yandex
Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını
Günün Sözü

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını

Bu Yazımızda Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar, Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?, Başak Burcu Kadını Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?, Başak Burcunun Evlenebileceği Burçlar, Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz Detaylar Yazımızda.

Başak Burcunun Evlenebileceği Burçlar

Başak burcu yapısı gereği titiz, her şeyi inceleyen ve sadık burçlardır. Daha çok ev hayatını seven burçlar olsalar da zaman zaman dışarda vakit geçirmekten ve eğlenmekten de haz duyarlar. Dostlukları iyi olan başak burçları kendileri gibi dobra, iyi niyetli ve çalışkan insanlardan hoşlanırlar ve arkadaşlık yaparlar.


Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?

Başak burcunun anlaştığı burçlar yine kendisi gibi toprak elementine ait olan burçlardan anlaşırlar. Başak burcu erkekleri ise diğer burçlardan farklı olarak kendi burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunun yanı sıra uyum sağladıkları burçlar ise Oğlak ve Boğadır. Başak burçlarının sadece toprak elementi mensupları ile iyi anlaştığını söylemek ise çok da doğru olmaz.

Başak burçları aynı zamanda da su grubu ile iyi anlaşır. Su grubuna mensup olan Akrep, Yengeç ve Balıklar başak burçlarının iyi anlaştıkları burçlar arasına girer. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey sadece balık burcudur. Balık Başak burcunun karşıt burcu olduğundan dolayı da yok çok iyi anlaşırlar ya da hiçbir şekilde anlaşmaları mümkün olmayabilir.

Başak burcunun anlaştığı burçlar kadar anlaşamadığı ters düştüğü burçlar da bulunur. İkizler ve Yay burçları ile elektrikleri dahi tutsa da bazı alışkanlıklar ve tavırlar başak burcu erkeklerini çileden çıkarabilir. Fakat başak burcu erkeği aslan kadını, koç ve kova kadınları ile de uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. En çok anlaşacağı burçlar ise kendi burcu, oğlak ve boğadır.

Başak Burcu Kadını Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?

Başak burcunun anlaştığı burçlar başak burcu kadını içinde de hemen hemen aynıdır. Toprak elementine mensup olan burç insanları ile oğlak, boğa ve kendi burçları ile uyumlu bir ilişki sürebilir. Hayata bakış açıları ve hayatta değer verdikleri konular hemen hemen aynı olan yine kendi elementine mensup olan burçlardır. Bununla birlikte de başak burcu kadını yine bu burçlar ile kusursuz bir uyum ve mutluluk yakalayabilirler.

Başak burcu kadınları su grubu üyeleri olan akrep ve yengeç burçları ile de uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Fakat balık burcu kendi karakterinin tam tersi bir karaktere sahip olduğu için ise başak burcu kadınını memnun edemeyebilir. Çünkü başak burcu mantığı ile harekete ederken, balık burcu her zaman için daha duygusal hareket eder. Bu iki zıt burç ise zaman zaman birbirini çekebilir.

Başak burcunun anlaştığı burçlar arasına riskli olsa da koç, yay ve aslan burçları da dahil olabilir. Başak kadınları bu burçlardaki erkeklerden kolay bir şekilde etkilenip mutlu bir birliktelik sürebilirler. Ancak başak burçları ikizler burcu erkeklerinin değişken ruh haline ve havailiklerine tahammül edemez. Aşk başlasa bile bu durum başak burçlarını oldukça yorabilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1921 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x