Herkes Burcunun Özelliğini Taşır mı? | Burçların Özellikleri

Bu Yazımızda Herkes Burcunun Özelliğini Taşır mı?, Karakter Özelliklerinde Yükselen Burcun Etkisi Var mıdır?, Yükselen Burcunuz Nelere Etki Eder?, Yönetici Gezegenin Kişisel Özelliklere Etkisi Var mı? Detaylar Yazımızda.

Herkes Burcunun Özelliğini Taşır mı? | Burçların Özellikleri
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 19:50
256

Herkes Burcunun Özelliğini Taşır mı?

En merak edilen soruların başında gelir Herkes burcunun özelliğini taşır mı? Sorusu. Birçok insan burcunun özelliklerini taşırken bazı insanların burçları ile hiç alakası olmayan karakter özellikleri gösterdiğine şahit olmuşsunuzdur. Duygusal ve içli özellikleri ile bilinen bir yengeç burcu insanının umursamaz ve kalp kıran davranışları ile karşılaştığımızda ‘sen yengeçsin aslında?’ demekten kendimizi alamayız.

Ya da eğlenceye ve gezmeye düşkün bir yay burcunun miskin bir şekilde hiçbir şey yapmadan oturduğunu gördüğümüzde ‘böyle yaylar da mı varmış?’ diye sorgulayabiliriz. Peki, nasıl oluyor da belli karakter özellikleri olan bir burcumuzla alakası olmayan biri oluyoruz?

Karakter Özelliklerinde Yükselen Burcun Etkisi Var mıdır?

İnsan karakterini oluşturan tek etmenin burçlar olmadığını ve daha birçok değişkenin olduğunu önemle belirtmek gerekir. Bu yazı insanların karakter özelliklerinin belirlenmesinde etkili olan yükselen burç, yönetici gezegen ve dış çevre gibi faktörleri açıklayacaktır. ‘Herkes burcunun özelliklerini taşır mı?’ sorusuna verilecek yanıt yükselen burç başta olmak üzere, dış çevre ve yönetici gezegenin özellikleri gibi etkenler dolayısıyla ‘hayır’ olacaktır.

Yükselen Burcunuz Nelere Etki Eder?

Çoğu zaman insanlar kendi burçlarından çok yükselen burçlarının özelliklerini taşımaktadır. Yükselen burcunu bilmeyen bir kişinin neden kendi burcunun özelliklerinden çok farklı hareket ettiğini çözümlemesi zor olur. Fakat yükselen burcun özelliklerini bilmek doğum haritası ve doğum anında burç üzerinde etkin olan gezegenin karakterini de açıklayacak ve neden farklı bir burçmuş gibi özellikler taşıdığınızı açıklayacaktır.

Herkes burcunun özelliklerini taşır mı? Sorusuna ‘hayır, bir genelleme yapmak mümkün değildir.’şeklinde yanıt vermemize etken olan yükselen burç, Doğum tarihi ve tam ya da tam olarak bilinmediği durumlarda yaklaşık doğum saati ile öğrenilebilir. Yükselen burç sağlıkla ilgili özelliklerden, dış görünüş ve genel tutumlarına kadar birçok duruma etki etmektedir.

Yönetici Gezegenin Kişisel Özelliklere Etkisi Var mı?

Belli kalıplara sokulan bazı burçların insanları bu genellemelerden bazen bazılarını taşırken bazen hiçbirini taşımaz. Bunda etkin olan durumlardan yükselen burç faktörünün yanına yönetici gezegen karakterini de eklemek gerekir. Yönetici gezegen, fiziksel dış görünümünüzü, olaylara verdiğiniz tepkileri ve zodyak’taki on birinci ev kişiliğinizin şekillenmesini etkileyerek ‘Herkes burcunun özelliklerini taşır mı?’sorusuna ‘herkes taşımayabilir.’dememize yol açıyor.

Eğer siz de burcunuzun özelliklerini taşımıyorsanız yükselen burç, yönetici gezegen ve dış çevre değişkenlerini bir gözden geçirmelisiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086847077


0
Would love your thoughts, please comment.x