Uyumsuz Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Uyumsuz Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Uyumsuz Burçlar

Burcunuzun özelliklerinden ötürü, anlaşamadığınız bir burç grubuyla ilişki kurmanız mümkün olmayabilir. Özelliklerinin çatışıyor olması, uyumsuz olarak anılmanıza neden olacaktır. Örneğin eğlenceli çok seven bir burcun, ciddi ve her daim önemli işleri olan bir burçla anlaşması söz konusu değildir. Bu gibi durumlardan ötürü, burçlar arasında uyumsuz burçlar adı altında söz edebileceğimiz belirgin ikilikler oluşmuştur. Aşağıda verilen burçların birbiri ile anlaşması güç olacaktır. Bu sebeple uyumsuz burçlar arasında gösterilirler.

Terazi ve Balık Burçları Neden Uyumsuzdur?

Bu iki burcun birbiriyle anlaşması güçtür. Hem terazi burcu hem de balık burcu karar vermek konusunda oldukça düşük bir yeteneğe sahiptir. Sürekli kararsız olan iki burcun birlikte hareket etmesi de güç olacaktır. Bundan dolayı anlaşmaları mümkün değildir. İletişim kopukluğu ve kavgalar terazi ve balık ilişkisinde kaçınılmaz son olacaktır.

Yay ve Oğlak Burçları Neden Uyumsuzdur?

Oğlak burçlarının ciddi tavırları, yay burçları eğlenmekten alıkoyar. Her durumda eğlenmeyi başarabilen ve samimi tavırlar içinde olan yay burçları, oğlak burçlarının tahammül edemediği tavırlardır. Bu sebeple bu iki burç uyumsuz burçlar arasında yer alıyor. Oğlak ve yayın anlaştığı durumlarda, oğlak burcunun alttan almasının ve ortama uyum sağlamasının etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Akrep ve Koç Burçları Neden Uyumsuzdur?

Hem akrep hem de koç burcu özgürlüğüne düşkündür. Ancak bu durum ikili ilişkilerde sorun çıkmasına neden olabilir. Bu sebeple iki grubun anlaşması gibi bir durum ortadan kalkıyor. Akreplerin kıskanç olması da anlaşmazlığın çıkmasında büyük bir etken. Koç burçlarının bencil tavırları da akrep burcunun itici bulduğu bir özellik. Bu sebeple iki grubun anlaşması mümkün olmayacaktır. Eğer evlilik anlamında bir ilişki yürütülürse, iki burcun aynı evde yaşayacak olması çok daha büyük sorunlar yaratacaktır.

Balık ve Başak Burçları Neden Uyumsuzdur?

Bir tarafta duygusal olmanın sınırlarını zorlayan balık burcu, diğer tarafta ise mantıklı ve ayakları yere basan başak burcu… Bu iki burcun anlaşması belirttiğimiz bu iki zıtlıktan ötürü olacaktır. Balık burçlarının hayal kurma özelliğinin gelişmiş olması, başak burcunun olmayacak duaya emin denmez mantığından ötürü sinirlenmesine yol açacaktır. Bu sebeple oğlak balık burcu ile başak burcunun anlaşması mümkün değildir. Uyumsuz burçlar arasında mutlaka bahsedilmesi gereken iki burçtur.

Yengeç ve Kova Neden Uyumsuzdur?

Kovalar hayatı akışına bırakır ve para harcamaya bayılır. Yengeç burcu için bu durum oldukça mantıksızdır. Ayrıca hayatı planlarla yaşamayı seven yengeç burçları, kova burçlarının bu tutumundan hoşlanmayacaktır. Bu nedenler ötürü uyumsuz burçlar arasında sayılacaklardır.


Bu yazı 1009 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-08-05 21:31:46
Gökçe Leyla: ÖZGÜRLÜK HERKES İÇİN Bir umuttur özgürlük yaşayan her insan için. Hayata tutunmayı sağlayan. Bir
2020-08-04 23:10:32
Sezen: :D :D :D
2020-07-31 22:47:55
Sıla: :D
2020-05-31 00:27:49
2020-04-09 19:23:59
2020-04-09 19:17:59
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x