Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Seksten Sonra Burçlar Ne Der | Burçların Cinsellik Sırları

Seksten Sonra Burçlar Ne Der | Burçların Cinsellik Sırları

Bu Yazımızda Seksten Sonra Burçlar Ne Der, Burçların Seksten Sonraki Sözleri, Hangi Burç Nasıl Sevişir, Burçlara Göre Cinsellik Uyumu, En Ateşli Burç Sıralaması, Yatakta Hangi Burçla Uyumlusunuz, Burçların Cinsellik Sırları Detaylar Yazımızda.

Burçların Seksten Sonraki Sözleri

Burcunuza göre değişen ilişkiniz, cinsel birlikteliğinizden sonra verdiğiniz tepkilerin de farklı olmasına neden olacaktır. Her burç için cinsel hayatın önemi farklı olduğundan, söylenen cümlelerin değişmesi söz konusudur. Sahip olduğunuz burcun karaketerinizin şekillenmesine olan etkisi, ilişki sonrasında düşüncenizi etkileyeceğinden sonuç değişecektir.

Kişiye göre tepkiler değişecek olduğundan, seksten sonra burçlar ne der sorusu ortaya çıkmıştır. Burç gruplarına göre verilecek olan tepkiler örneklenmiştir.


Seksten Sonra Burçlar Ne Der | Burçların Cinsellik Sırları

Ateş Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Gruba dahil olan burçlar koç, aslan ve yaydır. Koç burçlarının seksten sonra sahip olduğu istekten ötürü tekrarlamak  isteyeceği olağandır. Ateş grubu burçlarının hepsi için cinsel arzunun yüksek bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun için koç burçlarının da seks sonrasında tepkisi istekli olacaktır. Bunun dışında yay burçlarının seks sonrası tepkileri, farklı bir alanda yeniden ilişkiye girmek istemesi yönünde olacaktır. Aslan burçları ise seks sonrasında genel olarak kendilerini tatmin etmek ister.

Bunun için ilişki sonunda sizden duymak isteyecekleri şey ne kadar başarılı olduklarıdır. Başarılı bir seks hayatı için aslan burcunu ilişki sonunda tatmin etmek zorunda olduğunuzu unutmamalısınız. Seksten sonra burçlar ne der sorusu ateş grubu burçları için

Su Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Yengeç, akrep ve balık bu grup içinde yer alıyor. Bu grubunda cinsel istek yönünden oldukça yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Akrep burcu seksten sonra farklı bir mekana geçmek istediğini söyleyebilir. Duygusal olan balık burçlarının ise seksten sonra söyledikleri arasında sevgi sözcükleri olacaktır. 

Yengeç burcunun da seks sonrasında söylediği şeyler balığa göre farklı olmayacaktır. Bu burçta duygusaldır ve ne kadar sevdiğini, onunla mutlu olduğunu söyleme ihtimali yüksektir.

Toprak Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Toprak grubu burcunda olan boğa,  başak, oğlak; seks sonrasında direkt olarak farklı alanlara yönebilir. Gününüzün nasıl geçtiği, kafasında olan herhangi bir problemden bahsedebilir. Oğlak burçlarının işte yaşadığı bir sorundan bahsetmesi düşünülebilir. Boğa burçları gün içindeki bir olaydan ya da hafta içindeki planlarından bahsedebilir. 

Sexten sonra burçlar ne der konusunda duygusal olmayan ve seks ile olan bağlantısının zayıf olduğunu gösterecek her türlü cümleyi kurması mümkün olacaktır.

Hava Grubu Burçları Seksten Sonra Ne Der?

Terazi, kova ve ikizler burcunun olduğu hava grubu burçlarının seksten sonra kurduğu cümleler değişiyor. Bu grupta seks sonrasında isteği devam eden burç ikizlerdir. Kova ve terazi burcu sexten sonra burçlar ne der konusunda, direkt olarak normal yaşantısı hakkında konuşmaya başlar diyebiliriz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073419345/


Bu yazı 3437 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x