Aslan Burcunun Cinsel Hayatı | Aslan Burcunun Cinsel Durumu

Bu Yazımızda Aslan Burcunun Cinsel Hayatı, Aslan Burcunun Cinsel Özellikleri, Aslan Burcunun Cinsel Durumu, Aslan Burcu Cinsellik Erkek, Aslan Burcu Kadını İlişki Durumunda Nelerden Hoşlanır, Aslan Burcu Kadını Cinsellik Detaylar Yazımızda.

Aslan Burcunun Cinsel Hayatı | Aslan Burcunun Cinsel Durumu
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:46
168

Aslan Burcunun Cinsel Hayatı

Aslan burcu zodyak listesi içerisinde karşı karşıya gelebileceğiniz hem en egosu yüksek hem de karşısındaki kişiye bir o kadar da katkısı bulunacak olan nadir burçların başında gelmektedir. Siz de kısa bir süre içerisinde bu konu hakkında minik bir araştırma yaparak aslan burcu ile ilişki yaşayan kişilerin yorumları hakkında bilgi sahibi olma imkanını da elde edebilirsiniz. Bu yorumlarda aslan burcunu memnun etmenin ve onlar ile uzun soluklu bir ilişki kurabilmenin ne derece zor olduğunu da kısa sürede anlayabilirsiniz. Aslan Burcunun Cinsel Hayatı konusunda bir araştırma yapıldığı zaman kişilerin ikili ilişkileri akıcı ve sorunsuz bir biçimde devam ederken cinsel yaşantı konusunda da partnerlerini daha çok memnun ettikleri dikkate alınması gereken noktaların başında gelmektedir.

Aslan Burcu Mu Akrep Burcu Mu?

Aslan Burcunun Cinsel Durumu konusunda akrep burcu ile yarış içerisinde bulunmaktadır. Bu konuda akrep burcu neredeyse burç listesi içerisinde hem cinsel isteği hem de performansı ile ağızları açık bırakan bir performans ortaya koymuş bulunmaktadır. Fakat aslan bu durumda akrebin rakibi olabilir mi? Akrebin cinsel isteği sosyal ilişkilerinin nasıl olduğundan etkilenmez fakat aslanın isteği ve arzusu hata ikili ilişkilerde ortaya koymuş olduğu performans bile sosyal yaşantısı ile iç içe bulunmakta ve birbiri ile etkileşim içinde bulunmaktadır.

Aslan Burcunu Cinselliğe Bağlayan Nedir?

Aslan burcunun cinsel hayatı konusunda kişilerin ilk olarak fark etmesi gereken nokta bu süreç içerisinde de kişilerin kesinlikle kendi egolarını ön planda tutmaları göze çarpmaktadır. Bir aslan bu özel anda bile karşısında bulunan partneri mutlu etmeye ancak daha fazla övgü almak için önem verebilir. Tabi ki bu acımasız eleştiri aslan burcunu doruklarda yaşayan kişiler için geçerliliğini korumaktadır.

Sizin burcun etkileri ile alakalı olarak çok da büyük bir ilişkiniz ya a inanışınız yoksa üzerinize alınmamalısınız. Aslan burcunun size sunmuş olduğu kişilik özelliklerinin her biri ile alakalı olarak astrolojik bir açıklamanın olduğunun da asla unutulmaması gerekmektedir. Hangi Burç Cinselliğe Düşkün

Aslan Kadınlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Aslan burcunun cinsel hayatı konusunda hem erkek aslanlarda hem de kadın aslanlarda aynı ilgi ve şefkat noktasından da söz etmek gerekmektedir. Eğer siz de daha azla ilgi görmek ve onun şefkatinden faydalanmak isterseniz mutlaka aslanların gerçek sevgisini kazanmanız gerekmektedir. Ancak bu biçimde bir aslan burcu egosunu bir kenara bırakarak sizi dikkate alır. Aslan kadınının üzerinde araştırma yapmak gerekirse karşımıza çıkacak olan özelliklerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Aslan kadını kesinlikle girmiş olduğu ortamda takındığı tavır ile tüm gözleri üzerine çevirme gücünü içerisinde bulundurmaktadır.
  • Aslan kadınını cinsel manada etki altına almak isterseniz öncelikli olarak entelektüel bakımdan etki altına almanız ve daha doğrusu hayran bırakmanız gerekmektedir.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086849273


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x