte de kendisinin baskın karaktere sahip olmasını istemektedir. İlişkiyi domine etmek Aslan burcunun cinsel özellikleri arasında bulunur. Son derece karizmatik ve çekici olan Aslan burçları cinsellikte de bu yönlerini belli ederler. Tek eşlilik konusunda pek kendisine güvenmeyerek karşısındaki kişinin beklentilerini karşılayamayabilir. Aslan burcuna sahip olan kişiler genellikle kendine güvenen kişilerdir. Kendilerine güvendikleri için de ilk adımı atmaktan çekinmezler.

Girişimde bulunmaktan kaçınmazlar. Ancak girişimde bulundukları zaman ret cevabı alırlarsa bu onların gururunu kırar ve o kişi ile ilişkiyi keserler. Cinsellik konusunda negatiflik yaşanması Aslan burcunu ciddi anlamda olumsuz etkiler.

Aslan Burcu Cinsellik Konusunda da Baskın Mıdır?

Aslan burcunun cinsel özellikleri arasında da normal de olduğu gibi baskın karakterli olmaya devam ederler. Baskın karakterli olmaları onları cinselliği yönetmeye iter. Kendi gibi bakış açıya sahip olan kişiler için bu durum zorlayıcı olabilir. Ancak çok da büyük bir sorun değildir. Aynı zamanda Aslan burcu birlikte olduğu kişiye karşı da oldukça özel davranır. Ancak karşısındaki kişinin de kendisini özel hissetmesini istemektedir. Yani kişinin Aslan burcu bir birey onunla birlikte oldu diye kendisini özel hissetmesini istemektedir. Ve kişiden mutlaka itaat ister. İtaat olmayan yerde de olmaz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 2434 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x