yandex
Yengeç Burcu Zayıf Yönleri | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Yengeç Burcu Zayıf Yönleri

Yengeç Burcu Zayıf Yönleri

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Yengeç Burcu Zayıf Yönleri, Yengeç Burcu Kadını Zayıf Yönleri, Yengeç Burcu Erkeği Zayıf Yönleri, Yengeç Burcu Hakkında Bilinmeyenler?, Yengeç Tembelliği Detaylar Yazımızda.

Yengeç Burcu Zayıf Yönleri

Yengeç burcu herkes ile anlaşan, çoğu zaman herkesin sevdiği bir burçtur. Yengeç burçları sakin ve dingin mizaçları ile aceleci olmasalar da sakar olmaları ile meşhurdur. Yengeç burcunun zayıf yönleri arasında yer alan sakarlık huyu çoğu zaman bir ödevi ya da yeni yıkanmış bir çamaşırı batırmaya aday bir huydur. O yüzden yengeç burçlarına çok kırılacak eşya ya da dökülebilecek bir şey vermemeniz tavsiye edilir. Zira kırabilir ya da dökebilirler.

Yengeç burcunun zayıf yönleri arasında en bilineni olan sakarlık dikkatsizlik olarak da adlandırılabilir. İsteseler sakar ya da dikkatsiz olmayacak olan yengeçlerin bu davranışları o eşyayı bir yere taşımayı ya da çayı kahveyi getirip götürmeyi umursamamalarından kaynaklanır. ‘ Şu kahveyi arkadaşıma vereyim ve kendi işime bakayım’ın derdindedirler.

Kafalarında yapmayı planladıkları iş neyse ona odaklandıkları ya da aynı anda birden fazla şey yapmaya çalıştıkları için küçük detayları önemsemezler. Buradan da yengeç burcunun zayıf yönlerinden bir başkası ortaya çıkmaktadır.

Yengeç Tembelliği Diye Bir Şey Var mı?

Yengeçler bir işi yapmayı kafalarına koyduklarında ve o işi yapmaya başladıklarında azim ve isteklerini kaybetmedikleri sürece başarılı ve disiplinli hareket ederler. Fakat evde oldukları zaman ya da hafta sonları yemek yemek için bile yerlerinden kalkmaya üşenirler.

Evet, yengeç burcunun zayıf yönlerinden biri de zaman zaman gelen bu tembellik yapma özelliğidir. Kitap okuyorsa oturduğu yerden saatlerce kalkmadan yanına alacağı yiyecek ve içeceklerle oturup okuyan yengeç, kahvaltı hazırlamamak için birinin mutlaka gelip ona k-hazırlayıp yedirmesini bekleyebilir. Hatta bu davranış yemek yerken bile sıkılmaları ve bunu bir fazlalık olarak görmelerine kadar gider.

Dinlenme ve boş zamanlarında sadece sevdikleri şeyi yapmak isteyen ve diğer tüm eylemlere karşı mesafeli ve üşengeç olan yengeçler ders çalışma ve iş konusunda ise odaklanarak çalışan ve rahatsız edildiğinde hiçte hoş tepkiler vermeyen bir burçtur. Ev hayatına önem vermek ve evcimen olan yengeç kadınlarının bu özelliği evde yayılarak tembellik yapmalarında saklı olabilir.

Yengeç Burcu Hakkında Bilinmeyenler?

Yengeç burcunun zayıf yönleri arasında çok bilinmeyen ama iyi tanıyanların bileceği bir başka özelliği de suratsızlıkları ve somurtkan oluşlarıdır. En ufak bir gıcırtı ya da odaklanmış bir şekilde bir iş yaparken rahatsız etmeye görün.

Katı görünüşlü gözükmeye çalışması da yengeç burcunun zayıf yönleri arasında sıralanabilir. ‘Yengeçsin burcusun işte biliyoruz iç dünyanda neler yaşadığını demeyin.’ Çoğunlukla duygusallıkları ile tanınana bir burç olsa da umursamaz ve vurdumduymaz tavırları ile konuşmadan sizi yerden yere vurabilir.

Yengeç burcu zayıf yönlerinden biri aşırı sinirlendiğinde karşısındaki insanı bir daha kazanamayacağı şekilde kırıcı olmalarıdır. Yanlış duymadınız mıy mıy sanılan yengeçlerin damarına basıldığında gözleri kimseyi görmez ve kırıcı olurlar fakat ne var ki o lafları ederken pişman olmaya başlar ve nasıl özür dileyip gönül alacaklarını düşünmeye başlarlar.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1642 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x