Burcunun Yükselenini Bulma | Yükselen Burç Nedir?

Bu Yazımızda Burcunun Yükselenini Bulma, Yükselen Burç Kişiyi Nasıl Etkiler?, Yükselen Burç Nedir?, Yükselen Burçların Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir?, Yükselen Burç Hesaplama 2024, Yükselen Burç Tablosu, Yükselen Burç Özellikleri Detaylar Yazımızda.

Burcunun Yükselenini Bulma | Yükselen Burç Nedir?
Yayınlama: 09.10.2017
Güncelleme: 01.01.2024 - 20:45
131

Burcunun Yükselenini Bulma

Burcunun yükselenini bulma işlemi sanıldığı kadar da zor bir işlem değildir. Yükselen burç ise doğduğunuz sıradaki ufuk çizgisinde yer alan burçtur. Aynı zamanda da doğduğunuz an içinde de yükselen takım yıldıza verilen astrolojik bir terim olarak da değerlendirilebilir. Yükselen burç kendi öz burcunuz kadar da büyük bir önem taşır.

Yükselen burç ortalama 2 saatte bir yer değiştirdiği içinde de doğru bir şekilde bulunmasındaki en önemli kıstas ise doğum saatinizdir. Kişinin doğum tarihi ve doğum saatini bilmesi yükselen burç belirlenmesindeki en önemli durumdur. Bu durumda da bir kişinin yükselen burcunu bulabilmesi için doğum saatini de bilmesi gereklidir.

Yükselen Burç Kişiyi Nasıl Etkiler?

Burcunun yükselenini bulma işlemi yükselen burcunuzu bulduktan sonra sizdeki etkilerine geçekten hak vereceksiniz. Çünkü yükselen burç kişilik özelliklerinizin yanı sıra yeteneklerinizi de büyük ölçüde etkiler. Doğum anınız içinde ufukta yükselen burç yaşamı da büyük ölçüde etkiliyor.

Yükselen burç sayesinde kişinin karakterleri belirlenir. Bunu yanı sıra yükselen burçlar kişileri aynı zamanda da başkalarından daha farklı bir karaktere ulaşmamızdaki en önemli noktalardır. Yükselen burç sayesinde de kişi toplumdan ayrışır ve daha özgün bir birey olur.  Yükselen burç daha çok bizi diğer insanların nasıl gördüğünü belirler. İnsanlar daha çok bizi burçlarımız ile değil de yükselen burçlarımızın merceği altında incelerler.

Yükselen Burçların Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Burcunun yükselenini bulma işlemi ile siz de yükselen burcunuzu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bir ortama girdiğinizde ya da yeni bir kişi ile tanıştığınızda insanlar sizi daha çok yükselen burcunuzun özellikleri ile tanırlar. Yükselen burçları daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse eğer aynada görülen ilk yüz olarak nitelendirilebilir. Güneş burçları ise sanılanın aksine daha derinlerde bir yerlerde gizlidir. Güneş burcunun özellikleri ise daha uzun vadelerde ortaya çıkar. Ancak yükselen ve güneş burcunun aynı olması durumların bu durum değişebilir.

Yükselen burçlar daha çok kişilerin birbirlerine göstermiş oldukları yüzlerdir. İlk konuşma ve ilk tanışma gibi durumlarda daha çok yükselen burçların etkisi altında kişi kendini karşısındakine gösterir. Fakat kişinin asıl kişiliği derinlerinde saklanan ay burcunda gizlidir. Bu durum da daha uzun vadelerde ortaya çıkar. Yani kişi bir insanı tanıdıkça onun gerçek kişiliklerini ve güneş burcu özelliklerini görebilirsiniz.

Fakat bazı kaynaklara göre de yükselen burç kişinin hayatının diğer yarısında ortaya çıkacağı savunulur. Ancak yükselen ve güneş burcunun sizi ne derecede etkilediğini hangi burcun etkisi altında olduğunuz ile alakalıdır. Burcunun yükselenini bulma işlemi yapılarak ilk etapta yükselen burcunun tespit edilmesi sonra da güneş burcu ile olan alakasının bağdaştırılması oldukça önemlidir. Siz de doğum tarihiniz ve saatiniz ile yükselen burcunuzu bulabilirsiniz.

Pinterest Sayfa Linkimiz: https://tr.pinterest.com/pin/591308626086849150


0
Düşüncelerinizi çok isteriz, lütfen yorum yapın.x