Boğa Burcunun Anlaştığı Burçlar | Boğa Burcu Erkeği

Bu Yazımızda Boğa Burcunun Anlaştığı Burçlar, Boğa Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar, Boğa Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar, Boğa Burcunun Evlenebileceği Burçlar Detaylar Yazımızda.

Boğa Burcunun Anlaştığı Burçlar | Boğa Burcu Erkeği
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:44
186

Boğa Burcunun Anlaştığı Burçlar

Boğa burcu toprak grubu burçlarından bir tanesidir. Boğa burcunun anlaştığı burçlar genel özellikleri olan inatçılığı ve dik başlılığını fazlası ile taşıyan boğa burçları dost ve arkadaş konusunda olduğu gibi sevgili konusunda da oldukça seçici bir şekilde karşı tarafa yaklaşır. Bu nedenden dolayı da herkes ile anlaşabilir gözükse de boğa burcu insanı daha çok yakınında tutacağı insanlar arasında oldukça seçici davranmaya özen gösterir.

Boğa Burcu Erkeğinin Anlaştığı Burçlar Hangileridir?

Boğa burcunun anlaştığı burçlar genel olarak değerlendirilse eğer kendi element grubuna dahi olan burçlardır. Boğa erkekleri başak ve oğlak kadınları ile ilk etapta bir sürtüşme yaşasalar da sonradan çok iyi vakit geçirebilir bir hale geleceklerdir. Bununla birlikte de boğa erkekleri başak ve oğlak burçları ile mükemmel bir uyum yakalayarak iyi bir ilişki yaşayabilirler.

Tüm bunların yanı sıra ise boğa burçları için ideal bir ilişki sürdürebilecekleri karşı cinsteki burçlar yengeç ve balık olabilir. Bu burçlar boğa erkeğine oldukça çekici gelir ve aralarındaki etkileşim oldukça iyidir. Fakat akrep kadını ise boğa burcunu tamamlayacak ve bir elmanın iki yarısı olabilecek nitelikte bir burçtur. Boğa burcu erkekleri yengeç kadınlarının duygusallıkları sevdiklerine bir o kadar da bağlı olmalarından da etkilenirler.

Başına buyruk ve hoyratça tavırlara sahip olan akrep kadınları boğa burcu erkeğinin hemen dikkatini çeker. Fakat iki burç içinde de bir zıtlaşma söz konusu olabileceğinden her zaman iyi sonuçlar elde etmek ise mümkün değildir. Çünkü iki burçta tamamen zıt karakter özelliklerini taşır.

Boğa Burcu Kadının Anlaştığı Burçlar Hangileridir?

Boğa burcunun anlaştığı burçlar, boğa burcuna mensup olan kadınlar toprak grubunda yer alan erkekler ile oldukça iyi anlaşır. Fakat bu iyi anlaşma durumu ise her zaman aşk ile sonuçlanmayabilir. Bunun neticesinde de boğa burcu kadınlarını etkilemek için fazla çabalamaları gereklidir.

Boğa burcu kadınlarının etkilendikleri ve boğa burcunun anlaştığı burçlar arasına daha çok su grubu burçlarını sıralamak doğru olur. Duygusal erkekler boğa burcu kadınları için oldukça çekicidir. Bu nedenden dolayı da boğa burcu kadınları için yengeç, akrep ve balık burcu erkekleri dikkat çekicidir. Su grubuna mensup olan bu burcun erkeleri ile boğa burcu kadınları mutlu bir ilişkiye sahip olabilir.

Duygusal yönleri ağır basmayan boğa burçlarını etkilemek için ise romantik sürprizler kullanılabilir. Zira boğa burcu kadınları romantik sürprizlerden ve güzel sözlerden oldukça çok hoşlanır. Romantik sürprizleri yapma konusunda başarılı olan duygusal erkekler, boğa kadınlarını etkilemekte de oldukça başarılı olurlar.

Tüm bunların yanı sıra ise boğa burcunun anlaştığı burçlar arsında da oğlak burcu erkekleri de bulunur. Oğlak burcunun tuttuğunu koparak ve ne istediğini bilen tavırları boğa burcu kadınlarını oldukça çok etkiler.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072876502/


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x