yandex
Uyumsuz Burçlar | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Uyumsuz Burçlar

Uyumsuz Burçlar

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Uyumsuz Burçlar, Terazi ve Balık Burçları Neden Uyumsuzdur?, Yay ve Oğlak Burçları Neden Uyumsuzdur?, Akrep ve Koç Burçları Neden Uyumsuzdur?, Balık ve Başak Burçları Neden Uyumsuzdur?, Yengeç ve Kova Neden Uyumsuzdur? Detaylar Yazımızda.

Uyumsuz Burçlar

Burcunuzun özelliklerinden ötürü, anlaşamadığınız bir burç grubuyla ilişki kurmanız mümkün olmayabilir. Özelliklerinin çatışıyor olması, uyumsuz olarak anılmanıza neden olacaktır. Örneğin eğlenceli çok seven bir burcun, ciddi ve her daim önemli işleri olan bir burçla anlaşması söz konusu değildir. Bu gibi durumlardan ötürü, burçlar arasında uyumsuz burçlar adı altında söz edebileceğimiz belirgin ikilikler oluşmuştur. Aşağıda verilen burçların birbiri ile anlaşması güç olacaktır. Bu sebeple uyumsuz burçlar arasında gösterilirler.

Terazi ve Balık Burçları Neden Uyumsuzdur?

Bu iki burcun birbiriyle anlaşması güçtür. Hem terazi burcu hem de balık burcu karar vermek konusunda oldukça düşük bir yeteneğe sahiptir. Sürekli kararsız olan iki burcun birlikte hareket etmesi de güç olacaktır. Bundan dolayı anlaşmaları mümkün değildir. İletişim kopukluğu ve kavgalar terazi ve balık ilişkisinde kaçınılmaz son olacaktır.

Yay ve Oğlak Burçları Neden Uyumsuzdur?

Oğlak burçlarının ciddi tavırları, yay burçları eğlenmekten alıkoyar. Her durumda eğlenmeyi başarabilen ve samimi tavırlar içinde olan yay burçları, oğlak burçlarının tahammül edemediği tavırlardır. Bu sebeple bu iki burç uyumsuz burçlar arasında yer alıyor. Oğlak ve yayın anlaştığı durumlarda, oğlak burcunun alttan almasının ve ortama uyum sağlamasının etkili olduğunu söyleyebiliriz.

Akrep ve Koç Burçları Neden Uyumsuzdur?

Hem akrep hem de koç burcu özgürlüğüne düşkündür. Ancak bu durum ikili ilişkilerde sorun çıkmasına neden olabilir. Bu sebeple iki grubun anlaşması gibi bir durum ortadan kalkıyor. Akreplerin kıskanç olması da anlaşmazlığın çıkmasında büyük bir etken. Koç burçlarının bencil tavırları da akrep burcunun itici bulduğu bir özellik. Bu sebeple iki grubun anlaşması mümkün olmayacaktır. Eğer evlilik anlamında bir ilişki yürütülürse, iki burcun aynı evde yaşayacak olması çok daha büyük sorunlar yaratacaktır.

Balık ve Başak Burçları Neden Uyumsuzdur?

Bir tarafta duygusal olmanın sınırlarını zorlayan balık burcu, diğer tarafta ise mantıklı ve ayakları yere basan başak burcu… Bu iki burcun anlaşması belirttiğimiz bu iki zıtlıktan ötürü olacaktır. Balık burçlarının hayal kurma özelliğinin gelişmiş olması, başak burcunun olmayacak duaya emin denmez mantığından ötürü sinirlenmesine yol açacaktır. Bu sebeple oğlak balık burcu ile başak burcunun anlaşması mümkün değildir. Uyumsuz burçlar arasında mutlaka bahsedilmesi gereken iki burçtur.

Yengeç ve Kova Neden Uyumsuzdur?

Kovalar hayatı akışına bırakır ve para harcamaya bayılır. Yengeç burcu için bu durum oldukça mantıksızdır. Ayrıca hayatı planlarla yaşamayı seven yengeç burçları, kova burçlarının bu tutumundan hoşlanmayacaktır. Bu nedenler ötürü uyumsuz burçlar arasında sayılacaklardır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1631 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x