yandex
Akrep Burcunun Zayıf Yönleri | Akrep Burcu Zayıf Noktaları
Günün Sözü

Akrep Burcunun Zayıf Yönleri | Akrep Burcu Zayıf Noktaları

Akrep Burcunun Zayıf Yönleri | Akrep Burcu Zayıf Noktaları

Bu Yazımızda Akrep Burcunun Zayıf Yönleri, Akrep Burcu Özellikleri, Akrep Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?, Akrep Erkeği Zayıf Yönleri Nelerdir?, Akrep Burcu Zayıf Noktaları Detaylar Yazımızda.

Akrep Kadını Zayıf Yönleri Nelerdir?

Akrep burcu genel olarak güçlülüğü ve zorluklara karşı sıkı durulu ile diğer burçlardan ayrılan bir yöne sahiptir. Peki bu burcun kendi içinde sürdürdüğü zayıflıklar var mıdır? Bu zayıflıklar nasıl aşılabilir? Akrep burcunun en büyük zayıflığı ikili ilişkilerde ve toplumsal hayatta karşımıza çıkmaktadır. Bunun asıl sebebi diğer insanlar üzerinde tahakküm kurma gibi bir eğilimlerinin olmasıdır.


Akrep Burcunun Zayıf Yönleri | Akrep Burcu Zayıf Noktaları

Tabi ki her akrep burcunda bu tür bir durum söz konusudur gibi bir açıklama yapılamaz, her akrep burcunda hem çevresel koşullardan hem de yükselenin de etkisi ile kişilerin farklı adımlar sergilemeleri öz konusu olabilmektedir. Akrep burcunun zayıf yönleri değişim gösterebilse de kişilerin liderlik konusunda zaman zaman sıkıntı yaşayabilecekleri de fark edilmesi gereken detaylardandır.

Kuşkuculuk ile Nasıl Başa Çıkılmalıdır?

Akrep burcunun zayıf yönleri konusunda bir diğer önemli nokta da kesinlikle kuşkuculuktur. Bu konuda hem kendi hayatlarını hem de sevdiklerinin hayatını daha zor bir hale getirdikleri de eklenmesi gereken detayların başında gelmektedir. Kuşkuculuk söz konusu olduğu zaman güvensizliğin ve bunun akabinde de kıskançlığın gelmesi elde edeceğiniz ikili ilişkileri de toplumsal ilişkileri de temelinden sarsmaktadır. Bu konuda bir akrep burcu olarak kendinizi dizginleyebildiğiniz ölçüde dizginlemelisiniz. Kuşkuculuk ile başa çıkabilmek için güven üzerine kurulu ilişkiler kurmak sizin için en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır.

Akrep Burcunun Zayıf Yönlerini Kapatma Şekli Nedir?

Akrep burcunun zayıf yönleri tabi ki her bir gibi söz konusudur. Fakat bu yönler ile başa çıkmak konusunda en azından gizlemek konusunda oldukça başarılı oldukları da bilinmektedir. Akreplerin zayıf yönleri olsa da bu zayıf yönlerinin açığa çıkması ve herkes tarafından konuşulması da onların direkt olarak canını sıkan noktaların başına gelmektedir. Bunu örtebilmek için de ya tam bir mütevaziliğe ya da tam olarak büyük bir sinir harbine dönüşen bir yapı ile karşı karşıya kalırlar.

Süreç içerisinde kimlerin bu zayıflıktan haberdar olduğu da önemlidir. Yakın hissettikleri kişilerin bu tür bilgilere sahip olması ile alakalı olarak bir sıkıntı hissetmeyecekleri de farkında olunması gereken noktalardandır.

İkili İlişkilerde Akrep Zayıflıkları Nelerdir?

Akrep burcunun zayıf yönleri başlığına bir de ikili ilişkiler bakımından göz atıldığı zaman durum daha net ortaya çıkmaktadır. İkili ilişkilerinde kıskançlıktan karşısındakini tanımaya bile fırsat bırakmayan bu burcun düzenli bir ilişki yaşamsı için mutlaka kıskançlık huyunu dizginlemeleri gerekmektedir. Kıskançlık hele ki daha da zor olan güvensizlik ile birleştiği zaman durum daha da içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.

Bu konu ile alakalı olarak akrep burçlarının en rahat edecekleri burçlar hava burçlarıdır. Hava grubunda çok derin bir kıskançlık güdüsü olmadığı, olsa bile bunun üzerinden çok çabuk geldikleri için en azından akrebin kıskanç yapısını tolere etme imkanını elde edebilirsiniz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1673 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x