yandex

Seksten Sonra Burçlar Ne Der | Burçların Cinsellik Sırları

09.10.2017
112
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-

Bu Yazımızda Seksten Sonra Burçlar Ne Der, Burçların Seksten Sonraki Sözleri, Hangi Burç Nasıl Sevişir, Burçlara Göre Cinsellik Uyumu, En Ateşli Burç Sıralaması, Yatakta Hangi Burçla Uyumlusunuz, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımızda.

Seksten Sonra Burçlar Ne Der | Burçların Cinsellik Sırları

Burcunuza göre değişen ilişkiniz, cinsel birlikteliğinizden sonra verdiğiniz tepkilerin de farklı olmasına neden olacaktır. Her burç için cinsel hayatın önemi farklı olduğundan, söylenen cümlelerin değişmesi söz konusudur. Sahip olduğunuz burcun karaketerinizin şekillenmesine olan etkisi, ilişki sonrasında düşüncenizi etkileyeceğinden sonuç değişecektir. Kişiye göre tepkiler değişecek olduğundan, seksten sonra burçlar ne der sorusu ortaya çıkmıştır. Burç gruplarına göre verilecek olan tepkiler örneklenmiştir.

Ateş Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Gruba dahil olan burçlar koç, aslan ve yaydır. Koç burçlarının seksten sonra sahip olduğu istekten ötürü tekrarlamak  isteyeceği olağandır. Ateş grubu burçlarının hepsi için cinsel arzunun yüksek bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun için koç burçlarının da seks sonrasında tepkisi istekli olacaktır. Bunun dışında yay burçlarının seks sonrası tepkileri, farklı bir alanda yeniden ilişkiye girmek istemesi yönünde olacaktır. Aslan burçları ise seks sonrasında genel olarak kendilerini tatmin etmek ister.

Bunun için ilişki sonunda sizden duymak isteyecekleri şey ne kadar başarılı olduklarıdır. Başarılı bir seks hayatı için aslan burcunu ilişki sonunda tatmin etmek zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Seksten sonra burçlar ne der sorusu ateş grubu burçları için

Su Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Yengeç, akrep ve balık bu grup içinde yer alıyor. Bu grubunda cinsel istek yönünden oldukça yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Akrep burcu seksten sonra farklı bir mekana geçmek istediğini söyleyebilir. Duygusal olan balık burçlarının ise seksten sonra söyledikleri arasında sevgi sözcükleri olacaktır. 

Yengeç burcunun da seks sonrasında söylediği şeyler balığa göre farklı olmayacaktır. Bu burçta duygusaldır ve ne kadar sevdiğini, onunla mutlu olduğunu söyleme ihtimali yüksektir.

Toprak Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Toprak grubu burcunda olan boğa,  başak, oğlak; seks sonrasında direkt olarak farklı alanlara yönebilir. Gününüzün nasıl geçtiği, kafasında olan herhangi bir problemden bahsedebilir. Oğlak burçlarının işte yaşadığı bir sorundan bahsetmesi düşünülebilir. Boğa burçları gün içindeki bir olaydan ya da hafta içindeki planlarından bahsedebilir. 

Sexten sonra burçlar ne der konusunda duygusal olmayan ve seks ile olan bağlantısının zayıf olduğunu gösterecek her türlü cümleyi kurması mümkün olacaktır.

Hava Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Terazi, kova ve ikizler burcunun olduğu hava grubu burçlarının seksten sonra kurduğu cümleler değişiyor. Bu grupta seks sonrasında isteği devam eden burç ikizlerdir. Kova ve terazi burcu sexten sonra burçlar ne der konusunda, direkt olarak normal yaşantısı hakkında konuşmaya başlar diyebiliriz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073419345/

0 0 oy
Sayfayı DeğerlendirBu Sayfayı Emoji İle Değerlendir.

Ben Yahya Güloğlu Eniyisozler.net adresinin kurucusu ve sitenin sahibiyim. 2017'de sizlerin beğenisine sunduğumuz Eniyisozler.net adresini o günden bugüne kadar sizler sevdiklerinizle güzel sözler ve anlamlı mesajlar paylaşın diye yayınlıyoruz.Anlamlı sözler ve mesajların yer aldığı adresimizde şiir ve şairler gibi özel türleri de sizlerin beğenisine sunup sürekli yeniliyoruz. Bu adresin kuruluşunda amacım insanlarla sevinçlerimi ve hüznümü paylaşmaktı daha sonra profesyonel çalışma arkadaşları ile birlikte daha uzman bir ekiple sizlere ulaşmaya başladık. Ekibimde yer alan yazarlarımızın da kitap yazmasına ve kendi ideallerine ulaşmalarına bu adres sayesinde fırsat bulduk.Eniyisozler.net adresi olarak tüm okuyucularımız ve takipçilerimize teşekkür ederiz.
Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x