en iyi sözler

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını
Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını

Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını

Bu Yazımızda Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar, Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?, Başak Burcu Kadını Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?, Başak Burcunun Evlenebileceği Burçlar, Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz Detaylar Yazımızda.

Başak Burcunun Evlenebileceği Burçlar

Başak burcu yapısı gereği titiz, her şeyi inceleyen ve sadık burçlardır. Daha çok ev hayatını seven burçlar olsalar da zaman zaman dışarda vakit geçirmekten ve eğlenmekten de haz duyarlar. Dostlukları iyi olan başak burçları kendileri gibi dobra, iyi niyetli ve çalışkan insanlardan hoşlanırlar ve arkadaşlık yaparlar.


Başak Burcunun Anlaştığı Burçlar | Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?

Başak burcunun anlaştığı burçlar yine kendisi gibi toprak elementine ait olan burçlardan anlaşırlar. Başak burcu erkekleri ise diğer burçlardan farklı olarak kendi burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunun yanı sıra uyum sağladıkları burçlar ise Oğlak ve Boğadır. Başak burçlarının sadece toprak elementi mensupları ile iyi anlaştığını söylemek ise çok da doğru olmaz.

Başak burçları aynı zamanda da su grubu ile iyi anlaşır. Su grubuna mensup olan Akrep, Yengeç ve Balıklar başak burçlarının iyi anlaştıkları burçlar arasına girer. Fakat burada dikkat edilmesi gereken şey sadece balık burcudur. Balık Başak burcunun karşıt burcu olduğundan dolayı da yok çok iyi anlaşırlar ya da hiçbir şekilde anlaşmaları mümkün olmayabilir.

Başak burcunun anlaştığı burçlar kadar anlaşamadığı ters düştüğü burçlar da bulunur. İkizler ve Yay burçları ile elektrikleri dahi tutsa da bazı alışkanlıklar ve tavırlar başak burcu erkeklerini çileden çıkarabilir. Fakat başak burcu erkeği aslan kadını, koç ve kova kadınları ile de uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. En çok anlaşacağı burçlar ise kendi burcu, oğlak ve boğadır.

Başak Burcu Kadını Hangi Burçlar ile İyi Anlaşır?

Başak burcunun anlaştığı burçlar başak burcu kadını içinde de hemen hemen aynıdır. Toprak elementine mensup olan burç insanları ile oğlak, boğa ve kendi burçları ile uyumlu bir ilişki sürebilir. Hayata bakış açıları ve hayatta değer verdikleri konular hemen hemen aynı olan yine kendi elementine mensup olan burçlardır. Bununla birlikte de başak burcu kadını yine bu burçlar ile kusursuz bir uyum ve mutluluk yakalayabilirler.

Başak burcu kadınları su grubu üyeleri olan akrep ve yengeç burçları ile de uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Fakat balık burcu kendi karakterinin tam tersi bir karaktere sahip olduğu için ise başak burcu kadınını memnun edemeyebilir. Çünkü başak burcu mantığı ile harekete ederken, balık burcu her zaman için daha duygusal hareket eder. Bu iki zıt burç ise zaman zaman birbirini çekebilir.

Başak burcunun anlaştığı burçlar arasına riskli olsa da koç, yay ve aslan burçları da dahil olabilir. Başak kadınları bu burçlardaki erkeklerden kolay bir şekilde etkilenip mutlu bir birliktelik sürebilirler. Ancak başak burçları ikizler burcu erkeklerinin değişken ruh haline ve havailiklerine tahammül edemez. Aşk başlasa bile bu durum başak burçlarını oldukça yorabilir.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626072906366/


Bu yazı 2188 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her içerik özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Site içerisinde Sözler, Mesajlar, Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Şairler gibi etkileyici konular Bulabilirsiniz...
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.

0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x