yandex
Burcunun Yükselenini Bulma | En iyi Sözler ve Blog Sitesi
Günün Sözü

Burcunun Yükselenini Bulma

Burcunun Yükselenini Bulma

data-ad-format="auto">

Bu Yazımızda Burcunun Yükselenini Bulma, Yükselen Burç Kişiyi Nasıl Etkiler?, Yükselen Burç Nedir?, Yükselen Burçların Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir?, Yükselen Burç Hesaplama 2020, Yükselen Burç Tablosu, Yükselen Burç Özellikleri Detaylar Yazımızda.

Burcunun Yükselenini Bulma

Burcunun yükselenini bulma işlemi sanıldığı kadar da zor bir işlem değildir. Yükselen burç ise doğduğunuz sıradaki ufuk çizgisinde yer alan burçtur. Aynı zamanda da doğduğunuz an içinde de yükselen takım yıldıza verilen astrolojik bir terim olarak da değerlendirilebilir. Yükselen burç kendi öz burcunuz kadar da büyük bir önem taşır.

Yükselen burç ortalama 2 saatte bir yer değiştirdiği içinde de doğru bir şekilde bulunmasındaki en önemli kıstas ise doğum saatinizdir. Kişinin doğum tarihi ve doğum saatini bilmesi yükselen burç belirlenmesindeki en önemli durumdur. Bu durumda da bir kişinin yükselen burcunu bulabilmesi için doğum saatini de bilmesi gereklidir.

Yükselen Burç Kişiyi Nasıl Etkiler?

Burcunun yükselenini bulma işlemi yükselen burcunuzu bulduktan sonra sizdeki etkilerine geçekten hak vereceksiniz. Çünkü yükselen burç kişilik özelliklerinizin yanı sıra yeteneklerinizi de büyük ölçüde etkiler. Doğum anınız içinde ufukta yükselen burç yaşamı da büyük ölçüde etkiliyor.

Yükselen burç sayesinde kişinin karakterleri belirlenir. Bunu yanı sıra yükselen burçlar kişileri aynı zamanda da başkalarından daha farklı bir karaktere ulaşmamızdaki en önemli noktalardır. Yükselen burç sayesinde de kişi toplumdan ayrışır ve daha özgün bir birey olur.  Yükselen burç daha çok bizi diğer insanların nasıl gördüğünü belirler. İnsanlar daha çok bizi burçlarımız ile değil de yükselen burçlarımızın merceği altında incelerler.

Yükselen Burçların Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Burcunun yükselenini bulma işlemi ile siz de yükselen burcunuzu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bir ortama girdiğinizde ya da yeni bir kişi ile tanıştığınızda insanlar sizi daha çok yükselen burcunuzun özellikleri ile tanırlar. Yükselen burçları daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse eğer aynada görülen ilk yüz olarak nitelendirilebilir. Güneş burçları ise sanılanın aksine daha derinlerde bir yerlerde gizlidir. Güneş burcunun özellikleri ise daha uzun vadelerde ortaya çıkar. Ancak yükselen ve güneş burcunun aynı olması durumların bu durum değişebilir.

Yükselen burçlar daha çok kişilerin birbirlerine göstermiş oldukları yüzlerdir. İlk konuşma ve ilk tanışma gibi durumlarda daha çok yükselen burçların etkisi altında kişi kendini karşısındakine gösterir. Fakat kişinin asıl kişiliği derinlerinde saklanan ay burcunda gizlidir. Bu durum da daha uzun vadelerde ortaya çıkar. Yani kişi bir insanı tanıdıkça onun gerçek kişiliklerini ve güneş burcu özelliklerini görebilirsiniz.

Fakat bazı kaynaklara göre de yükselen burç kişinin hayatının diğer yarısında ortaya çıkacağı savunulur. Ancak yükselen ve güneş burcunun sizi ne derecede etkilediğini hangi burcun etkisi altında olduğunuz ile alakalıdır. Burcunun yükselenini bulma işlemi yapılarak ilk etapta yükselen burcunun tespit edilmesi sonra da güneş burcu ile olan alakasının bağdaştırılması oldukça önemlidir. Siz de doğum tarihiniz ve saatiniz ile yükselen burcunuzu bulabilirsiniz.


BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu yazı 1076 kez okundu.

Bu İçeriğe Tepkin Ne Oldu?

YAZAR HAKKINDA

Yahya Güloğlu Yahya Güloğlu Merhaba ben Site Sahibi Yahya Eniyisozler.Net sitesinde her Söz, Mesaj ve Makaleler özenle özgün ve siteye özel olarak uzman yazarlarımız tarafından yazılmıştır. Yararlı Bilgiler ( Blog ) katagori yazıları sizlere Sağlık, Moda, Cilt Bakımı, Güzellik, Cinsellik, Örgü, Bayanlara Özel, El İşleri, Zayıflama Yöntemleri, Ekonomi, Finans, Kredi, Teknoloji, Bankacılık, Diyet, Gezi, Seyahat gibi küçük ama etkili önerileri katagorimizde bulabilirsiniz. Yararlı Bilgiler alanın da yer alan bilgiler bir öneridir. Bunlarla bitmedi Burç uyumları, Fıkralar, Yemek Tarifleri, Şiirler, Şairler, Emojiler ve daha sayamadıklarımı Eniyisozler.net Adresimizde bulabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

SON EKLENENLER

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
0
Düşüncelerinizi yazmak istermisiniz? Lütfen yorum yapın.x
()
x