Koç ve Akrep Burcunun Uyumu | Koç ile Akrep Anlaşabilir mi?

Bu Yazımızda Koç ve Akrep Burcunun Uyumu, Koç Burcu ile Akrep Anlaşabilir mi?, Koç ve Akrep Aşk Uyumu, Koç Ve Akrep Cinsel Uyumu, Akrep Koç Evlilik Uyumu, Akrep Ve Koç Burcu Cinsellik, Koç Erkeği Akrep Kadını Uyumu, Akrep Kadını Koç Erkeğini Nasıl Etkiler, Koç Erkeği Akrep Kadınını Nasıl Etkiler Detaylar Yazımızda.

Koç ve Akrep Burcunun Uyumu | Koç ile Akrep Anlaşabilir mi?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 20:05
190

Koç ve Akrep Burcunun Uyumu

Koç ve Akrep Burcunun Uyumu yerine Koç ve Akrep burcunun karşı konulmaz çekimi desek haksız sayılmayız. Akla hayale sığmayacak bir şey bir Koç ile Akrebin birlikteliği. Çünkü her ikisi de çok güçlü karakterlere sahip her ikisi de üstünlük mücadelesi vermek ve ön planda olmak ister. Kendi laflarının üstüne laf söyletmezler. Kıskançtırlar.

Bir başkasının başarısından memnun olurlar olmasına ama kendilerini yer bitirirler kendilerinden başarılı birini gördükleri için. Her iki burçta kitleleri ardından sürükleyecek kadar etkileyici lider karakteristikleri taşır. Despot kişilikleri çoğu zaman dışarıdan hoş karşılanmasa da onlar hallerinden memnundur. Peki, nasıl olacak Koç ve Akrep uyumu? İpler kimin elinde kalacak?

Koç Burcu ile Akrep Anlaşabilir mi?

Koç ve Akrep uyumundan bu ikili kendini ateşli, hırslı ve sürekli olmadık şeylerin mücadelesini verirken bulacak. ‘Neyi paylaşamıyorlar?’ derseniz paylaşamadıkları hiçbir şey yok aslında. Sadece güçlü karakterleri hep bir şeylerin savaşını vermeye hazır.

Zor zamanlarda güçlü durarak ayakta kalmış iki burç, hep kendini koruma, hırs ve üstünlük mücadelesi vermeyi adeta kendilerine ilke edinmişler. Paylaşamadıklarından çok paylaştıkları vardır Koç-Akrep ikilisinin eğlenceli vakit geçirmeyi, macerayı ve sosyalleşmeyi severler.

Koç ve Akrep Aşk Uyumu

Birlikte zaman zaman güzel zaman zaman tartışmalar yaşayarak geçirdikleri zaman, yatakta durur. Çünkü Akrep şehveti denen bir şey vardır. Akrep yatakta adeta kendini Koç burcunun kollarına teslim eder ve Koç burcunun istediklerini yapmaktan çekinmez. Benzer şekilde Akrepler, ateşli karakterleriyle Koç burcunu yönlendirebilirler. Gerçekten seven bir Akrep burcunun sevdiği insan için yapamayacağı şey yoktur. Sadakat ve sevgi ışığında her iki burcunda karşılıklı mutluluğu esas aldığı Koç-Akrep uyumu birbirlerinin düşüncelerine saygı duymakla başlar.

Belki şiddetle karşı çıktığı bir durumla karşılaşan bir Koç burcu sakin kalmaya çabalayarak dinlemeli ve ona göre tepki göstermelidir. Benzer şekilde her durumda sokmaya hazır olan Akrepler ise iletişimin sağlıklı olmadığı hiçbir durum için kıskançlık krizine girmemelidir.

Koç böylesine ateşli bir Akrebi bırakır mı sanıyorsunuz?  Aşırılıklara kaçmaya hiç gerek yok. Koç ve Akrep uyumunun devamlılığı ve bu birlikteliğin çocuk cıvıltılarıyla mutlu bir yuvaya dönüşmesi için sadece biraz sabır ve özveri var.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086847545


0
Would love your thoughts, please comment.x