Günün Sözü
var today_obj=new Date() var today_date=today_obj.getDate() var tips=new Array() var tiptitle='' tips[1]='Öfke her zaman hüsranla sonuçlanan beklentilerden gelir.' tips[2]='Yarı doğrudan çekinin. Yanlış yarısına sahip olmuş olabilirsiniz.' tips[3]='Zayıflar asla affedemez. Affetmek güçlülerin özelliğidir.' tips[4]='Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır.' tips[5]='Umut, sahip olduğunuz hissin daimi olmadığı hissidir.' tips[6]='Bugünü şükrederek geçirmeyen birisinin elbette ki yarınları güzel olamaz.' tips[7]='Aşk, davaya benzer, cefa çekmekte şahide: şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki.' tips[8]='Yaşam ince bir cam gibidir, beklenmedik bir anda kırılabilir.' tips[9]='Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.' tips[10]='Aşk, âşıkı şîr eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.' tips[11]='Şikayet ettiğiniz yaşam belki de başkasının hayalidir.' tips[12]='Bir kadının aklindakini yapmasını sadece geciktirebilirsin, engelleyemezsin.' tips[13]='Bu dünyaya istediğimiz gibi gelmedik, bu dünyadan istediğimiz gibi gidemeyiz.' tips[14]='Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.' tips[15]='İnsanın Özü ne ise Gözü de onu görür!' tips[16]='Elini tutan insan yanlışsa, her mevsim kıştır insana.' tips[17]='Bir kadının kaderi sevdiği adamın ihanetiyle sevmediği adamın sadakati arasında çizilir.' tips[18]='Sevgi, bir kırgınlığın gölgesinde üşüyen samimiyettir bazen.' tips[19]='Zaferin büyüklüğü, Savaşın çetinliği ile ölçülür.' tips[20]='Gelecek, bugünden ona hazırlananlara aittir.' tips[21]='İlim yalnız zekâyı değil ahmaklığı da arttırır.' tips[22]='Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.' tips[23]='Hakiki hürriyet, yüksek fikirlere esir olmaktır.' tips[24]='Sadık köpek dayağa dayanır, fakat sadakati dayakla değil okşamakla sağlanmıştır.' tips[25]='Kusurumuz ne kadar çoksa, o kadar kusur ararız.' tips[26]='Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.' tips[27]='Kalp söze başlayınca akıl sağır olur.' tips[28]='Hakikat güneşini örten bulutların en kesifi menfaattir.' tips[29]='Fırtına denizde bir kuvvet eseri, insanda aksine bir zaaf eseridir.' tips[30]='Yüzünüzün ay gibi parlak ve bayram edeceğiniz günlerin hiç bitmemesi duasıyla.' tips[31]='Yolunu bulmaktan umudunu kesme, çünkü umuttur insana yol gösteren. ' document.write(tiptitle) document.write(tips[today_date])" target="_blank">
Uyumsuz Burçlar | Burçlar Neden Uyumsuzdur?

Uyumsuz Burçlar | Burçlar Neden Uyumsuzdur?

Bu Yazımızda Uyumsuz Burçlar, Terazi ve Balık Burçları Neden Uyumsuzdur?, Yay ve Oğlak Burçları Neden Uyumsuzdur?, Akrep ve Koç Burçları Neden Uyumsuzdur?, Balık ve Başak Burçları Neden Uyumsuzdur?, Yengeç ve Kova Neden Uyumsuzdur? Detaylar Yazımızda.

En Uyumsuz Burçlar Hangileridir?

Burcunuzun özelliklerinden ötürü, anlaşamadığınız bir burç grubuyla ilişki kurmanız mümkün olmayabilir. Özelliklerinin çatışıyor olması, uyumsuz olarak anılmanıza neden olacaktır. Örneğin eğlenceli çok seven bir burcun, ciddi ve her daim önemli işleri olan bir burçla anlaşması söz konusu değildir. Bu gibi durumlardan ötürü, burçlar arasında uyumsuz burçlar adı altında söz edebileceğimiz belirgin ikilikler oluşmuştur.

Aşağıda verilen burçların birbiri ile anlaşması güç olacaktır. Bu sebeple uyumsuz burçlar arasında gösterilirler.


Uyumsuz Burçlar | Burçlar Neden Uyumsuzdur?

Terazi ve Balık Burçları Neden Uyumsuzdur?

Bu iki burcun birbiriyle anlaşması güçtür. Hem terazi burcu hem de balık burcu karar vermek konusunda oldukça düşük bir yeteneğe sahiptir. Sürekli kararsız olan iki burcun birlikte hareket etmesi de güç olacaktır. Bundan dolayı anlaşmaları mümkün değildir. İletişim kopukluğu ve kavgalar terazi ve balık ilişkisinde kaçınılmaz son olacaktır.

Yay ve Oğlak Burçları Neden Uyumsuzdur?

Oğlak burçlarının ciddi tavırları, yay burçları eğlenmekten alıkoyar. Her durumda eğlenmeyi başarabilen ve samimi tavırlar içinde olan yay burçları, oğlak burçlarının tahammül edemediği tavırlardır.

Bu sebeple bu iki burç uyumsuz burçlar arasında yer alıyor. Oğlak ve yayın anlaştığı durumlarda, oğlak burcunun alttan almasının ve ortama uyum sağlamasının etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Akrep ve Koç Burçları Neden Uyumsuzdur?

Hem akrep hem de koç burcu özgürlüğüne düşkündür. Ancak bu durum ikili ilişkilerde sorun çıkmasına neden olabilir. Bu sebeple iki grubun anlaşması gibi bir durum ortadan kalkıyor. Akreplerin kıskanç olması da anlaşmazlığın çıkmasında büyük bir etken. Koç burçlarının bencil tavırları da akrep burcunun itici bulduğu bir özellik.

Bu sebeple iki grubun anlaşması mümkün olmayacaktır. Eğer evlilik anlamında bir ilişki yürütülürse, iki burcun aynı evde yaşayacak olması çok daha büyük sorunlar yaratacaktır.

Balık ve Başak Burçları Neden Uyumsuzdur?

Bir tarafta duygusal olmanın sınırlarını zorlayan balık burcu, diğer tarafta ise mantıklı ve ayakları yere basan başak burcu… Bu iki burcun anlaşması belirttiğimiz bu iki zıtlıktan ötürü olacaktır. Balık burçlarının hayal kurma özelliğinin gelişmiş olması, başak burcunun olmayacak duaya emin denmez mantığından ötürü sinirlenmesine yol açacaktır.

Bu sebeple oğlak balık burcu ile başak burcunun anlaşması mümkün değildir. Uyumsuz burçlar arasında mutlaka bahsedilmesi gereken iki burçtur.

Yengeç ve Kova Neden Uyumsuzdur?

Kovalar hayatı akışına bırakır ve para harcamaya bayılır. Yengeç burcu için bu durum oldukça mantıksızdır. Ayrıca hayatı planlarla yaşamayı seven yengeç burçları, kova burçlarının bu tutumundan hoşlanmayacaktır. Bu nedenler ötürü uyumsuz burçlar arasında sayılacaklardır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626073354685/


Bu yazı 2155 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Resimli Sözler, Şiirler, Burçlar, Burç Uyumları, Emojiler, Fıkralar, Şairler ve dahasını Sitemizde Bulabilirsiniz..
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
Zorunlu
Zorunlu
boşluk (:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler, inançlara saldırı içeren yorumlar, link web site adresi onaylanmamaktadır.
0 Yorumlar
Satır içi geri bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar
0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x