yandex
Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri | Boğa Burcu Özellikleri
Günün Sözü

Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri | Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri | Boğa Burcu Özellikleri

Bu Yazımızda Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri, Boğa Burçlarının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?, Boğa Burçlarını Güzelleştiren Nedir?, Boğa Burcu Özellikleri Erkek, Boğa Burcu Kadını Cinsellik, Boğa Burcu Kadını Dışardan Nasıl Görünür Detaylar Yazımızda.

Boğa Burcu Kadını Dışardan Nasıl Görünür

Boğa burcunun fiziksel özellikleri oldukça baskın olan ve girdikleri ortamlarda fark edilen burçlardır. Yüzlerinde fark edilen bir özellikleri ise dudaklarının ön planda oluşudur. Çekici dudaklara sahiptirler. Bunun yanı sıra gür saçlara sahip olan boğa burçları saçlarının önüne dökülmesinden hoşlanır. Genel olarak boğa burçlarının daha dağınık yapılmamış saçları tercih ettiği de görülür. Saçları genel olarak bukleli olan boğa burçları erkeklerinin alınları dar yapılıdır ve saçları geç dökülür.


Boğa Burcunun Fiziksel Özellikleri | Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burçlarının Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Boğa burcu insanlarında yaşları ilerlese de bir çekicilikleri olduğu ise tartışılmaz bir gerçektir. Venüs’ün etkisinden dolayı genel olarak ise gözleri koyu renkli olan boğa burçlarında yumuşak başlı ve uyumlu olmaları da ön plandadır. Bazı boğalarda ise yükselen burçlarının etkisi ile de renkli gözler de görülebilir.

İri ve ön planda bir çeneye sahip olan boğa burçları, daha basık bir burun ile de dikkat çekeler. Fakat yüzlerindeki en önemli ayrıntı ise de dudaklarıdır. Boğa burçlarının dudakları oldukça çekicidir. Bu durumda da boğa burcunun fiziksel özellikleri için dudakların ön planda olduğunu da söylemek mümkündür.

Bazı boğaların da kilo almaya oldukça meyilli bir yapıları vardır. Bu boğa burçlarında da boyun ve çenenin daha birleştiğini görmek mümkündür. Fakat boğa burçları her ne kadar kilo almaya meyilli olsalar da vücutlarının son derecede güzel olduğunu söylemek hiç de yanlış olmaz. Boğa burçları Venüs’ün etkisi ile de harika bir vücuda sahiptirler. Vücutları ve fizikleri ise boğa burçlarının en çok dikkat çeken fiziksel özelliklerindendir.

Boğa Burçlarını Güzelleştiren Nedir?

Boğa burçları Venüs’ün etkisinden dolayı son derecede güzel olan bir burçtur. Boğa burçlarının arsında minyon ve zayıf olan kişiler ise son derecede azdır. Boğa burçları genel olarak kilo almaya müsait fakat gösterişli bir vücut yapısına sahip olan burçlardır.

Boğa burcunun fiziksel özelliklerinin bu denli güçlü olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı ve güçlü bir yapıya da sahiptirler. Omuzları geniş olan boğa burçlarının boyun bölgelerinin de kalın olduğunu söyleyebiliriz. İştahları oldukça açık lan boğa burçları daha çok ise genç iken küçük bellere sahiptirler. İştahlarından dolayı da bir zaman sonra ise ine vücut hatları kaybolabilir.

Boğa burcunun fiziksel özelliklerinin yanı sıra ses tonları ile de karşılarındaki kişiyi etkilerler. Sıcak ve çekici bir şekilde konuşan boğa burçları bu özellikler ile de birçok kişiyi kolay bir şekilde etkileyebilir. Boğalar yapılar gereği de bir havaya sahip oldukları içinde de yürüyüşlerinde de bir asalet ve çekicilik bulunur.

Top modeller ve şarkıcılar ya da oyuncular genel olarak boğa burçlarından oluşur. Sakin tavırları ile de tane tane konuşan boğa burçları çevresindeki herkesi etkilemeyi kolayca başarır.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1398 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x